Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22) Mister_X válasza karakpecze21 (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Üdv!
Giinos engedelmével, ezt beáraznám én (is).

Ha gyorsan el akarod passzolni, akkor 30.000-ért gyorsan gazdára találhat vinyóval együtt, fel is rakhatod 32-33.000-es árral, hogy abból alkudjanak. Alapvetően csak két gond van a csomaggal, az egyik, hogy nincs hozzá irányító, a másik, hogy ez egy első szériás gép, amiben a többség nem bízik, ettől függetlenül remek masina.

#19 @Giinos: a gép a tartozékaival nem ér húszezret, én másfél évvel ezelőtt nem tudtam ennyiért eladni egy hasonló csomagot, ma pedig a Slimeket sem veszik meg ennél magasabb áron, ez meg akárhogy is nézzük, fejletlenebb (nem lehet TV-re kötni, kevesebb memória, nehezebb, hajlamosabb pixelhibára, gyorsabban merül, stb). A játékokat, főleg ezeket, PSP-re nem igen lehet lehet eladni, mert szinte mindenki warezol. 1k-s egységáron meg lehet hirdetni vagy a csomagban eladni egy kicsit magasabb áron. Nem nagyon fognak az UMD-s lemezekért kapkodni :( Az egész pakkra mehet egy 20.000-es, apróra 1-2 ezerrel magasabb árral alku miatt, de a gp hamarabb elkel 15.000-es címkével.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.