Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) bb0t válasza Gergello (#29850) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Várni 9 hónapos koráig! ;] A mienk akkor vált kezelhetővé.

Jövő héten utazunk el, és elfelejtettem kaját rendelni, Taste of The Wildot meg sehol nem kapni. Tudnátok ajánlani jó árú gabonamentes tápot ami kb. 25%-nyi fehérjét tartalmaz? Nem tudom mit vegyünk. :F :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29852) bajnokpityu válasza bb0t (#29851) üzenetére


bajnokpityu
félisten

farmina?

eladó Kawasaki j300 robogó

(#29853) erik365 válasza bb0t (#29851) üzenetére


erik365
aktív tag

Ma megrendeled péntekre simán megkapod. (abczoo) :)

1.4 T-jet M32

(#29854) bb0t válasza erik365 (#29853) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

abczoo? Írtam nekik online chaten.
Első kérdésem, hogy ha ma elküldöm a rendelést péntekre megkapom-e?
Azt volt a válasz, lehet, hogy igen, lehet, hogy csak hétfőn.
Második kérdés az volt, hogy van-e raktáron.
Válasz, nézzem meg, ott van a terméklapon.
Erre mondom, hogy ott csak annyi van "kosárba" de az azt is jelentheti, hogy 1-2 nap míg beszerzik.
Köti az ebet a karóhoz, de ott van.
Már küldtem volna a printscreent, hogy HOL? amikor írja, hogy de amúgy a kosárba gomb azt jelenti van.
Erre mondom neki, nem lehetne-e mégiscsak megoldani, hogy biztosan megkapjam péntekre...
Válasz:
"küldöm Önnek ami a honlapunkon is szerepel
elvan benne magyarázva,hogy miért pénteken vagy hétfőn kapná meg a terméket"

Mondtam neki ne fáradjon, ilyen helyről nem rendelek...

Nekem van egy kis webshopom, ahol sportkamerákat árulok. Az olyan, hogy mindig sürgősen kell, mert szülinap, mert utazás, mert karácsony. Kivétel nélkül mindig megoldottuk, hogy a vevő időben megkapja a rohadt csomagot. Ez a lerázó attitűd, az igénytelen helyesírás most felk&rt eléggé.

Úgyhogy abczoo kilőve, úgy egy életre. :(((

bajnokpityu
Lecsekkolom lehet-e kapni boltban. :R

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29855) Gergello válasza bb0t (#29851) üzenetére


Gergello
addikt

Mall.hu-ról is lehet rendelni. !!!

Én onnan kértem, amikor elhúztam az időt és már nem tudtam megvárni mire a német kiszállítja.

(#29856) monti0222w válasza bb0t (#29854) üzenetére


monti0222w
addikt

Arra figyelj a Farminánál hogy a legtöbb belőle 41%-s, amúgy a kis
falkám már jó pár hónapja ezen él, és mint régebben írtam a legfinyásabb is szívesen eszi. :K
Nálunk is túlsúlyban volt a nemek aránya a lányok javára, és csak Nico érkezésével lett 3:2 az arány, s most hogy a fiam is haza jött Angliából nyaralni így vagyunk most egálban. :D

(#29857) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Utcán találtuk a korcsokat, semmi bajuk.... ;]
Mongyuk agyilag zoknik, ( ;] ) de jól áll nekik... :D
Ja és nem a spórolás miatt lettek ők, csak anno terápiás kutyák voltak, mikor Kimba elpusztult... :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29858) erik365 válasza bb0t (#29854) üzenetére


erik365
aktív tag

Én soha nem beszéltem velük egy szót sem, megnéztem amit kerestem ha volt raktáron és délelőtt rendeltem másnapra mindig megkaptam, azért is ajánlottam őket. Szerintem gyorsak :D

1.4 T-jet M32

(#29859) bb0t válasza Gergello (#29855) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Őket is hívtam csak keddre szállították volna ki. :(

erik365: A késő éjszakai 15 órás rendelésemmel már nem tudtak volna mit kezdeni. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29860) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Na, végül a Fressnapfba tudtunk bemenni, Real Nature-re esett a választás rénszarvas, plusz lazac. Nem olyan jók az összetevői, mint a Taste of The Wildnak, cserébe rohadt drága. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29861) VIPowER


VIPowER
senior tag

Ti is szoktátok pocsolni a kutyust ilyen nagy melegben?

(#29862) Vesa válasza VIPowER (#29861) üzenetére


Vesa
veterán

Nekem van egy kisebb műanyag medence erre a célra, kánikulában feltöltöm vízzel, aztán intézi magának a vizezést ahogy jónak látja...

A tudomány a valóság költészete!

(#29863) Steady74 válasza VIPowER (#29861) üzenetére


Steady74
addikt

Mi vagy a Dunára vagy egy közeli patakhoz visszük úszni a kutyát. Ott imádja a vizet, otthon kerüli valamiért.

(#29864) VIPowER válasza Vesa (#29862) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én általában fűlocsolásakor szoktam adni neki, de persze nemcsak akkor. Annyira imádja, harapja a vizet, nagyon cuki. Medence sem rossz ötlet, de az itt lehet nem maradna meg.

Steady74 Nálunk sajna csak egy kanális van, így előbb raknám egy hordó vízbe. :)

(#29865) Steady74 válasza VIPowER (#29864) üzenetére


Steady74
addikt

Újpesten a flancos polgármester csináltatott egy plázs szerű valamit, lehet italt venni, ennivalót, és ráadásul a kutyának is tökéletes a Duna, mert nagyon lankás, könnyen ki tud jönni, nincs sodrás, mert egy félsziget takarásában van félig. Kétszer voltunk de megyünk még. Kirándulással szoktuk egybe kötni a Lajos forrás látogatását Szentendrén, Liza élvezi a vizet, szinte látszik, ahogy vigyorog, amikor beleül :DDD

(#29866) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Mienk úszni nem mer még, de a patakokat imádja. :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29867) Rivaul válasza VIPowER (#29861) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem ki van a víztől és menekül ha slagot vagy kannát vesz valaki a kezébe de ettől még öntözzük mint a petúniát :D A gyere, marad címszavak után lesunyított füllel tűri a gyalázatot :C Ha nem kap utasítást akkor kergethetjük a 800 m2-en, az istennek nem ismeri el hogy ez jó neki...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#29868) Steady74 válasza bb0t (#29866) üzenetére


Steady74
addikt

Lizán röhögött az fél Dunapart tegnap :) bedobom a botot, berohan a vízbe addig, amíg kb még leér a lába, utána feláll a két hátsó lábára a vízben, előre lendíti a két mellső lábát és krva látványosan elkezd úszni. Visszafelé is így úszik, kb mint a lovak azokkal az idióta járásaikkel, mellső láb felemel, kinyújt, tempó, és így nyomja kb mint aki meg akar fulladni de közben a szépségre figyel :DDD

(#29869) madgie válasza Vesa (#29862) üzenetére


madgie
titán

Régi műanyag gyerekkád. Este fellocsolom neki, napközben ha melege van, megáztatja a kis seggét, majd visszakotor az árnyékba :) Majd estefelé megint óriási ramazuri locsoláskor, fut, szalad, harapja a vizet, pörög-forog, persze lehűlten már játszani is kell vele :)

(#29870) monti0222w


monti0222w
addikt

Hát, mi csak a tust használjuk, lemosdatom őket, egy kicsit törölközővel áttörlöm a szőrüket, és ennyi. Aztán megyünk le bandázni. :K Mire haza megyünk száraz a szőrük, csak fésülni ne kellene őket, Zénivel ilyen gondom nem volt! :D

(#29871) bb0t válasza Rivaul (#29867) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Látom, nálatok is megy a bullying. :DDD Mi is adjuk neki az ívet, az a legjobb, mikor ketten körbevesszuk és azt mondjuk "kapjuk el a Nuckyt". Ekkor elkezdi csóválni a farkát és gyanakvóan sandít felváltva ránk, azt nézi kizől várhatja a támadást. :DDD

Steady74: Ez kb. olyan mint mikor a mienk a lapos részen belecsúszott a Tiszába, és 20 cm-rel arrébb egy sárfalon próbált minden erejét összeszedve kimászni. Teátrálisak tudnak lenni. :D

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29872) Vesa válasza bb0t (#29871) üzenetére


Vesa
veterán

Bio "porszívó" :D

A tudomány a valóság költészete!

(#29873) bb0t válasza Vesa (#29872) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

:C

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29874) XaraX válasza bajnokpityu (#29743) üzenetére


XaraX
addikt

(#29875) bajnokpityu válasza XaraX (#29874) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem rossz. azt viszont rossz nézni, amikor gazda elinditja segédre, majd tesz egy kört, és gazdira támad.

ismerek egy fajtamentett dobit (felmenőnk tesója), akivel nem bírt a gazdi. olaszok jöttek érte, és végleg hazavágták a lelkivilágát. kiderült, hogy az új gazdája úgy ÖVzett vele, hogy maga bújt segédcuccba.

alapvető jellemével ellentétes a dolog, őt gazdájának védelmére tenyésztették.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#29876) XaraX válasza bajnokpityu (#29875) üzenetére


XaraX
addikt

"azt viszont rossz nézni, amikor gazda elinditja segédre, majd tesz egy kört, és gazdira támad."
Nem egészen ez történt szvsz.
Nézd a nadrágon a csíkot, meg a kezét.
Feltehetően azt imitálták, hogy elindította a csibészre, aztán közben a gazda "veszélybe került, így a kuttya visszafordult.
Volt nekem is egy mastino-m, bármikor felvehettem a csibészkart, és nem okozott törést benne.
A parancs feltétel nélküli végrehajtása volt a cél, és ezt bármikor bármilyen körülmények közt meg is tette.
És ő 2 évesen került hozzám, mert állítólag kezelhetetlen volt.

[ Szerkesztve ]

(#29877) bajnokpityu válasza XaraX (#29876) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ááá, leesett. nem vettem észre, h gazdi helyén másik segéd van.

de gondolom őt eredetileg nem gazda védelmére tenyésztették, hanem általános kemény kutyának, vagy tévedek?

egyébként újabban mi is gyakoroljuk, hogy győzhet ellenem a kutyám játékban, nem ÖVben.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#29878) XaraX válasza bajnokpityu (#29877) üzenetére


XaraX
addikt

[link] :K
Hosszú idő után úgy döntöttem hogy visszatérek a tenyésztés világába, reményteljes fiatal szukám itt 9 hónapos.

[ Szerkesztve ]

(#29879) bb0t válasza XaraX (#29878) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Akkor még két év, és tenyészthetsz is vele. :D

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29880) XaraX válasza bb0t (#29879) üzenetére


XaraX
addikt

Így igaz, + ahhoz még a be is kell váltania a reményeket.
Tudatosan tenyésztésre kerestem és vásároltam 9 hetesen, eddig úgy tűnik, jól, de meglátjuk, mi lesz belőle felnőtt korára.

(#29881) bb0t válasza XaraX (#29880) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Sok sikert és sok örömet vele! :)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#29882) XaraX válasza bb0t (#29881) üzenetére


XaraX
addikt

:R

(#29883) zolynet válasza XaraX (#29878) üzenetére


zolynet
addikt

Wow, micsoda tervek. :Y
Legyen úgy ahogy elképzelted, kitartást! :K :C

Life is too short to stay stock!

(#29884) Daffni2 válasza bajnokpityu (#29875) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát igen látványnak nem rossz,csak a valóságban az ilyen zsákmány ösztönre kierőszakolt képzés,sajnos nem megfelelő a gazda védelmére.
Ugye eleve természetellenes,hogy akkor sem ereszheti el a kart,ha ütik(szúrják)

"Aki ad,az nyer"

(#29885) bajnokpityu válasza Daffni2 (#29884) üzenetére


bajnokpityu
félisten

miért lenne természetellenes?
jó trénerrel jó ösztönű kutyát nem rontasz el ipo képzéssel se, ugyanúgy megvéd az életben.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#29886) XaraX válasza zolynet (#29883) üzenetére


XaraX
addikt

Thx, évek kérdése, és a tervek meg is valósulnak.
Tudom, mivel jár sajnos és egyben szerencsére is.

(#29884) Daffni2
Te sem gondolod komolyan, amit írtál szerintem.
Számodra ennek a kutyának a képzettsége, viselkedése kierőszakoltnak tűnik?
Én azt látom, hogy örömmel és lelkesen teljesíti a gazdája minden kívánságát.
Az, meg hogy nem engedi el a kart erőszak hatására, miért lenne természetellenes?
Biztos láttál már ÖV kiképzést(és tudom, hogy láttál), fokozatosan ehhez szoktatják a kutyákat, hogy ne tegye.
Ha parancsra nem engedné el, az probléma lenne, de ez?

[ Szerkesztve ]

(#29887) XaraX válasza XaraX (#29886) üzenetére


XaraX
addikt

Közben látom, nem azt írtad hogy ereszti, hanem, hogy eresztheti.
A lényegen nem változtat, csak a pontosság kedvéért.
Szvsz egy jó ÖV kutya nem eresztheti akkor sem.
Itt sokan a sportot munka kategóriába sorolják.
Hobby szintű kutyánál, ha elereszti, nincs gond, max hiba pont.
Munka szintű kutya esetében, éles helyzetben akár a gazdája élete is múlhat ezen kisarkítva.
Itt megköveznek érte feltehetően, de azon a szinten a kutya feladata az is, hogy akár az élete árán is, de megvédje a gazdáját.
Volt kollégám, akinek a kutyája eresztett, és a srácnak csak milliméterekre kerülte el a nyakát a szúrás, szerencséje volt.
Ha a kutya másként viselkedik, nem lett volna szüksége szerencsére.

(#29888) Chaser


Chaser
titán

kennelt, ketrecet hol lehet venni értelmeset korrekt áron pesti faluban, tudja esetleg valaki? lehetőleg olyan boltból ami nem csak webshop és van nekik készleten
80x55x60-as kellene kb

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29889) philoxenia válasza Chaser (#29888) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csivavának lesz? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29890) Chaser válasza philoxenia (#29889) üzenetére


Chaser
titán

( :
máltai selyemnek - egy királylánynak ((( : -, ekkorát mondott a tréner, szobán belül lesz, sajnos kicsit elmaradt a nevelés és már csak ezzel lehet korrigálni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29891) Dorian válasza Chaser (#29890) üzenetére


Dorian
félisten

Konkrétan mi a neveletlenség tárgya?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29892) Chaser válasza Dorian (#29891) üzenetére


Chaser
titán

Konkretan legutobb odapisilt az agyra mert nem vittuk magunkkal, es ezt bosszubol csinalja, maskor kis asztalra pisilt fel amin pled van, egyebkent meg random odapisil az ajto ele, meg odatojja a kakimanot ugy h mi az erkelyen vagyunk
Ha elmegy vmelyikunk v mindketten akkor persze tudja kaparni az ajtot meg ugatni, akkor is ha eszunk es o nem kap, hiaba kapott elotte ( :
Halot mindig be kell zarni h ne vizeljen oda hisztibol
Par honapja ismeren a paromat meg ezt a kiralylanyt, de most mndtam neki eleg volt, ez nem allapot, csinaljon valamit a kutyaval, en foglalkozok vele eleget, ha raerek egesz nap velem van - o reggel megy keso du. jon -, de nem abbol fog allni az egesz napom h a kutya mocskat takaritom meg egesz nap mozdulni nem tudok tole
Onemetjuhaszom volt szinten lakasban kertes utan, soha nem pisilt be, plane nem kakilt, ha dolga volt jelezte, ez a kiralylany meg elintezi maskepp ( : van/volt kutyapelusa is, de van h annak is melle pisil
Trener ajanlotta a kennelt es ekkorat, ott majd raer gondolkodni, melle nyakorvet is ha ugat bizergalja kicsit elwktromosan, mert olyan hisztit le tud vagni mintha nyuznak, akkor is ha fel orara megyek el
Nem tudunk kettesben lenni, mert a lany ahhoz szoktatta h vele alszik, rendes tortura mire abbahagyja az ugatast meg ajtokaparast ha kirakom a halobol ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29893) Daffni2 válasza Chaser (#29892) üzenetére


Daffni2
addikt

A ketrec tökéletes megoldás az ilyen problémára.
Nagyon hamar megszokja,sőt amikor elmenni készülődtök, valószínű,hogy automatikusan megy a helyére.
Az lesz az kis birodalma,sokszor fog magáról is ott tartózkodni.

"Aki ad,az nyer"

(#29894) Chaser válasza Daffni2 (#29893) üzenetére


Chaser
titán

Ezt mondta a trener is:) nem bantani meg kinozni akarjuk
Egyebkent akartam amugyis venbi neki valami sajat kuckot, kis asztal szeretett lenni, az nagyon alacsony, kanape belso sarkahoz volt tolva, nezegettem macskahazakat neki ( :
Egyebkent tunderi, de ebben a formaban nem lehet vele egyutt elni

Szerk: most amikot keszulodunk amutomatikusan ugral es ha latja o nem jon mint egy mergezwtt eger szaladgal meg ugat, ha hazajovunk akkor is ( : raadasul raszoktatta ha elmegy mindig ad neki elotte valami finomsagot h csendben maradjon

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29895) Dorian válasza Chaser (#29892) üzenetére


Dorian
félisten

Erre nem ez a megoldás, a rosszabbikkal nekünk is volt hasonló problémánk.
A kutyának túl nagy az ego-ja, azért csinálja, mert feljebb gondolja magát a rangsorban, mint ami a valóság(nak kéne lennie) és azt gondolja megteheti (jelenleg meg is teheti) és azért, h figyelmet kö-ve-tel-jen magának.

A megoldás röviden lelki terror: Kizárás a falkából: a kutya ott sincs!
- Nem hozzá szólni, főleg nem simogatni-játszani, nem észrevenni. Ha eléd áll menni simán tovább, lábbal odébb lökve (azért ne repüljön)
- Ágyra, kanapéra nem mehet, ha felmegy, nem lezavarni, csak szó nélkül, szenvtelenül lelökni.
- Ha látványosan oda pisil-kakil vhová akkor nem lebaszni!, rá se figyelni!, szenvtelenül feltakarítani, nem mutatunk mérgességet (a negatív figyelem is figyelem).
- Sétálni csak pisi-kakira, pórázon, szigorúan láb mellett mehet, nem húzhat (rövid pórázon felülről tartva)
- Ha éppen csinált vi olyant, akkor az aktuális étkezés is kimarad

Ezt legalább 2-3 napig, aztán lehet fokozatosan enyhülni, de lehet 1-2 hét is simán, ha visszaesik, újra "neve: senki"

És mindörökké:
Ágyra pedig többet nem mehet fel, a falkavezéré a legkényelmesebb fekhely, ő bárhová fekhet, de oda csak ő.
És ha elmentek otthonról, csak simán elmentek. Nem elköszönni, meg ügyibügyi, ha megjöttök szintén. Ha ugrál elfordultok, ha akkor is, ellökitek.

1 napon belül így fog viselkedni, de nem meglágyulni:

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#29896) Chaser válasza Dorian (#29895) üzenetére


Chaser
titán

ez megvolt...nem ma kezdtem kutyákkal ( :
de sajnos eddig toleráltam a húgyszagot, már bocs de az, és azt is h szét akarja verni a lakást amikor egyedül van - és akkor nem tudok úgy csinálni mintha ott se lenne mert nem ott vagyok -
én is azon az állásponton vagyok mint a tréner, elvenni a lehetőséget mert el van szállva magától, pontosan ő úgy gondolja a világ körülötte forog, nem véletlen hívom királylánynak ( : szoktak is jókat mosolyogni mikor megkérdik lány v fiú, én meg azt mondom királylány ((( :
a gazdija elkapatta, nem a kutya a hibás, de a szitu adott és már túl vagyunk mindenen amit meg lehetett próbálni, kapott egy kijelölt helyet büntinek, olyan fejjjel ül v fekszik ott mintha egy hónapja nyúznák:d t 10 perc után és nem úgy ahogy a kutyus a képen van, elképzelni se tudnád milyen befordult feje van:d ha elmozdult egyből rászóltunk, ezt napi 50x, ha csak 10 másodpercre nem figyeltünk már benn volt a szobában, elég volt, nem beszélhetek az ajtó előtt senkivel mert ugrik és kaparja az ajtót, bezzeg ha kakilni kell vagy pisilni akkor qssssssssssss van, elviszem fél órára csavarogni, aztán elmegyek nélküle valahova fél órára és már oda pisil valahova és húgyszagra megyek mindig haza, neeeeeeeeeem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29897) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

A 15 hónapos Husky Belga juhász mix kutyámnak már lehet adni felnőtt kutyatápot, vagy még érdemesebb kölyök tápot adni neki ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#29898) monti0222w válasza Directors (#29897) üzenetére


monti0222w
addikt

Simán lehet neki, 1 évtől felnött nekem tekinthető.

(#29899) Directors válasza monti0222w (#29898) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi! :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#29900) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Kertes házban lakunk és szeretnék egy kutyát később viszont a kertünk az nem sok cca 150 m2. Milyen kutyát érdemes ilyen helyre venni? A tacskó az kilőve, mert feleségem nem szeretné.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.