Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2051) cyberkind


cyberkind
félisten

Ezek a DLC-k, mit adnak a játékba, új kocsi, fegyver, fő küldetés/mellék küldetés :

Greaser
Renegade
Vegas
War Hero
Jimmy's Vendetta

Köszönöm a válaszokat !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2052) voodoo98 válasza cyberkind (#2051) üzenetére


voodoo98
addikt

Greaser, Renegade, Vegas, War Hero, Made man: 2 ruha 2 kocsi összesen 10 ruha 10 kocsi
Jimmy's vendetta: missziókat kapunk, más karakterrel kell játszani. többet nem tudok..

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2053) RexpecT


RexpecT
addikt

Ez a fényerős probléma rohadt idegesítő :W .

(#2054) HS 2142 válasza HS 2142 (#1900) üzenetére


HS 2142
őstag

Kicsit több, mint 100 hozzászólással ezelőtt volt egy pár kérédésem. Valaki esetleg fel tudna világosítani egy válasszal?

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#2055) cyberkind válasza RexpecT (#2053) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam kilépés után jön elő, nálad ? :F

(#2054) HS 2142 : Jó kérdés, ez engem is érdekelne ! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2056) MPowerPH válasza Sonja (#2042) üzenetére


MPowerPH
félisten

És fizetős lesz... Van pofájuk. :(((

Don't Tread On Me

(#2057) aero. válasza RexpecT (#2053) üzenetére


aero.
veterán

Nekem mindig, mikor kilépek.

Zárolás megoldja. 5 másodperc, de akkor is zavaró.

(#2058) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Akkor stream verzióval hogy tudom használni a scripteket, valaki leírná pontosan? Mert annyi már lejött, hogy az eredeti jogtiszta game -en majdnem semmi sem működik. :)

Don't Tread On Me

(#2059) cyberkind válasza aero. (#2057) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem, sötét marad a képernyő, éppen hogy látni az ikonokat, én elszoktam indítani egy másik játékot, betöltötte, kilépek, és minden újra a régi !

Paranormal Cocktivity

(#2060) Lauda válasza aero. (#2057) üzenetére


Lauda
félisten

Egyik torrentes forumon olvastam, hogy ki kell pipalni az asztal osszeallitas tiltasat es nem fogja csinalni. Nalam nem jelentkezett meg ez, ugyhogy nemtom mukodik-e.

[ Szerkesztve ]

(#2061) sagesz93 válasza Lauda (#2060) üzenetére


sagesz93
addikt

én win7-en nyomok egy ctrl-alt-del kombót, és jó is.

(#2062) bazso29


bazso29
aktív tag

Nincs még olyan mod ami kikapcsolja vagy megváltoztatja free rideban az évszakok és az autók generációjának összefüggését? Kicsit uncsi, hogy télen mindig olyan régi verdák vannak, valami izmosabb kellene driftelni.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2063) sagesz93 válasza bazso29 (#2062) üzenetére


sagesz93
addikt

garázsból tudsz "kiszedni" kocsit :D

(#2064) Źşë' válasza feka007 (#1937) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi:)) csak 19es monitoron nyomom,ez még egy régebbi darab, de még mindig profi : ) tvm meg a fejem fölött van és úgy meg kényelmetlen lenne :D kitörik a nyakam effektus :D csak ilyen kocsikázós játékokhoz, ill, konzolorientált játékokra használom mint a mini ninjas XD

de képet kilopni így is necces lenne, gondolkoztam a moncsi cserén, de egy 102cmes fullhd tv mellé és a 19es moncsi mellé luxus lenne : ) plusz akkor már egy újabb vga is kellene ami az összes többi játékot képes kihajtani fullhdben

tényleg ha már wallpapernél tartunk, nem lehet a hudot kikapcsolni?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2065) bazso29 válasza sagesz93 (#2063) üzenetére


bazso29
aktív tag

Jaj naggyon jó, egyből beadott egy pink hotrodot. :D Kár, hogy ilyenkor nem jön utánam Joe, együtt szoktunk driftelni egy buszmegállóban. :)

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2066) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A 12-es küldetés nekem eszméletlenül szaggatott, amikor megérkeztek a rossz arcuak... :U
De annyira hogy célozni alig bírtam, nem elég hogy leesett az FPS vagy 5-re, még mintha lassított felvétel is lett volna. Még jó hogy először és utoljára láttam képregényt. A 13-es küldetés megint a szokásos "smooth" :)

(#2067) CJ3


CJ3
senior tag

Jimmy's Vendetta

És honnan tudok leszedni DLC ket amugy??? a többi megvan de van valami hivatalos oldal vagy mi?

Crypto

(#2068) Lauda válasza sagesz93 (#2061) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a 14-es gyartelepes cafatolas kikeszitett, de aztan rajottem hogy tudom besz*patni oket. ;] Viszont a penz hamar meglett, kapasbol az irodaasztalban volt 23k, 3 ezrem volt meg bezuztam par kocsit. :DDD

(#2067) CJ3 Hivatalosan szerintem meg sehonnan, a warez meg ugye tilos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2069) sagesz93 válasza Lauda (#2068) üzenetére


sagesz93
addikt

írtam régen, hogy elég húzos az a küldi, meg sztem a leghosszabb.

(#2070) Lauda válasza sagesz93 (#2069) üzenetére


Lauda
félisten

4.-szerre sikerult, a mentes is eleg kaki helyen van. Mondjuk az elso csapatot vegigszortam skorpioval azok hamar kampecoltak. Van azert neha golyoallo ellenfel, az ilyet nem szeretem.

(#2071) sagesz93 válasza Lauda (#2070) üzenetére


sagesz93
addikt

haverom xbox-on egyszer a legeslegvégén kurta el, úh mekkora szopás volt az a küldi :D
pc-n 2.-ra ment

(#2072) Lauda válasza sagesz93 (#2071) üzenetére


Lauda
félisten

En ugy csinaltam, hogy befutottam alajuk, ott jon 2, azt kiirtani, majd varni es szep lassan meg 3 lejon az emeletrol. Ezutan csak 1 marad meg a molotovos kocsog. ;] A gepfegyverest lelottem alulrol, utana fel az emeletre es huzni a ravaszt. :DD

(#2073) Skodry


Skodry
aktív tag

Sziasztok..lesz megoldás x1900as atik árény villogás problémára?

Beszólások vegyé'másik karit azok pihennyenek, mert tudnilik dx9 az elvárás meg 8600GT ami az x1950esem talpáig sem ér :)

"Ha ez a nap nem a barátod volt, akkor valószínűleg a tanárod volt!"

(#2074) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#2066) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért szaggatott, mert elfelejtettem hogy feltoltam a fizixet :D

(#2075) sagesz93 válasza Lauda (#2072) üzenetére


sagesz93
addikt

38-as pukkantós zsekafegyóval, olyan szépen fejbelőttem a dereket (?), öröm volt nézni :D

(#2076) cyberkind válasza Skodry (#2073) üzenetére


cyberkind
félisten

A GTA IV-nél is voltak ilyen problémák, pont ennél a kártyánál is, aztán kiadták az 1 patch-et, ez volt írva, "Az ATI 1900-as kártyák hibás árnyékolásának javítása" !
Szerintem hamarosan kiadnak egy javító patch-et, és ennek a problémának az orvoslása is benne lesz !
Szerintem !

Paranormal Cocktivity

(#2077) zH. válasza ForRedGlory (#2066) üzenetére


zH.
senior tag

Normal APEX-el nekem is szaggatott kicsit. Inkább csak az elején. De még úgy is tiszta élvezet volt osztani a duplakilleket ,meg robbantani a kocsit. :DD :C

Egyébként a Mafia2 miatt újból veszek majd üveges Colákat.. :D

:DD

[ Szerkesztve ]

just be

(#2078) CJ3


CJ3
senior tag

Hali most akor ha ATI kártyám van akkor ez az APEX OFF on kell hogy legyen nem?:D

Crypto

(#2079) sagesz93 válasza CJ3 (#2078) üzenetére


sagesz93
addikt

probáld ki bekapcsolva, ha viszi akkor maradhat ;]

(#2080) CJ3


CJ3
senior tag

Akinek szorakozik az árnyék amugy kapcsolja ki vagy vegye low ra:D

Crypto

(#2081) CJ3 válasza sagesz93 (#2079) üzenetére


CJ3
senior tag

Volt High on is amugy elösször:D és nem irt semmit:D

Crypto

(#2082) sagesz93 válasza CJ3 (#2081) üzenetére


sagesz93
addikt

írni nem is szokott, csak szaggatni, akadni :D
én is feltoltam, megnéztem mit ad, hát lóf*szt se :DDD

(#2083) RexpecT válasza aero. (#2057) üzenetére


RexpecT
addikt

Kilépésnél jön elő nállam is.Akkor nem kell ujraindítanom a gépet mert eddig azt csináltam :D.

(#2084) CJ3 válasza RexpecT (#2083) üzenetére


CJ3
senior tag

Én is azt csináltam nyomsz egy CTRL+Alt +Delete és aztán ott a mégsére nyomsz és jo is, persze ez ha win7 ed vagy Vista d van:D Xp nél ha jol tom röktön bejött a feladatkezelő de az már nem ma volt :DD

Crypto

(#2085) DavideX válasza RexpecT (#2083) üzenetére


DavideX
aktív tag

Kilépés után nálam is besötétül a képernyő, de én fél perc alatt rájöttem, hogy ha elindítok egy olyan alkalmazást (pl: fraps) ami besötíti a képernyőt akkor egyből vissza áll a normálisra :)

(#2086) bazso29


bazso29
aktív tag

Na megtanultam állva vezetni.

- A kedvenc szuperhősöm: Ultrium -

(#2087) DavideX válasza bazso29 (#2086) üzenetére


DavideX
aktív tag

komoly :C

(#2088) cNpowa válasza bazso29 (#2086) üzenetére


cNpowa
tag

ez nálam is előfordult csak nem ebben a hotrodban :D

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#2089) Lauda válasza bazso29 (#2086) üzenetére


Lauda
félisten

Raadasul labbal. :DDD

(#2075) sagesz93 En olyanokat mar ritkan hasznalok. Max ha ram jon a kinzas. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2090) peetmaster


peetmaster
senior tag

Valaki tudna mondani helyeket, ahol olyan autókat találok, amikkel szépen lehet drift-elni free ride - winterday snow módban? :P

(#2091) sagesz93 válasza Lauda (#2089) üzenetére


sagesz93
addikt

xboxon (ahol még sosem lőttem fegyverrel), csináltam meg, havernak megígértem hogy meglesz :D
hát meglett, én szeretem azt a fegyót, meg a winchester-t(shotgun), az automatákat nem lájkolom

(#2092) Scholes9 válasza bazso29 (#2086) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D , amúgy csak nálam rohadt lassú az egész ph! :F

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2093) cNpowa válasza Scholes9 (#2092) üzenetére


cNpowa
tag

nálam is :F

"Hiába, öregember nem gyorsvonat..." Die Hard 3

(#2094) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

Éppen bazira ráérek és nagyon tetszik is a játék úgyhogy már kétszer végigtoltam,de nem igyzán gyűlnek a Playboy poszterek eddig mindössze négyet sikerült begyűjteni pedig a küldik között már bejártam "széles-e hon minden zegét-zugát" de alig valami fejlődés. Ja és a Wanted plakátok meg hard-módban nem látszanak, csak abból lehet tudni, hogy van ott valami, hogy az üres fal előtt állok és egyszercsak kiírja, hogy nyomjak e-t. Ez normális?

(#2095) Sonja


Sonja
veterán

A wanted poszterek lelőhelyei scriptes teleportálás formájában elérhető az oldalamon! :C Csupán csak 158db van. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2096) CJ3 válasza Z.m.Z (#2094) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát csak nem npormális:D
A Playboyokrol meg van video h hol vannak keress rá, meg van még a wanted valahol én is láttam de nem foglalkoztam vele ez a játék el lett már kapkodva szerintem.
Szoval én is végig viszem még egyszer és am mellette csak szorakozok betettem most egy metést a vége felé és elleszek ott ennyi:D

Crypto

(#2097) Lauda válasza sagesz93 (#2091) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam a gepfegyverek es a grenade elveznek kiemelt elonyt. ;]

(#2095) Sonja scriptes teleportálás formályában :Y :DDD

(#2098) Sonja válasza Lauda (#2097) üzenetére


Sonja
veterán

:DDD Script-ben lehet teleportálgatni, ha tudod a kordinátákat! Nem is kell mászkálnod, csak odateleportálod magad. :DD

Ja, és dani83 üdvözöl a HWSW-ről! ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2099) CJ3 válasza Sonja (#2098) üzenetére


CJ3
senior tag

:DDD

Crypto

(#2100) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Köszi a segítséget akkor indul a 3. menet! :K Bár szerintem a sztorinak nincs még vége, tuti félévenként lesz valami kieg. amit majd az online shopban lehet megvenni. Végül is nem mutatták, hogy tényleg meghal-e Joe.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.