Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Sziasztok

A dilemmám a következő. Atrix 1, vagy Atrix 2? Nagyjából ugyanannyiért tudnám venni mindkettőt. egy kicsit bejátszik még az Arc S is, az többe kerülne 15 000 FT-al és egyre inkább lebeszéltek róla. Régi SE-s vagyok, ezért van még egy kicsit a horizonton az Arc S. Szerintetek melyiket vegyem?

Ps4, p30 pro

(#43602) Pepeninho válasza Bici (#43594) üzenetére


Pepeninho
őstag

Az x10 mini pro nagyon jó telefon. Nekem első szériás volt1.6-os de így is használható volt bőven. az azóta átesett fejlesztéseknek és a ráncfelvarrásnak hála egy sokkal jobb telefont vehetnél most. Jó a kamerája, az aksija nem olyan erős, gyors böngészés. Egy valami miatt talán nem jó választás. A kijelző igen picike. Ismétlem nekem a régi típus volt, az pár milliméterrel kisebb mint az új. Engem sok játéknál zavart, hogy nem elég terebélyes a felület. :S Viszont minden egyéb fronton kielégített.

Ps4, p30 pro

(#43603) Frozzy válasza Pepeninho (#43602) üzenetére


Frozzy
őstag

de azt ne téveszd el, hogy a régieknek Xperia X10 Mini / Mini Pro volt a nevük. a 2011-es modelleknek csak simán Xperia Mini / Mini Pro ezzel tudod őket beazonosítani :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43604) Pepeninho válasza Frozzy (#43603) üzenetére


Pepeninho
őstag

Nem tévesztettem el. Gykorlatilag mindenki tudja, hogy az x10 minit egy kicsit feltuningolták és szebbé tették. A név változott 3 karaktert még azt annyi. :)

Ps4, p30 pro

(#43605) smog86


smog86
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan Androidos telefon ami szétcsúsztatható? De nem az oldalra csúsztathatós, hanem a régi felfelé szétcsúszós verzió, ráadásul még jó lenne ha lenne benne GPS is. :F

[ Szerkesztve ]

(#43606) Nyx89


Nyx89
aktív tag

Valaki tudna segíteni? link

[ Szerkesztve ]

(#43607) mohotol válasza Bici (#43600) üzenetére


mohotol
aktív tag

Acet nagyon ne. Több ismerősömnek van, és mindenki utálja.

(#43609) mohotol válasza Nyx89 (#43606) üzenetére


mohotol
aktív tag

Minden WP7-es telóra felmegy a Tango, ha jól tudom.

(#43610) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Az akkor nem is kérdés, hogy Atrix 1 vagy Atrix2?

Ps4, p30 pro

(#43611) smog86 válasza #40993792 (#43608) üzenetére


smog86
senior tag

"De nem az oldalra csúsztathatós, hanem a régi felfelé szétcsúszós verzió"
Milestone oldalra csúsztathatós, olyanból tudok másik 20 fajtát is...

(#43612) s4tch válasza #40993792 (#43608) üzenetére


s4tch
veterán

Ez oldalra csúszik, a kolléga meg felfelé csúszót keres, gondolom, olyasmit, mint a Motorola Spice vagy az Alcatel OT-980. Nem túl népszerű kategória...

(#43613) Bici válasza mohotol (#43607) üzenetére


Bici
félisten

Hali!

Miért utálják az ACE-t?

Pepeninho: köszi, azon is gondolkodtam, de egyelőre a LWW és az ACE között vacilálok, bár utóbbiról úgy néz ki, hogy mindenki lebeszél. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#43615) Pepeninho válasza Bici (#43613) üzenetére


Pepeninho
őstag

Arról én se tudok jót mondani. Sógornőmnek az van és nincs megelégedve vele. Nem tudom miért, csak annyit mondott, hogy egyszerűen nem volt jó vétel.

Ps4, p30 pro

(#43617) istnag válasza Bici (#43613) üzenetére


istnag
addikt

Gyalázatos a képminősége az ACE -nek,a GPU-ja már elég régi,ahogy a processzora is...Szóval ne vegyél ACE-t!!!!!! :DDD :DDD :DDD :DDD

(#43618) Nyx89 válasza mohotol (#43609) üzenetére


Nyx89
aktív tag

És te melyiket ajánlanád?

Én ezeket néztem: Samsung Omnia 7 LG Optimus 7, HTC 7 Mozart
Illetve a 710-es Nokia, kérdés hogy megéri a plusz 10k felárat?
Gyorsabb e annyival? Támogatottabb valamivel is? Később úgy is csak másodtelefon lesz.

[ Szerkesztve ]

(#43619) istnag válasza Nyx89 (#43618) üzenetére


istnag
addikt

Lumia 610? Most jelent meg...

(#43620) mohotol válasza Nyx89 (#43618) üzenetére


mohotol
aktív tag

Sebességben nem nagyon lehet különbség, azt nem engedi a Microsoft. Max támogatottságban, abban Nokia élen van a navigációval.
Szvsz azt vedd, ami a legjobban tetszik. Itt nem hiszem hogy számít az első/második generációs mivolta a telefonnak, a szoros megkötések miatt.

(#43621) agabe válasza Nyx89 (#43618) üzenetére


agabe
addikt

szerintem nem éri meg a felárat...azt figyelembe véve, hogy másodtelefon lesz meg főleg nem...hacsak nem kell az ingyenes navigáció ami nokiákban van.
első generációs wp7-es telefonokból azt érdemes amit a legolcsóbban megkapsz, és gari is van rá....nem tapasztalsz észrevhető/érdemleges lassúságot, mert az első gen-es telók jól futtatják a mangót is...ha olyat veszel, akkor figyelj, hogy a memoria 512mb -os legyen (asszem nem mindnek annyi), mert ha wp8-at bármelyik teló megkapja (ellentétes infók jöttek eddig...jelen állásban koránt sem biztos, hogy akár az ideiek is megkapják) , akkor talán ez lehet az egyetlen fontos tényező szerintem...az ideiekben sincs több.

[ Szerkesztve ]

(#43622) Land


Land
veterán

Üdv!

Kb 2 hét múlva esedékes lesz a T-nél előfizetésre telefonvásárlás Mozaik XS (3k) csomaggal. Keret 60k.
Jelenleg ezek jönnek ki belőle: Motorola Defy+, Motorola Motolux, LG Optimus L7, Alcatel 995, HTC One V és Sony Ericsson Arc S. A Motolux és az L7 kilőve a CPU-GPU páros miatt. A HTC fórumába beleolvasva az jött le, hogy nem egy sebességbajnok... Alcatel 995 kb. Arc S hardver, de pl a kijelző, kamera és dizájn gyengébb, viszont olcsó. 35k lenne ezzel a csomaggal. Defy+ pedig ismerős lenne nekem. Most is Defyt használok.
Arc S szép és jó telefonnak tűnik.:)

Érdemes várnom mondjuk max 4 hetet valami új telefonra? Persze ugyancsak 60k keretem lenne rá.

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#43623) bobooo válasza Land (#43622) üzenetére


bobooo
addikt

nem sokára jön a t-mobilehoz a Sony Xperia P és U.. de egyébként bőven az Xperia Arc S azok közül a legjobb amiket te találtál :)

(#43624) Rotate válasza Land (#43622) üzenetére


Rotate
veterán

Ace 2 még amire érdemes lehet várni :)

(#43625) Frozzy válasza Rotate (#43624) üzenetére


Frozzy
őstag

hát nem valami ígéretes hardware.. :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43626) Moleman válasza Land (#43622) üzenetére


Moleman
addikt

Arc S-re szavazok (a Defy+ nem lenne előrelépés, főleg ha most is főzött rommal használod a Defy-t).

(#43627) airmax


airmax
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene a döntésben e kettő között vacilálok
Samsung Galaxy S plus vagy HTC one v

Ti melyiket vennétek?! :F

Előre is kösz a segítséget!

(#43628) Moleman válasza airmax (#43627) üzenetére


Moleman
addikt

One V. Az S+ szoftveresen sokkal rosszabb és a kijelzője is csúnya pentile-os.

(#43629) jamike


jamike
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Galaxy s2 vagy iphone 4 8gb-os???
Fontos a fotó videó meg a mobilnet+gps!
Mind a kettőt nulla forintért tudnám megszerezni előfizuval,melyik tarja meg az árát jobban??(gondolom az iphone)

(#43630) dany7777 válasza Land (#43622) üzenetére


dany7777
csendes tag

Én személy szerint nem vennék SE-t mivel megszűnt a cég, nemtudom hogy mennyire lesz megfelelő a támogatása és a support.

(#43631) Frozzy válasza jamike (#43629) üzenetére


Frozzy
őstag

Galaxy S2-vel jobban járnál és jobban is szeretnéd szvsz. :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43632) jamike válasza Frozzy (#43631) üzenetére


jamike
csendes tag

Miért?mókolni nincs időm csak használni szeretném.úgyis jobb lenne?vi

(#43633) bobooo válasza jamike (#43629) üzenetére


bobooo
addikt

fotó videóban sokkal jobb az iphone, a mobilnet gps-ben nem tudom, hogy jobb e de gyanítom hogy jobb és egy iphonet 2 év mulva is 50k felett el tudnád adni de a samsungot nem biztos..

(#43634) Gabesz77 válasza jamike (#43629) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Fotóban és videóban az Iphone jobb. Hiába zárt, én azt választanám.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43635) Frozzy válasza jamike (#43632) üzenetére


Frozzy
őstag

nem kell azt mókolni. nem egy barátom/haver/ismerős van aki gyári GB-vel vagy ICS-vel használja még nem is ROOT-olták és nagyon szeretik a telefont.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43636) mohotol válasza dany7777 (#43630) üzenetére


mohotol
aktív tag

Ez azért túlzás, a Sony nem teheti meg hogy elhanyagolja az SE támogatását.

(#43637) jamike válasza Gabesz77 (#43634) üzenetére


jamike
csendes tag

Az nem baj ha zárt én csak használni szeretném.lumia 800 vs.iphone 4 8gb?látom neked az van.

(#43638) Frozzy válasza dany7777 (#43630) üzenetére


Frozzy
őstag

ezt ugye most nem mondod komolyan ? nem megszűnt csak átalakult lényegében.. :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43640) Gabesz77 válasza jamike (#43637) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Fotóban és videóban az Iphone a Lumiánál is sokkal jobb. Alkalmazás rengeteg van rá, nyilván, régebbi rendszer.
A Lumia szintén nagyon jó készülék, WP7, gyors, mint a villám, talán még az iOS-nál is gördülékenyebb egy hangyapöcsnyivel. Ha neked a videó és a fényképezés a fontos, és hasonló áron megkaphatod mindkettőt, akkor Iphone 4. Akkor érdemes elgondolkozni a Nokián, ha sokkal olcsóbban kijön.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43641) jamike válasza Gabesz77 (#43640) üzenetére


jamike
csendes tag

0 Eur-nál olcsóbban nem tudom :D
de ez még a régi iphone nem az s-es :)

(#43642) bobooo válasza jamike (#43641) üzenetére


bobooo
addikt

még nem az S-es de mivel 8GB-os már egy újabb széria miben már javították a home gomb hibáját és kicsvel szebb a kamera és kijelző de még nem a 4S-hez képest szép hanem a 4 és a 4S között :)

(#43643) Rotate válasza Frozzy (#43625) üzenetére


Rotate
veterán

kétmagos 800 mhz + 768mb ram nem elég jó? oké...

jamike:

nem tudom, 8 gigásat semmiképp sem vennék... felveszel pár videót és tele is van... micro sd-t pedig nem veszi be... ráadásul hiába folyamatosabb az iOS mint az Android, hardveresen sokkal több a potenciál az s2-ben... a kijelző mérete is elég kicsi, bár nem tudom mennyire számít ez neked...

[ Szerkesztve ]

(#43644) Gabesz77 válasza jamike (#43641) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Láttam, sima Iphone 4-et írtál. Azt választanám továbbra is. Ennyiért nincs egy nekem is? :D

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43645) Frozzy válasza Rotate (#43643) üzenetére


Frozzy
őstag

ja úgy oké.. azt hittem egy magos :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#43646) andrás47 válasza Nyx89 (#43560) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

Próbáld meg itt lehet tudnak segíteni:

http://mobilarena.hu/tema/re_minden_a_windows_phone_7-rol/friss.html

Üdv !

(#43647) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv!
Max 70 ropiért szeretnék venni egy androidos (ez fontos mivel már jó ideje ezt használom) okostelefont. Annyi, hogy jó lenne ha ics lenne rajta, vagy majd lesz, illetve a fényképező része nem izgat, arra van külön eszköz, viszont az audió része fontos! Lehet használt, trés, vagy független! :R :R

(#43648) Sleek


Sleek
senior tag

Múlthéten írtam hogy nem volt SE xperia arc s telefon a t-mobnál. Az eladó hölgy megígérte kerít nekem egyet.
Jött is a telefon legyek szíves befáradni az üzletbe a telefont félre tette.:))))

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#43649) Gabesz77 válasza lsebestyen (#43647) üzenetére


Gabesz77
senior tag

SE Ray, SE Neo, Neo V, SE Arc, Arc S. Ezekre jön majd ICS.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#43650) Bici válasza #40993792 (#43616) üzenetére


Bici
félisten

Okés, köszi, akkor nem veszek ACE-t :) :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.