Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II

Hozzászólások

(#2201) Lauda válasza szesa (#2196) üzenetére


Lauda
félisten

Leszeded ezt es a bent levo filet bemasolod a mafia2/pc/sds_en/gui mappaba feluliratva az ottlevo filet. Ezutan leszeded a linkelt hsz-ben levo cuccot es a bent levo filet bemasolod a mafia2/pc/sds/missionscript konyvtarba felulirva az ott levo filet. Elotte mindegyikrol keszits masolatot!

voodoo98 Az elso nem. :N

[ Szerkesztve ]

(#2202) Darth_Revan válasza voodoo98 (#2198) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Akkor kié? Gondolom nem a fejlesztők gondoltak egyet és vágták ki a munkájuk felét :DDD

(#2203) voodoo98 válasza Darth_Revan (#2202) üzenetére


voodoo98
addikt

T2? (a kiadó)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2204) szesa válasza Darth_Revan (#2202) üzenetére


szesa
senior tag

Szerintem a producer/kiadó dönt.
Ez ugye többnyire mindig ket csapat, egy a fejlesztők, kettő a kiadó/terjesztő.
Persze az is lehet, hogy a fejlesztőket nem fizzeték, és féluton leallt a meló, ami kész volt az benne van ami nincs az majd talán lesz...

-

(#2205) Lauda


Lauda
félisten

F*szak ezek a modok[link], kicsit rovid a cucc de el tudjatok kepzelni mi lehetett ott. ;]

Menu zeneje [link] Nezzetek meg a gyerek linkjeit, ott az osszes jatekban levo akciozene is. :C

[ Szerkesztve ]

(#2206) Darth_Revan válasza szesa (#2204) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Elvileg a 2K Games a kiadó. A Take 2 nem tudom mennyire szólt bele, de pl a weblapjukon még mindig ez szerepel Mafia 2 alatt:
"Comming soon to
PlayStation®3
Xbox 360®"
:U

(#2207) voodoo98 válasza Darth_Revan (#2206) üzenetére


voodoo98
addikt

2K Czech (a 2K Games része) a fejlesztő, Take Two (T2) a kiadó. :K

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2208) Darth_Revan válasza voodoo98 (#2207) üzenetére


Darth_Revan
veterán

2K Czech a fejlesztő, 2K Games pedig a kiadó...na :D (2K Games pedig a T2 része, de a kiadást a 2K Games intézte)

[ Szerkesztve ]

(#2209) adam_


adam_
senior tag

Elakadtam a Mafiába 60%-nál, miután a dokknál lelőttem mindenkit, nem ír ki semmit, hogy merre menjek, mit csináljak... ez valami bug, vagy én nem tudom mi tévő legyek?
Earn 27,500$ for Bruno ezt írja az objectivesban, viszont semmit nem jelöl a térképen, hogy hova menjek, vagy ilyesmi. :U

(#2210) Grifid válasza Darth_Revan (#2194) üzenetére


Grifid
aktív tag

(#2211) Scorpio06 válasza adam_ (#2209) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

-"mi tévő legyek?"
-"Earn 27,500$ for Bruno"

Ezzel meg is kaptad a választ a kérdésedre... Nyitsd meg a térképet és nézd meg jelenleg mennyi pénzed van, 26.xxx$-nak kell lennie. Na + 1.xxx$-t kell gyűjtened, hogy meglegyen a 27.500$.

(#2212) Źşë' válasza Lauda (#2180) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a kedvencem :))

(#2194) Darth_Revan hát ez tényleg űber gáz!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2213) sagesz93 válasza Źşë' (#2212) üzenetére


sagesz93
addikt

megvan az egész ost, az empire centralon igen jók mennek, ez is egy jó szám :K
[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2214) szesa válasza adam_ (#2209) üzenetére


szesa
senior tag

Rabolj ki boltokat (ez a jobb buli, utána ingyen tudsz öltözkodni is :) )
vagy lopj el kocsikat es vidd a telepre a présgépbe...

-

(#2215) adam_ válasza Scorpio06 (#2211) üzenetére


adam_
senior tag

Köszi! ;)

(#2216) Manitou


Manitou
addikt

Találkozott már valaki ilyen buggal? :F

Játék elején vagyok 2. rész mikor kiszállok a taxiból és megyek haza, már eleve alig van életerőm, végig szívdobogás hang és feketefehér minden. Hazamegyek, másnap megyek szintén életerő majdnem 0, alig élek. Elmegyek a haverhoz, annak a hűtőjét kieszem kiiszom, és folyamatosan csökken az életerőm, mire leérünk az utcára már megint majdnem 0 :F :W Ja persze közben még volt egy bunyó mikor jöttem ki a házból, de csak úgy tudtam nyerni, ha egyszer sem tud megütni a fickó, különben egy ütéstől kifekszik az emberem és nem történik semmi, azt se írja meghaltam vagy valami, csak ott fekszik. :F

(#2217) Scorpio06 válasza Manitou (#2216) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

ejjnye ejjnye! Rossz a cr*ck... :DDD

(#2218) Darth_Revan válasza Grifid (#2210) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jah, egy év múlva 2K Games meg újra kiadja 12k-s áron, "Mafia 2 Uncut Edition, 40 more hours of gameplay" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2219) Grifid válasza Manitou (#2216) üzenetére


Grifid
aktív tag

"Találkozott már valaki ilyen buggal? :F"
ROFL!!! :))

#2218 Darth_Revan!
Tőlem egy büdös vasat sem látnak az tuti, akkora Fail of the Year kategória lett ez az egyébként jó játék, hogy szépen le van tiltva a tűzfalon és megy rá minden amit kiadnak pénzért... SPOILER! A játék vége pedig a maffiózók sorozat befejezését is megfejelő überfos.

[ Szerkesztve ]

(#2220) Achill3uS


Achill3uS
veterán

[SPOILER VESZÉLY]
nem tartozom a nagy játékosok közé már egy ideje, kb 2-3 játék van összesen 1 évben amit végigjátszom... a mafia még abból az időből származik amikor énis faltam az ilyes fajta game-eket, és kb a legnagyobb hatású akciójáték volt akkoriban, megfoghatatlan hangulatú story-val... ugy gondoltam akkor már elővesszük a 2. részt és nézzük meg milyen folytatást csináltak a srácok így ennyi év távlatából... a grafika, fizika és a hangok, zenék már az első résznek is kíválóan sikerült alkotóelemei voltak, az most is rendben van nálam 100%-osan, viszont a történet és a játékmenet elméletileg a játék fő húzóága lenne... 3 délután alatt kivittem kényelmesen valami 10 óra körüli játékidővel, ami önmagában nem feltétlen lenne kevés akármilyen másik játékhoz, de nem egy ilyen előddel... a story eleje még rendben van, kifejezetten magával ragadott a 40-es 50-es évek városi hangulata, úgy néz ki tényleg alakul valami, ami nálam a börtönbe kerülésnél éri el a tetőfokát (kb a játék első harmadában), utána egyszerűen céltalanná és szegényessé vállik a játékmenet... semmi átérzés hogy bármilyen mafia családhoz ténylegesen közünk lenne, önálló piti bűnözések sorozata, a folyamatos próbálkozás a pénzszerzésre kimerítik a történet menetét... se egy nagyobb volumenű rendesen felépített igazi maffia akció, semmi komoly terv nem érezhető, hogy merre tartunk főhősünkkel... a helyszínek adta lehetőségek kihasználtsága minimális, megint csak az első részhez hasonlítva, földon (tömegközlekedés, autóversenyek, vidéki helyszínek), vízen(hajós küldetések), levegőben(reptér, az 50-es években azért már volt már polgári repülés rendesen). szóval bőven lett volna még mivel szinesíteni a story-t is, a záró akkord pedig végképp kicsapta nálam a biztosítékot... semmi tanulság oké, morálisan megbuktunk oké, de hogy még azt sem kapjuk meg 10 óra lötyögés után hogy lezárják Vito élettörténetét... kaptunk egy fejezetet az 50-es években Tommy Angelo gyilkosának hányattatásai sorozatából... hát ez az érzésem a játékkal kapcsolatban... most pedig megyek és kiviszem az 1-et kárpótlásul, hát ennyi, ezt muszáj volt kiírnom magamból :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2221) Achill3uS válasza Manitou (#2216) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez feature nem bug :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2222) Manitou válasza Achill3uS (#2221) üzenetére


Manitou
addikt

;]

(#2223) szesa válasza Achill3uS (#2220) üzenetére


szesa
senior tag

a legnagyobb gixer amit elkövettek, hogy a jatek iszonyatosan egyszerű lett, az egész jatekot végigvittem 2 reload-al...nem kell gondolkodni, csak menni lőni neha falmogé bujni azt kész

a story szerintem is nagyon gázos, neha összefüggéstelen ide oda ugralunk vezetgetunk lovoldotunk egyket bunyó aztán vége, csak ugy vagyunk azt kész

pedig szép és tényleg megneztem ahogy a szoknya mozog a néni lábán:)

ez olyan mint egy nagy demo ami bemutatja mire kepes a game

-

(#2224) Scholes9 válasza adam_ (#2209) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Rabolj ki ~4 fegyverboltot és meg is van oldva a problémád ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2225) romero28 válasza szesa (#2223) üzenetére


romero28
senior tag

"ez olyan mint egy nagy demo ami bemutatja mire kepes a game" - valóban olyan , sőt szerintem nevezhetjük is annak :első dlc - jövő héten jön , és 30 küldi lesz benne , egy másik karakterrel .
aztán ki tudja mennyi dlc követi még :U . majd a legutolsó után nevezhetjük teljesnek ezt a szanaszét darabolt játékot...

(#2226) Achill3uS válasza romero28 (#2225) üzenetére


Achill3uS
veterán

ezzel az erővel ráírhatták volna a lemezre hogy Mafia 2 - I. felyezet, a folytatásos mafiaregény 3D-ben hamarosan a boltokban :))

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#2227) romero28 válasza Achill3uS (#2226) üzenetére


romero28
senior tag

[link] - előző nem volt jó :B

:D :DD na kíváncsi vagyok hány fejezet lesz végül :U

(#2228) zH.


zH.
senior tag

Van benne egy minimális SPOILER!

Huh ,na én is kivittem a gamet. :) Kb. 10 órámba telt ,10 óra gyönyör.
Ez a game a kor ,a történet ,a feeling miatt teljesen magával ragadott.
Kár ,hogy a story-ból semmit sem értettem szinte. :(
De az-az öreg faszi jól átbaszott..gondolom Joe azthitte ,hogy tudom ,hogy kifogják nyirni.. Fasza. De kinyirnám. Remélem a DLC-k során lehetőségem lesz rá..

Aprópó ,ki az a skinhead a trailer-en ?

just be

(#2229) darkdead


darkdead
tag

Nagyon tetszik a játék!
A 14. chapter-nél vagyok és valahogy mindig agyonlőnek.....
Kinek mekkora fps-el megy?

(#2230) sagesz93 válasza zH. (#2228) üzenetére


sagesz93
addikt

szpojler

azért annyira nem baszott át, mondta hogy joe nem volt tárgya a megállapodásnak
de egy kicsit azért köcsög, ja :DD

(#2231) zH. válasza sagesz93 (#2230) üzenetére


zH.
senior tag

Hát én csak a sorry kid-re figyeltem fel.. úgy pofánb@sztam volna úgy hirtelen. :DDD

[ Szerkesztve ]

just be

(#2232) sagesz93 válasza zH. (#2231) üzenetére


sagesz93
addikt

youtube-on sláger lett volna, ha a monitoron át b@szod pofán :DDD

(#2233) Lauda válasza darkdead (#2229) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom a raktarepuletben lonek agyon, nehez az a kuldi.

Nalam vsync-el fix 60.

(#2212) Źşë' Hatalmas zene. Tegnap ejjel is benyomtam egy kis free modot, ejszaka kocsikaztunk es jott ez a szam, mondom besz*rok. :C Mondjuk kozben jopar tuzharcot megvivtam es sikerult oket is kinyiratnom:[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2234) darkdead válasza Lauda (#2233) üzenetére


darkdead
tag

Igen a raktárban vagyok.
Ha nem kilőnek akkor elégek :DDD
Amúgy milyen kártyád van?

(#2235) zH. válasza darkdead (#2234) üzenetére


zH.
senior tag

Huh ,ott én is megsz0ptam 2x. :D
Fuss be teljesen a végére ,amíg emeleten nem lesznek. Ott szedd ki azt a 2-3mat. Majd ha megvan vedd fel a lőszert aztán onnan már csak egy kis Luck kell és kinyírod mind. :D
Aztán vedd fel a pénzt és mehetsz autót bontani. :DD

Lauda : Meghallgattam a számokat. Kurvajók . :D
Le is szedtem egy komplett Mafia 2 OST-t.
Most a változatosság és a feeling kedvéért betoltam egy talán 30 éves Blues válogatás CD-t hifin
fless. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#2236) sagesz93 válasza darkdead (#2234) üzenetére


sagesz93
addikt

az én taktikám az volt hogy kiszedtem a dereket(aki "dobálja a tüzet"), aztán már nem jöttek annyira :DDD

(#2237) Lauda válasza darkdead (#2234) üzenetére


Lauda
félisten

En igy csinaltam, maskent mindig kifileztek.

480SLI

(#2238) darkdead válasza Lauda (#2237) üzenetére


darkdead
tag

Köszi srácok most ki is próbálom ;] Lehúzom én is az ost-t.

(#2239) darkdead válasza zH. (#2235) üzenetére


darkdead
tag

:( nem találom sehol dobnál PÜ-ben egy linket? (ost)
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#2240) Lauda válasza darkdead (#2238) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit, csak ne itt kuncsorogj linkekert nyilvanosban. :(

(#2241) Źşë' válasza Sonja (#2184) üzenetére


Źşë'
addikt

ha nem lenne ilyen szutyok a forint talán megérné egy 470es :s meg is tetszett a zotac amp ed de kiba drága 94ért!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2242) zH. válasza Lauda (#2240) üzenetére


zH.
senior tag

Én úgy tudom ,hogy MO-n a zene letöltés legális!

LINK akinek kell . Remélem nem ütközik szabályzatba.

just be

(#2243) darkdead válasza zH. (#2242) üzenetére


darkdead
tag

Köszönöm szépen!!!! :R :R :R

(#2244) megint én


megint én
őstag

Valaki!!!
Végigvittem a gamét... Amikor végigtolom bedob a menübe, és amikor ránymomok, hogy continue story akkor visszarak az utsó küldire... Itt nincs olyan, hogy minden küldi után csak úgy sétálgatok, garázdálkodok stb???

(#2245) Paladin1492 válasza megint én (#2244) üzenetére

Sajnos nincs.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#2246) megint én válasza Paladin1492 (#2245) üzenetére


megint én
őstag

:Y :W :Y :W
Te jó ég eddig sem volt a kedvencem, de most megfelezte.
És miért van (volt) Derrek a térképen? Bementem hozzá vagy 10x, de "nincs meló kölyök" Ugyan ez a kocsiprésesnél! Ennyire el lett B@xva??? :W

Fúj!

[ Szerkesztve ]

(#2247) zH. válasza Paladin1492 (#2245) üzenetére


zH.
senior tag

Freerun mód akkor mire való ?

just be

(#2248) Paladin1492 válasza zH. (#2247) üzenetére

Az eredeti játékban, nincs freerun mód! Talán majd valamelyik dlc-ben lesz.

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#2249) Lauda válasza zH. (#2242) üzenetére


Lauda
félisten

Ez most hogy jon ide? Hivatalosan hol elerheto az ost? Szvsz sehol, csak a gyujtoi kiadasban. Innentol fogva ha ad neki barki is linket, az warez es tilos. :D Amugy nem veletlen irtam oda, hogy nyilvanosan ne kerjen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2250) keIdor válasza Achill3uS (#2220) üzenetére


keIdor
titán

Én is így éreztem. A börtönig nagyon magával vitt, le se tudtam tenni, de az utolsó 2-3 chapter már katasztrófa...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia II
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.