Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Scaty


Scaty
tag

Na megvan az AIS vizsga is... Eddig ez volt a legkönnyebb... :DD

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#352) Scaty


Scaty
tag

Igencsak jó volt a TechNet... Kraftxld kollegával végig egymás mellett ültünk, és jól elbeszélgettünk...:) És jól elkezdődött a felkészülés a 293-as vizsgára...

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#353) kraftxld válasza Scaty (#352) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Jaja, jó volt. Bár a szakma ekéjét nem igazán eresztették mélyre, inkább propaganda jellegű dolog volt :)
Én meg olvasgatom a 70-350-es könyvet.

Ja.. jót röhögtem most a prometric-en.

Ugyebár dec 16-án voltam 71-401-es bétán (System Center Configuration Manager 2007) aholis kb 25 perc után kivágott a vizsgaprogram, ezért a Netacademiások ledumáltak még egy időpontot 18-ra a Prometriccel, itt meg is jelentem, sikerült is a vizsga. Most meg jött a levél, hogy kaptam egy ingyenes 70-401-es vizsgalehetőséget, mert az első vizsgán technikai problémák voltak. De ugyebár ha sikerült egy vizsga nem lehet mégegyszer menni :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#354) thaler2


thaler2
senior tag

jobbra.

(#355) Scaty


Scaty
tag

Nakéremszépen... Pénteken reggel 293-as vizsga.... Halmozzuk az élvezeteket! :DDD

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#356) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Sziasztok!

70-270-es vizsgával kapcsolatban kérdezném, hogy kb hány kérdést adnak? Olvasgattam testkinges teszteket és elég lassúnak éreztem magam a megválaszolásban. :O

Köszi szépen.

CsodaPOK.

(#357) kraftxld válasza CsodaPOK (#356) üzenetére


kraftxld
nagyúr

40-45 kérdés van a vizsgán. Nyugi bőven elég az idő.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#358) CsodaPOK válasza kraftxld (#357) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Akkor az kb 4 perc/kérdés. :U

Köszi szépen a választ :)

CsodaPOK.

(#359) kraftxld válasza CsodaPOK (#358) üzenetére


kraftxld
nagyúr

180 perc a vizsga + 30 perc mert nem az anyanyelveden vizsgázol.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#360) CsodaPOK válasza kraftxld (#359) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Hmm, erről a +30 percről még nem is hallottam :U :U

Köszi szépen az infót.

(#361) Scaty


Scaty
tag

293 kipipálva... :D

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#362) ITequila


ITequila
csendes tag

Sziasztok!

A megváltozott vizsga rendszer ( MCITP ) mellett megmaradnak az MCSA, MCSE vizsga lehetőségei ill. meddig élnek még?
Azért kérdezem, mert most akarok belevágni egy sorozatba MCSE+M-ig, de nem tudom melyik lenne a jobb, ezt megcsinálni vagy várni kicsit és a 2008 szerverrel foglalkozni.
Jelenlegi munkahelyemen 2000,2003 szerverek vannak, a munkámat el is látom, igazából a későbbi elhelyezkedési esélyemet javítandó szeretnék minősítéseket szerezni.
Mit ajánlotok?

Köszi, üdv.

(#363) kraftxld válasza ITequila (#362) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Simán érdemes az MCSE-t megcsinálni, főleg ha ilyen rendszerekkel dolgozol még. Egyszerűbb is a frissítés MCITP-re, meg maga a minősítés sem vész el. A 2K-s vizsgák is most március végétől szűnnek meg, a 2k3-asok pedig szvsz még 3-4 évig tuti meglesznek.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#364) Scaty


Scaty
tag

OFF: Tegnap megcsináltam a HP ASE vizsgákat... :D (De csak az MCSE után aktiválódik...)
ON: Jövő hét csütörtök 294-es vizsga... :DD

[ Szerkesztve ]

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#365) thaler2


thaler2
senior tag

Húzós a 70-290-nek az anyaga :) Ez nem 1 hónap lesz míg felkészülök rá :)

[ Szerkesztve ]

(#366) Takoca válasza briian (#345) üzenetére


Takoca
csendes tag

Halihó!

ok tudom googlizzak, hogy hol/hogy kell nekik könyörögni? Egyszerűen nem értem ezt az egészet! És azt se, hogy az MS -miért nem tud rendet tenni ez ügyben! Egyszerűen röhej! Haverom nyár óta nem kapja meg a papírját de az az MS sara lesz... (+az még nem is prometric vol)

(#367) briian válasza Takoca (#366) üzenetére


briian
csendes tag

Erre a címre írjatok: emeamcp@msdirectservices.com
Szkenneljétek be a lapot, amit a sikeres vizsga után adnak és csatoljátok a levélhez.
Saját tapasztalataim alapján Prometric-nek nem érdemes írni, mert nem nagyon tesznek semmit.
Sok sikert! :)

(#368) Scaty


Scaty
tag

294 kipipálva 984 ponttal.... Valószínűleg egy kérdést rontottam el, és azt is sejtem, hogy melyiket... Öröm Bódottá... Már csak 2 vizsga az MCSE-ig... :D

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#369) Scaty


Scaty
tag

Ma megjött az MCSA Welcome Kit-em (az MCP oldalon február 27-i dátumnál volt az, hogy shipped...). Úgy látszik, Microsofték spórolnak, mert már a kitűző nincs a pakkban... Nem mintha hordani akarnám, de jól nézett volna ki a másik mellett a polc vasán... :D

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#370) kal


kal
csendes tag

Üdv,
tud valaki aktuális anyagot küldeni a 70-270 vizsgához amiből fel tudok készülni, nekem ami van az nagyon régi (70-270 v41 testking),
köszi,

E=m*c*c

(#371) Scaty


Scaty
tag

Elvileg jövő héten 297-es vizsga... Tanulok, mint gépállat... :DDD

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#372) kraftxld válasza Scaty (#371) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, akkor szépen haladsz :)
Én 10-én megyek 70-350-re (Isa 2004)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#373) kraftxld válasza kal (#370) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Aktuális még? Ha igen, dobj egy privit.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#374) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Szerdán jön valaki a Lurdy-ba?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#375) Scaty


Scaty
tag

297 kipipálva 972 ponttal... :DD Már csak egy vizsga (ami a 620 lesz... :) ) És MCSE...:) Kraftxld, sajna én nem tudok menni a Lurdyba, mert most két kollégám megy, és én tartom a frontot otthon... Majd mondj róla kritikát!

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#376) kraftxld válasza Scaty (#375) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nekem is sikerült a 350, acélos 752 ponttal :D
66 kérdés volt, kb 2 óra alatt végeztem, volt minden cifraság. WPAD, ISA bolondítva mindenféle cert-ekkel, http/https publikálás, exchange publikálás, mindenféle tűzfalszabály, exchange 2k-ról migrálás.
Legközelebb a 298-ra megyek majd valamikor.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#377) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Na.. végre beírták a passed-et a 71-647-re, de a 71-646 még mindig "no show" :F
Tiszta hülye ez a prometric.... :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#378) briian válasza kraftxld (#377) üzenetére


briian
csendes tag

Javaslom, hogy microsoftnak írj. Úgy gyorsabb lesz.. :K

(#379) kraftxld válasza briian (#378) üzenetére


kraftxld
nagyúr

a #367-ben írt címre?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#380) briian válasza kraftxld (#379) üzenetére


briian
csendes tag

Igen, ez a legcélravezetőbb. Ők foglalkoznak is a problémával. A prometricnek felesleges írni szerintem.

(#381) kraftxld válasza briian (#380) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Na, most jött a mail, hogy továbbították valami illetékes elvtársnak.... ha nem jön válasz péntek estig akkor írok a másik mail címre.
Köszi amúgy :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#382) Scaty


Scaty
tag

Na ha minden jól megy, akkor a héten megszületik az MCSE, vele együtt az ASE minősítésem is... (ja, meg akkor MCTS is lesz, mer' 70-620-as vizsgára mének...:D )

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#383) Scaty


Scaty
tag

Nnnnnna.... 620-as vizsga kipipálva, vele együtt az MCSE is... :)

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#384) Lortech válasza kraftxld (#381) üzenetére


Lortech
addikt

Lett valami? A márciusi két vizsgám még mindig nincs a transcripten. :((
Azért fakk, hogy nekünk kell külön kérni hogy ugyan végezzék már a dolgukat..

Thank you to god for making me an atheist

(#385) kraftxld válasza Lortech (#384) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A prometric-esek még nem nagyon aktivizálták magukat, száradjon is le minden kiálló dolguk :D
Majd ma ha erőt veszek magamon írok közvetlenül a briian féle MS címre, hátha ott ügyködnek valamit.
Melyik vizsgáid nem pakolták még fel, és most milyen státuszt ír a prometric-en a candidate history?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#386) kraftxld válasza Scaty (#383) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nehéz volt a 620? Nekem is el kellene menni rá valamikor.
A napokban jött meg a hivatalos papír szép prometric-es borítékban a decemberi system center configuration manager 2k7 vizsgámról, acélosan kerek 700 pontom lett :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#387) Lortech válasza kraftxld (#385) üzenetére


Lortech
addikt

Két .NET-es vizsgámat, 536 és 529, és semmilyen státuszt nem ír, semmi nincs ott, csak tavalyi.

Thank you to god for making me an atheist

(#388) Lortech válasza Lortech (#387) üzenetére


Lortech
addikt

Jah, hülye vagyok, prometricet kérdezted. Közben megnéztem ott, ott fent van, annyi van a státuszoknál, hogy passed.

Thank you to god for making me an atheist

(#389) Scaty válasza kraftxld (#386) üzenetére


Scaty
tag

Kraftxld: bitang könnyű a vizsga... Kerek 1000 pontom lett... Ma reggel már jött is a gratulaemail a Microsoft-tól... Ezek jó gyorsan beemelik a Prometric-től az eredményeket...:D

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#390) kraftxld válasza Lortech (#388) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Akkor a prometric-eseknek kéne szólni, hogy emeljék át az ms trascriptbe.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#391) kraftxld válasza Scaty (#389) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Okés, akkor nem parázok :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#392) bobsys


bobsys
addikt

tegnap megkaptam az MCT mailt, hivatalos trener lettem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#393) Scaty


Scaty
tag

Bobsys: gratula! Milyen tanfolyamokat fogsz tartani?

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#394) kraftxld válasza bobsys (#392) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én is gratulálok!
Ez az MCT dolog hogy megy? Régebben olvasgattam róla, de most nem ugrik be azonnal.

Nekem meg jövő hét pénteken 70-298 :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#395) nlb84


nlb84
tag

Sziasztok!

Már nem jár a welcome kit-hez az a kis fém kitüző vagy mi ami a kártya mellett van?
Mert a napokban kaptam meg az első Welcome kit-met és a kártya kb középre volt benne ragasztva és az a kis valami meg sehol:(

Valakinek info erről?

MCP, MCSA, MCSE, MCTS, MCITP: Enterprise Administrator, Enterprise Messaging Administrator 2010

(#396) Scaty


Scaty
tag

Tavaly én még az MCP-hez kaptam kitűzőt, de idén az MCSA-hoz már nem...

VCP DCV 2023, HPE MasterASE Advanced Server Solutions, HPE MasterASE Storage Solutions Architect, Hitachi Qualified Professional - VSP Midrange

(#397) kraftxld válasza nlb84 (#395) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én a héten kaptam meg az MCSA+S papírt, ahhoz sem járt már kitűző :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#398) nlb84


nlb84
tag

Akkor így jártam...:)
Ez a 70-291 visga elég nehéz..:(
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

MCP, MCSA, MCSE, MCTS, MCITP: Enterprise Administrator, Enterprise Messaging Administrator 2010

(#399) kraftxld válasza nlb84 (#398) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Úgy emlékszem nekem sem volt valami könnyű. A NetA-ban ma épp egy srác ezt nyomta mellettem.
Nekem meg sikerült ma a 70-298. Sajnos nem tudtam rá annyit tanulni mint terveztem, de meglett és ez a lényeg.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#400) nlb84


nlb84
tag

GRT!
És, megfizetnek legalább?Vagy már dolgozol?

MCP, MCSA, MCSE, MCTS, MCITP: Enterprise Administrator, Enterprise Messaging Administrator 2010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.