Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#370) Pokolfajzat4 válasza zsuzsa83 (#367) üzenetére


Pokolfajzat4
csendes tag

Zsuzsának köszönöm a bíztatást a rehabot illetően, és örülök, hogy én lehetek akkor az első ezen a fórumon aki beszámolhat, hogy egy sikeres műtét után a száj belső rehabilitációja teljes mértékű! Minden seb, duzzanat visszahúzódik, és ami a legfontosabb a mély öblök, amik a mandulák helyén támadtak, feltöltődnek. És ezzel a száj higiéniája is helyreáll.

Szóval én bíztatok mindenkit, hogy ha kell, már holnap csinálja végig. Én újra megcsinálnám, ha kellene, már holnap. Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt utóvérzésem (és ezáltal 2 műtétem tulajdonképpen) és ébren csináltam végig mindet.

És, hogy miért nem kell parázni? Mert ez egy NUDLI műtét, a lehető legegyszerűbb! Ennyit mindenkinek ki kell bírnia, hisz ki tudja milyen sokkal komplikáltabb műtétek várnak még ránk az életben. Az utólagos komplikációk is 5% esélyesek. A fájdalmak fájdalomcsillapítokkal jól tompíthatók, és 8-9 nap alatt múlnak.

Szóval ha bárkinek bármi kérdése van, vagy bíztatásra van szüksége, hozzám bátran fordulhat! Azt hiszem, aki túl van rajta, annak már kötelessége, hogy felnőtt módon viselkedjen és ne riogasson, hanem segítsen.

Jó egészséget mindenkinek! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.