Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) club1 válasza Jamby18 (#2500) üzenetére


club1
veterán

Szerintem ne gondolkozz Telenorban. Rengeteg indokot találsz erre ebben a fórumban. Pl. a túllépés esetén úgy emlékszem 32/32 kbps-re korlátoznak, azaz max. 4 KB/s-re (de mivel össze-vissza változtatgatják az ÁSZF-jüket, ezért ezt most nem írom biztosra). T-nél aranytárskártyával ezért a pénzért már 14 GB jár. A Vodafone 8 GB-os csomagját túllépéskor - hasonlóan a T-éhez - 128 kbps-re korlátozzák. Mind a T, mind a Vodafone 3G hálója klasszissal jobb, mint a Pannon Nokia UMTS-e. Az UMTS cellák hatótávolsága is a Vodafone-nál a legnagyobb, a Telenornál a legkisebb. Szóval ezer indok van, miért ne válaszd mobilnetezésre ezt a vacak szolgáltatót...

(#2502) 109HA1107


109HA1107
csendes tag

Üdv mindenkinek. Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot :) 2 éve Pannon óhh sorry Telenor előfizető vagyok. Mikor szerződést kötöttem, EDGE hálózaton működött, lassúvolt, ledobot... Jelentettem a panaszom, erre a 1220 as számon a kis hölgy a szokásos elévetített szöveggel, Kártyafrissítés, ujjratelepítés, vírusirtás... stb marhaság. Következő állomás Egyedi Igénykezelési Csoport. Ekkor felajánlották hogy viszaadhatom kötbér nélkül....Na de erre én... nem ezért vettem hogy viszaadjam, nemadom, enyém! Ekkor kiderült hogy edge pont ahol én lakom, gyenge, az umts felejtős. Addig pattogtam nekik míg csengetett egy kb 40 kilós 2 méteres srác, nálla egy laptop. Kérdezi nekem van panaszom, mondom talált! Kérdi bejöhet-e... -Gyere. ekkor mondta hogy végez méréseket... Mért mindent ami csak volt.. 1 óráig tartott, azt mondta majd hívnak, elbúcsúzott. Hívtak is hogy valóban lassú. Mondom neki, hú nemmondod.... Eltelik két hét, ujjraindították az adótornyot.... Kérdik na, na, most jó? -Nem. Akkor adjam visza. -A-Á aláirtam valamit én tartom magam hozzá tartsák maguk is. Az umts kb a házamtól olyan 30-40 méterre már 1 es szignállal fogható. Egyszer ülök Várom a weoldalt EDGE-n hogy betöltsem erre átvált a Sony Ericson MD400 as modemem, UMTS re... Woalá. Megy a net 300-400 kb/s el. Na mondom teszteljük. Töltök 2 Gigás Játék Jön szépen.. Egyszer 80% nál 32kbps.... Mondom nekik nekem korlátlan van miez? Az úr felvilágosított hogy a korlátlan net nem korlátlan. Na ekkor szaladt a pumpa fel. Irány a fogyasztóvédelem (mondom neki!). Jajj uram arra semmi szügség.... Jólesz az megjavítjuk.. Montam neki két hetet kaptok. Azóta kb. ennek lassan 8 hónapja jó a net UMTS sohanem dob le. Kb 3-4 hete kezdte az hogy nem lel hálózatot. 1220. Kis nő erre leáll velem veszekedni hogy ne mondjak neki mert ő előtte az van a térképen hogy itt üres, fehér, semmi... Ekkor Teknikus kolegák majd csörögnek. oké csörgött is, 2 óra mulva, hogy bevizsgálták, és, tényleg nincs itt UMTS... Monom neki oké nincs csak ne nyuljon semmihez :D Felvilágosított a lélegzőcella működési elvéről. Ha sok a felhasználó öszeszűkűl a lefedett terület, ha kevés kitágul. Eddig oké. Bevizsgálták hogy 8 hónapja az adatforgalmam 90% a UMTS hálózaton működik. Mindig mondjék: Uram ha bármit tapasztal kérem hívjon...Na abban nem lesz panasz! Mert ha nekem a net elmegy akkor azonnal a telefon.... Nekem itt tényleg csak a telenor nak van nete (Jóval Debrecen alja) a t home nem húzzza ki a kábelt.. Ennyi csak telenor, de netnélkül semi vagyok. Úgyhogy nem adom nekik visza. Ha korlátoznak 32 re általában 2 nap mulva vszakapcsolja a "rendszer". De ez idő alatt volt kb 50 Kártyafrissítés, 4 modemcsere, 10 kártyacsere... most nem Sok panaszom van csak a P2P kaosolat korlátozása, elvileg VPN szerverrel ki lehet kerülni. Nos ennyi lenne egyenlőre a kis történetem, köszönöm hogy megoszthattam veletek, Sorry ha hoszú voltam, Szevasztok.

(#2503) megyeri válasza 109HA1107 (#2502) üzenetére


megyeri
tag

Szerintem ezért korlátoztak a 2GB-os játék letöltésekor:
"Amennyiben az Előfizető adatforgalma az alábbi egyéb, valamint a nem támogatott forgalomtípusok összességét tekintve hét egymást követő nap alatt meghaladja az 1,5 GB-ot, a Szolgáltató az azt követő napon az egyéb forgalomtípusra vonatkozó le- és feltöltési sebességet lassítja. Az 1,5GB elérése után az elérhető sebesség 32/32 kbps. A lassítás automatikusan megszűnik, amennyiben a megadott időszakra eső adatforgalom 1,5 GB-nál alacsonyabb."

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#2504) 109HA1107 válasza megyeri (#2503) üzenetére


109HA1107
csendes tag

Üdv. Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Megkérdeztem hogy az olyan letöltés pl ami egy webszerverről van, (linka weboldalon és direkt letöltés) szoval olyan letöltés, amit nem lassítanak az mehet, nem tulzásba de mehet. Mondom naki ha 5 giga akkor 5 giga erre ő igen... De figyelj: "Amennyiben az Előfizető adatforgalma az alábbi egyéb, valamint a nem támogatott forgalomtípusok összességét tekintve..." Ez nem egyébb mert az egyébb az a netrádió, internet video (pl. YouTube, Videa), voice és video chat; multimédiás alkalmazások használata; online játékok használata; egyéb, a kiemelt és nem támogatott forgalomtípusokba nem sorolható forgalomtípus. A nem támogatott az a P2P (BitTorrent, eDonkey,…), FTP, OCH (RapidShare), stb.. A teljes számlázási ciklus ideje alatt a fel- és letöltési sebesség: 32/32 kbps. Én egyiket sem használtam. Ugye a támogaottt a levelezés pl, Miért ne küldhetne nekem valaki 2 gigás csatolmányt? Akor korlátol ha veszélyezteted a hálózatukat. Én nem veszélyeztetem mert van mikor egy órára megállítom hogy az adó elfelejtse.A mostani adatforgalémam a hónapban 12 Giga, de nem szóltak még...
Üdv: Rádiós

(#2505) CHIPman válasza 109HA1107 (#2504) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Engem az érdekelne, hogy mi számít OCH-nak. mert a példa ott van, de lehet, hogy ők azt is annak veszik, ami nem az. Például addát-ot is át lehet vágni úgy, hogy direkt linkké alakítom azt, ami amúgy az addát oldalára vezetne. Meg az ugyanitt egy címen van minden, mappákba rendezve. Az is OCH?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2506) club1 válasza CHIPman (#2505) üzenetére


club1
veterán

Abban biztos lehetsz, hogy amivel nagy forgalmat lehet generálni, azt a Pannon előbb-utóbb korlátozni fogja, mivel az UMTS hálója nem bír előfizetőnként 4-5 GB-nál többet. Az hogy el tudtok velük jutni 12-15 GB-ig, csak véletlen/szerencse lehet, ezt észre fogják venni, és korlátozni fogják.

(#2507) 109HA1107 válasza club1 (#2506) üzenetére


109HA1107
csendes tag

Igaz, csak az a baj hogy annyira szar automata figyelő rendszerük van hogy nem veszi észre. Be van állítva neki hogy ezt azt figyelje... Nagyobb méretű weboldalak megnyitásánál is csak böngészek, ami "korlátlan".

(#2508) club1 válasza 109HA1107 (#2507) üzenetére


club1
veterán

Nem az automata rendszerre gondoltam. Egyáltalán nem kizárt, hogy van emberük, aki megkapja a top letöltők forgalmi adatait, majd azt elemezve megállapítja, milyen oldalakat kell betenni a szűrőrendszer listájába. Azaz egy-két hónapig lehet sok adatforgalmat generálni egy-egy oldallal kapcsolatban, aztán az is bekerül a szűrő kedvenc oldalai közé. Anno én is ilyen munkakörben dolgoztam (nem a telco-ban).

(#2509) CHIPman válasza club1 (#2508) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor elvileg ezt az egészet egy VPN szerverrel ki lehet küszöbölni? Mert akkor végül is nem látja, hogy honnan és mit töltök, 5Mbitre meg van havi ezerért védelem. Az a 2Mbit meg már nem számít.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2510) club1 válasza CHIPman (#2509) üzenetére


club1
veterán

Persze, egészen addig működni fog a dolog, amíg a VPN szerver neve/IP címe rá nem kerül a szűrő listájára. Tippem szerint 1-2 hónapig.

(#2511) CHIPman válasza club1 (#2510) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Vagyis akkor folyamatosan 32kbps-al fogok tudni tölteni? Vagyis nem csak én, hanem mindenki, aki azt a szervert használja.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#2512) club1 válasza CHIPman (#2511) üzenetére


club1
veterán

Minden Pannonos, aki elér azon a VPN kiszolgálón egy bizonyos forgalmat, az kap egy vagy (régi korlátlan előfizetésnél) több hétre 32 kbps-t.

(#2513) Gyöngyke 01


Gyöngyke 01
csendes tag

Köszöntöm!
Adok Jánosné vagyok. Panaszom a következö. 2009-be férjem kérésérs akcíóban vásároltam mobil internettet. Azért gondolt rá mert hírtelen beteg ,és ágyba kényszerült lett. Sajnos a betegség hamar 2-hónap alatt elvitte. Ez történt 2010 január 6.-án. Azóta az életem teljessen megváltozott. Kérésemre hogy vegyék vissza a férjem kártyáját és a mobil internetet, mindig elútasítás jött. Sajnos én voltam a kártya tulajdonos. (nekem kelett volna mennem. Férjemnek akkor könnyebb dolga lenne).Havonta kértem könyörögtem hogy vegyék víssza. Most már 2-hónapja válaszra sem méltatnak. Igazoltan sajnos betegségem folytán (pick kór) nem tudok internettet használni. Nem csak nettet hanem mindent felejtek. Segítségre szórulok. 4-éve rókkant nyugdíjas vagyok. Nagy csapás mikor betegen 25-évi házasságnak igy lesz vége, hogy a férj meghal. Nem tudom használni sem meg fízetni sem. Mióta van telefonunk mindig hűségesek voltunk a pannonhoz. Számla hátralékunk sem volt. Kicsi rókkant nyugdíjamból nem tudom kifízetni a számláimat. Mondják meg nekem mit jelent önök szerint a (méltányosság)? Kinek és milyen körülmények között veszik víssza a hűséget? Telefonján nincs hívás. Netten nincs forgalom. Havi 5000ft amit a semmiért fízetek. Kérdésem hogy érdemes hűségesnek lenni??? Kérem könyörgöm aki illetékes, válaszóljon egy elkeseredett, mindig hűséges előfízetőjének. Válaszukat nagyon várva, tiszteletem: Özv: Adok Jánosné.

(#2514) Gyöngyke 01 válasza remixboy (#2497) üzenetére


Gyöngyke 01
csendes tag

Szevasz.
Mond el nekem hogy síkerült? Nekem halál eset történt és még csak válaszra sem méltatnak. Bocs hogy ilyen hűlye vagyok, Üdv. Özv: Adok Gyöngyi.

(#2515) zoo8800 válasza Gyöngyke 01 (#2513) üzenetére


zoo8800
veterán

Sajnos ilyen különös méltánylást érdemlő esetben sem szokták a szolgáltatók felbontani a hűségnyilatkozatot, kötbér nélkül.

A Pannon korábban azokat az előfizetőket engedte el, akik reklamáltak a bevezetett sávszélesség korlázozás miatt, valamint kérték a szerződés megszüntetését.

rip and tear, until it is done

(#2516) 109HA1107 válasza Gyöngyke 01 (#2513) üzenetére


109HA1107
csendes tag

Tisztelt Gyöngyike! Legyen szives problámáját jelezni a telenor, egyedi igénykezelési csoportja felé, amelyet e-mailban tehet meg vagy postán. Postai címük: Telenor Magyarország Zrt. 2045 Törökbálint, Pannon út 1. Vagy erre a linkre kattintva, az űrlapot kitöltve interneten keresztül [link]
Üdv Dávid

(#2517) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!
Vettünk a nyaralásra egy Modembérlet akár egy hónapra csomagot Internet flexi-vel, böngészésre és e-mail-re.
Ha esetleg lekorlátoznak, mennyi ideig szokott tartani?

indul a sörös aludni

(#2518) zoo8800 válasza gabo89 (#2517) üzenetére


zoo8800
veterán

1,5 GB van egy hétre.
Elvileg addig korlátoznak, amíg a forgalom nem csökken az időszaki forgalmi limit alá. A korlát elég durva, 32/32 kbps.

Vagyis, ha 1 nap alatt töltesz 2 GB-t, akkor kb. 10 napig leszel lekorlátozva.

rip and tear, until it is done

(#2519) qantum


qantum
senior tag

Sziasztok ! Nézzétek már meg légyszi, hogy a wireless managerbe a Beállítási profilba milyen adatok szerepelnek Telenor kártya esetében ? Nem akar csatlakozni ! köszi

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#2520) qantum válasza qantum (#2519) üzenetére


qantum
senior tag

megoldódott , a driver volt sz@r , basszus :N

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#2521) tomp


tomp
félisten

A 45gigás csomagnál éjszaka nincs semmi féle korlát.:-D Azaz mehet a menet adótorony lehalásig:-D

(#2522) zoo8800 válasza tomp (#2521) üzenetére


zoo8800
veterán

További konkrétumok?
Mennyit töltögetsz, és mióta?

Esetleg norvég-e vagy ;]

rip and tear, until it is done

(#2523) tomp válasza zoo8800 (#2522) üzenetére


tomp
félisten

Nincs ilyen előfizetésem, de megkérdeztem. Nappal 7-24 között ugyan úgy korlátoznak, de 24-7 között semmit.

[ Szerkesztve ]

(#2524) zoo8800 válasza tomp (#2523) üzenetére


zoo8800
veterán

Tudomásom szerint 24-07 közt van 30 gigád, 07-24 közt pedig 15, így jön ki a 45 GB :U

Ki mondta ezt?

link, idézem:
"Havidíjban foglalt adatforgalom 15 GB 7.00-24.00 óra között + 30 GB 24.00-7.00 óra között, azzal a megkötéssel, hogy: A havidíjban foglalt forgalmi keretek felhasználása után az adatforgalom sebessége: 120/40 kbps. Kivétel a fájlmegosztás, ahol az 32/32 kbps a havidíjban foglalt forgalmi keret felhasználása során 7.00-24.00 között, illetve havidíjba foglalt forgalmi keret felhasználása után minden időszakban.
A lassítás az adott számlázási ciklus lezárultával megszűnik. "

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2525) tomp válasza zoo8800 (#2524) üzenetére


tomp
félisten

Értelmezd jól!
"Kivétel a
fájlmegosztás, ahol az 32/32 kbps a
havidíjban foglalt forgalmi keret
felhasználása során 7.00-24.00 között"
7-24 között! 24-7 között nem. De keress rá a neten. Egy portál is megírta. Vagy ott van a 1220. Éjszaka a torrent is mehet 30gigáig!

(#2526) zoo8800 válasza tomp (#2525) üzenetére


zoo8800
veterán

Előtte is van egy mondat, miszerint "A havidíjban foglalt forgalmi keretek felhasználása után az adatforgalom sebessége: 120/40 kbps."
Max. úgy korlátlan, hogy nem kell túlforgalmazási díjat fizetni, de sávszél az nem lesz.

rip and tear, until it is done

(#2527) tomp válasza zoo8800 (#2526) üzenetére


tomp
félisten

Na akkor pontosabban:
Havi nappali kereten belül a fájlcserélő(alias torrent) természetesen korlátozva van. Éjszaka havi kereten belül nem! Ha túlléped a havi keretet, aklor lassítanak le! De itt a keret túllépés ketté van bontva. Azaz ha nappal léped túl, éjszaka még menni fog kereten belül sztem. Ha éjszaka léped túl akkor a lassításon felül a torrentet mégjobban lassítják.
De a lényeg: havi 30GB-ig 24-7 között nem lassítanak semmit!

(#2528) zoo8800 válasza tomp (#2527) üzenetére


zoo8800
veterán

Az utolsó sorod eléggé üti a #2521-t :))

rip and tear, until it is done

(#2529) gabo89 válasza zoo8800 (#2518) üzenetére


gabo89
senior tag

Az 1,5GB-ban a böngészés is bele tartozik, tehát minden, vagy csak az ami nemtámogatott forgalom tipus?
Arra gondoltam, hogy az Operával böngészek, turbo mod-al, hogy csökkentsem az adatforgalmat, de ilyenkor az opera szerveréről jönnek az oldalak. Ez beletartozik a nem támogatott forgalomtipusba?

indul a sörös aludni

(#2530) zoo8800 válasza gabo89 (#2529) üzenetére


zoo8800
veterán

A böngészés és az emailezés elvileg nem tartozik bele. Minden más igen.[link]

rip and tear, until it is done

(#2531) BRIKLY válasza zoo8800 (#2530) üzenetére


BRIKLY
veterán

üdv
már jó ieje olvasgatom ezt a topic-ot,de igazából nem jöttem rá hogy hogy tudnék megszabadulni a "pannon" internettől.
szerintem elég nagy bunkóság amit csinálnak.
2009-ben szerződtünk vele,ekkor aláirt szerződés szerint,ha túllépem a 15Gb-ot,akkor a számlázási ciklus végéig bekorlátozzák a sávszélességet. ezt elfogadtuk,aláirtuk.
mivel nem szokásom állandóan az ő oldalukat olvasgatni,igy azt sem tudtam hogy cégváltás lesz,nem hogy szerződés módositás.viszont a napokban végleg elegem lett belőle.
7 nap alatt használtam 2Gb-ot, ezalatt 3 korlátozást kaptam.nem beszélve arról,hogy nem telik el 10 perc,úgy,hogy ne szakadjon meg a net.
szerintem elég indokot össze lehet szedni a szerződés ködbér nélküli felmondásához.
1.nem irtunk alá szerződést a telenorral. (már ez elég indok, szerintem)
2.egy szót nem mondtak arról,hogy módisitások lesznek
még sorolhatnám,de szerintem ti is tudjátok.
kérek mindenkit,ha tud,segitsen megszabadulni ettől a sz@rtól.

segitségeteket előre is köszönöm.

(#2532) zoo8800 válasza BRIKLY (#2531) üzenetére


zoo8800
veterán

Milyen 15 GB? Ez milyen csomag?
A Pannon -> Telenor csak névváltás, nem cégváltás.
Az ÁSZF nagyon megengedő a szolgáltatóval szemben, gyakorlatilag azt csinálnak és módosítanak, amit akarnak.

Olvasd el az 1. hsz-t ;) abban minden le van írva.
Sok sikert a szabaduláshoz :)

rip and tear, until it is done

(#2533) BRIKLY válasza zoo8800 (#2532) üzenetére


BRIKLY
veterán

az éjjel-nappal csomag. nem cégváltás?
pannon=magyar cég (volt)
telenor=norvég cég.
azt csinálnak,és módositanak amit akarnak? akkor mért iratnak alá szerződést, ha ugyis módositják? a pannon-feltételeit fogadtuk el,nem a telenorét.

(#2534) zoo8800 válasza BRIKLY (#2533) üzenetére


zoo8800
veterán

Én erről a 15 gigás korlátról nem tudok.
Nem tudom, hogy mikor volt magyar a Pannon (volt-e magyar tulajdonban egyáltalán), de már elég rég a norvégoké. Amikor logót cseréltek, erre a kék propellerre, akkor már a Telenoré volt a kóceráj.
Olvasd el az ÁSZF-et. Kemény olvasmány, de megéri átfutni. Gyakorlatilag az van, amit akarnak. A többi szolgáltató ÁSZF-je is hasonló. A szerződésben szinte csak az adataid vannak, mint érdeni info.
Mondom, csak névváltás, ugyanaz a cég, ugyanaz a szerződés megy tovább...

Te mikor írtál alá? Akiket elengedtek, azok zöme 2008 ősz-2009 tavasz közt írtak alá, akik a 2. akcióban írtak alá, azokról nem sokat tudok. Ott viszont már egyértelműbben szabályozták a korlátozást.

Jah, igen. A Pannon után a T-vel szerződtem. Ott nem sikerült magamat lekorlátoztatni, de az is szakadt rendesen.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#2535) varpad37


varpad37
csendes tag

Tisztelt Cím.A számlákon megadott infóvonal létezik??? mert 201.10.08.-án SMS -est küldtem de valahogy bekerült a "majd az idő elintézi" fiókba.Én azt gondoltam, hogy ez a fiók meg szünt ebbe a nagy demokráciába.Ezenkívül küldtem is egy levelet 2010.10.23-án
az---investorrelations@telenor.hu--- címre. Ez lehet, hogy rossz cím bár akkor visszajeleztek volna,hogy nem tudják kézbesíteni.
A problémám csupán annyi, a következő üzeneteket kapom ha internetezni szeretnék:
A kiszolgáló nem található
Nem tud csatlakozni ameddig nem regisztrált egy elérhető hálózathoz
A kiszolgáló nem található
619-es, 628-as hiba
Probléma az oldal betöltése közben
A rendszer hibába ütközött(#104)
Nincs eszköz vagy nem érhető el
Ezeken kívül gyakori a rendszer alaphelyzetbe állt--magyarul megszakad az internet kapcsolat.
Nem tudom reagál e valaki észrevételemre /havi 5490Ft-ot fizetek/vagy még nemtelt meg a z előzőkben megnevezett fiók
Várom válaszukat egy előfizető.

(#2536) club1 válasza varpad37 (#2535) üzenetére


club1
veterán

Nagy valószínűséggel a 3G modemmel vagy a gépeden lévő operációs rendszerrel probléma van.
Próbáltad már a modemet/előfizetést használni egy másik számítógépben?
Próbáltad már a modemet bevinni egy szervizzel rendelkező Telenor boltba?
Egy biztos: Távolról ezekkel a problémákkal nem tudnak mit kezdeni, mert ezek a hibák nem központiak...

(#2537) BossBoss


BossBoss
őstag

E hó 7.én lejárt Mobilinternet Flexi 1 éves előfizetésem. Mivel tudtam, hogy ma, azaz 8.-án van számlazárás nagy vidáman behúztam a telenorhoz, hogy megszűntessem. Hamar sorra is kerültem. Mondom felmondom. Pali- oké. Kifizettem a az utolsó havi számlát. Eddig minden ok, aztán mondja, hogy kis türelmet valamin dolgozik a gép. Na mondom kezdődik.... Az emberkénk nekiáll telefonálni központtal.

Pár perc múlva felszól, hogy ő még ilyen esttel nem találkozott de még a főnökei sem. Mondom mii??? :F :F Tavaly december 7.-án 5 napos próba csomagban vettem azaz ha 5 napig ne válik be vissza is vihettem volna.Természetesen nem tettem. Gondolom ismeritek az akciót. Azt mondta az van, hogy dec 7.-én kötött előfizetést lezárta, viszont a az öt napos próbanap miatt az az opció csak dec 12-én!! tudja zárni. Mondom akkor ez most azt jelenti, hogy fizessek ki még 1 hónapot??? Mondja IGEN! Ne tudjátok meg mit éreztem. Nem az az 5500 forint, hanem, hogy faxba lehet ilyet tenni. Egyzserűen nem fair!!! Szóval alárírtam 12 hónap hűséget és fizetek 13 hónapot... ???? :F :F Most akkor, hogy is van ez?? És akkor elmondta, hogy azért nem érti ő sem mert az új előfizetéseknél már nincs ilyen feltétel. Mondom faxa ezzel ki vagyok segítve. Megmondom őszintén elég határozott ember vagyok, de valahogy nem volt kedvem veri az asztalt. Nem hiszem, hogy sokra mentem volna vele... Nyugodt maradtam. Megmutatta a szerződésem 4.lapján a x. pontot, hogy oda van leírva, hogy elfogadom az alábiakban leírtakat bla, bla, bla..... És alul meg az áláírásom. Sok mindent nem hiszem, hogy tudok ezzel kezdeni. De már csak mosolygok az egészen. Sajnos itt tartunk, ez magyarország. Elköszöntem udvariasan, kellemes ünnepeket kívántam. Soha többé nem kötök a telenorral szerződést! Undorító mocskos banda... :((

(#2538) gyozozo


gyozozo
csendes tag

Sziasztok!Nekem már egy éve nem fáj a fejem.
T-s lettem.Nagyon jó, szinte ugyan annyi pénzért ,és nincs korlát amíg el nem érem a 7GB.-ot. Akkor is 128kb/s le és 50kb./s fel.De ez a pannon vagy hogy is hívják még rosszabb lett egy jó ideje (32-32kb./s a korlátozott sebesség), és itt le is blokkolt. XAR EGY CÉG EZ A TELENOR(eszembe jutott). A legjobbakat és BUÉK mindenkinek és kevesebb telenor. :C

ez az élet!

(#2539) Micky79


Micky79
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#2540) -felkayedit-


-felkayedit-
csendes tag

Szeretném a segítségüket kérni,hogy az internet előfizetésemet az alapcsomagra visszaállítsák,vagy megszüntessék.2010 november 2-a óta vesebeteg vagyok.Most már le-
százalékoltak,csak sajnos még pénzt nem kaptam,idestova 2.5 hónapja.Többször jeleztem Önöknek,hogy nem is tudom használni az internetet mert olyan rossz a térerő.Havi 6000 ezer forint csak az előfizetése+a telefonszámlám.A telefonra szükségem van mert sajnos elég sokat vagyok rosszul.Nem tudom a kettőt fizetni,nem szeretném ha e miatt kikapcsolnák a telefonomat.50.000.- forint kiszállási díjat beszélnek az ügyfélszolgálatnál,ezért írtam ide,hogy kivizsgálják az osztályon..Az igénykezelési osztályt mondták az ügyfélszolgálaton.Kérem önöket,hogy mi előbb visszajelezzenek nekem.
Köszönettel Bárándiné,Edit

(#2541) club1 válasza -felkayedit- (#2540) üzenetére


club1
veterán

Ez itt egy nyilvános fórum, nincs köze a Telenor Magyarország Zrt.-hez.

Az egyedi igénykezelési csoport elérhetőségei:
e-mail: ugyfelszolgalat(kukac)pannon.hu
fax: 06-1 / 464-6171
postai levél: Egyedi Igénykezelési Csoport, 2045, Törökbálint, Pannon út 1. )

(#2542) steve24


steve24
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok segiteni abban hogy , van egy pannon internet stick már 2,5 éve megvan sajnos nincs a közelben rendes vezetékes internet. olyat csinál hogy kapcsolodás után pár prercel megszakad a kapcsolat vagyis van jelerőség és van kimenő jel de nem fogad semmit 0,000 mutat, valamikor birja 20percig is , nézem a statisztikát. és egyvböl lemegy a volal ami a bejövö adatforgalmat mutatja, mi lehet vele, újra telepitettem állitottam. stb
mit tegyek?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#2543) hamyka


hamyka
senior tag

Sziasztok!!

Na remélem már jó helyen vagyok :D

Telenor( régi nevén: Pannon) mobilnet kezdett el engem érdekelni

a hipernet 42 vélemény? van valakinek ilyen? amit írnak igaz vagy hazugság??

vagy a feltöltökártyás éri meg?

Comodó új távlatok...........

(#2544) Core2duo6600 válasza hamyka (#2543) üzenetére


Core2duo6600
veterán

20 Gb 8 000 Huf ért, egy vicc.
Bármely vezetékes szolgáltatóval jobban járnál.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.