Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#60489) lotuska válasza membrandj (#60488) üzenetére


lotuska
tag

proci+alaplap+vga+ram irtam. Csak VGA-ba nem vagyok biztos, hogy kell-e vagy nem. 70.000 gondoltam hazon kivul (esetleg ha tudnal 3 kulonbozo haz tipust ajanlani 10.000 ft kornyeken azt megkoszonnem, Romaniaban elek, es van egy csomo fele marka amivel en itt nem talalkoztam a nagykerbe, pl FSP, Chieftec, nem tudom mi az oka, de ez van.. ezert nem kertem hazra eredetileg ajanlatot).

Tap, thermaltake tr2 500w w0093, cwt belsos, 450wot tud kb., szerintem ez eleg. Kerdes az, hogy ennek csak 4 pines aga van az alaplapra, szoval nem valami acelos.

Hard satas.

Szoval akkor kellene 80.000er, alaplap+proci+ram+haz (+esetleg VGA ha megeri). 1440x900 felbontasra, keves jatekra :D.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.