Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#3001) presbazsi válasza MPowerPH (#3000) üzenetére


presbazsi
tag

Nah, az sem hátrány... :DD

(#3002) presbazsi válasza MPowerPH (#3000) üzenetére


presbazsi
tag

Kérdés: Steam-en vásárolt, vagy dobozos (DVD) verzió a Tiéd? Az enyém a dobozos változat, és már jó ideje nem tudok az eredeti gémmel játszani. Install, minden ok, indítanám, de a Steam a Mafia 2 frissítését végzi, és 1%-nál megáll, ill. kifagy minden... :F belefáradtam. Ötlet? Marad a virágbolti verzió. Erre aztán lehet pakolni a mindenféle "extrát". :B

(#3003) CJ3


CJ3
senior tag

Most megjött a kedvem a játékhoz, elő halászom már ne porosodjon :DDD

Crypto

(#3004) Kelta válasza bolic (#2995) üzenetére


Kelta
tag

Engem ez a honosítás-dolog érdekelne. Kérhetnék esetleg 1 frankó linket?

[ Szerkesztve ]

(#3005) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nah, kicsit átformálódott bennem az egész Mafia II a Jimmy's Vendetta után... Ekkora szarral már régen találkoztam. Kész katasztrófa az egész. A játék sztorija kukás, legalábbis az egyhez képest biztosan. Ez a dlc meg valami szégyenteljes. :(

presbazsi: Bocs, hogy most válaszolok. Dobozos verzió, nem steam -en vettem, hanem még előrendeltem rá.(én barom.. :W ) Nálam minden ok, már a free ride és a dlc -k is felkerültek, persze nem steam -ről, nem érdemlik meg a készítők.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#3006) bolic válasza Kelta (#3004) üzenetére


bolic
őstag

Megnéztem a magyaritasok.hu oldalon, nem készült el időben. :(

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3007) Kelta válasza bolic (#3006) üzenetére


Kelta
tag

Nincs mit tenni,várok.

(#3008) maszi99 válasza MPowerPH (#3005) üzenetére


maszi99
őstag

Ne morcogj, nem annyira rossz ez, el lehet az ért pötyörészni vele :K
Kellemes a zene, és a sztorija sem rossz, jó nem az év játéka, de 1 lehetőséget megérdemel, és van benne némi feeling is ;)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#3009) MPowerPH válasza maszi99 (#3008) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mafia 1 után óriási csalódás. Ha az egy katasztrófa lett volna, akkor más a helyzet.

Don't Tread On Me

(#3010) Vazallus


Vazallus
tag

Üdv mafiozok,

Nincs valami hír arról hogy jön egy esetleges újabb DLC a játékhoz még 2011-ben vagy jövőre, vagy ennyi volt?

"Mr. Salieri sends his regards"

(#3011) presbazsi válasza Vazallus (#3010) üzenetére


presbazsi
tag

Nem olvastam további DLC-ről, én úgy gondolom ennyi volt. Ha a fejlesztőknek lett volna még valami a tarsolyában, biztos kijátszották volna... Jelen esetben meg nem tudom elképzelni, hogy nekiugranak egy újnak...

BMW001: Thx, sejtettem hogy az én készülékemben van a hiba. :((

(#3012) bolic válasza Kelta (#3007) üzenetére


bolic
őstag

Elkészült a magyarítása, lehet letölteni a magyarítást! :C Habár olvastam, hogy nem mindegyik változattal működik együtt, majd kiderítek, hogy mi a helyzet az enyémmel... :Y

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3013) bolic válasza bolic (#3012) üzenetére


bolic
őstag

Működik rendesen. :K

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3014) BMWFan válasza bolic (#3013) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Na mindjárt kipróbálom én is azt a bizonyos magyarosítást. :) :K

(#3015) -Mike- válasza BMWFan (#3014) üzenetére


-Mike-
addikt

Megy rendesen magyar felirattal is.

(#3016) bolic válasza MPowerPH (#3009) üzenetére


bolic
őstag

Amint előkerült a magyar felirat, máris feldobja a hangulatot... :B Már el is felejtettem egy időre hogy 2011-ben vagyok. :D

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3017) tew789


tew789
csendes tag

hello.

2 kerdesem lenne a jatekkal kapcsolatban:
ha vegigvittem, azutan meg jatszhatok csak ugy magamban, miutan vegeztem az osszes kuldetessel?

sok koze van a tortenetnek az elso reszhez?

(#3018) presbazsi válasza tew789 (#3017) üzenetére


presbazsi
tag

1, Nem, eredetileg nincs benne free ride mod, de lehet találni hozzá.
2, Nincs, de van benne olyan küldetés ami kapcsolódik -vagy inkább csak utal- az első részhez.

(#3019) Myth


Myth
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám volna, hogy miután lemegy az első pálya amikor katonák vagyunk folyamatosan szívdobogás hangot hallani és vöröses a kép mintha meg lennék sérülve. Ez direkt ilyen vagy valami bug lesz mert néhány percig bírtam aztán inkább kiléptem :) Magyarán a sztori szerint meg vagyok sérülve és el kell menni valahova meggyógyulni vagy más a helyzet?

Előre is köszi és bocsi a hülye kérdésért :)

Battletag: Myth#1775

(#3020) presbazsi válasza Myth (#3019) üzenetére


presbazsi
tag

Nem vagy megsérülve, és nem kell sehol meggyógyulni. Eredeti játékkal nincs ilyen probléma... :) ez a tört játék "hibája" rossz a crack.

(#3021) norbi0604 válasza Myth (#3019) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Gondolom tört a játék, de leírom mert már többen is kérdezték itt. Szóval ezt a "bugot" a tört játék crack-je idézi elő, ami jelen esetben a 4-es Update-el (patch) orosolható. Ugyan onnan hozzá tudsz jutni, mint ahonnan a tört játék van... ;]

(#3022) remington2


remington2
senior tag

Sziasztok!

Volt egy olyan küldetés, amelyben egy emberkét kellett megölni a gazdag részen, a hegyekben lévő - amúgy fantasztikusan szép - házában. Több ilyen mansion is van, de ez modern kialakítású volt, és be kellett állni az autóval hátra, egy fa előtető alá, és úgy bemenni a lakásba. Most beraktam egy freeride modot, amely állítólag felnyitja az ilyen lakásokat, és ezt az egyet nagyon szeretném megnézni, de nem találom. Nem tudjátok, vajon merre van?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3023) Mr.Csizmás válasza remington2 (#3022) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt a freeride modot megoszthatnád :R köszi

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3024) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak!

Miért lép ki a játék rögtön az első pálya után? Belőnek a tankkal az ablakon, megy a duma, majd amikor tovább menne, kivág az asztalra hibaüzenet nélkül...

Új telepítés, eredeti játék... ( dx, fityisz, stb friss )

( HD6990 )

www.smart-bus.hu

(#3025) Ti Bo válasza Vazallus (#3010) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Engem az érdekelne, hogy tud e valaki infót a "complete edition-ről" vagy kamu az egész? Megvenném már az eredetit pc-re, mert anno xbox-on toltam végig, de azóta eladtam a dobozt. Nem szeretném, hogy megszívjam azzal, hogy megveszem a sima eredeti változatot és két hónapra rá kijön a complete, a dlc pakkokkal együtt....

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#3026) remington2 válasza Mr.Csizmás (#3023) üzenetére


remington2
senior tag

Felraktam ide.

Egyszerűbb így, mert már nem emlékszem, honnan van :D

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3027) cajn válasza remington2 (#3026) üzenetére


cajn
tag

Nekem az a gondom a mafia 2-vel hogy mikor az elején betölt a játék egyszerűen nincs textúra vagyis részleges.... kb kék ég mindenhol és a levegőbe ablakok ennyi... valakinek ötlet?

(#3028) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Ismét elővettem a játékot, gondoltam megnézem mennyire skálázódik különböző CPU/VGA beállításokon ill. frekvenciákon. :U
Az hogy a francba van, hogy egy Gigabyte GTX 460 SOC és Phenom II 960T (4/6 magon egyaránt) csak ilyen 32-35 FPS átlagot ad, állíthatom én bármire a magokat/frekvenciákat. :W
Ennyire x@rul van optimalizálva? :(((
Vagy van rá valami trükk, hogy legalább egy 40-45 FPS-t "kicsiholjak" a játékból? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#3029) remington2 válasza cajn (#3027) üzenetére


remington2
senior tag

Nem tudom, mi a gond. Azt én is észrevettem (a free ride modnál) hogy csak a nyári módban vannak textúrák a garázsban a kocsik egy részén. Télinél nincs, de az autó odakint működik. Elképzelhető, hogy előtte végig kell vinni, vagy nem tudom.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3030) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Akkó ebbe most, nincs is szex? :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3031) FrankBlack


FrankBlack
csendes tag

Sziasztok!

Egy érdekes jelenség. Ha valakinek van ötlete légyszi írja meg.

amikor megvettem az újabb VGA karit ( GTX570) akkor a mafia 2 Full HD, Maximum grafika, élsimítás, és MAX PhysX, de persze úgy, hogy az APEX mappából a Cloth mappa törölve, hogy ne számolgassa a ruha mozgását, mert akkor még ez a kártya is kevés.
Eredmény: Stabil 60 FPS. A lövöldözések közben is, amikor rengeteg törmelék van.
Benchmark: átlag: 55 FPS

SSD-t vettem. rendszer újratelepít. Mafia 2 fel. Benchmark azt csinálja, hogy kezdésnél 60 FPS, amikor megy a tűzharc, és a törmelékek csak jönnek, jönnek a sebesség egyre csak csökken, egészen addig, hogy már végig sem bírom várni, mert 1 FPS-re csökken a végefele.
Játék közben is ez van: ha van tűzharc=törmelékek egyre csak jönnek, akkor egyre jobban lelassul, egészen 1-5 FPS-ig is. Ha otthagyom a tűzharc helyszínét, akkor sem áll vissza a sebesség. Tehát a törmelékek ahogy szaporodnak úgy lassul be a játék, és nem megy vissza a sebesség, amíg újra nem indítom a játékot.

Visszatettem a régi HDD-t, még megvolt rajta a rendszer és a játék. Ott nem csinálja ezt, ott semmi baja nincs.

Tehát az SSD-n lévő rendszerrel van valami. Csakhogy:
ugyanaz:
az op. rendszer, nvidia driver, physx driver, intel chipset driver, Dirext X, windows frissítések, (benne a .net framework, és frissítései), antivirus, és minden egyéb dettó ugyanaz a HDD-s rendszeren, mint az SSD-s rendszeren. Az SSD sebessége ok, kondíciója 100%.
A játék mindkét esetben Update 3 (és eredeti)

Valakinek valami ötlete?

(#3032) bolic válasza FrankBlack (#3031) üzenetére


bolic
őstag

Nem kellett volna ezt az OCZ Vertex2 SSD-et venni. :(

Flash SSD [Összefoglaló az #1 hsz-ben]

Ebben a SSD témában kellett volna megkérni a többiek véleményét hogy mi melyik SSD-et érdemes venni és mit nem szabad futtatni SSD-ről.

Antivírus miegyebek felejtős a SSD felől, bizony. De az olvasmányból megtudtam, ugye nincs sok tapasztalatom, mivel nem vettem magamnak legalább 1db SSD-et. :)

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#3033) FrankBlack válasza bolic (#3032) üzenetére


FrankBlack
csendes tag

Köszönöm a hozzászólást, de sajnos nem teljesen világos, vagy legalábbis nekem nem egészen egyértelmű pár dolog, amit írsz:

"Nem kellett volna ezt az OCZ Vertex2 SSD-et venni."
Miért is? Nem fejtetted ki.

"Ebben a SSD témában kellett volna megkérni a többiek véleményét hogy mi melyik SSD-et érdemes venni"
A link amit adtál az olvastam vásárlás előtt, és még számos SSD tesztet, és én sehol nem olvastam rosszat arról, amit vettem.Te mire alapozod tehát kicsit konkrétabban, hogy nem kellett volna ezt megvenni. Nem vonom kétségbe, hogy igazad van, csak nem írtad le, hogy mért, nincsenek érvek.

"Antivírus miegyebek felejtős a SSD felől, bizony"
Bocsi, de nem értem a dolgot. Tehát antivirust ne telepítsek SSD-re? erről sem hallottam még, pedig, mint ahogy fentebb említettem olvastam a témában vásárlás előtt.

amúgy a játék nem SSD-re van telepítve csak a rendszer, tehát nem tudom, hogy mit értettél az alatt, hogy "mit nem szabad futtatni SSD-ről."

Ne érts félre, nem akadékoskodom. Nagyon érdekes, amit írsz, és köszönöm, csak meg is kéne indokolni, hogy miért gondolod azt amit írsz, mert érvek nélkül nem értem.

(#3034) #41133696


#41133696
törölt tag

Na Mafia II 2 DLC-vel végigjátszva :)

Tartalmas egy játék volt így.
Az alap játékot anno 14-16 óra alatt végigjátszottam a két DLC alaposan kitolta a játék időt:)

43 óra :C

(#3035) viktor82 válasza #41133696 (#3034) üzenetére


viktor82
őstag

Nekem is steames van,hol tudom megnézni milyen patch van fent a játéknak,vagy a steam a legújabbat telepiti fel?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3036) #41133696 válasza viktor82 (#3035) üzenetére


#41133696
törölt tag

A legújabbat telepíti automatikusan.

(#3037) viktor82 válasza #41133696 (#3036) üzenetére


viktor82
őstag

:R

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#3038) zoltanz


zoltanz
nagyúr

A zenékről tisztára a Ponyvaregény ugril be. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3039) Pipó


Pipó
őstag

Most fejeztem be az alapjátékot, nekem nagyon bejött. Magyarítva játszottam, lehet ezért jött át a feeling annyira. Most a vége felé történt velem egy érdekes: kirángattam egy sofőrt egy nagyon hosszú fekete kocsiból (később a főnököknek láttam hasonlót), nem is adta oda a kocsit, mint a többi, meg kellett vele verekedni érte. Mikor kiütöttem (jól bokszolt), beültem a kocsiból, és aki csak létezett az utcán ember, mind hirtelen piros lett a térképen és elkezdett rám lőni. Egyszerre vagy harminc piros háromszög lett a térképen. Alig tudtam eliszkolni.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3040) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Hali!

Olyan problémám lenne hogy amikor az elején el akarom lopni az autót, akkor belassul a game, olyan mintha lelassítanám az időt, a zene ugyanúgy megy tovább meg minden csak olyan mintha időlassítás lenne. Erre van valami ötletetek?
Előre is köszönöm a segítségetek.

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#3041) munky


munky
őstag

Hello!

Steam-en 75%-os leárazás alatt van a Mafia II és a DLC-k is.

Ha valaki rendelkezik ezekkel a kiegészítésekkel leírhatná mennyire érdemes megvenni őket. :F

Nevezetesen a Joe's Adventure-re és a Jimmy's Vendetta-ra gondolok. A többi úgy nézem csak kocsikat meg hasonló dolgokat tesz hozzá az alaphoz.

Igazából az érdekelne, hogy az általam említett két DLC tesz annyi pluszt hozzá az alapjátékhoz, hogy megérje darabját 2 euróért beszerezni?

Ha nincs valami épkézláb történetük vagy változatos küldetéssorozatuk, akkor inkább hanyagolnám.

Erre keresem a választ!

[ Szerkesztve ]

(#3042) Mr.Csizmás válasza munky (#3041) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kb. 1 jobb sör ára per dlc. sokat nem buksz rajta, a ruhák nem érdekesek, de az autókkal lehet marhulni.

az egész mindenestül akcióban elviselhető, teljes áron nem éri meg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3043) munky válasza Mr.Csizmás (#3042) üzenetére


munky
őstag

Értem, kösz. :R

(#3044) MarcZ


MarcZ
senior tag

Sziasztok! Kellene egy kis segítség. Ma szereztem be a játékot, de mikor fel akarom telepíteni, akkor ezt az üzenetet kapom: [link]
Az a baj hogy csak egy lemez volt az egész játékhoz és az az egy is van bent. Valaki tud valami segítséget ajánlani?

A man's got to do what a man's got to do.

(#3045) botilevente


botilevente
tag

Hali!
Nekem tört a játékom és olyan problémám lenne h az egyik küldetésnél nem birok tovább menni mert a járda alá tölt be a játék!
Ha egyet lépek kizuhanok a pályából, próbáltam mindenféle verziót telepíteni de mindnél ugyanaz a hiba és nem tudom h mi lehet rá a megoldás! A játék mentésével volna valami probléma?
60%-nál járok a játékban és nem nagyon akarom újrakezdeni.
Ha valaki tudna erre megoldást megköszönném...

Ne add fel, míg nincs rajta bélyeg....!

(#3046) Logen88 válasza Lucifer6280 (#3040) üzenetére


Logen88
aktív tag

Az direkt olyan! :D Várj pár másodpercet és megy tovább a game.

The Last of Us is a masterpiece.

(#3047) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, amire remélem tudtok megoldást. Játszani akartam a Mafia II-vel, de sajnos elég sok bajom van vele. A gépem hardverigénye megfelel a játéknak. Nvidia videokarim van, win 7 64bit-es oprendszerem. A játékot felrakom, elindítom, elindul a játék és pár másodperc után kilép, hogy az exe leállt. Van amikor kb 2 másodperc után, van amikor 10 másodperc után. Egyszer sikerült játszanom kb két órát, de akkor el kellett mennem otthonról és kiléptem. Azóta sajnos fél percet sem tudok. Felraktam a neten talált patch-eket, de egyik sem segített.
Feltettem a keresztapa kettőt, azzal is ugyanez a helyzet.
Nem tudom, hogy driver gondja lehet, vagy a 64 bitet nem szereti. Aki esetleg tud megoldást a problémámra, kérem segítsen. :)

Köszi és üdv:
spgabor

(#3048) albert8 válasza spgabor (#3047) üzenetére


albert8
addikt

Ha a játék nem eredeti akkor nem segithetünk.

botilevente: A WAREZ tiltott a fórumon.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3049) albert8


albert8
addikt

Valakinek megvan am az Explorer achievement?
Amikor 1000 mérföldet kellene menni....

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3050) lehella válasza albert8 (#3049) üzenetére


lehella
senior tag

Sziasztok! Létezik valamilyen patch a Mafia2-höz? Az a bajom hogy egy komolyabb, több résztvevős lövöldözős jelenet esetén az fps leesik 10 körüli értékre, de egy ALT+TAB vagy képernyő felbontás állítás után megint jó egy ideig minden (30-40fps). AMD FX6100 + HD6850 a konfigom. Ha órákig mászkálok, vagy egyszerűbb küldetéseket csinálok akkor nincs ilyen gond.

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.