Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

LOGOUT.hu

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#640) oduszeusz


oduszeusz
tag

Bizonyára mindannyian szembesültünk már okos telefonunk piszkálgatása közben azzal a problémával, hogy elszálltak SMS-eink, és a telefonunk hívásnaplója. Nos ezen a problémán segít az SMS Backup+ 1.4.3 program.

Több program is található az SMS-ek mentésére. Viszont az SMS Backup+ 1.4.3 nekem azért kellemes, mert a biztonsági mentést a Gmail fiókunkba készíti el, egy egyedi címkével megjelölve.

A Gmail levelezőnkben csámcsoghatunk az SMS-eken :))

Saját magunk állíthatjuk be a címkéket. Menthetjük a hívásnaplónkat is. Természetesen egy újratelepítés után minden vissza is állítható.

Érdemes ismerkedni vele, felfedezni a program számtalan beállítási lehetőségét.

A fordítást kb 40 perc alatt „csaptam” össze, így előfordulhat itt ott nyelvhelyességi bug, de a program használhatóságán nem változtat. A jövő héten majd kifésülöm, és frissítem a fordítást :))

Addig is használjátok egészséggel. (Természetesen a hibajelzéseket köszönettel veszem)

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha a telefonodból féltégla lesz, nem a telefonod volt hülye....! Tanulni sohasem szégyen!!! és Én nem vagyok szégyenlős:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.