Hirdetés

2024. július 6., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39251) MLM válasza Rotate (#39247) üzenetére


MLM
csendes tag

Újabb ötlet: HTC Desire használtan?

(#39252) Rotate válasza MLM (#39251) üzenetére


Rotate
veterán

nem mai hardver, de az is jobb mint a Skate :) támogatom :)

(#39253) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok!

Kollegám dual slim-es Androidos telefont szeretne vásárolni, komolyabb kijelzővel, de 4" alatt.
Ezt nézte, illetve ezt a kínait, - van valakinek ilyenről tapasztalata?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#39254) Kuruc2 válasza Sztu (#39245) üzenetére


Kuruc2
senior tag

http://prohardver.hu/tema/re_sony_ericsson_live_with_walkman_ez_mar_csak_br/friss.html

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#39255) agabe válasza Rizzo (#39253) üzenetére


agabe
addikt

B63M-rol kerdezd[ ot ], alcatel 918D-hez kepest nagyobb kijelzovel nem tudom mit alakit ugyanaz a hardvwr, de lehet akar jo is.
[Itt] a teljes topic ami a ketkartyasokkal foglalkozik. Ok tobbet tudnak roluk.

[ Szerkesztve ]

(#39256) zedok


zedok
senior tag

Hali!

Tudnátok nekem ajánlani telót maximum 60 ezer Ft-ig. Mindenképp új legyen. T-mobile vagy vodafonnál esetleg. Legalább egy moto defy tudásával egyezzen meg.

Előre is köszönöm a tippeket!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#39257) Kuruc2 válasza zedok (#39256) üzenetére


Kuruc2
senior tag

#39254

36 K

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#39258) zedok válasza Kuruc2 (#39257) üzenetére


zedok
senior tag

Nem rossz csak éppen pici a kijelzője :) legalább 3,7" vagy 4" kijelzős kéne. ZTE Skate nagyon lassú a 800as procijával?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#39259) premete válasza zedok (#39258) üzenetére


premete
veterán

Ja, a 320x480-as kijelző elég karcsú a walkman esetén.
Defy+ esetleg? 800 Mhz sem kevés, ha nem játékra kell, a Skate ára viszont kellemes.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#39260) Rotate válasza zedok (#39258) üzenetére


Rotate
veterán

nem a frekvencia kevés, hanem az architektúra elavult... lassú szar az az msm7227t :S

[ Szerkesztve ]

(#39261) premete válasza Rotate (#39260) üzenetére


premete
veterán

Azzal jön majd a Samsung Galaxy Mini 2 is, jó, nem egy Tegra3, vagy Atom, de 60 ezer alatt egy darabig ezek még nem lesznek. Egyébként hétvégén hozzám került 3 Blade, nem is rossz cuccok ezek.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#39262) Rotate válasza premete (#39261) üzenetére


Rotate
veterán

van már msm7227a is idén már az megy az alsósokba, az már armv7, szóval már semmiképp sem érdemes ennyi pénzért Skate kategóriájú telefont venni... nézd meg a mai MA TV-t, teljesen más kategória az a telefon, és hasonló árral jön...

szerintem a ZTE jó nagy hülye volt, hogy ezt a kacatot rakta bele a Skate-be, pedig amíg csak pletykáltak róla, sokkal jobbnak ígérkezett... most már nagyon nem érdemes armv6-ért 30-nál többet adni...

(#39263) premete válasza Rotate (#39262) üzenetére


premete
veterán

Itt msm7227t-írnak a cuccra

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#39264) Rotate válasza premete (#39263) üzenetére


Rotate
veterán

tudom, de akkorse kéne erőltetni az armv6 gépek megvételét... ez a mini2 is szar lesz sztem...

(#39265) premete válasza Rotate (#39264) üzenetére


premete
veterán

Az én telefonomban jóval régebbi a cpu, mégsem lassú, XScale PXA270 van benne; jobban szeretem az egyedi darabokat, mint az egyenájfonokat és utánzataikat. :)
Amire kell, azt tudja.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#39266) agabe válasza zedok (#39258) üzenetére


agabe
addikt

vard meg az uj sonykat.
az xperia u egesz jo aron lesz valszeg, es az aztan eleg uj architektura.
mast 4col korul nem tudok hirtelen, max galaxy s2-est de abbol rendes garis szep allapotu fuggetlen 95-100ezer legalabb.

amugy en is azt mondom, hogy a blade hardverileg ugyan elavult, de jo a kijelzoje es nagyon jok a romok ra, es 20ezer korul kaphato hasznaltan, mig a skate nagyobb, de ebben ki is merul az elonye...bar lehet, hogy ez meger plusz 15-20ezret. Ilyen arkaregoriaban mas nincs 4colos kijelzomeret korul.

[ Szerkesztve ]

(#39267) Lyndon


Lyndon
tag

Sziasztok!

Az alábbiakkal kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni:

Van egy Nokia 500-as telefonom. Nincs még fél éves, garanciális, hibátlan állapotú, Vodafone-os. Nem igazán nőtt a szívemhez sajnos.

Van viszont most egy olyan lehetőségem, hogy az enyém lehet a főnököm iPhone 3G-je 40.000,- Ft-ért. Első gazdás az iPhone, 8GB, kifejezetten szép állapotban, dobozával, minden egyes tartozékával, T-Mobile függő.

A kérdést bizonyára már mindenki sejti: megéri-e lecserélnem a Nokiámat az iPhone 3G-re szerintetek? Az iPhone nyilván sokkal jobb telefon, de jóval régebbi is, hardveresen is gyengébb, és nem is garanciális, ráadásul függetleníttetnem is kellene ahhoz, hogy használni tudjam a Vodafone-os kártyámmal. Viszont sokkal jobban tetszik a Nokiánál, valószínűleg megbízhatóbb is.

A Nokiát szerintem 25-30.000,- Ft körül el tudnám adni, így nagyjából 10.-15.000,- Ft-ot kellene "ráfizetnem" az iPhone-ra (plussz a függetlenítés költsége, ámbár ha jól olvastam a fórumokon, ezt magam is meg tudom csinálni).

Egyszóval igen elgondolkodtam a helyzeten, ebben szeretném kérni a véleményeteket. Megéri váltanom?

Üdv! :R

(#39268) Rotate válasza Lyndon (#39267) üzenetére


Rotate
veterán

3GS még esetleg, 3G-t szerintem már ne vegyél...

(#39269) Melack válasza Lyndon (#39267) üzenetére


Melack
veterán

Ha már cserélsz, akkor inkább tényleg vagy GS vagy sima 4. A G maga már egy nem mai csirke, de szép.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39270) Lyndon válasza Melack (#39269) üzenetére


Lyndon
tag

Oké, értem én, de ez most a lehetőség. Magamtól nem cserélném le a Nokiát, mert nagy bajom nincs vele (azon kívül, hogy ha az iPhone után a kezembe veszem, legszívesebben sikítva dobnám a földre, annyira vérgagyi), de 3GS-re vagy 4-re nincs lehetőségem cserélni. a 3G-re is csak azért, mert a főnököm váltott 4S-re, ezt meg lepasszolta nekem, hogy adjam el ha tudom, neki 40.000,- Ft kell érte. Keresni sajnos nem tudok rajta, mert szinte 40.000.- Ft-ért sem kell senkinek, de igazából ha nem venném meg magamnak, akkor meg lehet hogy fájna a szívem, mert azért ritkán adódik ilyen lehetőség, hogy egy első gazdás, ellenőrzött előéletű, valóban makulátlan állapotú iPhone-hoz juthatok viszonylag jó áron.

Szóval ti azt mondjátok, hogy nem éri meg cserélnem?

(#39271) Melack válasza Lyndon (#39270) üzenetére


Melack
veterán

Értelmi alapon nem. Párom is szeretett volna ilyet, de lebeszéltem róla. Több lenne vele a baja, mint az élménye.
Érzelmi alapon szeretnék ilyet, mert ez volt talán az első olyan mobil, ami a formája miatt kellett volna :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39272) agabe válasza Lyndon (#39267) üzenetére


agabe
addikt

nem vagyok nagy iphone ismero, de az alabbi video alapjan:
[Video]
szerintem vallalhato a 3G is.
Az tuti, hogy fuggetlenitessel vigyazni kell, konnyen elmehet a 3G, vagy a wifi, szoval nem olyan egyszeru erdemes sokat utana olvasni elozetesen.
Az is tuti, hogy elegans keszulek.
Androidban hasonlo aron (vahy nem sokkal dragabban) most defy-ok vannak talan, bar az meg garis is lehet, fuggetlen alapbol, es nem nez ki rosszul, de nem olyan elegans mint az iphone, de ha annyira nem akarsz keszuleket cserelni, akkor a defy nem jon szoba.
Ha hasznalat kozben tetszik amit tapasztalsz, akkor szerintem nem szamit milyen elvileg a hardver, mert az a lenyeg mennyire tetszik, viszont az iphone-ok is elromlanak es gari nelkul horror a javittatas.

[ Szerkesztve ]

(#39273) DS39 válasza Lyndon (#39270) üzenetére


DS39
nagyúr

ha a név, a kultusz, a státuszszimbólum számít, hogy van egy iPhone-od akkor cseréld, de hardverileg nem éri meg, 2mp-es kamera, 412 Mhz-es proci, 128 MB ram... ennél 40k-ért egy vadiúj Gio függetlenül, jobb választás hardverileg, persze az csak egy tucat Samsung, és Android.

(#39274) Rotate válasza DS39 (#39273) üzenetére


Rotate
veterán

ezért mondtam én is, hogy 3G-t már nem érdemes venni, gyakorlatilag egy alsós Android hozzá a szintjét, sőt szerintem az 500-as Nokiád is van olyan gyors, és még az mellé ráfizetnél 15-öt, hogy legyen egy gyengébb/hasonló telód...

(#39275) agabe válasza Rotate (#39274) üzenetére


agabe
addikt

azt ne felejtsetek, hogy most csak a hardveres specifikaciokra koncentraltok, ami egyreszt ios-en sokkal tobbre eleg mint androidon lenne, masreszt androidon is ugyanazert a vasert tobbet kell fizetni ha minosegibb a haz, jobb a kijelzo stb.
A 3gs joval gyorsabb, de dragabb is, es az eloelete a legtobbnek zuros.
Hardverileg nezve nem erne meg, de felhasznaloi elmenyben csak ugy dontheto el ha az ember kezeben van.

(#39276) Rotate válasza agabe (#39275) üzenetére


Rotate
veterán

azért a 3G felhasználói élményben sincs ott ahol a mai iPhone-ok, azért túlmisztifikálni sem kéne, az az iPhone egy mai alsó/alsó közép Androiddal lehet egy szintén, 3GS alatt már nem érdemes nézelődni... újan kapsz sokkal jobbat azon az áron, használtan meg mégjobbat Android frontról...

3G-re nem tudom mi a legújabb iOS, de nyilván nem az 5-ös, szal sok app már el sem megy rajta, a hardver is már szerintem az újabb játékoknál gond lehet...

(#39277) szentkuti11 válasza Rotate (#39276) üzenetére


szentkuti11
addikt

4.2.1, de ki lehet belőle egyébként jó sebességet hozni whited00r-al pl.

(#39278) dropopi válasza Lyndon (#39270) üzenetére


dropopi
aktív tag

Szerintem sem éri meg, annyi pénzből lényegesen jobb telefonokat lehet venniakár vadi újan, vagy szintén ellenőrizhetően, nagyon sok garanciával, alig használtan. Persze elkapkodni nem kell a használt vásárlását, érdemes kivárni a megfelelő készüléket, alkalmat.
A főnök telóját add el másnak, csakcsak megdob belőle legalább egy "szent istvánnal" hogy milyen jó hogy eladtad, eladod még a saját Nokiádat, és máris lesz elég jó pénzed, akár még kicsit hozzá is rakhatsz, és akkor már egy jobb telefonod lesz - akár még Iphone kinézetű Samsungod is lehet. :K

(#39279) Lyndon


Lyndon
tag

Köszönöm szépen mindenkinek a választ, sokat segítettetek. :R Abszolút értem az érveiteket, józan ész nem magyarázhatná meg ezt a cserét. Viszont sajnos elég erősen elkapott az iPhone láz... :((( Kellene szerezni olcsón egy 4S-t, az volna az igazi. :)

(#39280) Rotate válasza szentkuti11 (#39277) üzenetére


Rotate
veterán

lehetséges, nem tudom, de szerintem 3G-t már nem érdemes venni, 40-ért meg pláne...

(#39281) szentkuti11 válasza Rotate (#39280) üzenetére


szentkuti11
addikt

40-ért egyértelműen nem, pláne 8GB-ost. 30 reálisabb.

(#39282) agabe válasza szentkuti11 (#39281) üzenetére


agabe
addikt

Hiaba realisabb, ha annyiert nem kapsz jo allapotut.

(#39279) Lyndon:
hat jo az iphone 4s az tuti, de csak akkor vegyel ha penz nem szamit.
sgs2-vel is igen jo elmenyed lenne, es joval olcsobban...persze az sem iphone, de en pl. jelenleg nem adnek 200ezret erte, de igaz, hogy popec.

(#39283) dropopi válasza Lyndon (#39279) üzenetére


dropopi
aktív tag

Te tudod, ha beleszerettél, akkor észérvekkel úgysem fog meggyőzni senki.

Öcsém ellopott Iphone 4-e után még megmaradt két almás matrica, azokat olcsón árulom, vedd meg, aztán ki lesz elégítve az almás vágyad. :D Többi maradéka a telefonnak már elkelt, pedig egy jó doboz is volt pl.

De komolyra fordítva: Inkább félretennél még pár tízezrest, és ha a gyűjtés ideje alatt is maradt az iphone szerelem, akkor egy komolyabb, modernebb almás cuccra ruházhatnál be. :K

(#39284) premete válasza Rotate (#39276) üzenetére


premete
veterán

Felhasználói élmény= mekiben mutogatás, a 3G már ott is ciki. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#39285) MLM válasza Rotate (#39262) üzenetére


MLM
csendes tag

A tegnapi adásban szereplő készülék tényleg ígéretes, kérdés, valóban lesz e és mikor...

(#39286) tvamos válasza Lyndon (#39279) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha futja ra, jo valasztas az i4S!
Nekem is nagyon tetszik!
Ugy jo, ahogy van, nem kell mahinalni vele, launchereket, meg romokat cserelgetni. Jo az uzemideje is. A kamera meg... szerintem mobilos viszonylatban en meg nem lattam jobbat!
Meselj rola, ha megvetted!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#39287) Rotate válasza tvamos (#39286) üzenetére


Rotate
veterán

legalább olvasd el, hogy mit ír :D 40 ezerből nem fog 4S-t venni, ő a 3G-t akarja megvenni :)

(#39288) janakbacsi válasza Rizzo (#39253) üzenetére


janakbacsi
őstag

nekem g11pro kínai masinám van és kiválóan működik. ehhez a készülékhez egy portugál faszi egyedi főzött romokat készít és van internetes fóruma is. nekem bevált nagyon a telefon.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#39289) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek érdemes elcserélni egy Defy-t 5k ráfizetéssel HD7-re? Ami megtetszett a HD7-ben hogy nagy kijelzője van ami nem egy utolsó szempont, a rendszer szinte akadásmentes, és nem kell ehhez állandóan romolgatni. Amire használom a telefont végülis az alapfunkcióján kívül hogy telefon :) még emailezésre, zenehallgatásra, netezésre, ritkán játékra, pdf-ek, doksik olvasására. Az utóbbi kettőhöz lenne kérdésem hogy azzal a zune-os babrálással, hogy mass storage-ként lássa a gép, azzal akkor tudok felpakolni pdf-eket meg dokumentumokat a HD7-re? Vagy mindenképpen marad az email-ben elküldés, ha meg akarom nyitni telefonon? Azért kérdem mert 100Mb-os net van az előfizumban, nagyobbra nem akarok váltani mert így is elég sokba kerül, ezért kérdezném azt is hogy elég-e ez a 100Mb a HD7-hez szerintetek? (Defynél elég szokott lenni, csak ugye a wp7 mélyebben integrálja ezeket a közösségi dolgokat és hogy több adatforgalmat csinál-e?) Nem szoktam a neten lógni állandóan de pl de ha nem vagyok gépközelbe akkor jól jön hogy telefonon meg tudom nézni a számomra fontos dolgokat a neten + az email értesítések is jól jönnek. Válaszotokat előre is köszi! :) (Email-ről jut eszembe: van benne állapotjelző led ami villog ha elmulasztott eseményem van?)

[ Szerkesztve ]

(#39290) spider80 válasza Feenyx (#39289) üzenetére


spider80
őstag

legegyszerűbb megoldás: feltöltöd skydrive felületre (van 25gb ingyen tárhelyed a telóhoz).
A telefont ha usb kábellal a számítógépedre kötöd,akkor megy rajta az internet,szóval így nem fogy a 100mb csomagod.
Inkább 500mb-os csomagot szoktak ajánlani hozzá,de elég lehet 100mb is. Lehetőleg olyan csomagod legyen,ami csak belassít,ha túlléped a keretet,úgy nem lehet gond.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#39291) Feenyx válasza spider80 (#39290) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Nincs rajta túlforgalmazás, csak belassítják:) De azt nagyon:D Szóval ha rákötöm a telefont a gépre, akkor a gépen használt netet használja a telefon, nem az előfizetésben lévő 100 Mb-ot? Csak azért kérdezek vissza mert nekem ez új:)

(#39292) spider80 válasza Feenyx (#39291) üzenetére


spider80
őstag

igen,wp7-es telefonoknál így van,a gépét használja. így bármit leszedhetsz rá marketről,korlátlanul netezhetsz. a 100mb-ot meg használod,ha nem vagy otthon. :) Viszont mérő program egyelőre nincs rá,tehát max a szolgáltatódtól tudod lekérdezni,hol tartasz. Bár ha belassítanak,akkor úgyis észre veszed. :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#39293) Feenyx válasza spider80 (#39292) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Értem köszi:) 90Mb-nál szólni szoktak:) És szerinted megéri még ennyi ráfizetéssel hd7-re cserélni a fentebb említett elvárásokkal?:)

(#39294) Kuruc2 válasza spider80 (#39290) üzenetére


Kuruc2
senior tag

"A telefont ha usb kábellal a számítógépedre kötöd,akkor megy rajta az internet"
Na én meg pont itt estem árnyékra a Live with walkmannal. Ezek a szemetek kihagyták nemes egyszerűséggel ezt a lehetőséget a telefonból. :s

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#39295) Rotate válasza Kuruc2 (#39294) üzenetére


Rotate
veterán

biztos van rá app marketen...

(#39296) Kuruc2 válasza Rotate (#39295) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Nem tudom megnézni így. :D

Amúgy angol fórumokon mintha olyat olvastam volna hogy csak root-olt telóra oldható meg, sima app-ként nem. De lehet nem jól olvastam.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#39297) spider80 válasza Feenyx (#39293) üzenetére


spider80
őstag

Attól függ. Ha elolvastad a rendszerről a leírásokat,tudod mit tud,és mit nem,akkor nem érhet meglepetés. Amit tud,azt megbízhatóan tudja,nincs nagyon lefagyogatás,újraindulás.

Akiknek problémája van vele,azok általában olyanok,akik nem tudtak róla semmit,és egyből jönnek,hogy nincs mass storage mód,meg nincs rajt opera böngésző,meg ilyenek.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#39298) agabe válasza Feenyx (#39289) üzenetére


agabe
addikt

Annyiert azerintem boven megeri.
A kerdes csupam az, hogy elegedett leszel- e a wp7-tel. Szerintem jo rendszer az is, de vannak egyedi jellegzetessegei amik miatt egyreszt jobb, masreszt rosszabb az androidnal.
Jobban hasonlit az ios-re a zartsag miatt, tobb kotottseg van (geprol adatmasolas csak zune-on kersztul...videoformatukokat korlatozottan ismeri, valamiert sokkal kisebb a billentyuzet mint lehetne..a szelenel majd egy centi folosleges ures hely van mindket oldalon ) szoval vannak olyanok amik androidtol fuggetlenul hulyesegek, es olyanok is amik meg jok (nagyon jo az email kliens, az egesz rendszer finoman mukodik...stb.) es van ami valakinek bejon androidhoz kepest, van ami nem, de osszessegeben jo, a HD7-es meg valahol 170ezer kornyeken indult arban, ami a minosegen meg is latszik...az elso generacios wp7-es telok mind nagyon jo anyaghasznalatuak.
Egy trophy-ert is tobbet kernek mint amennyibe osszessegeben neked lenne ez a hd7, szoval jo vetel.

(#39299) Feenyx válasza agabe (#39298) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Köszi a válaszokat. Mondjuk én csak amiatt aggódtam/aggódom, hogy ne szívja le nekem a havi net limitemet pár nap alatt magától úgy hogy nem is használtam szinte a telefont, pl valami háttérben futó alkalmazás, alkalmazások. Ez mennyire jellemző a wp7-re? Mert tesztekben ahogy olvastam a rendszerről mondják hogy a közösségi oldalak és társaik mélyebben integrálva vannak benne, ezért lennék erre kíváncsi. Esetleg van ilyen program amivel le tudom tiltani az adatforgalmat ha nem szükséges használnom?

(#39300) NGA válasza Feenyx (#39299) üzenetére


NGA
addikt

Egyszerűen kikapcsolod a Facebookot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.