Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Proci85

    senior tag

    Van egy másik problémám, erre célirányosabb eszköz kellene, mint az ikea-s. Az szerintem karcsú ide.
    Van egy felújított szoba, ahol későn vettük észre, hogy a padló alatt bepenészedett a laminált parketta alatit MDF lap. Ezt rendbe rakjuk (MDF ki, viz szigetelés, padlopon, végül parketta).
    Az MDF felszedésekor szállt a fehér penész por a szobában. Sajnos frissen festett falak, új radiátor, de üres a szoba. (Épp parkettázni készültünk festés után.)
    Ózon generátorral már telinyomtam a szobát párszor, mely elvileg inaktiválja a penész spórát.
    Mielőtt birtokba vesszük a szobát, szeretnék bent járatni egy olyan szűrőt, ami elkapdossa az esetleges spórákat még, ami esetleg leült a falra, plafonra, radiátorra.
    A falat átsöpörtem már, de lombfújóval átfújnám a radiátort is és a falat ismét, hogy tuti lejöjjön minden por róla.
    Eközben és utána pár napig nyomatnék egy hatékony szűrőt.
    Előny, ha még uv-val vagy egyéb technológiával szétroncsolja a nem kívánatos dolgokat.
    Egy MC55W megfelelő lehet vagy van jobb ár-értékben?
    23 m2-es 290 cm belmagasságú (66.7 m3) szobáról beszélünk.

    Ezután, akár szűrő csere árán, de tovább használnánk a nappaliban vagy a hálóban, tehát csendes, hatékony szűrő legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák