Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) "Zé"


"Zé"
csendes tag

Köszi :)

Közben elkezdtem a 70-284-es Exchange vizsgára való felkészülést, és az MS Press könyvben elég hosszan taglalják az 5.5->2003 migrálást. Múlt héten voltam tanfolyamon és ott ezt a részt egy az egyben kihagytuk, mondván már úgysincs rá szükség... Aki levizsgázott Exchange-ből attól kérdezném, hogy mennyire köszön vissza a vizsgán ez a téma?

(#552) PonPon válasza "Zé" (#551) üzenetére


PonPon
senior tag

én is voltam tanfolyamon exchange-ből és dettó mi is így voltunk. Szinte semmit nem foglalkoztunk vele...

(#553) bobsys válasza "Zé" (#551) üzenetére


bobsys
addikt

en nem emlekszem migration kerdesekre (bar tobb mint 2 eve volt a vizsgam)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#554) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Ezúton is köszönöm hati-nak a kurzus könyveket és türelmet reggel!

(#555) hati válasza tr00p3r (#554) üzenetére


hati
addikt

Ha megvan a vizsgád, kérünk eredményt róla. :)

(#556) bobsys


bobsys
addikt

070-620 megvan, senki nem allit meg a srv 2008 enterprise adminig :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#557) hati válasza bobsys (#556) üzenetére


hati
addikt

grat

(#558) tr00p3r válasza bobsys (#556) üzenetére


tr00p3r
őstag

:R Irigyellek

(#559) hati válasza bobsys (#556) üzenetére


hati
addikt

Milyen témakörökből kaptál kérdéseket? Hány kérdés/sim volt?

(#560) bobsys válasza hati (#559) üzenetére


bobsys
addikt

ooo, fogalmam sincsen mar, teljesen altalanos konfiguralos kerdesek voltak a kotelezo verzio ismeretes kerdesekkel fuszerezve
sim pedig:
sharing
content filtering
backup
ezekre emlekszem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#561) hati


hati
addikt

Megvan a 70-294 is. :DD

(#562) pzozi válasza hati (#561) üzenetére


pzozi
csendes tag

Grat!

Asszem az idén még megpróbálom a 70-431-et! Ez lesz a választott az MCSA-hoz!

Valaki volt már ezen ?

Üdv

pzozi

MCSA, MCTS

(#563) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Éljen! Megkaptam a 3 db Voucherem az augusztusi szimulációs beta vizsgámért :) :C

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#564) hati válasza kraftxld (#563) üzenetére


hati
addikt

Tyű! Nem is tudtam, h ilyet is osztogatnak.

dec 23. megyek a 70-291-re

(#565) PonPon


PonPon
senior tag

lenne egy kérdésem...átnyálaztam a 70-290es syngress e-bookot, hol találok testkinges kérdéseket ellenőrzésképpen?
ja és hogy jelentkezzek a vizsgára?

(#566) kraftxld válasza PonPon (#565) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]
Itt tudsz vizsgára jelentkezni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#567) PonPon válasza kraftxld (#566) üzenetére


PonPon
senior tag

elég láma kérdéseim voltak utólag belátom, mindenre ott a válasz az első hozzászólásbán:)
de más...szerintetek karácsony és szilveszter között lehet vizsgázni?

(#568) briian válasza PonPon (#567) üzenetére


briian
csendes tag

Ez valószínűleg vizsgaközpont függő. Kérdezd meg a konkrét vizsgahelytől, ahova menni szeretnél.

(#569) Bonzo


Bonzo
tag

Üdv!

Túl vagyok a 70-620on, elég jó eredménnyel (914pont). (ha valakit érdekel, szivesen leirom az 'élményeket')

Következő a 290es, mit tudni róla, nagyon szivatós?
Más: látom nagyon nyomatják a serv2008at, kicsit furán érzem magam, szerintetek van még értelme a 2003nak?

(#570) kraftxld válasza Bonzo (#569) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen, érdekelnek az élmények, én is nemsokára megyek majd.

Persze, hogy van értelme még a 2k3-nak, a cégek többségénél még ő az igásló. Még elég kevesen térnek át 2k8-ra, meg a HR-eseknek fingjuk sincs mi is az MCITP :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#572) PonPon válasza Bonzo (#571) üzenetére


PonPon
senior tag

ehhez a visual certexam managerhez nem tudtok véletlen egy serialt?

(#573) hati


hati
addikt

Regisztráltam a Prometricen dec 23-ra, erre hívnak, h ja akkor zárva vannak. :((

(#574) PonPon


PonPon
senior tag

én meg ugy jártam hogy kb egy hónapja néztem lehet pécsen is vizsgázni...ohh mondom király nem kell menni pestre, mert pécs mellett lakom. Erre most akarok reggelni már nincs ott a vizsgaközpont...hát bakker :(

(#575) Bonzo


Bonzo
tag

Igen, nekem is azt mondták mindenképp telefonáljak vizsga előtt h minden rendben van-e, úgy a biztos.

Más: Welcome Kit küldésnél mi a tapasztalat? Milyen cég küldi? Kézbe adják vagy simán bedobják? Arról is olvastam h vkinek begyürték a postaládájába..

(#576) Bonzo válasza kraftxld (#570) üzenetére


Bonzo
tag

A Vista mivel viszonylag új, nem tartozik hozzá túl sok kérdés. (a testkinges 207 db kérdéssel elég biztosra lehet menni.)
nagyon rámennek a mit mire lehet upgradelni, verzió sajátosságokra, hardware követelmények és mobil eszköz részre (?)

Maga a vizsga szerintem nem túl nehéz, mondjuk nem keveset készültem rá :)
(felkészüléshez ajánlott program: Visual CertExam Suite és utána elballagni ide (testkinges kérdések, teszt környezetben, profi..)

És még csak most jön a java, kezdve egy aranyos 290-el..

(#577) hati válasza Bonzo (#575) üzenetére


hati
addikt

kb. 4 hét, a postás bedobja a postaládádba. Nem árt, ha olyan a ládád, h befér rajta egy A4-es lap, különben gyűrni fogja.

(#578) Bonzo válasza hati (#577) üzenetére


Bonzo
tag

aha értem, akkor holnap ki kell tennem egy "MS Welcome Kiteket ide!" feliratú dobozt :)

(#579) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Átvariálták kicsit a prometric-et, persze a kezelhetőség maradt ugyanolyan..... :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#580) PonPon válasza kraftxld (#579) üzenetére


PonPon
senior tag

Ti hallottatok már ilyenről hogy:

"DrZ simulations"

jó ez vajon?sadikhov.com-on olvastam

[ Szerkesztve ]

(#581) Fecka


Fecka
csendes tag

Sziasztok

Nemrég én is elkezdtem az mcse-hez vezető utat. Tudnátok tananyag lelőhelyet mondani, vagy adni, a 70-236-os exchange vizsgához? Tesztem van hozzá, de pdf-et nem találok sehol.
Előre is köszönöm!

(#582) kraftxld válasza Fecka (#581) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jól belecsaptál a dolgok közepébe az ex2k7-el :)
Itt van némi anyag [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#583) Fecka válasza kraftxld (#582) üzenetére


Fecka
csendes tag

Köszi :)
A 290-el kezdtem, most jön 19-én a 291 és februárban akarnám az exchange-et, csak arról nem volt semmi infóm.

(#584) hati


hati
addikt

én is januárban megyek a 291-re

(#585) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nekem a 620 meg a 646 (Ezen már voltam, beta vizsga volt, csak a prometric-en no show a státusz :((( és az eddigi kb 5 megkeresésre annyit mondtak, hogy továbbítják az illetékes emberkének) van beütemezve a következő pár hónapra. Most így álláskeresés mellett van bőven időm tanulni. Aztán még ki kellene nézni egyet, hogy felhasználjam a 3. vouchert, szerintem én is nekiugrok az ex2k7-nek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#586) Bonzo válasza kraftxld (#585) üzenetére


Bonzo
tag

kraftxld látom nem aprózod el! :) Ha szabad tudni - MS vizsgák kivételéve - milyen végzettséggel rendelkezel és milyen fizetésre számitasz? (én is állást keresek, bár még nincs a kezembe a kiszemelt MCSE, de szeretném tudni kb mire számithatok..)

(#587) kraftxld válasza Bonzo (#586) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Más konkrét végzettségem nincs nagyon, de van összesen kb 6 év gyakorlatom, meg sok tapasztalat még a Kábeltv iparban.
Most 55 ezer NZD/év a kitűzött cél, mert ennyi kell minimum a work visa-hoz :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#588) Bonzo válasza kraftxld (#587) üzenetére


Bonzo
tag

Nagyon jó az ilyen hozzászólásokat olvasni. Amikor elkezdtem, iszonyatosan sokat gondolkodtam, hogy egyetemi infós diploma nélkül érnek-e valamit az MS vizsgák, de azt látom, a cégek igenis keresik az ilyen szakembereket (még diploma nélkül is)
(és ha még tapasztalat is társul a dologhoz..)

(#589) kraftxld válasza Bonzo (#588) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Eddigi tapasztalataim szerint a gyakorlat meg a nyelvtudás többet ér a certification-ok mellett mint a főiskola/egyetem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#590) Pópa


Pópa
senior tag

Megerősítve.
Csak idén ~5 munkahelyem volt, nagyjából 4 országban.
Nyelvtudás, és referencia (ergo tapasztalat) birtokában BÁRMILYEN állás megszerezhető.

Az egyetemi budipapír senkinek sem kell. Felesleges, haszontalan.
kraftxld: Beszéljünk majd priváton pár szót.

Trust is good, control is better!

(#591) Fecka válasza kraftxld (#585) üzenetére


Fecka
csendes tag

Közben szert tettem, egy microsoft self traning pdf-re az exchange vizsgához ha érdekel, vagy mást...

(#592) bobsys válasza Fecka (#591) üzenetére


bobsys
addikt

exchange2k7 ?
Az erdekelne

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#593) PonPon


PonPon
senior tag

...és ha netán véletlenül testout-bol megvan valakinek a 2007-es Exchange, az megoszthatná hol találta meg, mert én hiába kutatom :(

(#594) Fecka válasza bobsys (#592) üzenetére


Fecka
csendes tag

Igen a 2007-es exchange van meg. Ha érdekel még felrakom valahova netre, csak data.hu nem működik sajátra nem akarom, külföldi meg lassú :) :)
Az utánad szólónak, meg annyi, hogy én ezeket használom vagyis fogom majd, bár ezt a linket már elől írták:
[link]
Jaj és személyes vélemény a 290-es vizsgához, hogy jók nagyon ezek a tesztek mert nekem vagy 10 volt a vizsgán olyan amit otthon is néztem (bár a helyes válasz nem mindig rémlett, inkább sokat kell gyakorolni virtuálisan vagy élőbe aki megteheti), pedig csak 2-3 napot tesztezgettem.

[ Szerkesztve ]

(#595) bobsys válasza Fecka (#594) üzenetére


bobsys
addikt

erdekelne persze, ha sikerult feltolteni valahova szolj

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#596) PonPon


PonPon
senior tag

Itt van pár Exchange 2k7-es e-book: [link]

(#597) hati


hati
addikt

Megvan a 291-es vizsga. :))

Kezdek tanulni az 270-re.

(#598) PonPon válasza hati (#597) üzenetére


PonPon
senior tag

először is gratula!
másodszor érdeklődnék, hogy nyomtál egy kis tuningolt vhonnét a tesztkérdésekből?
tesking ilyesmi? ha igen milyet? előre is köszi!

(#599) Bonzo válasza hati (#597) üzenetére


Bonzo
tag

gratula :)

van most second shot?

(#600) hati válasza PonPon (#598) üzenetére


hati
addikt

Microsoft.Pass4sure.70-291.v2.4.by.EvilRen.132q.vce -ből kb. a 60%-a volt a vizsgán is, a többit ott láttam először.

47 kérdés + 1 sim volt a vizsgán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.