Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1003) Fori23 válasza fecoka91 (#999) üzenetére


Fori23
őstag

Szerintem ott van neki a piros "Szerkestés" felirat, és azt hiszi azzal üldözi valaki ;]

"mert ugye ritkán lát az ember egy futó gépben lángoló vinyót"-wnix

(#1006) fecoka91 válasza Kenyon (#1004) üzenetére


fecoka91
tag

Öcsém!!!! Én autófókuszálok csak az a baj h te meg mindent összekuszálsz a fejecskédben és semmit nem értesz.

Képzeld én már tettem pár lépést az érdekében h felbontsam a szerződést csak ha beleolvastál volna az előző oldalba akkor fel tudtad volna fogni a csepp kis agyaddal h mindenki azon van h megszabaduljon ettől a szennytől!!

Kérdésedre válaszolva: Igen én okosnak érzem magam veled ellentétben!
A FÓKUSZ A LÉNYEG!!!

PEACE! RESPECT!

Brutális eb! Esküszöm ha ilyen nem lenne akk kikéne találni egyet mert én itt a gép előtt halálra röhögöm magam emiatt a szar alak miatt! xD

Jó poén!

[ Szerkesztve ]

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1007) Brutális eb válasza fecoka91 (#1006) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem szerkesztettem semmit!!!!!

Sávszél elvonási tünetek. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1017) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Egymás különböző jelzőkkel való illetését befejezni! :(((
Képtelenek vagytok erről a témáról higgadtan, normális hangnemben beszélgetni? :U

A Pannonos alkalmazottakat pedig megintcsak kérném nem
minősíteni, ismét megjegyezném, nem a pult tlúoldalán vagy a vonal túlsó felén ülő ügyintéző tehet a korlátozásról, NE általánosítson senki!!!

Akire vonatkozik, használja a Szerkesztés gombot, a fórum nem chat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1018) fecoka91 válasza Viktor0610 (#1017) üzenetére


fecoka91
tag

Viktor0610!
Figyelj. nézd már meg mit írt kenyon! a fentiekben. am sorry a hangnememért de h beszéljünk egy ilyen.... emberrel.?!

Kenyon!!! Téma lezárva nem vitázok veled megmondtam!

[ Szerkesztve ]

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1019) Brutális eb válasza Kenyon (#1016) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kedves Kenyon problémáidra több megoldás kínálkozik.:

1:Telefonos ügyfélszolgálat
2:E-mail
3:Személyessen bemész a központba.

Valójában egyik sem 100% De próba szerencse.

+1 Lehetőség:Kötél,fa (Ez biztos) :)
++ 1 Lehetöség normális hangnem a többi fórumozóval nem támadó jellegű fellépés tapasztalatcsere.

Nekem az utobbival sikerűlt meglépni a vodától.(Olvastam,kérdeztem tapasztalatot cseréltem többi a fórumozóval)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1023) Kenyon


Kenyon
csendes tag

Kedves fecoka91!, És a többi akinek problémája van velem, és a helyes írásommal. Lehet, hogy néha félre ütök egy pár billenyűt, de azért, megfontolom mit írok le. Szeretnék bocsánatot kérni mindenkitől akit megbántottam. Amit szeretnék át adni nem más, mint megoldást kell találnunk közös problémáinkra, és nem egymás kostólgatni. Igen elragadott a hév az írások alapján, de megkövetek mindenkit, ugyanis az egyetlen forum ahol igazából meg lehet beszélni a dolgokat, hogy a világ is érdemben lássa a dolgokat. Az eddigi válaszokra pedig annyi, hogy mutasson valaki ehez fogható forumot aholl nyiltan megbeszélik az igazi problémámat!

(#1026) Tomate válasza Kenyon (#1023) üzenetére


Tomate
veterán

AZ hogy egymás után alaptalanul fasságokat írsz 10hsz-ban egymás után mint aki most szabadult a elmegyógyból az nem arra enged következtetni, hogy félreütöttél 1-2 betűt...
Vagy a logoszférába írhatnál :K :D

[ Szerkesztve ]

(#1027) ádyz válasza Kenyon (#1023) üzenetére


ádyz
addikt

Konkrétan hány személyiségből álsz?
Eddig kettőt ismertük meg: Az egyik, a 8 éves kisgyerek féle, a másik pedig a komolyabb féle.

Van még több? :)

(#1028) Kenyon


Kenyon
csendes tag

Kedves SztiviVander! Legalább 17-szer vesztem össze a családommal az ünnepek alatt a pannon internet miatt. jó lenne, ha végre közös nevezőre jutnánk mindannyiany. És még mindig nem tudom halgatni a Spoty-t!

(#1029) fecoka91 válasza Kenyon (#1023) üzenetére


fecoka91
tag

Na látod ez a beszéd!

Semmi probléma az eddigiekért mindannyian készen vagyunk ettől a pannon hülyeségtől!
Bocs h én is bunkón viselkedtem veled!

Tudod ahányan itt vagyunk az nagyon kevés a pannon ellen, jó van akinek sikerült visszavetetni ezt a szennyet (remélem nekem is sikerül) de akkor is mit tudunk tenni?! kérdezem én! Szinte semmit mert hiába teszünk panaszt, hiába írunk akármilyen hivatalos szervnek. Szarnak magasról a fejünkre. Egyébként is szerény véleményem szerint ha megvágná az egyik hivatalos szerv a pannon-t röhögve kicsengetné az összeget és rajtunk verné le. mondja vki h nem így lenne!!!
Hiába hívjuk ezt a tetű bandát úgy se tud semmit mondani az ügyfélszolgálatos mert még őt se nagyon tájékoztatják. akkor meg minek tartják?! csak azért h hülyítsen bennünket a "kedves előfizetőket" akiket a szerződés megkötése után leszarnak és nem nézik semmibe pedig tudják jól h mi tartjuk fenn őket. ezért csalogatják oda a népet egy gyenge szar hálózatra ami nem bírja ezt a tömeget és lassítják be a sávszélt. én azt gondolom aki nem tud megszabadulni ettől a nettől akkor az felkötheti a gatyát mert itt ha így folytatódik kemény megszorítások fognak következni.

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1030) SztiviVander válasza Kenyon (#1028) üzenetére


SztiviVander
őstag

rossz lehet családdal net miatt összeveszni. amúgy én net nélkül is tudom hallhatni a Splotty-t, sőt a Csobb-t is. tutira. az előbb voltam a 2x1m-esben és mindkettőt hallottam pannon net nélkül :D
és neharagudj de én nem szeretnék veled semmilyen közös dolgot, nevezőt meg főleg nem. max majd ha kijózanodtál :)

(#1031) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A legrosszabb az egészben hogyha elengednek akkor is ők nyernek rajta minimum 6000 forintot.És az is szomorú,hogy igazán én nem is mennék el csak szeretném azt használni és úgy ahogyan szerződtem.Frankón nem értem miért jó ez a Pannonak?Pedig két elöfizetéses telomat és kettő feltöltőst is áthoztam volna a Vodafon-tól.+Eddig már legalább 8 embert tájékoztattam az ismerőseim közűl a panni netről akik potencionális előfizetők lettek volna....Na mind 1. :(

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1032) fecoka91 válasza Brutális eb (#1031) üzenetére


fecoka91
tag

figyi!
én se mennék el ha úgy lehetne használni ahogy van hirdetve! semmi problémám nem lenne vele. de így.... nem gondoltam volna h ilyet csinál a pannon... szomorú dolog de igaz sajnos...
azért jó a pannonnak h magához csalja az embereket és nem azt szolgáltatja nekik amit beígért hanem egy ócskaságot egy trükkel ami nem más mint az h
"veszélyeztetted a hálózatot" ezért levesszük a sávszélt.
na az a lényeg h fizeted a gyors net árát de lassút kapsz. neki így még kevesebbe kerül a szolgáltatás és csak nyer ezen az egészen.
egyébként engem már nem érdekel ha kérik a 6rugót csak engedjenek el a fenébe. inkább kifizetem és örökre búcsút intünk egymásnak.

[ Szerkesztve ]

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1033) Tisso


Tisso
csendes tag

Itt egy kis "idegnyugtató".. :W

http://www.piacesprofit.hu/?r=22592

Kérlek írjatok Ti is hozzászólást, remélem nem törlik..

Ja..a rovat támogatója a Pannon GSM Távközlési ZRT...akkor biztos törlik... :R

[ Szerkesztve ]

(#1034) fecoka91 válasza Tisso (#1033) üzenetére


fecoka91
tag

én most mondtam el a véleményem ott
[link]

nézzétek csak meg!!!!!!!!!!!!!!! De komolyan!! kicsit trágár és sértő a pannon felé de ez a véleményem!

látom egyből mentek a hsz-ek :D

[ Szerkesztve ]

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1035) kribor1 válasza Tisso (#1033) üzenetére


kribor1
csendes tag

Remélem nem törlik és sokan elolvassák...

(#1036) fecoka91 válasza kribor1 (#1035) üzenetére


fecoka91
tag

én is tudom remélni. hagy jöjjenek rá h mik vannak a pannon háza táján. :C

[ Szerkesztve ]

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1037) Brutális eb válasza fecoka91 (#1036) üzenetére


Brutális eb
addikt

Kitörlik biztossan a férgek.De ez az így kell őket osztani mindenkinek pirospont. :C :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1038) fecoka91 válasza Brutális eb (#1037) üzenetére


fecoka91
tag

na és akk mi van ha kitörlik! majd írunk újat és kész!
Hagy tudja meg a kedves pannon h nagyon imádjuk ezt a szolgáltatást!

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1039) Kenyon


Kenyon
csendes tag

Engem lehet utálni, de ŐT Gyűlölni:
http://www.piacesprofit.hu/?r=22592&u=comment
Kircsi 2008.12.29. 23:32
akkor minek választasz olyat ami nem tetszik vállald a következményét nem sajnállak így jártál

(#1040) SztiviVander


SztiviVander
őstag

a vezérigazgató nyilvánosan elismeri hogy bűnösök! ez a nemsemmi!
http://www.piacesprofit.hu/index.php?r=22592&u=comment

(#1041) Brutális eb válasza SztiviVander (#1040) üzenetére


Brutális eb
addikt

Itt volt az ideje. :D
És a "nép"válaszolt rá. :))

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#1042) Kenyon


Kenyon
csendes tag

Én mindent loggolok, és elmentek. Gyűjtöm az infót,és ha elég, lesz hova benyújtanom.

(#1043) fecoka91 válasza SztiviVander (#1040) üzenetére


fecoka91
tag

ezt sztem vmeik okostojás írta oda!

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1044) ottoyes válasza SztiviVander (#1040) üzenetére


ottoyes
senior tag

Na ott nem marad sok hozzászólás,miután észrevette egy mod..

Ottoyes

(#1045) mittudomén69


mittudomén69
csendes tag

a nemrég belinkelt sebességem photoshop-al értem el, nem a pannon hálózatával. kis álmodozás. az, hogy egyszer majd ilyet mutasson a speedtest... unokáink már látni fogják :D

[ Szerkesztve ]

(#1046) ottoyes


ottoyes
senior tag

Jaja..Új Net csomag:a Limit! :)

Ottoyes

(#1047) zcsucs


zcsucs
csendes tag

Én ezt nem értem.
A fórumban olvastam egy-két hozzászólót, aki velem együtt elküldte az esetet a homárnak.
Erre még mindig nem történt semmi.
Ezt bezzeg lehozták :
[link]
Pedig szerintem a mi storynk sokkal komolyabb.

[ Szerkesztve ]

(#1048) fecoka91 válasza zcsucs (#1047) üzenetére


fecoka91
tag

Fura h minden féle sz@rt lehoznak kivéve a pannon ügyeit. hát nem érdekes?
a normális ember lassan arra fog gyanakodni h a pannont senki se meri feldobni!
Vagy nyalják a pannon seggét! :W

http://alte.kaktusz.net Gyertek regizni, nagyszerű torrent tracker! sok torrentel! nem bánod meg ha reggelsz! ;)

(#1049) crue válasza zcsucs (#1047) üzenetére


crue
őstag

a homár is csak indexfatty, ne várj tőle sokat

(#1050) Tisso válasza fecoka91 (#1048) üzenetére


Tisso
csendes tag

Le vannak ezek mind fizetve..Persze a Pannonnak van is miből megvesztegetni..a mi pénzünkből!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.