Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6745) maajsz válasza bitpork (#6744) üzenetére


maajsz
senior tag

Ha.. azért néhol sületlenségeket beszél. Mintha minden fiatal családapának olyan PC porosodna az asztalon amin csak úgy mennek a legújabb gamek. Aki a családra költ annak úgyis az a prioritás, aki meg nagy gamer és milliós cucca van, az meg nem hülye. Főleg itthon nézi meg az ember, hogy mit vesz meg, ez inkább gazadag apu amcsi fiára igaz. Ebbe a cikkbe amúgy pontosan zéró újdonságot mondott megtoldva egy adag marhasággal.

Btw kicsit multiztam, van bronzon ilyen celebratory mission, ad egy "meglepi" lootot, van benne rare, ultra stb. Ki is nyitottam ezt az új human commando csajszit, megtetszett az N7 cuccba fel is rántottam pár kör alatt 15ig (ez a mission 40% xp-t ad pluszba, meg volt pár +50-100% xp növelőm, meglepően gyorsan haladt)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.