Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#218) FF23 válasza fordfairlane (#216) üzenetére


FF23
senior tag

Jah, de ha leveszed róla a politikai körítést, akkor lényegében azt mondta amit te az előző hsz-edben.

(#210) -=Libria=-
-tudom, hogy mi a mnyp.....egy nagy átverés. Bizonyos érdekcsoportok kilobbizták maguknak, és qrva jól élnek az államilag garantált fenntartási költségekből.
A tőzsdei szerencsejáték neked biztos befektetés? Ne humorizáljál már :)) Most vesztették el szinte az egész hozamot. Ha az államban nem bízol, akkor az általa kibocsátott államkötvényeiben miért? Lényegében ugyanaz a kettő, és Magyar Államkötvényekben van az mnyp-k jelentős, egyébkén virtuális vagyona. Az meg hogy éppen milyen kormányunk van?.....Amilyet megérdemlünk :)
Egy "magán" cég mióta garancia negyvenakárhány évig? Bármikor tönkremehet, legfeljebb az állam segítheti ki, de az már megint csak a mi pénzünkből van.
Nem állítom, hogy a mnyp-k nem működhetnének "jól" egy kedvező gazdasági és demográfiai környezetben, dehát nálunk nem ilyen van.

(#214) Integra
Olvass mást is mint a népszava. Mert ez kb. az a szint :D
Világos, hogy így-úgy mozgásteret keresnek, viszont az mnyp-k helyzetét mindenképpen rendezni kell.
A simor pedig egy sima gazember, az MNB pedig nem magyar, nem nemzeti és nem bank. Szerinted miért visít érte pont az EKB meg az IMF?

Hozzátenném, hogy nem vagyok fityesz szavazó és ov fan, és azt sem tudom, hogy jól jövünk e ki belőle.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.