Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2401) Johnny Cage válasza Sonja (#2398) üzenetére


Johnny Cage
addikt

megbeszéltük.

(#2402) agemate válasza Johnny Cage (#2400) üzenetére


agemate
addikt

Az egésszel az a probléma, hogy mindenzt 13 rongyért.. Az első is asszem kb ennyi volt, nade még a mai napig játszom vele, mert annyira megofogott a hangulata, a város és a szimuláció!
Ezt a játékot még nyúzom pár napig, aztán eladom, jó esetben bukom rajta 2-3k-t..

Kormányos dologra nincs valami ötleted?

(#2403) Johnny Cage válasza agemate (#2402) üzenetére


Johnny Cage
addikt

bogarászd át, hátha találsz valami hasznosat: [link]

ezt meg a 2K DLC-ékkel kapcsolatos politikájáról: [link]

(#2404) agemate válasza Johnny Cage (#2403) üzenetére


agemate
addikt

Köszi, de még mindig nem sikerült belőni, nem baj, szenvedek vele még egy kicsit..

(#2405) dunc válasza presbazsi (#2379) üzenetére


dunc
nagyúr

Aha :K

(#2406) Sonja


Sonja
veterán

Ma nekiültem a DLC-nek és 4 óra 3 perc alatt játszottam ki. Rettenetesen unalmas volt. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2407) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Sracok adjatok valamilyen tippet, hogy mikent tudnam befejezni a 14. chaptert, mert megorulok.

Kikotoi lovoldozes mar csukott szemmel is megy, aztan be kell menni az epuletbe ott viszont fel perc alatt meghalok. Dobaljak ram a molotov koktelt, kozben a tuzbol elotornek 2-en es mar le is szedtek, ha veletlenul sikerul megolnom oket akkor is folyamatosan jonnek ram meg dobaljak ezeket az idiota molotov koktelokat. Legalabb 20x elkezdtem, most mar egy kicsit unom :O. Mediumon jatszom. :R

(#2408) Đusty válasza adriankoooo (#2407) üzenetére


Đusty
addikt

Én berohantam egyenesen hátra az emelet alá, menetközben előjön egy azt egyből lelőni majd mégegy van ott.
Utána a lépcsőről fognak lejönni 2x2-en akiket messziről le lehet lőni, a felső muksót le lehet lőni alulról ovatósan ha kibujsz. Majd át szembe ekkor még ketten vannak fenn aki dobál meg mégegy de így már megoldható volt persze ha nem piros életerővel indulsz neki eleve a küldetésnek.

Spoiler:

(az irodában a pénzt ne hagyd az asztalon)

(#2409) Johnny Cage válasza adriankoooo (#2407) üzenetére


Johnny Cage
addikt

nézd meg, hogy ő hogy csinálta. 1:45-től

(#2410) adriankoooo válasza Đusty (#2408) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Ezt nem hiszem el MEGCSINÁLTAM

Szivem a torkomban, levegot is alig kapok :Y Ezer hálával tartozok Neked :R

De reg orultem ennyire! ;] :K :C :))

szerk:

Johnny Cage: igy is lehet, de nehezkes (nezd meg neki is mennyire leesik az eletereje egy-kettore), az elegans modszer az, ha hatrafutunk.

[ Szerkesztve ]

(#2411) Lauda válasza Sonja (#2406) üzenetére


Lauda
félisten

Itt az ideje, hogy irj egy sajatot! :)) ;]

(#2412) Sonja válasza Lauda (#2411) üzenetére


Sonja
veterán

Ha jól megfizetnek... :K :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2413) Sonja


Sonja
veterán

Better Car Hood Camera

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2414) Lauda válasza Sonja (#2412) üzenetére


Lauda
félisten

Benyomod a vegtelen money trainert oszt kesz is van. :DDD :DD

(#2415) Vazallus


Vazallus
tag

” Mialatt a Mafia 2 Vito történetét meséli el, addig mi a Dlc-kel, olyan történeteket és embereket szeretnénk bemutatni, amik teljesen különböznek, Vitotól. Tehát a jövőre nézve a Dlc-k azoknak a történetét fogja elmesélni , akiké eddig nem szerepelt a történetben és nem köthető Vitohoz.”

Ha igaz amit Elizabeth mondott akkor Vito történtetéről ennyi.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#2416) Sziszka_88


Sziszka_88
tag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyan buggal ,hogy villog a kép és kevés a HP az első küldik között... a leg elején nem volt most egy kocsit kell elrabolnom de egy kissebb koccanástól már annyi :D :((
Valaki találkozott ilyennel?

(#2417) Lauda válasza Sziszka_88 (#2416) üzenetére


Lauda
félisten

Hali!

Valoszinuleg le vagy amortizalva, ezert halsz meg olyan hamar. Menjel be valami kajaldaba es egyel/igyal, attol felmegy maxra. :K Gondolom az a kuldetes, mikor bemaszol az udvarba es lonek rad mint allat. Na ott nekem is jol lement, haznald a fedezeket bal ctrl gomb, igen nagy segitseg. :D

[ Szerkesztve ]

(#2418) Sonja


Sonja
veterán

Ez lehet bizonyos rossz fajta dologtól is. :K ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2419) Johnny Cage válasza Sziszka_88 (#2416) üzenetére


Johnny Cage
addikt

tört verzió bug-ja

(#2420) boogie84


boogie84
veterán

Elakadtam:
Hol van Rob boltja, v milyen autókat kell vinnem Brusky-nak, amikor 27500dodót kell összegyűjtenem?? :F :F

Mod: megvan. Bruskynak viszek párat... köszi.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2421) Sziszka_88 válasza Lauda (#2417) üzenetére


Sziszka_88
tag

Szia!

Igen pont az a küldetés csak az volt gyanús , hogy megérkezdtem a vonattal és onnantól már ilyen, szal ha iszok egy Chivas-t akkor jobb lesz? Na megpróbálom :D
Köszönöm a hózzászólásokat!

(#2422) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Szerintem nem rossz ez a dlc ellehet vele szórakozni átvezető videók nekem nem hiányoznak legalább nem kell skippelni őket.:D Cloth könyvtár törlése meg tényleg jó így megy high apex mellett.:)

(#2423) CoolBoy323 válasza SzlobiG (#2422) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kifejtenéd pls, ezt a "Cloth könyvtáras" részt...

ha törlöm, akkor mi történik pontosan???

kösziiii :B

(#2424) SzlobiG válasza CoolBoy323 (#2423) üzenetére


SzlobiG
félisten

[link]

Van rá rendes magyarázat, de most nem keresgélem lehet itt a topikba is leírta abu.

(#2425) keIdor válasza CoolBoy323 (#2423) üzenetére


keIdor
titán

Röviden: csak a főszereplő ruhájának lobogását számolja a gép.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2426) Johnny Cage válasza Sziszka_88 (#2421) üzenetére


Johnny Cage
addikt

szerintem amiről te beszélsz, az a tört verzió bug-ja, az első 2 chapter-ben folyamatosan esik az életerő.

[ Szerkesztve ]

(#2427) Sziszka_88 válasza Johnny Cage (#2426) üzenetére


Sziszka_88
tag

Igen pontosan ,valamikor annyira, hogy már a képet is alig látom :)

(#2428) agemate válasza Johnny Cage (#2426) üzenetére


agemate
addikt

Nem csak, nálam eredeti gémnél is előjött a probléma, egy reinstall megoldotta!

(#2429) presbazsi válasza agemate (#2428) üzenetére


presbazsi
tag

Nekem eredeti, de még nem találkoztam ezzel a problémával, pedig nem keveset toltam a gémet...

(#2430) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

érdekesség: az első Mafia írója és vezető dizájnere kb. 1 évvel a fejlesztés befejezte előtt kreatív nézetkülönbségekre hivatkozva lelépett. [link]

(#2431) sakto


sakto
őstag

Hali
A vendetta cimü dlc-nél miért kell egy küldit töbször megcsinálni?
Vagy is ha már egyszer megvolt akkor miért nem tünik el a térképrol?

(#2432) CptMisi


CptMisi
őstag

Helló!
Valaki találkozott már azzal a problémával, hogy a Jimmy's Vendetta nem tölt be? Csak forog a Loading jel, változik a szöveg, de semmi....Pár helyen olvastam már róla, de gondoltam megkérdezem itt, hátha tudtok segíteni. :R
Üdv!

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2433) SzlobiG válasza CptMisi (#2432) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem jó a tudod mi....:)

(#2434) Lauda válasza CptMisi (#2432) üzenetére


Lauda
félisten

Jobb ha ott olvasol tovabb. :DDD

Minap kipróbaltam az elso kuldit es kapasbol ket dolog nagyon idegesitett. Az egyik, hogy minden szarert pontokat ad.Nekem ne! adjon pontokat, mert nem azert jatszom! :O A masik, hogy allandoan megy az ido, az se kellene szerintem. :N

[ Szerkesztve ]

(#2435) CptMisi válasza SzlobiG (#2433) üzenetére


CptMisi
őstag

nem crackelt :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2436) CptMisi válasza CptMisi (#2435) üzenetére


CptMisi
őstag

reboot után most már tökéletesen fut, már szét is zúztam a kocsikat a kikötőben :U nem igazán az én stílusom ez az arcade játékstílus, de nem rossz :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2437) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Aba élelmiszeripari és kereskedelmi RT. a creditsben http://drp.ly/1HHOaf+ Feltűnik még Plaszkó János neve is, Abaújszántói lakos. Az előbbi cég szintén. Mi folyik Abaújszántón? :Y

(#2438) Balogh18


Balogh18
csendes tag

Sziasztok!
Mafia2játékban mit jelent hogy Earn 'dollár jel' 55000 for Bruno.És most mit kellene csinálni?

(#2439) nike_ válasza Balogh18 (#2438) üzenetére


nike_
addikt

szerezz 55000$-t Earlnek.

azt viszont, hogy mit kell csinálni nem tudom, nem játszom a játékkal, de valószínű össze kell szedni a megadott pénzmagot és elvinni a csókának.

(#2440) Lauda válasza adriankoooo (#2437) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet a kovetkezo dlc-ben epp ezt kell majd kideriteni.... :DDD :))

(#2441) CptMisi válasza nike_ (#2439) üzenetére


CptMisi
őstag

Mármint Brunónak :D Bolti lopásokkal vagy autók bezúzásával tudsz pénzt szerezni :K Előbbi gyorsabb, de vannak hátrányai :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2442) adriankoooo válasza Lauda (#2440) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Epp remeg a kezem, hogy meg -e vegyem a DLC-t!! Akkor várnák még vele :C

(#2443) SzlobiG válasza CptMisi (#2435) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor nem szóltam.:)

(#2444) CptMisi válasza SzlobiG (#2443) üzenetére


CptMisi
őstag

Az én hibám, nem írtam....Pedig már megtanulhattam volna :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2445) Pityu89


Pityu89
senior tag

Uraim, megcsináltam:

(#2446) sakto


sakto
őstag

erre valaki?
#2431

(#2447) Vazallus válasza adriankoooo (#2437) üzenetére


Vazallus
tag

Hát ez engem is rohadtul érdekelne mit keres ott egy magyar élelmiszeripari cég :F :DD

"Mr. Salieri sends his regards"

(#2448) Balogh18


Balogh18
csendes tag

Köszi a segiteséget!Hát mit ne mondjak elég rövid kis játék az elsö részhez képest.De a grafikája és a hangulata amit a játék nyujt szerintem jó

(#2449) boogie84


boogie84
veterán

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2450) presbazsi válasza boogie84 (#2449) üzenetére


presbazsi
tag

:C :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.