Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt

Hozzászólások

(#301) minek?:S válasza pomk (#300) üzenetére


minek?:S
őstag

Na akkor igy kethet utan :D szoval annyi volt, hogy ugye megrendeltem szerda este 9 korul, csutortok hajnal 1 fele lemondtam, de ezt valamiert nem kaptak meg, felvettem veluk a kapcsolatot fbn, azt mondtak, hogy masnap irjak rajuk. Meg este 10 fele kaptam egy emailt a postatol, hogy naluk van es kuldik. Megint irtam nekik, de mar csak reggel valaszoltak, de akkor emailt is irtak, hogy elnezest kernek es nem kell atvennem stbstb, de amugy a futar mindkettot kihozta, de csak az egyiket vettem at.‎

Üdv.:M.

(#302) pomk válasza minek?:S (#301) üzenetére


pomk
őstag

;)
Lényeg, hogy sikerült elintézni.

(#303) Soound


Soound
tag

Gyors kérdésem lenne:

Hétfőn szállították le MM-től online rendelt Sony TV-m. Kicsomagoltam, raknám össze, de ahogy próbálok rájönni hogy a Tv Standjét hogyan kell felszerelni (ugyanis semmi doksi nincs hozzá mellékelve, csak online), feltűnt, hogy a szükséges csavarok zsacsija már ki van szakítva. Mondom biztos én voltam, csak nem figyeltem.

Nohde amikor bekapcsoltam - és android tv révén állítanám be google fiókom - azt látom hogy valakinek a loginja már be van állítva. Mivel így megvolt az előző vevő email-je, ráírtam. Kiderült, hogy nagynak találta a tv-t és visszavitte, vett helyette kisebbet.

Én ezt a TV-t újonnan vettem, de a valóságban már valakinek a kezei között megfordult, még ha csak pár órára is.

Az a tény, hogy 0 doksi volt a stand felszereléséhez jobban felbaszott, de a használt tv ténye is zavar, pénteken visszamegyek, és feszengek egy kicsit. Legalább 10-15e levásárlást elvárnék. Kérdés, hogy mi az a max amit kikövetelhetek, vagy meddig érdemes ezzel elmenni?

Nem feltétlen tartok igényt arra, hogy kicseréljék teljesen újra (az a nyűg, hogy újra összepakoljam, visszavigyem nekik, majd haza az újat, összerakni, stb).

[ Szerkesztve ]

(#304) Kleroo


Kleroo
veterán

Van itt olyan aki BP MM-ban dolgozik?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#305) Sefneni


Sefneni
őstag

Július 29-én rendeltem egy akciós telefont tőlük, aminek a kiszallitasa 6-10 munkanap volt előreláthatólag készlethiány miatt.
1-2 naponta azért lecsekkoltam a rendelést, hátha már van valami előrelépés az ügyben. Ma viszont (ezen a héten kéne megérkeznie a mobilnak ), konkrétan eltűnt a rendelésem az oldalon. (Utolsó 5 rendelésben sincs bent és a 2016-os rendelések között se)

Ez ilyenkor mi? Én úgy tudom hogy csak így nem törölhetnek rendelést.. Főleg úgy hogy semmi infót nem kapok róla.

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#306) feketeibiza


feketeibiza
tag

sziasztok!

2013 dec 28. án vettem egy Samsung UE50F6440SS készüléket,a Media Markt ban 5 év gari kiterjesztéssel.
Mostanra a tv egyre foltosabb,olykor jobban olykor kevésbé.
Jelenleg elég idegesítő már!
Lényeg.Számla megvan,de azon nem látom feltüntetve azt a plusz gari kiterjesztést,amivel megvettem.
Emlékszem volt egy ilyen sima nyomtatott lap amin le volt irva hogy néz ki az egész lebontva évekre,asszem az utolsó évben már csak alkatrészt adnak hozzá,van kiszállási dij stb stb.. csak ezt a nyomtatott lapot nem tudom hova raktam :)
Kit kell értesíteni aMedia Markt ot? asszem ök vállalták a plusz garit..
Tudják majd a számláról hogy mi a helyzet a geri elterjesztéssel?

Köszönöm!

Ha már irok elvárom hogy visszairj! Köszönöm!

(#307) RexpecT


RexpecT
addikt

Valaki tudja, hogy az pontosan mit jelent, hogy az online felületeten egyes termékeknél a "A termék az online áruházban jelenleg nem kapható." felirat van, de mégis meg lehet rendelni az adott cuccot?

(#308) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

A nagy futáson 5 emberből 1 értelmes volt, az a srác vitte el a 3,2 millás termék palettát :C :C , ami összegyűjtött, a következő lány is csak 2,5 misi volt, ő messzebb volt a 3 milliós határhoz :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#309) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!

A Media Markt online felületén vásároltunk 1 hete vasárnap egy TV-t, előre utalással. Hétfőn reggel ki is fizettük, keddre visszajeleztek, hogy megérkezett a pénz. Csütörtökön este kaptuk az értesítést, hogy átadták a SZAMI Group Kft-nek, aki majd 1-3 munkanapon belül kiszállítja.

(Én hülye jeleztem feléjük, hogy szerdánál ne érkezzen korábban. Visszajeleztek, hogy telefonon fogok értesítést kapni időpont egyeztetés miatt.)

Na hát azóta nem történt semmi, a nyomkövetés alapján "Küldeménye jelenlegi állapota:
SZAMI gyűjtőraktárban". Holnap jár le a 3. munkanap, küldtem nekik emailt is, még semmi válasz, telefonszám nincs.

Jártatok már így? Mennyi ideig kell készenlétben állni, hogy érkezik a TV? Nem hogy múlt szerdára, de még most szerdára sem lesz itt, ha így haladunk :( Azt hittem, egy Media Markt-ban profibban mennek a dolgok - a netes felületen ráadásul azt írja a rendszerük, hogy a futár már ki is szállította a csomagunkat.

[ Szerkesztve ]

(#310) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok, tegnap ajándékba kaptam egy xboxot, annyit csináltunk vele h kibontottuk a dobozt( tetejét) . De használva nem volt minden fóliás.. 3 napon belül visszakérhetem az árát kp-ban??????

(#311) XFishboneHUN válasza papp_no1 (#310) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Szerintem a legegyszerűbb út, hogy ezt megtudd, hogy felhívod az MM ügyfélszolgálatot és ők majd megmondják a tutit. :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#312) RoSSo3 válasza RoSSo3 (#309) üzenetére


RoSSo3
senior tag

A 3. munkanapon hozták ki végül, bár a 2. munkanap késő délutánján szóltak. De legalább időben :)

(#313) papp_no1 válasza XFishboneHUN (#311) üzenetére


papp_no1
senior tag

időközben visszavittük , és visszaadták a vételárat kpban. azért írom le ha más is így járna :)

(#314) ittakary


ittakary
nagyúr

"Apple napok" hirdetés megy a rádióban

valami info a neten erről?

(#315) XFishboneHUN válasza ittakary (#314) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Én nem hallottam róla, most ami agyon van promózva az a Red Friday.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#316) Gergőke88 válasza ittakary (#314) üzenetére


Gergőke88
addikt

Honlapon fenn van.
Ajándék beats füles.

[ Szerkesztve ]

(#317) djpoti


djpoti
aktív tag

Sziasztok!

Németországban vásárolt termékre itthon lehet érvényesíttetni a garanciát a MM -ban? Vagy csak országon belül érvényes? Számla, garanciajegy megvan.
Azért kérdezem, mert nem szeretnék semmilyen kellemetlenségbe beleszaladni.

(#318) sutszi


sutszi
veterán

KB 2honapja vettünk egy LG tv-t. Elvileg fél éven belül van lehetőség extra garanciát venni. Van erről valami tájékoztató oldal árakkal meg egyéb infóval?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#319) XFishboneHUN válasza sutszi (#318) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hasznos lehet.

Infók a Media Markt Garancia Plusz szolgáltatásról (ár nincs benne):

Link 1.

Link 2.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#320) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Áruházban jelenleg nem vehető át jelzésnél, külső raktár van ez stimm, de később lehet akár áruházban is?
Van egy akció amit szeretnék kihasználni. Időtartam nincs, ilyenkor a készlet dönt meddig?
Áthozatni nem tudják, megkérdeztem. Tíz perc sétára lakom az áruháztól nem szeretném megjáratni.
Supportot természetesen megkérdeztem, de hátha tudtok valami hasznosat :)

Üdv :R

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#321) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Tegnap beszéltem supporttal, van bőven az adott termékből külső raktáron, erre ma leveszik a webről. :W

Logitech gaming akció -20%

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#322) Taci válasza XFishboneHUN (#319) üzenetére


Taci
addikt

Köszi! Árakat honnan lehet megtudni? Illetve online rendelésnél hogyan lehet biztosítást kötni? Köszi!

(#323) XFishboneHUN válasza Taci (#322) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Max a héten lefényképezek neked egy ilyen lapot, amire az árak fel vannak tűntetve és berakom ide. Nem tudom online ez hogy működik, úgy még nem vettem termékkel együtt. Ezzel kapcsoltosan az ügyfélszolgálatot keresd meg.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#324) Taci válasza XFishboneHUN (#323) üzenetére


Taci
addikt

Rendben, köszönöm szépen előre is! :R

(#325) fulton válasza Taci (#324) üzenetére


fulton
addikt

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék. Ha vásároltam egy elektronikai cikket a németországi Saturn-ban és meghibásodik akkor:

Engem úgy tájékoztattak abban az esetben ha a számla, garancialevél amit a Satrun-ban kaptam megvan, akkor MM-hez is bevihetem itt Mo-on a terméket garanciális ügyintézés végett, ez valóban igaz? (így tájékoztattak korábban a MM-ban).

1 - Szeretném megkérdezni ez pontosan mit takar? (esetleg ha van itt MM dolgozó)

2 - Illetve ha ott hagyom az MM-ben kapok e róla elismervényt?

3 - Mi történik abban az esetben ha eltűnik, a garanciára leadott termékem, és valamilyen oknál fogva elveszlik például a szállítás alatt?

Köszönöm

(#326) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Rendeltem valamit ami húton van talán holnap ide ér.
Közben több ezer ft al lement az ára, ilyenkor lehet még velük egyezkedni
hogy adják ide annyiért?
Vagy küldjem vissza és rendejek egy újat ?
Media ügyfélszolgálattal milyen tapasztalatok vannak?
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#327) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Sziasztok !

Ma adtam online rendelést a Media Markt-ban. Délután jött is a levél, hogy a terméket átadták a futárnak és 1-3 napon belül kiszállításra kerül.
Időközben egy másik boltban jelentősen esett szintén a termék ára, így inkább onnan fogok rendelni.
Ebben a fázisban még simán visszamondhatom a Media Markt-os rendelést minden különösebb bonyodalom nélkül, ugye ? Hála az égnek pénzt nem utaltam előre, szóval maximum a futárt fizettetik ki velem.
Jól gondolom ?

Köszi !

(#328) l.sebestyen válasza John D'oh (#327) üzenetére


l.sebestyen
senior tag

Sziasztok, most a nèmet mediamarktba van akcióban egy termèk, a kérdésem az lenne valaki rendelt már onnan Magyarországra, vagy van egyáltalán erre lehetőség?

(#329) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Sziasztok! Gold biztosítással kapcsolatos ügyintézese volt már valakinek? (Leginkább tv kárra gondolok)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#330) pinnacle válasza Zsmester89 (#329) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én is erre lennék kíváncsi telefonnál. Megérné a 8k-t+8k önrészt 2 évre, mert a kijelző csere ennél több. Csak nem tudom, milyen az eljárás, mert olvastam valahol, hogy belekötnek mindenbe. Nem eléggé vigyáztál a telefonra. Menet közben beszéltél, nem volt rajta fólia, tok.

Biztosítási feltételeket tényleg úgy értelmezhetik, ahogy akarják.

(#331) martinkeet


martinkeet
aktív tag

Egy rövid történet a Média Markttal kapcsolatban.
Budaörsi üzletről van szó.
Laptop vásárlás max 200 ezer. Az eladó kishölgy készséges volt, de sajnos nem talált olyan felszereltségűt amit kerestem, kivéve egy fehér kiállított darabot, 200 ezerért. Ajánlott mellé ajándékba egy Gold biztosítást. Kicsit töprengtem, majd gondoltam legyen.
Még kért egy kis időt, mert a gépet vissza kellett állítani gyári allapotúra az okospultos srácnak.
Sok idő lesz, kérdeztem, mert sietek. Max 20 perc, mondta a srác.
Eltelt 10-20-60 perc. Már rohadt ideges voltam, látta az eladó, és pultos gyerek is.
Vigyorogva mutatják, hogy 100% a visszaállítás. Na mondom akkor húzás. Újraindul a gép, és ismét elkezdte a százalékok számolását!! Na ok! Hagyjuk ezt a f.st! Adjátok ide az egyel olcsóbbat, inkább engedtem az igényeimből. 160.000ft.
Erre a kiscsaj kis idő után kisétált a sorok közül egy bontatlan fekete laptoppal, amiből a fehér, kiállított darabot akarta rám sózni. Nahát mégiscsak van fekete, mondta.
Rég voltam annyira dühös, és régen éreztem magam annyira át.aszva!
Biztos vagyok benne, hogy az eladók a már régen kiállított ,majd eladott darabokért jutalmat kapnak. Ennek lettem Én az áldozata.
Ha a gép nem vacakolt volna, akkor lett volna egy fehér (férfi létemre) használt laptopom, egy új áráért.

(#332) ittakary válasza pinnacle (#330) üzenetére


ittakary
nagyúr

Erre én is nagyon kíváncsi lennék mert a feltételekben azt írják:

Baleseti meghibásodás: A biztosított termékben hirtelen, váratlan, előre nem látható külső behatás következtében bekövetkező károsodás, kivéve, ha azt a Szerződő/Biztosított szándékossága, vagy súlyos gondatlansága idézte elő.

Ezt úgyis nézhetjük hogy minden törés, minden leejtés Tehát gyakorlatilag minden kár az én hibám szóval nem kötelességük fizetni

(#333) Protezis


Protezis
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet a webshopban céges vásárlóként vásárolni és adószámot megadni?
A folyamat során fel is hívják a figyelmemet:

Viszont sehol nincs ilyen opció. Semmilyen vásárlási folyamattal kapcsolatos leírást nem találtam az oldalon, FAQ-ban sincs ilyen.

(#334) Protezis válasza Protezis (#333) üzenetére


Protezis
őstag

Regisztrációnál kell megadni (facepalm)

(#335) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Ez a 60 napos visszavásárlás a személyesen megvásárolt termékekre is vonatkozik? Köszi!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#336) ittakary válasza SP!T (#335) üzenetére


ittakary
nagyúr

Honlap ezzel kezdi: webaruhazi rendeles eseten

(#337) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

A SZAMI Group milyen gyorsan hozza ki a csomagot? Illetve menyire megbízhatóak, tartsák a kijelölt 1-5 munkanapos szállítést? Valakinek velami vélemény?

(#338) pècsimunkás válasza Alföldi Peti (#337) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Erre kíváncsi vagyok èn is . Rendeltem egy tv- t , a honlapon 1-3 napot írták kiszállítása , ma jött egy e- mail , át adták a SZAMI Groupnak a cuccot , kiszállítási idő 1-5 nap . Kíváncsian várom a fejleményeket . Remèlem nem pènteken jön meg a tv ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#339) pècsimunkás válasza Alföldi Peti (#337) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem ma megjött. Tv . Ma van a 3. munkanap .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#340) cicaslany86 válasza martinkeet (#331) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Rövid válasz a történetedre. :) Ne érezd magad átb**zva, biztosan nem direkt akarták rádbeszélni kiállított gépet. Semmilyen extra jutalékot nem kapnak azért, ha kiállított gépet adnak el, sőt plusz macera nekik. Elő kell keressék a dobozát, le kell szereljék, le kell takarítani, várni az okospultosra, hogy aztán el is csomagolhassák és mindez csak egy ember, holott ennyi idő alatt alsó hangon 3 dobozos gépet eladhatott volna másnak. Raadasul a leszerelt gép helyére aztán ki kell szereljenek egy masikat, aminek új artablat kell beallitani, be kell üzemelni a gépet, ellátni a kiállított gépen futó demo videoval. Utálnak kiállított gépet eladni. A dobozos fekete nyilván csak a kaotikus keszletkezeles miatt nem került elő korábban. Szóval ne akarj mindenben rossz indulatot látni. ;)

(#341) realmadrid


realmadrid
aktív tag

Sziasztok,
Kérdésem volna.
2 év Media Markt Garancia Plusz GOLD átruházható 1 éves használt termék eladásakor az új tulajnak a készülék vásárlásakor kapott minden papírjával vagy kell írni a biztosítónak az eladásról ? Tehát termékhez vagy névhez kötött a plusz garancia ? Köszi.

A sas nem vadászik legyekre

(#342) nemkufar válasza Alföldi Peti (#337) üzenetére


nemkufar
tag

Rengeteg negatív vélemény olvasható erről a SZAMI Group szállító cégről a neten! Én is hűtőszekrényt rendeltem a Média Markt webáruháztól, de az egész egy katasztrófa! 😕

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#343) gurus


gurus
aktív tag

Sziasztok,
Német média markt-ból tudok rendelni itthonra?garancia nem fontos
MAGNAT SOUNDBAR SBW 250 hangprojektort szeretném, itthoni ár fele

[ Szerkesztve ]

(#344) temporello válasza gurus (#343) üzenetére


temporello
tag

"Bitte beachten Sie, dass die ausschließliche Lieferung an deutsche Adressen bedingt"

(#345) gurus válasza temporello (#344) üzenetére


gurus
aktív tag

Köszi

(#346) mzso


mzso
veterán

Helló!

A garancia plusz igénylés az hogy zajlik? Kosárba rakásnál meg rendelésnél nem látom. (Mint Pl az edigitalnál.)

(#347) Lauda válasza mzso (#346) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Csak személyesen kötheted meg bármelyik media markt áruházban.

(#348) Lauda válasza Alföldi Peti (#337) üzenetére


Lauda
félisten

Attól függ mikor mennek feléd. A vásárlás másnapján kapják meg általában a terméket ha az van raktáron. Ha épp másnap mennek feléd, akkor viszik is ki a terméket. Ha nem, akkor csúszhat 1-2 napot. Én azt tapasztaltam, hogy nagyon gyorsak, rugalmasak.

(#349) mzso válasza Lauda (#347) üzenetére


mzso
veterán

Értem. Utólag, rendelés vagy átvétel után is?
És az árakat (leginkább a garancia hosszabbítás érdekes) meg hogy lehet kideríteni?

(#350) Lauda válasza mzso (#349) üzenetére


Lauda
félisten

Itt megtalálsz mindent. ;) A silvert a vásárlást követő 185 napon belül kötheted meg, a platinát és a goldot úgy látom 21 napon belül (ez régen nem volt, csak vásárláskor lehetett kötni, legalábbis ezt mondták nekem a media marktnál). Azonban ezeket a szerződéseket csak személyesen kötheted meg az áruházakban. Viszed a számláját a terméknek és pár perc alatt megkötik. Az árakat csak az aruházakban tudod megkérdezni, vagy felhívod őket és megmondják. Termék és ár függő.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Media Markt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.