Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) theartofdota válasza Smile8822 (#5347) üzenetére


theartofdota
tag

kösz szépen :R

(#5352) engie3


engie3
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném egy telefon beárazásában.

Eladnék egy iphone 4s 64gb-os fekete színű független készüléket, ezért kíváncsi lennék rá, hogy milyen áron hirdethetném meg.

Amit tudni kell a készülékről:

Jár hozzá: doboza, töltője, bumper és egy tok.

Sosem volt szemvízben. Szinte végig tokban volt tartva. Eleinte a bumper volt az oldalán, és a képernyőt akkor fólia védte. Valaki mondta, hogy a bumper sérüléseket okoz a készülék oldalán, ezért azt ne használjam...akkor már késő volt. Sajnos a bumper mögé beeső porszemek kicsit megkarcolgatták a telefon oldalát, így azon van pár apró kopás. Máshol nincs rajta sérülés, maximum a hátulján mikrokarc, ami csak a fénynél látszik, ha valaki nagyon figyeli.

Az akksija jól bírja, ahhoz képest, hogy kb 2 éves a készülék. Garancia már nincs rá. Első tulaj vagyok, a vételkor aktiváltam. Papírok a vásárlásról nincsenek már meg... :-/

Most jailbreakes a készülék, ez a működésében nem befolyásolja, bármikor frissíteni tudom a legfrissebb szoftverre. :-)

Képet nem tudok felrakni róla, mert még nem jött meg az új telefonom. :-)

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

Üdv,
Ágnes

(#5353) otps válasza HuMarc (#5342) üzenetére


otps
aktív tag

i5 16 GB: 95 000 Ft

i5C 8 GB: 80 - 85 000 Ft
i5C 16 GB: 90 - 95 000 Ft

i5S 16 GB: 110 000 Ft
i5S 32 GB: 120 000 Ft

Hm. Köszi! Szerintem ezeket drágában adják amúgy 0 perces 'garanciában cserélt' változatban ma. Ha mondjuk leszűkítem a fenti kört kettőre: i5C 8 GB és i5S 16 GB. Sajna a fenti árakon nem adja el senki, pedig annyiért ma megvenném. :(

(#5354) HuMarc válasza otps (#5353) üzenetére


HuMarc
addikt

Az mondjuk lehet, hogy ezek nem feltétlenül a 0 perces árak, de akkor nézzük azt:

i5C 8 GB: 100 - 105 000 Ft
i5S 16 GB: 125 - 130 000 Ft (bár szerintem ez pofátlan ár, ilyen árban már van használt 32 GB-s is :U )

(#5355) McNamara válasza HuMarc (#5354) üzenetére


McNamara
Ármester

i5S 16GB 120 el lehet kérni véleményem szerint főleg, hogy vadi új. És jó esélyel el is lehet adni, de ez csak az én véleményem :R

(#5356) halkow


halkow
őstag

Mennyit ér egy Telenoros vagy független iphone 6

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5357) engie3 válasza engie3 (#5352) üzenetére


engie3
csendes tag

Nekem miért nem válaszoltok? Valami rosszat írtam? :-o

(#5358) McNamara válasza halkow (#5356) üzenetére


McNamara
Ármester

Függők (16GB) 160-170K

Független (16GB) 170-180K

(#5359) McNamara válasza engie3 (#5357) üzenetére


McNamara
Ármester

Elnézésedet kérjük. 60-70K között én max 60K hirdetném ha el szeretnéd adni.

(#5360) engie3 válasza McNamara (#5359) üzenetére


engie3
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. :-) :C :R

(#5361) ryori


ryori
senior tag

Üdv, egy hetes Spigen Neo Hybrid (i5/i5S) tokért mennyit lehetne elkérni? számla,garancia van, hibátlan állapot. fehér bumperral.

(#5362) otps válasza McNamara (#5355) üzenetére


otps
aktív tag

HuMarc, csabiuvb - köszi!

(#5363) Doctor46


Doctor46
csendes tag

Sziasztok!

Egy galaxy note 3 clone telefont mennyiért lehet ma elpasszolni?
2x1.3 ghz
2 gb rom
5 mp-es kamera
front camera 1.9mpx
dobozos minden tartozékával!

Köszönöm előre is! :R

(#5364) HuMarc válasza Doctor46 (#5363) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha tényleg klón, akkor a Hardveraprón semennyit. [link]

Egyébként pontos típust kéne mondani, mert a 2x1.3 ghz nem túl konkrét, és a telefon értékét az is befolyásolja, hogy konkrétan milyen proci (melyik MediaTek :U ) van benne, és hogy van-e közösségi támogatása -> érkeznek-e rá főzött ROM-ok.

(#5365) Zjunior válasza McNamara (#5355) üzenetére


Zjunior
veterán

135k

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5366) Doctor46 válasza HuMarc (#5364) üzenetére


Doctor46
csendes tag

csináltam pár screenshot-ot mikor végigfutattam egy hardver test programot és az ezeket dobta ki.

[link]
[link]
[link]

(#5367) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Sziasztok!

Samsung Galaxy S4 i9505, leejtés miatt LCD és érintőpanel halott, minden más működik rajta (hátlapi kamera és vaku is sértetlen). Előlapi kamera is működik, mert a hátlappal együtt ki lett cserélve. Ezt így tartozékok és garancia nélkül mennyiért tudnám eladni?

sweetlou6.wordpress.com

(#5368) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Működő 1 éves iPhone 4S T függő kijelző és érintőpanel csere előtt mennyit érhet?

(#5369) McNamara


McNamara
Ármester

S5: kijelző cserére szorulva így kb 60-70K

i4S szintén zenész kijelző terén: 35K max.

[ Szerkesztve ]

(#5370) vadászcsiga válasza McNamara (#5369) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. És javítás után?

(#5371) McNamara válasza vadászcsiga (#5370) üzenetére


McNamara
Ármester

Hány GB? Több infó kellene.

(#5372) vadászcsiga válasza McNamara (#5371) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja tényleg. Bocs. Fehér T-s 8gb, karcmentes

[ Szerkesztve ]

(#5373) CrAck69


CrAck69
senior tag

Hali, mennyi lenne érte a reális ár?
[link]
Köszi.

Egyszer fenn....

(#5374) HuMarc válasza CrAck69 (#5373) üzenetére


HuMarc
addikt

Nokia Lumia 920: Szívem szerint egy ilyen szép szettért én is elkérnék 70 000 Ft-ot, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy 50 000 Ft valószínűleg még csak érdeklődő sem lesz. :( Szerintem 45 - 50 000 Ft, de még jobb lenne, ha a Fatboy-t külön hirdetnéd, és azt mondanád, hogy aki telefonnal viszi el, az megkapja az egészet egyben 50 000 Ft-ért, külön külön meg 45k-ért és 10k-ért hirdetnéd.

(#5375) Doctor46


Doctor46
csendes tag

Sziasztok!

Egy független nagyon szép állapotú fóliás kijelzőjű Samsung Galaxy S2 manapság mennyit ér?
Minden tartozéka megvan doboz töltő adatkábel headset.

Köszönöm! :R

(#5376) Sweet Lou 6 válasza McNamara (#5369) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Bocsi, S4-ről van szó.

sweetlou6.wordpress.com

(#5377) vadászcsiga válasza McNamara (#5371) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jó ez a topik, gyors kérdés, gyors válasz. Csak a vevő megy el de lényeg a hangulat ;]

(#5378) HuMarc válasza vadászcsiga (#5372) üzenetére


HuMarc
addikt

40 000 Ft.

(#5379) McNamara válasza Sweet Lou 6 (#5376) üzenetére


McNamara
Ármester

Bocsi, benéztem :R S4: 70-75K vannak. Gyári kijelző hozzá: 34-41K között van. Ezt az összeget kéne levonni és úgy kalkulálni.

(#5380) McNamara válasza Doctor46 (#5375) üzenetére


McNamara
Ármester

25-30K

(#5381) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok!

Sony xperia ion Lt28h készülékemre kérnek szépen egy árazást. Tavaly augusztusban vettem, a bolti gari már lejárt a készülékre, csak szoftverre van. Nem romoltam, minden gyári. Gyári folian van pár karc de amúgy hibátlan, kemény hatlap+ puha tokban tároltam.
Minden tartozéka megvan, de a fülest megtartanám, ha nem dob annyit az értékén. Fekete színű.

Köszönöm!

(#5382) BBandigyerek


BBandigyerek
tag

Érdeklődnék, hogy a mennyi a reális eladási ára az alábbi készüléknek:
Getek A6 "kínaifon", független, fehér, 4"-os, 800x480 240 dpi kijelző, 1.2 GHz négymag (Mali 400 MP), dual SIM, 1500 MAh-s akksi, 512 MB RAM, hátul 2MPx elöl 1MPx-es kamera, micro SD foglalat, 2GB belső tárhely, Android 4.2. Magyar nyelv nincs, angolul volt használva. Fóliás, tokban használt, töltő adatkábel. 10-15 között szeretnénk elpasszolni, annyit megér?

"A végtelenbe és tovább..."

(#5383) otps válasza otps (#5341) üzenetére


otps
aktív tag

Háttér: az Apple nem szervizeli bizonyos piacokon a törött kijelzőt, csak az egész készüléket cseréli.

Pl.: Angliában cserélik a törött kijelzőt: iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5: £106.44

Magyarországon - és Ausztriában is - csak a teljes készüléket cserélik. Szop@s: Fizetős készülékcsere díjak, pl.: iPhone 5/5c/5s 8-64GB: 99 900 Ft

Szóval ha az ember eltöri (biztosítást hagyjuk), vagy tetet bele utángyártott kijelzőt, vagy ha ez nem felel meg neki, eladja törött kijelzővel a készüléket a használt piacon és az új tulaj tetet bele utángyártott kijelzőt; az eredeti tulaj meg leírja a veszteséget és új készüléket vesz.

Kérdés - variációja annak az előző kérdésemnek, amire ezt válaszként írom: tegyük fel megveszem ezeket a készülékeket újonnan, 0 percesen, rendes gyári garanciával:

iPhone 5c 8 GB
iPhone 5c 16 GB (viszonteladónál még kapható)

iPhone 5s 16 GB
iPhone 5s 32 GB

Amint kileptem a boltból, arcára ejtem, a kijelző pókhálósra törik, cserélendő; amúgy a telefonnak semmi más baja nincs. Mennyiért lehet így eladni a készülékeket; ha amúgy 0 percesek?

A kérdés másképp: mekkora értékvesztést könyveljek el fenti 0 perces darabokra a törött kijelző miatt (ugyanannyi az értékvesztés maga mindre, vagy változik)? Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#5384) HuMarc válasza Vermilion69 (#5381) üzenetére


HuMarc
addikt

Sony Xperia Ion: 25 - 30 000 Ft

Getek A6: Kétlem, hogy lesz rá vevő, de a helyedben 30 000 Ft körül hirdetném legfeljebb.

iPhone-mizéria: Nos, a repedt kijelzőnek vannak fokozatai, mert az egyszeresen-kétszeresen keresztbe repedt kijelzők még simán használhatóak (és sokan ilyesmi miatt nem is mennek szervizbe, pl. még ez is belefér ebbe a kategóriába), viszont az általad említett „pókhálósra törött” kijelzőjű telefont (pl. ez itt [link]) nem sokan használnák, mert egyrészt a repedéseken megtörik a kijelzőből származó fény (és ezáltal „elcsúszik” a kép eléggé sokszorosan), másrészt a repedéseken beszivároghat a nedvesség, ami (ha nagyobb gondot nem is okoz, bár okozhat) a digitizert is megbolondíthatja.

Nem ismerem az Apple garanciát, de máshol, ha pókhálósra törik a kijelző, akkor az egyből ugrik, akár cserélteted a kijelzőt pénzért, akár nem. Mondjuk ha Mo.-n az egész telefont cserélik, akkor a garancia is újraindul...

Az értékvesztés minimum az utángyártott kijelző ára + ~ 10-20% minden telefon árából. Tehát az arányszám durván ugyanannyi mindhárom esetben, nyilván ezt ki kell számolni minden telefonra egyenként.

Egyébként én nem árulnék törött kijelzős telefont, akkor inkább leírnám veszteségnek a 100 000 Ft-os cserét mindhárom telefonnál.

A 0 perces árakat meg fentebb megadtam, abból lehet számolgatni, hogy mennyi az utángyártott kijelző (nem tudom, hogy hol-kinél-miként megy az ilyen csere, ezért azt sem tudom, durván mennyi az ilyen).

[ Szerkesztve ]

(#5385) McNamara válasza otps (#5383) üzenetére


McNamara
Ármester

Besegítek én is mert az alma a gyengém :)

Pont a hetekben volt nekem is kijelző problémás i5S-em. Sajnos betört a kijelző és cserélve lett természetesen utángyártottra ami a szervízben egyből ki is derült, mert a kijelző csere után a telefon megadta magát és sajnos alaplap hibásként vittem be. Egyből cserélték volna a készüléket egy vadi újra de mivel a kijelző nem gyári volt így elküldtek a fenébe és persze a garancia is ugrott. (egyébként én ezt így 60K adtam el)

Kijelző csere aktuális ára i5, i5S-nél 15K Őt tudom ajánlani: [link]

(#5386) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Mennyit érhet egy Nexus 4 16GB, két tokkal, elől-hátul fóliásan, karcmentes üvegekkel és kerettel, két tokkal, dobozzal, full tartozék, 1 év 3 hónaposan, ha: egy porszem van a kijelző közepén. Használat közben nem látszik, csak max. fényerőn illetve fekete háttérnél.

Elegem van az Androidból, iPhone-ra váltanék, mennyit kaphatok érte? :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#5387) Smile8822 válasza szezso15 (#5386) üzenetére


Smile8822
senior tag

45/55k között mozognak.
Állapot + függőségtől függően...

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#5388) enigmawutash


enigmawutash
tag

Sziasztok

Egy kamera hibás Lumia 1520 mennyit ér szerintetek. Amcsis At&t-s független, 16gb, a doboz nincs meg :S.
Amúgy jó esztétikai állapotnak örvend.

Köszönöm előre is
Üdv Z

(#5389) otps válasza HuMarc (#5384) üzenetére


otps
aktív tag

@HuMarc: Az értékvesztés minimum az utángyártott kijelző ára + ~ 10-20% minden telefon árából. Tehát az arányszám durván ugyanannyi mindhárom esetben, nyilván ezt ki kell számolni minden telefonra egyenként.

Korábbi hozzászólásodban írod: i5C 8 GB: 100 - 105 000 Ft
i5S 16 GB: 125 - 130 000 Ft (bár szerintem ez pofátlan ár, ilyen árban már van használt 32 GB-s is :U )

(Kiegészítés a "pofátlan árhoz": minél régebbi a készülék, annál kevesebb pluszt jelent a nagyobb tárhely; pl. az Apple hivatalos iPhone 5 Ebay Refurbished árai szerint a nagyobb tárhely +10 dollár; új ár +100 dollár.)

OK, akkor számolok a pofátlan árakkal; kijelzőcsere fagyállónál 15 ezer.

i5c: 105 e - 15 e = 90 e -> 90 e-nek a 80-90%a: 72-81 e Ft

i5s: 125 e - 15 e = 110 e -> 110 e-nek a 80-90%-a: 88-99 e Ft

Jól számoltam?

Egyébként én nem árulnék törött kijelzős telefont, akkor inkább leírnám veszteségnek a 100 000 Ft-os cserét mindhárom telefonnál.

Miért ne? A német Ebay tele van törött kijelzős okostelefonnal (nem tudom, iPhone-nal konkrétan hogy állnak). Egyszerűen nem látom gazdaságilag racionális döntésnek; hogy ne add el. Az iStyle Mammut jobb fej eladója is azt mondta, ezt a 100 ezres cserét semmiképp nem érdemes (vö. Angliában ~100 font a gyári kijelzőcsere; inkább repülj ki; olcsóbb ott cseréltetni, mint 100k-t leírni; világot is látsz), akkor vegyél újat; a törött készüléket add el.

@csabiuvb: Besegítek én is mert az alma a gyengém :)

Köszi. Bár nem értem: Te azt ajánlod nekem, tartsam meg, tetessek bele utángyártott kijelzőt; nekem meg kifejezetten az lenne a stratégiám, és az volt a felvetésem, hogy törött kijelzővel eladnám és újat vennék. Ismerem fagyállót.

[ Szerkesztve ]

(#5390) szezso15 válasza Smile8822 (#5387) üzenetére


szezso15
addikt

Köszi, akkor az enyém biztos az alsó határt súrolja! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#5391) vito555


vito555
tag

Sziasztok
Iphone 4 vodafon függő szép állapotban mit érhet?
Csak telefon+töltő...
előre is köszi

𝄢

(#5392) vito555 válasza vito555 (#5391) üzenetére


vito555
tag

bocsi kifutottam az időből....
8Gb

𝄢

(#5393) mohbalu


mohbalu
csendes tag

Hali megválnék szeretett i4s 16g, 6.0.1 oprendszerrel, vodás függő, tokban tartva de az oldalán van használati karc, folyamatos használattal az akku idő kb 5 óra körül, elől hátul fóliázott mennyiért tudnám elpasszolni.

(#5394) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!

Egy 16GB-os fehér színű, gyárilag független iPhone 5s készülék mennyit érhet? Apple garancia van rá 2015. augusztusig, elöl üvegfólia, hátul sima fólia védi első pillanattól kezdve, mindenhol teljesen karc és sérülésmentes. Összes gyári tartozék és doboz megvan hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#5395) HuMarc válasza vito555 (#5391) üzenetére


HuMarc
addikt

iPhone 4 8 GB: 35 - 40 000 Ft

A többi iPhone-t áraztam fentebb (az elmúlt 50 hsz-en belül), azok az aktuális árak.

[ Szerkesztve ]

(#5396) vito555 válasza HuMarc (#5395) üzenetére


vito555
tag

köszönöm szépen... :R

𝄢

(#5397) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Bár már volt, most aktuális az eladás.
Minél előbb szeretnék túladni rajtuk.
Samsung Galaxy S3 Mini - karcmentes, T-függő.
Sony Xperia S - karcos, független.
HTC Radar - karcos, független.

Mindegyikhez csak töltő, USB van.
Mennyiért lehetne eladni, nem csak árulni? Köszi, és bocsánat, ha esetleg nem változott volna az elmúlt 1-2 hónapban.

(#5398) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Egy májusban vásárolt Xiaomi Redmi 1S készüléket szeretnék eladni"kis" hibával.
Karcmentes állapotban, gyári tartozékokkal+flipes tok+tempered glass kijelzővédő.
A kis hiba, valószínűleg kontakthiba a kijelző szalagkábelénél, mert időnként elsötétül a kijelző és csak a készülék bal felső részének nyomkodásával és (vagy) a készülékház pici csavargatásával tér életre a kijelző. Műkedvelő és barkácsolni szerető embereknek ajánlom!
Nem szedtem szét, nem tudom mi a baja! Vettem másik telefont a nejemnek, ezért nem kívánok a telefonnal foglalkozni. Kis szerencsével csak egy szét-és összeszerelés, ha nagyobb a baj, akkor egy LCD panel 30 USD környékén kapható.

Mennyi lehet a reális ára? :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#5399) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Rossz helyen kezdtem. Tehát akkor neki futnék még egyszer. :) :R

(#5400) Paloczi95


Paloczi95
tag

Sziasztok!

Köszönöm a korábbi beárazásokat is, most lenne még kettő.
LG Optimus P990 2X - független, karc mentes, fóliás, szilikon tok, dobozban minden gyári tartozékával.

Samsung Galaxy S5660 Gio - független, karc mentes minden gyári tartozékkal dobozban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.