Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) WhiteWalker válasza biznisz_man (#100) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem ha mindene megvan és karcmentes állapotban van,akkor kezdésnek 60K meghírdetheted...ha gyorsan szeretnél megszabadulni tőle akkor 55K körül hírdesd meg.

(#102) biznisz_man válasza WhiteWalker (#101) üzenetére


biznisz_man
tag

Köszi :R

(#103) Mister_X válasza WhiteWalker (#101) üzenetére


Mister_X
nagyúr

No, nem mintha minden áron kötözködni akarnék, de a 60k az baromi sok. Amikor 48k egy vadiúj 12GB-os SuperSlim és ez a pack van 60k körül (még mindig újonnan), akkor nyugodt szívvel állítom, hogy 50.000Ft-ért is nehezen fog elkelni. Evvan :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#104) WhiteWalker válasza Mister_X (#103) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én már nem szólok semmit... :U , mutasd már meg hol kapod meg 60k-ért? Ha nem viszik el , akkor meg lehet árat is csökkenteni ;)

[ Szerkesztve ]

(#105) Mister_X válasza WhiteWalker (#104) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hm. Ezek szerint akciót láttam, mert már nem annyi :F De mindegy, 60.000Ft szerintem magas érte. És igazad van, ha nem megy el (és sajnos nem fog, szerintem), lehet árat csökkenteni :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#106) #94477440


#94477440
törölt tag

Sziasztok!
Egy Hitman: Absolution Professional Edition-t mennyiért tudnék eladni (x360)? Kiváló állapot, mindene megvan.

[ Szerkesztve ]

(#107) WhiteWalker válasza #94477440 (#106) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én olyan 10-11K körül saccolnám :U

(#108) #94477440 válasza WhiteWalker (#107) üzenetére


#94477440
törölt tag

Aha, oké. Én amúgy nem hiszem hogy gyorsan meg tudnék szabadulni tőle. Vagy van erre a bővített kiadásokra kereslet? :)
Szerk.: Nem szerkeztettem, bocsi. :B

[ Szerkesztve ]

(#109) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Sziasztok! Egy árat szeretnék kérni 2 db xbox 360-hoz való Play and Charge Kit-ről (fekete, 2 db 2400mAh-es akku+2db 2,7 m-es töltő kábel, gyári). Sajnos a dobozuk nincs meg. :)

PS4: KingKress

(#110) WhiteWalker válasza KingKress79 (#109) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

7000ft-ért eladható,ha gyorsan szeretnél megválni tőlük akkor 6000ft

(#111) KingKress79 válasza WhiteWalker (#110) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Köszönöm! :)

PS4: KingKress

(#112) baderoli


baderoli
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy beárazást.

Xbox 360 slim 250gb , 2012 dec 23. vásárlás dátuma, full doboz, +1 wireless kar.

Köszi!
Üdv!

(#113) trufa12 válasza baderoli (#112) üzenetére


trufa12
addikt

40000 ft :R
boltba 50 most
ha gyorsan el akarod adni akkor pedig 38

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#114) baderoli válasza trufa12 (#113) üzenetére


baderoli
tag

Köszi! Inkább akkor megtartom.

(#118) Mister_X válasza trufa12 (#117) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Más árazós topicokban sem kezdi átvenni az ármesterek szerepét senki, mert nem 24/7 figyelik a topicot. Ha még néha én is kapom az ívet, holott engedélyem is van, akkor meg a többiek mit érdemeljenek. Hagyjuk már meg az árazást Giinosnak, ha már ő van a 0.hsz-ben, én megfogadtam, hogy csak akkor szólok közbe, ha nagyon nem értek vele egyet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#119) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv!
Mennyit ér egy két hónapos (tehát még garis) PS3 SuperSlim 12Gb + move szett ( kamera + Move Motion Controller ) + 3db gamma (God Of War3, NFS Hot Pursuit, Resistance) ? Természetesen alaptartozékokkal, tehát Dualshock Sixaxis joy, doboz, kábelek. Köszi előre is. :R

(#120) WhiteWalker válasza Tenager18 (#119) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gép+ a move szett együtt 50K (40K+10K) meghírdethető...

Gow - 3500ft
NFS Hot Pursuit - 3000ft
Resistance - 2000 ft

Mister_X: Mint írtam , örülök a segítségednek és továbbra is szivesen látom az árazásod...szerintem pont az a jó ,hogy mindketten más szemszögből közelítünk , peace :R

(#121) Tenager18 válasza WhiteWalker (#120) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R Én is ennyire gondoltam nagyából :K

[ Szerkesztve ]

(#122) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Alaplap hibás xbox360 az első kiadásból mennyit érne? és külön mellé a vinyója?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#123) Mister_X válasza PumpkinSeed (#122) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ne számíts sokra :( Az első szériás Xenon/Zephyr alaplapos gépek jóformán menthetetlenek és lutri is olyat venni, mert a 3LED/E74 hiba folytán fel is szakadhatott a forrasztás, onnanstól meg kuka az egész. A vinyót (20GB gondolom) el lehet adni külön is 2-3e Ft-ért.Csak maga a gép, tartozékok nélkül?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#124) PumpkinSeed válasza Mister_X (#123) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Igen, de azt halottam, hogy y vinyót keresik mert az első széria csak azzal működik.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#125) Mister_X válasza PumpkinSeed (#124) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A fat gépekbe csak is a MS-tokos vinyók mennek, de abból van 60, 120, 250 és 320GB-os is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#126) PumpkinSeed válasza Mister_X (#125) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

60GB-osom van. az mennyit érne? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#127) Mister_X válasza PumpkinSeed (#126) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha gyorsan el akarod adni, akkor 5.000Ft, de hirdesd meg 6.000-ért, mert úgy is alkudni fognak belőle. A gépet érdemes alkatrészenként eladni, szinte mindent, a bekapcsoló paneltől kezdve át, a belső kábeleken keresztül, egészen a légterelőig is - csak kérdés, hogy mikor fogják elvinni. Ha a meghajtó nem mókolt, a vinyó után az a második legértékesebb alkatrész, a tápot is el lehet passzolni 2.500-3.000Ft-ért. Többire nem írok árat, mert pár száz forintos tételek és már nem vagyok annyira képben boxok terén.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#128) WhiteWalker válasza PumpkinSeed (#122) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Javaslom ha reggelve vagy a magyar ebayre (fáj ilyet mondani , a vakerára gondoltam) ,akkor tedd fel 1 ft-ra és kb 15-20 napos licitre...így nem kell az alkatrészek eladásával külön szenvedni , ott tuti "jó" pénzt adnak érte és egybe el is tudod adni...főleg ha még működik, annak ellenére hogy első kiadásos... ;)
felkúszhat az ára akár 10-15K ft-ra is licit végén...

[ Szerkesztve ]

(#129) Mister_X válasza WhiteWalker (#128) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Alaplap hibás xbox360" ;)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#130) WhiteWalker válasza Mister_X (#129) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sry, nem tudom , valahogy elkerülte a figyelmem :B ,akkor pláne mehet az 1ft-os aukcióra... :K

(#131) Tenager18


Tenager18
senior tag

Üdv srácok!
Ujabb árazást kérnék:

Xbox360 (Fat Jasper) Super Elite 250gb Modern Warfare 2 Edition
2db wireless joy akksival, töltőkábellel
Hdmi,táp,headset,utp kábel, rca kábel, doboz

Nem tudom, itt meg szabad e említeni, de RGHzott a konzol. Köszi előre is :R

(#132) robika87


robika87
csendes tag

Helo!
Szeretnék kérni egy beárazást erre:

Xbox360 Jasper alaplap,2009. 05. havi ,új lite-on meghajtó lt3.0 flash, 1joy, kb.25 írott játék papí és műanyag tokokban, a gép újszerű állapotban van.

Köszönöm előre is!

(#133) Mister_X válasza Tenager18 (#131) üzenetére


Mister_X
nagyúr

@Tenager18
A gép állapotával, kiegészítőkkel együtt 45-50e között mozog (nem vagyok otthon a warezes ármódosító tényezőkben). Jasperes is, limitált is, hamar elvihetik ennyiért és még jól is jártál.

@robika87
Nem írtad, hogy Arcade vagy valamilyen vinyó van hozzá, így az előbbire tippelek, úgy 35.000Ft, plusz 4-8e vinyómérettől függően (60-250). A lemezeket vegyük úgy, hogy nem láttam és ajánlom, hogy a hirdetésedbe se rakd bele.

Megkérnék a továbbiakban mindenkit, hogy backup/warez lemezeket, kiegészítőket ne tegyenek be, mert nem árazzuk be! Csak, hogy az alapelveket említsem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#134) Tenager18 válasza Mister_X (#133) üzenetére


Tenager18
senior tag

Köszi, én lennék rá majd a vevő :K :R

(#135) robika87 válasza Tenager18 (#134) üzenetére


robika87
csendes tag

köszi és elnézést ezt el is felejtettem a backup-al kapcs.ban

(#136) Sirandrish válasza Mister_X (#133) üzenetére


Sirandrish
legenda

[link] :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#137) Mister_X válasza Sirandrish (#136) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#138) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv!

Mennyit érhet reálisan az alábbi pakk?

- elsőszériás (fat), chippelt, hibátlanul üzemelő, fekete PlayStation 2
- 8Mb-os memóriakártya
- 2db Sony DualShock 2 kontroller
- 2db eredeti játék: Way of the Samurai, Medal of Honor - European Assault

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#139) WhiteWalker válasza Goatman (#138) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A maximum amiért meg lehetne hirdetni 14K...

(#140) Sirandrish válasza Goatman (#138) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kicsit utána jártam neked és állapottól függően olyan 10-15K maximum..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#141) WhiteWalker válasza Sirandrish (#140) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is ezt írtam... :U

(#142) Sirandrish válasza WhiteWalker (#141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rányomtam a hsz írására mielőtt utánanéztem és így nem láttam hogy valaki már írt.
De azt nem teljesen értem hogy mi okoz neked abban lelki törést hogy más is leírja.. :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#143) Mister_X válasza Sirandrish (#142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

#136

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#144) Sirandrish válasza Mister_X (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

#137 :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) WhiteWalker válasza Sirandrish (#142) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs nekem lelki törésem ez miatt ;)

(#146) Tenager18


Tenager18
senior tag

Minnél több ármester van, annál jobb....megkönnyítitek egymás munkáját :) Felesleges ezen vitázni, nem? :)

(már bocsi, hogy közbeszóltam :B )

(#147) Sirandrish válasza WhiteWalker (#145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor megnyugodtam..azt hittem zavar :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.