Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2601) Adiking


Adiking
tag

A driftelés súlyosan károsíthatja az ön és gépjárműve épségét!
Bármiféle mod nélkül kiszakadt a jobb hátsó kerekem, amikor elrontottam a nagy ívet és nekicsapódtam egy villanyoszlopnak. A kép kedvéért parkoltam oda a kerékhez, mert amúgy sokkal messzebbre repültem, a kerék meg ott maradt.
A javítás !!!340$-ba!!! került.

A képre kattintva megtekinthető a nagyobb változat.

[ Szerkesztve ]

(#2602) presbazsi válasza Đusty (#2600) üzenetére


presbazsi
tag

És valóban meg lehet:D ...ki fogom majd próbálni. De az, hogy Henry megtalált, passzolt a sztoriba...

(#2603) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Az autószerelőknek milyen Gyurcsány feje van már xD
Lehet volt már erről szó,de havas kocsi nyáron az mekkora bug?:S

TDI POWER

(#2604) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Olyannal nem találkoztatok,h amikor kiszabadítom Yoe-t és mondja,h nincs jól vigyem orvoshoz,akkor a karakterem a föld alatt indulna el de ha megmoccanok elkezdek zuhanni a semmibe...
Mekkora bug már ez? :(((

TDI POWER

(#2605) Lauda válasza Süni 1985 F (#2604) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a warez verzioknal jott elo, nalad nem ez a helyzet?

(#2606) KMT válasza Süni 1985 F (#2604) üzenetére


KMT
addikt

Nálam ez a jimmy-vel fordult elő ma. Az egyik elmentésemet betöltve egyből fagy a játék, újra kezdve meg ez... :((( Lehet, hogy nem véletlen...

kép

[ Szerkesztve ]

(#2607) Ice!? válasza KMT (#2606) üzenetére


Ice!?
őstag

"szabadon bejárható pálya."

(#2608) Süni 1985 F válasza KMT (#2606) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Detto :S

TDI POWER

(#2609) Petyás


Petyás
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem.
A Benchmarkban azt írja, hogy 240Hz-en megy a monitor. Hogyan tudom visszább venni?
Van egy progim (refreshlock) amivel lehet állítani, de hiába.
Winfosban átállítottam, de hiába.
Olvastam hogy dxdiagban be lehet állítani, de én ott nem találtam.
Úgy tippelem, hogy ezért is mehet lassan a játék.
Tudom, elavult a gépem, de hátha van valami más megoldás is.
Előre is köszönet.

(#2610) Lauda válasza Petyás (#2609) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem az valami bug lesz, erdekes lenne 240hz a monitornak. Valszeg annyin megy, amit a windowsban beallitasz.

(#2611) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali lenne egy kérdésem nekem a játék elején olyan fekete-fehér a kép és szívdobogás hang hallatszik ami azt jelzi hogy kevés az életerő de nemtom hol lehet felnyomni vagy valami egészség csomagot szerezni mert egyszer megütnek és már meg is haltam.

(#2612) Petyás válasza metaldog (#2611) üzenetére


Petyás
tag

A térképen mutat kajálós helyeket, ott "feltöltheted" magad.

(#2613) peterm711


peterm711
aktív tag

Végeztem az előbb a játékkal, hát picit csalódtam, mármit garphics az tuti, játszani is élvezetes, de piszokul rövid. 15 chapter elején 62százalék, majd lemészárolok egypár embert és vége a játéknak :O . Pedig most keztem belemelegedni...

metaldog: szerintem húzódj félre valahova, és várd meg még feltöltődik magától. Nem tartom valószinűnek, hogy rögtön az első pillanatban már enni kellene. Nem szedtél be 1-2 golyót az előtt hogy elkezdődött a szivdobogás?

[ Szerkesztve ]

(#2614) Lauda válasza metaldog (#2611) üzenetére


Lauda
félisten

Ha warez, akkor itt nem kapsz segitseget. Ha nem, akkor telepitsd ujra, masnal is elofordult.

(#2615) Enton


Enton
addikt

Valakinek sikerült már G25-öt beállítani a játékban?
Mert a sima rumblepad2-őmet nem sikerült belőni neki.
Plusz jó szürke maradt a menü.

[ Szerkesztve ]

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2616) Sonja válasza Enton (#2615) üzenetére


Sonja
veterán

A Logietch Rumblepad 2-t működésre bírhatod, leírom hogy. Szedd le ezt és csomagold ki egy tetszőleges mappába, utána indítsd el az x360ce.exe-t. Alul válaszd ki a Presets résznél a Logitech Cordless Rumblepad 2-t, majd load. Utána a mellette lévő save, végül kiléphetsz. Most a dinput8.dll, x360ce.ini és xinput1_3.dll file-okat másold be a Mafia2\pc\ mappába (oda, ahol a Mafia2.exe is szerepel)! Indíthatod a játékot. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2617) Enton válasza Sonja (#2616) üzenetére


Enton
addikt

Már próbáltam. :(
Sajnos ez nekem nem akar működni.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2618) Sonja válasza Enton (#2617) üzenetére


Sonja
veterán

De ezt próbáltad, amit most linkeltem? :F Nálam működik és másnál is, ezért merem kijelenteni, hogy nálad lehet valami gond! Csak a Rumblepad 2 van bedugva vagy más is, pl. a kormányod is? Mert ha igen, akkor azt húzd ki és csak a Rumblepad 2 legyen egyedül és utána csináld meg, amit írtam fentebb.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2619) Enton válasza Sonja (#2618) üzenetére


Enton
addikt

Ezzel most sikerült. De csak jobban felidegesített. :(
Miaz már hogy a két különböző vezetési kiosztásban két gomb felcserélése a különbség?
És miért nem szabhatja át a felhasználó a saját kénye-kedvére???
Ez bosszantó. Ez sem volt olcsó, de a xbox360 kontrollert biztos nem vennék ezek után. Csak azért hogy ne lehessen variálni az irányítást. :(

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2620) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Most sikerült végig vinnem a játékot, de meglepődtem mert a játék haladásnál 65%-ot írt és rögtön vége lett miért van ez? :S

Üdv: Csabee.

(#2621) Süni 1985 F válasza Csabee. (#2620) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nekem ugyan ez van csak 71% ,nem értem!

TDI POWER

(#2622) presbazsi válasza Süni 1985 F (#2621) üzenetére


presbazsi
tag

A többi %-ot a Playboy magazinok (50 db), és Wanted plakátok (159 db) begyűjtése jelenti.

(#2623) Enton válasza presbazsi (#2622) üzenetére


Enton
addikt

Úgy mint a GTA4-ben a galambok, és az ugratók. :K

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2624) redaizoltan válasza peterm711 (#2613) üzenetére


redaizoltan
csendes tag

Elméletileg jönnek kiegészítők,csak nem tom mikor:(Most leszedtem hozzá a Free Ride modot,de nem nagyon akar menteni.Állítólag lesz még vagy 100(!) küldetés a kiegészítő játékokban.De mikor???:( :O

A számítógép nem az élet,csak az életünk egy része... http://mesterszerviz.hu

(#2625) presbazsi válasza redaizoltan (#2624) üzenetére


presbazsi
tag

Gondolom azért nem megy, mert nem hivatalos kieg a free ride. Van már kint pár dlc, abból pl. jimmy's vendetta kb 25 küldetéses cucc, 8 óra játékidővel, legalább is nekem annyi volt...nah ha az benne lett volna az alap gémben Vitoval, mellékküldetésként akkor év játéka sztem. A többi dlc meg küldetéseket nem, csak ruhákat, és kocsikat tartalmaz. Részemről nyitott vagyok a kiegekre, még több küldivel :)

[ Szerkesztve ]

(#2626) Csabee. válasza Süni 1985 F (#2621) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Értem, én csak egy magazint gyűjtöttem.. az lehetett a gond.

Üdv: Csabee.

(#2627) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Különböző packokat érdemes feltenni a játékra? Vagy hagyjam a fenébe? :)

Üdv: Csabee.

(#2628) Johnny Cage válasza presbazsi (#2625) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"ha az benne lett volna az alap gémben Vitoval, mellékküldetésként akkor év játéka sztem"

sehol se lett volna az év játéka. még mindig édeskevés a GTA IV-el szemben, és hiába ugatják a bullshit-jüket az elfogult fanboy-ok, hogy ez nem a GTA, a második rész már túlságosan is hasonlít a GTA IV-re ahhoz, hogy ne hasonlítsa őket akarva-akaratlanul is össze az ember.

pedig én aztán nem vagyok GTA-fan, mégis azt kell mondjam, hogy egy messze sokkal jobban kiaknázott játék több tízórányi tartalommal, multiplayerrel; az idegesítő hibái ellenére azt a játékot tisztességesen megcsinálták. a Mafia meg kb. egy GTA basics-et tol eléd teljes áron, amiből hiányzik az összes tartalom

GTA IV => összességében kegyetlenül szórakoztató játék, rengeteg tartalommal, jó játékegyensúllyal. jól összerakták
Mafia II => kevés tartalom, felborult játékegyensúly, kevés móka; egy vontatott üresjárat az egész játék

(#2629) tomic


tomic
addikt

Magyarításról tudtok valamit? Mikorra várható, vagy esetleg van már?

(#2630) Lauda válasza Csabee. (#2627) üzenetére


Lauda
félisten

Ha a dlc-re gondolsz, akkor szerintem erdemes. Kapsz uj ruhakat, kocsikat. :)

(#2631) Ti Bo válasza Johnny Cage (#2628) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Én nem vagyok elfogult rajongó, de akinek ez a korszak (50-es évek) közelebb áll a szívéhez annak ez a game jobban bejöhetett volna ha nem vágják darabokra.....

Még úgy játszanék vele, de vége 15 mission és kész.... Xboxon nyomtam, de nekem sem tetszett az elején. Aztán jöttek egyre jobb és akciódúsabb küldetések és megtetszett. Csak rövid és kevés a lehetőség. Ha lenne az alapban free ride és az összes motyót egyben hagyták volna plusz lenne sok melléküldetés akkor simán év játéka szerintem is!

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#2632) presbazsi válasza Ti Bo (#2631) üzenetére


presbazsi
tag

Egyetértek, bár én elfogult vagyok... Nekem maga a kor, a környezet az az ami nagyon bejön, és ha minden ami eddig dlc-ben jött, benne lett volna....hibái ellenére is GotY.

(#2633) #40835072


#40835072
törölt tag

baromi rövid egy játék!

~10 óra volt végigvinni

de micsoda 10óra volt :K :B

(#2634) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Azonosak a vélemények,nagyon jó de rövid...:(

TDI POWER

(#2635) presbazsi válasza #40835072 (#2633) üzenetére


presbazsi
tag

:K

14 óra alatt vittem végig, mondjuk megnéztem az átvezetőket, meg ahol lehetett a küldetések közt ott "csavarogtam" egy keveset, és beugrott egy-két screenshot is :) vagy néhány wanted plakát.

(#2636) Csabee. válasza Lauda (#2630) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Na akkor lehet kipróbálom!
De a dlc-t ha feltelepítem akkor azt hogy indítom el?

Üdv: Csabee.

(#2637) presbazsi válasza Csabee. (#2636) üzenetére


presbazsi
tag

A Jimmy's- belekerül a játék menüjébe Jimmy's Vendetta néven, azt onnan tudod indítani. A többi dlc (ruhák, kocsik) értelemszerűen ruha a szekrényedben, kocsi meg a garázsodban. :D

(#2638) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Kellene egy kis segítség. A játékban 83%-nál járok, de ez nem lényeg, szóval a "cigiárulós" küldetésnél a kis hot roadot elraktam a garázsba, ami ugye 3-as szintű tuninggal rendelkezett. Na, semelyik autót nem tudom feltuningolni olyan szintre, mert csak 2-es szintig engedi, illetve már majdnem a játék végénél tartok és még semmit sem "oldott fel" a tuningolás szempontjából. Ezt a problémát hogy lehetne áthidalni?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#2639) Csabee. válasza presbazsi (#2637) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Okés , köszi! :)

Üdv: Csabee.

(#2640) Lauda válasza Csabee. (#2636) üzenetére


Lauda
félisten

Kollega meg is valaszolta. :)

En meg a free modot telepitettem fel es a gamemenu modot. Igy lesz free mod, vendetta es valaszthatsz a chaptereken belul episodokat is. :D

(#2641) MPowerPH válasza Süni 1985 F (#2604) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát igen, meg kellene venni ugye... ;)

mod: Vandetta hány óra plusz játék. Csak hogy megér e annyi plusz pénzt?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2642) presbazsi válasza MPowerPH (#2641) üzenetére


presbazsi
tag

Olyan 25-30 küldetésnyire saccolom, a sima autólopástól, a nyírd ki ezt, lődd szét, tedd tönkre azt...ez kb, legalábbis nekem 8 órányi játék volt (direkt nem is kapkodtam el), de a küldetések között szabadon garázdálkodhatsz annyit, amennyi jólesik.

(#2643) MPowerPH válasza presbazsi (#2642) üzenetére


MPowerPH
félisten

Köszi. :) Akkor azt a 8 euro -t megéri nekem még. alapjáték úgyse lett nagy szám, nagyot csalódtam. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#2644) presbazsi válasza MPowerPH (#2643) üzenetére


presbazsi
tag

A játékban nem is, de a rövidségében igen. :(

(#2645) Johnny Cage válasza MPowerPH (#2641) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Vandetta hány óra plusz játék. Csak hogy megér e annyi plusz pénzt?"

nem.

(#2646) Süni 1985 F válasza MPowerPH (#2641) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Már rég kitoltam :D

TDI POWER

(#2647) Drisahun


Drisahun
csendes tag

Biztos le van írva de miért van az hogy eszek vagy iszok és 2 perc múlva megint kiég szemem?

(#2648) presbazsi válasza Drisahun (#2647) üzenetére


presbazsi
tag

Talán azért mert nem eredeti a játék...(?) :U

(#2649) Drisahun válasza presbazsi (#2648) üzenetére


Drisahun
csendes tag

Nem eredeti eltaláltad, de tuti van rá megoldás vagy nem? Akkor majd lesz...

(#2650) presbazsi válasza Drisahun (#2649) üzenetére


presbazsi
tag

Passz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.