Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) sonofagun válasza Mopar426 (#8) üzenetére


sonofagun
csendes tag

November 11-től, az első naptól van "korlátlan" pannonos netem, az első számla még ki se jött.
Nem is volt vele gond egészen most hétfőig (dec.8).
Ahogyan többünknek itt, csökkentették a sávszélességet "a hálózat és a többi előfizető hozzáférésének veszélyeztetése" miatt, így most a szokásos 3 Mega helyett 130-150 kb/s "sebességgel" megy..!

A legeslegdurvább az egészben, hogy a 10 Gigát sem értem még el a letöltésben!!! :((
Most őszintén: Mi a p.csát veszélyeztettem én???

Kétszer kérdeztem rá az ügyfélszolgálatnál hogy mi a szitu, íme a válaszok:

Ügyintéző1:

Veszélyeztetés miatt korlátoztak hétfőtől, a viszzaállítás pontosan egy hét múlva. (tehát 7 nap)
A korlátozásnak az -eseti- nagy forgalomhoz van köze, (fájlmegosztó, -cserélő) de azt nem tudják megmondani, hogy mennyi volt a forgalmam(!), ill. pontosan melyik napon, mikor is veszélyeztettem szegény Céget..
(Kérdeztem, hogy a korlátozás kezdőnapján-e, de azt mondták nem biztos, mert később is csökkenthetik a sávszélességet.. ááááá)

Ügyintéző2:

Szintén veszélyeztetést mondtak azzal a különbséggel, hogy "átléptem egy bizonyos adatmennyiséget". Hoppááá..!
Ezután rögtön visszakérdeztem és erre elkezdett össze-vissza beszélni a kiscsaj, hogy a net nem korlátozott csak lelassították (?!), meg hogy biztosan torrent miatt blabla..
Természetesen ő sem tudta megmondani, hogy mennyi volt a forgalmam és mikor rendetlenkedtem.
A korlátozás hétfőtől, visszakapcsolás holnap! (4 nap)
Szóval ha baszogatod őket alkudni lehet a büntiből..? :K
Nagyon úgy néz ki.

Mindenesetre jó sok panaszlevelet el kéne küldeni nekik, lehet hogy egy idő után elkezdik átgondolni az üzleti stratégiájukat..

Nem értek a műszaki részéhez, de ha nem bírja a hálózat, akkor bővítsenek, ha nem megy akkor írják le a honlapon a mobilnet előnyei után a "túlhasználat" okozta -valódi- szankciókat is,
meg hogy azt hogy: nesze paraszt, ezek a feltételeink, ha nem tartod be, ez meg ez lesz..! De k.rvára etikátlan korlátlannak hazudni a hozzáférést, mert a 136kb/s sebességgel (speedtest.net) éppenhogy korlátozva vagyok az időmben, amikor egy statikus weblap is másfél percig töltődik..

Egyedül Youtube-ot használtam (lazán, módjával)
és online Tv-t néztem kb. egy órán át, a többi webes olvasgatás, semmi torrent, p2p..
Ha ez veszélyezteti a hálózatot akkor húzzák a f.szukra a mobilnetüket..!

Pannon internet korlátlanul??? Ébresztő.. Korlátlan a f.szt!

(#353) Jamby18


Jamby18
senior tag

Sziasztok!! Lehet nem témába vág,de mobilinternettel kapcsolatos. Azt szeretném kérdezni,hogy lehet a jel minőségén javítani.Mert nem kielégítő a vett jel.Van, hogy alacsony,vagy rendkívül alacsony jel erősséget ír ki nekem.És ilyenkor korlátozottak a sebességek.Nem tudom a modem vett jele GSM alapú??? Vagy más jel,illetve szabvány alapján működik,hogyan lehetne ehhez valamilyen antennát csatlakoztatni,mivel ugye erre nincs lehetőség zárt műanyag miatt. Ugye ha pl. WIFIre gondolunk ott lehet vásárolni hozzá külső antennát,árnyékolt vezetékkel.Próbálkoztam 1szál vezetékkel körbetekerni a modemet amelyet felvezettem a padlásra,de nem hozott sikert. Szeretném ha valaki segítene,mert bosszant az hogy nagyon közel van hozzánk a telefonátjátszó torony.Ha valaki tud segítsen,vagy ha abban adna tanácsot hol kérdezzem meg itt a PH-n a kérdésemet.Előre is köszönöm.

(#354) bzoley válasza LLKobe (#347) üzenetére


bzoley
veterán

Ehhez nincs mit hozzáfűzni.
Lásd:#352

(#355) LLKobe válasza crue (#352) üzenetére


LLKobe
veterán

No azért fogjuk vissza az arcunkat kedves lelkes újonc barátom :(((
Ha jól emléxem én nem téged f*szoztalak le, de ezek szerint vannak gondjaid a szövegértéssel. Én csupán aszondtam, hogy engem rohadtul idegesítene, ha egy fontos mailt nem tudnék elküldeni egy ügyfélnek azért, mert más nem rendeltetésszerűen használja a mobil netet. Előbb olvass, gondolkodj, aztán pötyögj ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#356) SztiviVander válasza crue (#352) üzenetére


SztiviVander
őstag

nagyon igaz :K

(#357) rugilab válasza Jamby18 (#353) üzenetére


rugilab
csendes tag

Ha ugyanolyan a modemed, mint a mienk(HUAWEI E 169), akkor az oldalán a kis kerek fedelet felpattintod, és máris előbújt az antennacsatlakozó :)
--
Egyébként nem biztos, hogy a jelerősség végett lassú a neted.
---
ll-kobe te egy igazi s..gg vagy !!!! (vagy pannonos ügynök :D )
Fingod sincs az egész történetről, mit pofázol ide! ?
---
Ne hagyd magad crue !!!!!!!

http://tudlak.net

(#361) LLKobe válasza Brutális eb (#360) üzenetére


LLKobe
veterán

Nalátod erről beszélek. És fordított helyzetben te mit reagálnál? Mikor a céges dolgaidat nem tudnád elintézni azért, mert mások meg napi több gigás adatforgalmat bonyolítanak?
Akkor is azt mondanád, hogy oké, megyek akkor és reklamálok a pannonnál? :B

Csak azt mondom hogy ha valaki azért vesz mobilnetet, hogy több gigás forgalmakat generáljon, az elnézte a dolgot, az nem arra való, és ne csodálkozzon ha belassítják:)
Ergo: a mobilnet nyújtotta lehetőségek nem találkoznak az ő elvárásaival:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#362) Jano_023 válasza LLKobe (#359) üzenetére


Jano_023
őstag

Igen abban is van igazság amit te modasz, egy ismerősömnek is van ilyen nete és ő heti 1 GB adatforgalmat sem csinál és ő is kapott korlátot,ami felháborító. Viszont a többienek is igaza va olvasss vissza egy kicsit, mert vannak itt gondok rendesen!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#364) LLKobe válasza Jano_023 (#362) üzenetére


LLKobe
veterán

Az más hogyha ok nélkül korlátozzák. Abban egyetérek hogy az valóban felháborító. De sajna ilyenkor az ember csak reklamálni tud, valszeg úgysem történik semmi :(

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#365) Brutális eb válasza LLKobe (#361) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én a szolgáltatót hibáztatná amiért olyan terméket ad el amire nincs kapacitása és nem az olyan embereket akik jóhiszeműen használják azt a terméket amiért fizettek és felejtsük már el ezt a több giga dolgot...mi van akkor ha annyit forgalmazok?Korlátlan adatforgalmúnak hirdették nem?Bakker lekorlátoztak 7 giga után......És csak videóztam,rádióztam,dolgoztam.Napi 5-6 óra rádió 600 mega..........

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#366) Jano_023 válasza LLKobe (#364) üzenetére


Jano_023
őstag

Igen és ez az emberek baja, hogy mostmár én pl. akinek nincsen tudom hogy mi az átverés, de őket meg átverték ... :D szóval nekik rosszabb és igazuk van hogy fáj nekik. Mert nem ezt írták alá.
DE mondom neked is igazad van,ha minden rendben menne akkor nem lene gond ... de ez nem iylen ... :D

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#368) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Személyeskedést befejezni!!! :(((
Mindenkit figyelmeztetek, hogy az alapelvek (és az illem) nem tolerálja az ilyen hangnemet!!!

Xiaomi 13T

(#369) SztiviVander válasza LLKobe (#361) üzenetére


SztiviVander
őstag

ha nem tűnt volna fel eddig akkor szólok: ez a topik arról szól hogy ok nélkül korlátoz a pannon. nem azért mert napi 24 órában megy a torrent mint anno a t-online-os szerződésbontások az extrém userekkel esetében. legközelebb talán előbb olvass aztán szólj hozzá :(((

[ Szerkesztve ]

(#370) LLKobe válasza SztiviVander (#363) üzenetére


LLKobe
veterán

Ha félreérthető lettem volna: nem titeket szidtalak, illetve nam azokat szidtam akik ftp-n töltenek. De részemről kifejtettem egy véleményt, amire te sajnos nem tudtál kultúrált választ vagy ellenérvet adni. Ezek után remélem nincs harag ha veled a továbbiakban nem szeretnék kommunikálni.
Olvass vissza, voltak akik kulráltan tudtak hsz.-t írni, szerintem a továbbiakban kövesd az ő példájukat, ez itt nem az SG fórum.
Részemről a kettőnk beszélgetéséről ennyit, PEACE ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#371) LLKobe válasza Viktor0610 (#368) üzenetére


LLKobe
veterán

Megértettem, és egyetértek:) Mégegyszer bocsi ha valakit megsértettem volna, nem titeket akartalak bántani :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#373) Jano_023 válasza SztiviVander (#369) üzenetére


Jano_023
őstag

Azért ez nem így van ... ahogy olvasgattam a forumot, sok embernek nem lenne vele gondja ha 15, vagy 20GB csomagnak hírdetnék és aztán járna a korlát. Vagy ha tudnák vagy tudták volna mivel jár a nagy adatforgalom. De ez nincsen sehol egyértelműen lefektetve ezért háborognak. Ez szemét dolog volt, mármint igy eladni ezt az egészet. Legalább is nekem ez jött le. Ha csak egy adott határ után lassítanának és ezt közölték volna a határt és az értéket akkor nem hinném hogy ennyien lázadnának ... DE IGY JOGOS!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#375) rugilab válasza Jano_023 (#373) üzenetére


rugilab
csendes tag

Tesó, a dec 11 a harmadik időpont, hogy mikor oldják fel a korlátot.
De fogadok abból se lesz semmi....
Én ADSL-ről váltottam erre a rettenetre, pont azvégett, hogy olcsó és Korlátlan.
Most két évig fizessem a semmit, vagy ne merjek letölteni?
Még csak nem is sejti senki, hogy mi alapján korlátoznak...
--

--
Ja és azt ne felejtsd el, hogy amíg a becses pannonkedvence hozzá nem szólt a témához, egymás közt egy rossz szó el nem hangzott.

[ Szerkesztve ]

http://tudlak.net

(#376) Jano_023 válasza rugilab (#375) üzenetére


Jano_023
őstag

Ezt mondom ... de ha tudnád a feltételeket akkor te sem szólnál semmit nem ? hatudnád mihez kell tartanod magad és nem csak te tartanád be a szerződést hanem ők is ...

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#377) rugilab válasza Jano_023 (#376) üzenetére


rugilab
csendes tag

Igaz-igaz!
Mondanák meg kerek perec, : Emberek elk...tuk, nem korlátlan a korlátlan!
30 GB-ig mehetsz, aztán leteszünk fél megára.
Még ebbe is belemennék.
De ez az egytized mega, ez nevetséges .....
--
És meddig tart a korlát ???
huszadikától - huszadikáig ???
elsejétől - harmincadikáig??
két hét ????
mennyi ???

http://tudlak.net

(#378) Jamby18 válasza rugilab (#357) üzenetére


Jamby18
senior tag

Nem sajna, nekem Tmobilos van STICK pendrive alakú.

(#379) Jano_023 válasza rugilab (#377) üzenetére


Jano_023
őstag

JOGOS, JOGOS ... JOGOS ... ezért nem tudom én sem hogy kössek vagy ne ... mert januától nekem is kell ... :S

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#380) rugilab válasza Jamby18 (#378) üzenetére


rugilab
csendes tag

Hát a pannonos leírásban az áll, hogy USB hosszabító kábellel használva jobb jelerősség érhető el, nem tudom neked segítene-e, de egy próbát megér...

--
Egyébként, hol lax ??
Egy jogszabály szerint átírathatom másra az előfizetésemet, kötbér és egyéb szankciók nélkül. Könyörgök ne vegyél, inkább rád iratom az enyémet. Most éppen korlátolt, de legalább februárig még havidíjat sem kell fizetni ....

[ Szerkesztve ]

http://tudlak.net

(#381) SztiviVander válasza LLKobe (#347) üzenetére


SztiviVander
őstag

"Én egy dolgot nem értek: miért nem értik már meg az emberek hogy a mobil net nem torrentezésre való? Fogadjátok el."
Megértettük, tudjuk, köszi. Kutya nem torrentezett, de ne törődj vele.

"A mobilnettel böngészni, levelezni, youtube-ot nézni kell. Úgy garantáltan beleférsz a 15 gigába."
Majd azt én eldöntöm mire akarom használni, speciel vpn-rdp kombó a nagyja. És garantáltan nem férek bele, főleg ha nem tudom előre mennyibe kell beleférni mert a "korlátlan" -t nehéz számszerűsíteni. Egész addig amíg meg nem tudod onnan hogy használhatatlan lett a neted.

"Merthaugye FTP-ről szedsz, az nem számít bele."
Ha elolvastál volna egy sort is akkor tudnád hogy de bizony beleszámít. Sőt a levelezés is. Meg a youtube főleg. Meg bármi ami adatforgalmat generál.

"Szerintem a szolgáltatók részéről is érthető z a lépés, mert a mobil netnek vannak korlátai."
Jah, érthető lenne ha ezt közölnék is nem csak a hűségnyilatkozatot íratnák alá buzgón.

"Ha nekem lenne, én se örülnék ha lenullázódna a sebességem azért, mert pár f*sznak most jutott eszébe leszedni az új GTA-t."
Egy éve van mobilnetem és még sose volt olyan gondom hogy lenullázódott volna a sebességem és nem tudtam volna letölteni egy fontos levelet pedig ezidő alatt valszeg előfordult hogy pár f*sz épp GTA-t vagy bármit töltött le.

"Ennyi. Ha torrentezni akarsz akkor köttess kábelt vagy dsl-t. Pont."
És ha ott extrém nagy forgalmat generálsz p2p akkor felbontják a szerződést. Pont.

És nem haragszom meg hogy nem kell olyannal kommunikálnom aki előbb kezd el beszélni valamiről aztán utána nézi meg miről is szól a téma amiről beszél.

(#382) LLKobe válasza SztiviVander (#381) üzenetére


LLKobe
veterán

Akkor ezt megbeszéltük:) Amúgy dsl-nél meg kábelnél mit takar az extrém forgalom? Mert szerintem én azt maximálisan kimerítem (már ami az 1 megás nettel lehetséges), és semmi sem történt. Igazság szerint erről még nem is hallottam:)

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#383) SztiviVander válasza LLKobe (#382) üzenetére


SztiviVander
őstag

érdekes, pedig erről még én (aki ritkán néz nem szakmai fórumokat) is hallottam pedig sose volt t-online adsl-em :D
bár rég volt, az igaz.
segítségül: http://hup.hu/node/9542 (forrás: google)

[ Szerkesztve ]

(#384) Jamby18 válasza rugilab (#380) üzenetére


Jamby18
senior tag

Debrecenbe lakok.2m 2.0 USBhosszabbítóm már van.Semmi erdmény.

(#385) rugilab válasza Jamby18 (#384) üzenetére


rugilab
csendes tag

ja-ja bocs ,, egyszerre két hozzászólásra válaszoltam :)
Jano_023 akar januártól pannonos netet, őt akartam kérdezni, hogy hol lakik :D
--

http://tudlak.net

(#386) Jano_023 válasza rugilab (#385) üzenetére


Jano_023
őstag

Gödöllőn de pesten használnám ...

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#387) rugilab válasza Jano_023 (#386) üzenetére


rugilab
csendes tag

Ó ,,
Átveszed? felmegyek Pestere is, bár 200km, de megéri, hogy megszabaduljak ettől a ratyitól :)

http://tudlak.net

(#388) Jano_023 válasza rugilab (#387) üzenetére


Jano_023
őstag

Persze gyere csak ne csodálkozz ha nem leszek ott... :D amugy pest szép hely max körülnézel ... :D

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#389) Viktor0610 válasza rugilab (#387) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Privátban folytassátok!

Xiaomi 13T

(#390) rugilab


rugilab
csendes tag

Már december 11-e van, és még mindig korlátozva vagyok!!!
Kíváncsi vagyok mi lesz a következő időpont a korlátozás megszüntetésére.
Február 31 ????????????????????????????????
--
i love pannon

http://tudlak.net

(#391) LLKobe válasza SztiviVander (#383) üzenetére


LLKobe
veterán

T-online? Akkor jó, UPC-m van:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#392) Vasag


Vasag
csendes tag

Sziasztok! Bár én vodás vagyok, de a szitu ugyanaz. 1,5 év ftp letöltés havi 30-40G semmi baj. Dec 1-től, hírekben is benne volt mind a két korlátlan (korlátolt???) társaság bekeményít. Én is le lettem korlátozva. DE! Mivel kétlaki életet élek, pest és vidék, örömmel tapasztaltam, hogy a cellámat elhagyva rendesen megy a net. Úgy látszik, ezt a korlátozást, csak egy cellán belül tudják. Most kíváncsi leszek, ha visszamegyek pestre, akkor újra korlátozva lesz-e a net...

[ Szerkesztve ]

(#393) pintyo68


pintyo68
csendes tag

már a feltöltést is korlátozzák :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#394) addamka


addamka
őstag

Az is jó kérdés, mi minősül p2p programnak, mivel egy szimpla MSN vagy Skype is folytat adatátvitelt szerver nélkül, 2 user között. Akkor akik írnak, beszélnek, webkameráznak napi 1-1 órát szépen le lesznek korlátolva, hogy szeméttorrentesek? Pedig egyik program sem mondható már épp ritkának, és elítélendőnek talán a 21. században.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#395) ottoyes válasza addamka (#394) üzenetére


ottoyes
senior tag

Az a helyzet,hogy a jelenlegi internetes alkalmazások sokasága viszonylag nagy adatforgalmat generálnak..online TV példának okáért jó-nem is kiváló- minőségben,emberi -mégcsak nem is HD-felbontásban..nézed ma,és holnap már 5 Gigánál áll a forgalomszámláló.. :) ugyhogy normál felhasználást 30 Giga alatt meghatároni,az ökörség.Bár lehet csak e-mail-t küldeni csatolmányok nélkül,és fórumokra írkálni a képeket kikapcsolva a böngészőben......na arra elég lehet 5 giga.. :F

Ottoyes

(#396) rugilab


rugilab
csendes tag

Most őszintén, ki az aki még mindig azt hiszi, hogy a korlátozásnak bármi köze van a p2p -hez, vagy az adatforgalomhoz? Egyszerűen nem bírja el a pannon kezdetleges technikája a rengeteg felhasználót. Ma reggel már csak 90 kb/s, azzal aztán lehet hasítani :D
Talán ha eladnak még pár száz előfizetést, a jövőhéten már csak 40 kb/s lesz a sebesség.
Már 13 napja nem tudom használni ezt a mocskot! Tudja valaki mi lett az új időpont 11-e helyett, mit hazudott a pannon?

http://tudlak.net

(#397) attisx válasza ottoyes (#395) üzenetére


attisx
addikt

"Bár lehet csak e-mail-t küldeni csatolmányok nélkül,és fórumokra írkálni a képeket kikapcsolva a böngészőben......na arra elég lehet 5 giga.."

Én egész jól kijövök 5gigából: hetente letöltöm a kedvenc sorozatom aktuális epizódját. Napi szinten 3-4 óra böngészés/ fórumozás, megnézek egy-két youtube videó, levelezek, sőt a weboldalamat is ezen keresztül menedzselem... ;)

mod: OFF

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#398) crue


crue
őstag

Hihetetlen, úgy hazudnak, mint a vízfolyás. Most beszéltem az ügyfélszolgálattal és azt mondta a dolgozó, hogy nem látja, hogy le lennék vagy egyáltalán le lettem volna korlátozva és egyébként is MINDENKIT FELOLDOTTAK 8-ÁN. Nocsak. Ezzel tudnánk vitatkozni itt néhányan. Próbált keresni egy technikust, de nem sikerült, azt mondta próbáljam meg 10 óra után. Úgy látszik 8:30 még nem törzsmunkaidő pannonéknál. Végülis nem küldtem el a p.csába, mert gondolom neki munkaköri kötelessége hazudni, nem tehet róla.
Csak gondoltam beírom ide, hogy a pannon szerint jelenleg senki sincs lekorlátozva.

(#399) rugilab válasza attisx (#397) üzenetére


rugilab
csendes tag

Aki kijön havi 5 GB -ból, annak felesleges internetet köttetni, mert nem tudja használni.
Az a legjobb az egészben, hogy a Pannon átvert bennünket, és erre mindig jön pár nagyokos aki megmagyarázza, hogy én vagyok a hülye, mert használni akarom az internetet.
pfff...
--
Nézd meg a feleségem és a kisfiam videóit a http://tudlak.com oldalon.
Nézd meg az aktuális adásokat a Nexttv.hu oldalon
--
És kezdj el gondolkodni, hogy mennyi az adatforgalmam a videókat fel is kell tölteni, és le is kell szedni, miközben visszanézem . Az adásokat már visszacsökkentettem 512kb/s -re, így csak kb 4-600 Mb hetente föl>le.
--
És akkor még egy percet sem interneteztem!!
---
Azonkívül a magyar törvények lehetővé teszik, hogy a saját gépedre filmeket letölts (nem programot) és megnézz, de nem adhatod tovább és nem írhatod ki lemezre, és 24 órán belül a gépedről is le kell törölni, ha nem rendelkezel az eredeti darabbal.
---
Most fizetem feleselgessen ezt a pannonos ratyit, fizetem feleselgessen a seedszerver bérleti díját, és mégsem tudok semmit használni.
----
Semmi gondom nem lenne, ha odaírták volna, hogy nem korlátlan, és a sebességet tartósan ilyen drasztikusan csökkentik.Mert akkor eszem ágában sem lett volna megvenni ezt a szart!-
-----

http://tudlak.net

(#400) hassan


hassan
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos én előfizettem erre borzalomra. Dec. eleje óta korlátoznak.
Ami érdekes, hogy mikor az előfizetést kötöttem a Pannonos csaj mondta, hogy kb 2 giga egy átlagos felhasználó forgalma. Na ez lol.
Mikor kötöttem, akkor sürgős volt munka miatt. Akkor 1 nap alatt, úgy hogy csak dolgoztam(vpn, rdp, 2-3 grafikus konzol), több mint 500 mega volt a forgalmam. Ebbe nem volt benne még az sem, hogy egy weboldalt megnézzek.
Erre 7 gigánál lekorlátoznak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.