Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) bluee válasza bobsys (#1492) üzenetére


bluee
csendes tag

mar most is elmehetnel gazdag kisnyugdijasnak.. ;]

MCSA/MCTS/MCITP/CCNA/CitrixCA/ITIL-F

(#1502) bobsys válasza bluee (#1501) üzenetére


bobsys
addikt

Hello, szia :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1503) aldebaran


aldebaran
őstag

Sziasztok!

Meg kell csinálnom hamarosan a MCITP SA vizsgát. Tudnátok abban segíteni, hogy a vizsgán lévő kérdéseket honnan lehet beszerezni? Oktató anyagom van dögivel, meg tanfolyamom is lesz.

Köszi

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#1504) snow.man


snow.man
csendes tag

70-528-hoz, illetve 70-529-hez keresnék friss kérdéseket. Amik fenn vannak vce-k, azok nem túl frissek...

(#1505) Gülümaci


Gülümaci
tag

Sziasztok!
Megpróbáltunk vizsgára jelentkezni a prometricnél, de azt írta a vizsgadíjra, hogy 120 USD.
Itt korábban 80 dodóról volt szó. Tudja valaki, hogy mi lehet ez a 40 dollárnyi eltérés? Vagy csak egyszerű áremelésről van szó?
MCITP SA 070-646 os vizsgáról van szó.

(#1506) bobsys válasza Gülümaci (#1505) üzenetére


bobsys
addikt

irj nekik levelet vagy a telszamuk +31 320 239 800
100 dollarnak kene lennie (80+AFA)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1507) PonPon


PonPon
senior tag

Sziasztok!
buta kérdés lesz: ha eljutottam az MCSA szintre akkor kapok majd valami oklevelet vagy akármit? ezek vannak meg:

236 TS: Exchange Server 2007 Configuration
291 Implementing, Managing, and Maintaining a Win.2003 Network Infrastructure
620 TS: Configuring Microsoft Windows Vista Client
290 Managing and Maintaining a WinServer 2003 Environment

már egy éve nem vizsgáztam, csak most újra...elfelejtettem hogy mennek a dolgok...régiekről tudtam postán kérni oklevelet. de most nem találom ezt az opciót az mcp site-on...

köszi:)

(#1508) Scaty válasza PonPon (#1507) üzenetére


Scaty
tag

Szia! Én úgy nézem, hogy megvan az MCSA-d, gratula! Elvileg a Download Certificate menüpont környékén kellene keresgélni, ott lehetett postán utánrendelni, de most valami gond van az MCP oldallal, mert engem a www.mcpdigitalcert.com visszadob a home-ra...

[ Szerkesztve ]

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#1509) hati válasza PonPon (#1507) üzenetére


hati
addikt

oklevelet már csak $$$ért küld az M$

(#1510) bobsys


bobsys
addikt

akit erint
vannak second shot vouchereim amihez jar 50% kedvezmeny az elso vizsga dijabol
tehat a vizsga dija 50% off + ha nem jon ossze akkor az ismetlo vizsga ingyenes

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1511) bobsys


bobsys
addikt

WSHnal volt mar valaki? Penteken van oda egy utam, amit igaz nemtudok atrakni de erdekelne mire szamitsak

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1512) Gülümaci válasza bobsys (#1511) üzenetére


Gülümaci
tag

Ápr. 27-én voltunk a WSH-nál. Sikeres vizsgát tettünk. :C De mi is érdekel pontosan?

(#1513) Gülümaci válasza bobsys (#1506) üzenetére


Gülümaci
tag

Közben kiderült, hogy még nem volt teljesen befejezve a regisztráció, azért akart 120 dodót kérni. De aztán rendeződtek a dolgok, és 80 USD-ba került. 16.000 ft lett a vége.

(#1514) bobsys válasza Gülümaci (#1512) üzenetére


bobsys
addikt

milyenek az arcok, ott a vizsgaterem rendben volt-e, ha hamarabb odaerek akkor varatnak-e vagy elkezdhetem ilyesmik erdekelnenek

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1515) Gülümaci válasza bobsys (#1514) üzenetére


Gülümaci
tag

Rendesek, leültetnek, megkínálnak kávéval, meg ilyesmikkel, és mi hamarabb is elkezdhettük a vizsgát (30 perccel). [Mod:] Tanképpen' amikor készenállsz, kezdheted.
Mondjuk lehet, hogy mi azért is kezdhettük hamarabb, mert ott voltunk mindhárman, és szinte teli is lett velünk a 4 férőhelyes vizsgaterem. [end MOD] Nem rossz hely, csak nehézkes a parkolás, főleg most, hogy fel van túrva a busz-pályaudvar felőli rész.

[ Szerkesztve ]

(#1516) bobsys válasza Gülümaci (#1515) üzenetére


bobsys
addikt

na voltam, nekem pont kesobb kezdodott mert meg nem frissult fel a rendszeruk (reggel frissitik) de amugy flottul ment minden

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1517) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Na, ma voltam a Win7-es meg a Win2008 virtualizációs vizsgán, nem igazán tetszettek, rövid pár soros kérdések, nagyon egyértelmű, vagy borzasztóan hülye válaszlehetőségek. Szinte semmi komplexebb gondolkodni való.
A win7-es vizsga 66 kérdéses volt, talán 2 exhibit volt, se drag&drop, se szimuláció, csak feleletválasztós vagy többetválassz-os kérdések.
Hasonlóan a Hyper-V vizsga, ez 46 kérdéses volt, 1 exhibittel. Ebből voltam kb 2 éve beta vizsgán, ott kivágtak mert a kérdések kb 60%-a virtual machine manageres volt, ezt már javították mostanra.
Amúgy mindkettő sikerült, a win7 80% fölött, a Hyper-V 90% fölött.

Ja, a prometric változott valamit, a login teljesen más volt az elején, de a test engine ugyanaz a hulladék. A második vizsgámról nem jött ki a nyomtatóból az eredmény, úgy kellett visszamenjek 30 perc mulva, mert újranyomták :D

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1518) bobsys válasza kraftxld (#1517) üzenetére


bobsys
addikt

wehe, neked ez nem megy
nekem soha semmi problemam nincsen a proetriccel, teged meg mindig szivatnak, biztos azert mert ott a masik iranyban folyik le a viz a mosdoban :D

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1519) Gülümaci


Gülümaci
tag

Van egy láma kérdésem. Szerdán ugyebár sikerült a 070-646-os vizsgám. Mi a következő lépés? Kapok valami tanúsítványt erről a Microsoft-tól? Ha igen hogyan?

(#1520) kraftxld válasza Gülümaci (#1519) üzenetére


kraftxld
nagyúr

646-ra nem jár semmi, de miután megvan be tudsz lépni a https://mcp.microsoft.com/mcp oldalra, és ott van egy certification planner nevű okosság (azt pl ne kérdezd, hogy itt még mit keresnek a win2000-es papírok mert kb 1 éve nyugdíjazták őket), és megnézheted milyen papírhoz milyen vizsga kell.

Az MCITP: Server Adminhoz ezek kellenek még a 646 mellé:

Exam 70-640

Exam 70-642
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1521) hati válasza Gülümaci (#1519) üzenetére


hati
addikt

MCTS papírt ki tudsz nyomtatni magadnak az MCP oldalról. Ingyen már nem küldenek oklevelet. Mondjuk nekem is a fiókban hevernek.

(#1522) Gülümaci válasza kraftxld (#1520) üzenetére


Gülümaci
tag

Köszi a válaszokat hati és kraftxld! Akkor gondolom, ha meglesz mindhárom, vagyis elérem az MCITP-SA -t, akkor kapok valami bizit.
Amúgy azt hallottam, hogy a 070-640 már nem 070-640, hanem 083-640. Erről tud valaki valamit?

(#1523) hati válasza Gülümaci (#1522) üzenetére


hati
addikt

Most is nyomtathatsz magadnak MCTS "bizit", és az SA-ra sem kapsz kézbe semmit, csak nyomtathatsz magadnak "bizit".

(#1524) Gülümaci válasza hati (#1523) üzenetére


Gülümaci
tag

Ahan. Megvan a bionyítvány pdf-ben. jó lesz így! Védjük a fákat!
Szóval akkor ez csak digitális formában van tárolva/nyilvántartva, hogy kinek mije van..
Lassacskán csak összeáll a kép.

(#1525) bobsys válasza Gülümaci (#1522) üzenetére


bobsys
addikt

itt irnak rola
lenyegeben szimulacio, de egy virtualis kornyezetben, ebbol adodoan nemcsak azt tudod beallitani ami kell a feladathoz (szimulaciok tobbsege) hanem mindent, valamint ezzel ki lehet kerulni a braindumposokat akik annyit jegyeznek meg, hogy A meg C valasz

is the first to incorporate a virtual environment with the tools and options available in a real computing environment. It emphasizes a practical skills assessment that complements the traditional multiple-choice format

valamint

A criticism frequently leveled at Microsoft is that multiple-choice only exams are too easy to braindump, and don't demonstrate whether a test-taker can perform real-world administrative or developer tasks

de a regi 70-640 vizsga is elerheto es lehet ra menni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1526) Gülümaci válasza bobsys (#1525) üzenetére


Gülümaci
tag

Meg is néztem prometricen, tényleg lehet menni a 70-640-re... de azért van itt egy döglött kutya elásva valahol. A vizsganyelvek közt nem szerepel az angol. :F
Ha viszont megkeresed a 083-640-et, akkor ott megtalálod a hiányzó angol nyelvű vizsgázási lehetőséget, sőt csak azt találod meg.

(#1527) kraftxld válasza Gülümaci (#1526) üzenetére


kraftxld
nagyúr

És tényleg nem lehet angolt kiválasztani a 70-640-re :)
Nem kell betojni a szimulációs vizsgától, elég egyszerű, kb 2 éve csináltam meg a betát, volt 1-2 idegesítő dolog benne (folyamatos scrollozás a virtuális gépben, meg állandóan prüttyögő speaker), de nagyon jó volt szerintem. Ilyen kellene az összes vizsgára nem ezek a hülye multiple choice 1 soros kérdések.
Ha jól emlékszek 3 rész volt, különbóző feladatokkal, meg a végén még 20-25 kérdés.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1528) snow.man


snow.man
csendes tag

Egy OFF kérdés, ha esetleg lenne itt Exchange Server 2007 minősítéssel rendelkező:

Hogy lehet full access-t adni az administrator-nak, hogy minden egyes user mailbox-ához hozzáférjen? Már rengeteget kerestem utána, de egyik megoldás sem működik...
Ugye jól tudom, hogy alapból nincs meg ez a joga az adminnak? Legalábbis jogosultsági hibát kapok, amikor program oldalról próbárok hozzáférni az admin credential-ével egy másik fiókhoz...

(#1529) kraftxld válasza snow.man (#1528) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jobb klatty az userre az EMC-ben, manage full access permission, hozzaadod az administratort vagy akarkit, majd belepsz az user neveben egy kliensre, outlook megnyit, majd hozzadod a masik mailboxot mint additional mailbox.
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1530) dzsoss10


dzsoss10
csendes tag

Sziasztok.
Elkezdtem én is az it tanulást, a célom a mcse(plusz mcitp)+ccna kombó megszerzése első körben, aztán majd meglátom merre tovább. Eddig 70-620-as és a 70-290en voltam mindkettő sikerült elsőre. Most tanulom a 91-hez a dolgokat olyan 2-3 héten belül abból is le akarok vizsgázni.
Én most jelenleg nem dolgozom csak tanulok, az it-ben pedig nem dolgoztam eddig még. A kérdésem, ha a fent említett dolgokat megszerzem milyen esélyekkel tudok majd munkát szerezni. Mik a tapasztalatok. Milyen fizura számítsak az első pár évben stb. Még annyit hozzáteszek, hogy nem úgy tanulom, hogy erre c+a válasz stb (szal nem magolás), hanem látom az összefüggéseket és az alapján. Gondolom ez is számít valamenyire.

A válaszokat előre is köszi
:R

(#1531) gaborbol válasza dzsoss10 (#1530) üzenetére


gaborbol
őstag

:F

"A kérdésem, ha a fent említett dolgokat megszerzem milyen esélyekkel tudok majd munkát szerezni."

Oszinten megmondom, szerintem nem tul nagy. Mindenki olyan embert probal keresni aki minimum 2 ev szakmai gyakorlattal rendelkezik, ha csak egy sima hardvers\szervizes\uzemelteto allas betoltesere keres embert.

MCSE eseteben ez minimum 5 evnel szokott kezdodni, de oszinten megmondom, nem lattam meg olyan embert aki 0 szakmai gyakorlat mellett lett MCSE.Olyat meg plane nem aki ezek mellett elsonek 2008 active directory vizsgaval nyit, pl egy xp/vista/w7 vizsga helyett.

Az IT tipikusan az a melo, ahol azonnal meg kell oldani valamit, vagyis tudni kell,nincs 2-3 ev arra ,hogy majd belejon, megtanulja. Tudod mar most, vagy a rutin/tapasztalat az ami esetleg at tud segiteni az aktualis probleman, de meg kell oldani az esetek nagyreszeben azonnal.

Baratom informatikai osztalyvezeto Budapesten, egy sima szervizes allashirdetesre kb 150-200 oneletrajzot kap. Atnezi az oneletrajzokat, es ebbol behivja azt az esetleg 20-30 embert akiket oneletrajz/papirok/referenciak alapjan megfelelonek talal.
Majd leluteti oket a gep ele egy 100 pontos tesz kitoltesehez,na itt szokott elverezni a csapat 95%-a.Szokott meseleni, olvasom az oneletrajzban 2 ev gyakorlat cisco eszkozokon, na vegre valaki. Bakker a halokabel szinsorrendjet nem tudta, egy portforwardot nem tudott beallitani a szaros tp-link routeren, alap smtp portot nem tudta mi.

It-ben akarsz dolgozni akkor keres egy ceget akar 0 ft fizetessel ,hogy szerezz tapasztalatot, tudast,mert az nelkul semmilyen pairral nem jutsz sehova.

[ Szerkesztve ]

(#1532) snow.man válasza kraftxld (#1529) üzenetére


snow.man
csendes tag

Persze, ezt tudom, de kicsit macerás minden userhez kézzel hozzáadogatni az admint.
Ezt a megoldást találtam rá, ezen kívül gondolom nincs más:
get-mailbox | Add-ADPermission -User 'DOMAIN\USERNAME' -ExtendedRights 'Send-as'
get-mailbox | Add-MailboxPermission -User 'DOMAIN\USERNAME' -AccessRights 'FullAccess'

(#1533) kraftxld válasza snow.man (#1532) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mert mit akarsz elérni vele? Én biztos nem vagyok kíváncsi más levelezésére, meg ugyebár ez jogilag se nagyon okés ha alá nem íratsz a néppel papírt erről.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1534) hati


hati
addikt

Hátha vkit érdekel:

Banco Popolare Hungary Bank Zrt. Központja Rendszergazda munkatársat keres

Főbb feladatok:
• Felhasználók informatikai támogatása,
• Szerver infrastruktúra üzemeltetése (patch, mentések, verzióváltások),
• IT tárgyi eszközkezelés,
• Dokumentációk készítése és folyamatos karbantartása.

Elvárások:

• Szakirányú középfokú végzettség,
• Minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
• Angol tárgyalóképes nyelvtudás,
• Windows server 2003 és 2008 üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
• LAN / WAN hálózat (DNS, DHCP, Cisco router, VLAN, tűzfal üzemeltetési) ismeret,
• VMWare ESX szerver ismeret.
Előny:
• Pénzintézetben szerzett releváns tapasztalat,
• Olasz nyelvtudás.

Munkaidő:

• 7:30-18:15 között egyéni beosztás alapján,
• Munkaidőn túli készenléti rend.

Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette érdeklődését, angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát küldje el a csaba.fuzi@bancopopolare.hu email címre „rendszergazda” jeligére.

(#1535) bluee válasza gaborbol (#1531) üzenetére


bluee
csendes tag

Itt ket dologrol van szo szerintem, egyreszt amirol te beszelsz az pontosan igy van, tudas nelkul papirral nem fognak felvenni.

Masreszt viszont papir nelkul ma mar igenis kirohognek es nem igaz, hogyha te vagy a konzolkiraly es almodbol felkelve is 4 perc alatt konfigolsz fel egy PIXet, ezt nem hiszik el papir nelkul es kizuhansz meg a kivalasztasnal. Szoval szeritnem ez egy eleg osszetett kerdes. Inkabb a szemelyes benyomas+CV fejlettseg+tudas kombo gyoz. Persze nagyon specifikus meloknal maskepp nez ki a sztory.

Szerintem jo ha ramegy az ember a vizsgakra, mert meg konkret tapasztalat nelkul is szerezhet egy olyan atfogo tudast ami kesobb csak jol jon. Aztan kussolhat egy par evig zero fizuert amig meglesz a valodi tudas is.

MCSA/MCTS/MCITP/CCNA/CitrixCA/ITIL-F

[ Szerkesztve ]

(#1536) Realradical


Realradical
őstag

Sziasztok!

Véleményeket szeretnék kérni. Szerintetek az MS certificate-ek mennyire helyettesítenek egy főiskolai végzettséget? A napokban elgondolkodtam egy MCDBA vizsga letételén és érdekelne, hogy van-e értelme. Egyszerűen sajnálok 4 évet elpazarolni egy GDF-re csak mondjuk egy papírért.
Itthon relatív jó állásom van, de gondolkodom a külföldi elhelyezkedésen, tehát főleg a kinti elfogadottság érdekelne felsőfokú papír nélkül...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1537) kraftxld válasza Realradical (#1536) üzenetére


kraftxld
nagyúr

MCDBA-t már nem tudod megcsinálni az SQL2000-hez volt, azóta már van SQL 2005, 2008 meg 2008 R2 a napokban, 2005-höz meg 2008-hoz meg van MCITP database admin képesítés plusz mindenféle egyéb adatbázisos vizsga.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1538) Realradical válasza kraftxld (#1537) üzenetére


Realradical
őstag

Aha, akkor ezért nem találom sehol a listákban. :)
2000-el többet dolgoztam, de a 2005/2008 sem probléma, tehát az MCITP is egy lehetőség.
Mondjuk a 2008 R2-vel még nem találkoztam.

A kérdés azért még áll. Van értelme ezzel helyettesíteni a fősulit?

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1539) kraftxld válasza Realradical (#1538) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A 2008 R2 csak pár napja jött ki :)
Szerintem van értelme, nekem sincs diplomám, csak 5 év küzdésem az egyetemen, külföldön amúgy senkit se érdekel a magyar főiskola.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1540) gaborbol válasza Realradical (#1538) üzenetére


gaborbol
őstag

En Usaban vagyok, a hirdetesek 70-%-ban az van,hogy muszaki diploma vagy vele egyenerteku tudas/tapasztalat, szoval szerintem van ezzel helyettesiteni.
Viszont en is gondolkodom rajta,hogy jo lenne egy itteni diploma, majd talan .....

Anno en a kkmf-t hagytam el, ezert a lehetosegert,hogy ide kijohessek, azt annyira nem banom, mert a magyar papirral itt nem sokra mennek.

Amikor kijottunk eloszor ide, a masik magyar sracnak villamosmernok/muszaki info diplomai voltak, ugyan annyit keresett mint en, es ugyan azt csinaltuk mindeketten :)
Huztuk a kabelt, orrverzesig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1541) Realradical válasza gaborbol (#1540) üzenetére


Realradical
őstag

:D Az nem rossz!

Köszönöm, itt páran a környezetemből is azt mondják, hogy menjek neki. Mondjuk veszíteni nincs mit, főleg a second shot akcióval ér meg egy próbát.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#1542) djjago


djjago
csendes tag

Sziasztok, ITIL-hez keresek magyar nyelvű tananyagot, tud valaki segíteni honnan lehet letölteni, v. ha valakinek megvan lécci tegye fel filemegosztóra! Egyébként valakinek tapasztalat a vizsgával kapcsolatban? :N

úúú

(#1543) kraftxld válasza djjago (#1542) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Az ITIL vizsga nem angolul van? Engem pl tutira bekavarna a magyar nyelvű tananyag és az angol vizsga :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1544) djjago válasza kraftxld (#1543) üzenetére


djjago
csendes tag

naná hogy angolul van :U de regény jellegű a tananyag, így angolul végigolvasni és néha szótárazgatni horror lenne. A lényegét megérteni, és összefüggően látni a módszertant könnyebb magyarul elolvasni, majd lehet készülni az angol vizsgára.
Szárazabb az anyag mint bármelyik MCSE vizsga, ott (nekem legalábbis) elég volt az angol tudásom.
Szóval senkinek nincs ilyen? :(

[ Szerkesztve ]

úúú

(#1545) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Na, ma megjott a snailmail a prometric-tol. Mult szeptemberi Exchange 2010 beta 678 pont :W Sajna nem volt sok idom tesztelni a beta-val, de majd ha rugdosom sokat eles kornyezetben akkor jobb lesz :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1546) bobsys válasza Realradical (#1541) üzenetére


bobsys
addikt

mielott regisztralsz vizsgara, szolj, szinte mindig vannak 20-50% kedvezmenyes vizsgakuponjaim

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1547) bobsys válasza djjago (#1544) üzenetére


bobsys
addikt

csak angol tananyagom van, megtalalod a linkjet itt a topicban is

#1545 kraftxld
prometricen online is latszik a vizsgad eredmenye, nem kell megvarni a snailmailt

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1548) kraftxld válasza bobsys (#1547) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Tudom, ott lászódott, hogy failed, de nem tutam mennyire nem értem el a szintet :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1549) Gülümaci


Gülümaci
tag

Tudja valaki, hogy miért nem lehet a prometricnél jelentkezni vizsgára?

(#1550) kraftxld válasza Gülümaci (#1549) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Valami hibát dob, vagy csak lassú mint szokott? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.