Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!

Beárazós topicok
Az árazás szubjektív. Általában Hardveraprós árak szerinti.
Privátban árazás nincs!

(#2) biznisz_man


biznisz_man
tag

Szia! :)
Erre szeretnék kérni egy beárazást!
Táp kábel, head set, 2 vezeték nélküli joy, régi tv-hez átalakító, HDMI kábel , ( igen HDMI-is ) nincs eredeti játék, kinect plusz hozzá átalakító, és hozzá van egy eredeti Kicect Adentures játék.
2008as, flash van rajta, 60gb-os változat, jasper lapos!

(#3) gyuszko8809


gyuszko8809
csendes tag

Hello.
Kellene nekem 1 beárazás.
x-box 360 slim 250GB gép garanciás 2014.08.09-ig. (minden tartozék megvan hozzá) hibátlan (2013 szeptemberig live is van rajta)

+1 x-box 360 wireless controller fekete (kb.10 órát volt használva) garancia 2013.08.27-ig. hibátlan
+Xbox 360 Quick Charge Kit hibátlan
+Microsoft Rechargeable Battery Pack(2DB Akkumulátor)

Játékok:
Assasin's Creed
Battlefield Bad Company
Battlefield Bad Company 2
Battlefield 3
Dirt 3
Far Cry 3
Forza motorsport 3
Gears of War
Halo 3
Hitman: Absolution
Medal of Honor: Warfighter Limited Edition
PGR4
xbox live arcade

Tehát van 1 gép, 2db controller, 1 töltő, 3db akkumulátor és 13db eredeti játék.

A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4) WhiteWalker válasza biznisz_man (#2) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem jobban jársz ha külön adod el...a kinectet önmagában 20K körül eladható....a gép pedig max 28K és 30K körül....az a baj vele hogy nagyon régi a gép...

(#5) biznisz_man válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


biznisz_man
tag

Köszönöm!!! Be akarták számíttatni velem, de én is így láttam! :R

(#6) WhiteWalker válasza gyuszko8809 (#3) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Itt megint csak az a helyzet áll elő,hogy viszonylag új a gép és garanciális is...viszont nagyon vékony a határ egy teljesen új géppel szembe,de menjünk sorba:

1 gép, 2db controller (tartozékait nem írtad,de gondolom azok megvannak így 45 000 ft körül) :U , 1 töltő ( 3500 ft), 3db akkumulátor (ha eredeti MS termék akkor 2500 ft darabja) , a live előfizetéssel az a baj, nem biztos hogy mindenkit érdekel...így az nem mérvadó....ugyan ez a helyzet a letöltő kódos játékokkal is....

A játékokhoz pedig egy jó tanács: jobban jársz ha külön meghírdeted őket,előbb elviszik mint egybe a géppel.

Assasin's Creed 2000 ft
Battlefield Bad Company 2000ft
Battlefield Bad Company 2 2500ft
Battlefield 3 3500ft ( ha nincs meg az online pass)
Dirt 3 2500ft
Far Cry 3 ( 8000ft - ha nincs meg az online pass)
Forza motorsport 3 2000 ft
Gears of War 2000 ft
Halo 3 2000ft
Hitman: Absolution ( 8000ft - ha nincs meg az online pass)
Medal of Honor: Warfighter Limited Edition 5000 ft
PGR4 2000ft
xbox live arcade 1000ft

(#7) ripjaw88


ripjaw88
csendes tag

Beárazást kérnék a következőkre:

Xbox 360 Slim 4gb + 20gb hdd, live képes. 1db controller, 1 akkumulátor és hozzá töltő (nem MS), 2011 júniusában vásárolt, nincs rá garancia.

Van hozzá egy eredeti BF3, MW2, és egy Guitar Hero: Metallica gitárral, tökéletes állapotban minden. És egy D-SUB (VGA) Monitor átalakító, asztali monitort és hangfalakat is rá lehet dugni.

Köszönöm!

(#8) ripjaw88 válasza ripjaw88 (#7) üzenetére


ripjaw88
csendes tag

Ja és van még hozzá egy jól működő mikrofon is.

(#9) WhiteWalker válasza ripjaw88 (#7) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Xbox 360 Slim 4gb + 20gb hdd, live képes. 1db controller, 1 akkumulátor és hozzá töltő (nem MS), 2011 júniusában vásárolt, nincs rá garancia." 38 000ft

BF3: 3500 ft (ha nincs online kód)
MW2: 3000ft
Guitar Hero: Metallica ( ha eredeti Metallica gitár pl: ez) akkor játékkal együtt 17 000ft

A mikrofon az 500ft...a HD VGA kábel ára függ attól, hogy utángyártott e , vagy eredeti MS termék és van e rajta optikai kimenet...mint ezen

(#10) perge666


perge666
veterán

Halihó.
Szeretnék egy beárazást kérni:
Sony PS3,320GB Slim.
Dobozában,összes gyári tartozékával,teljesen kifogástalanul működik.
A gép másfél éves,szerelve,javítva soha nem volt.
+HDMI kábelt,Fifa11 eredeti karcmentes játék,és még 7
hónapig játszható,több mint 30db jogtiszta játékot a HDD-n.
+még egy eredeti Sony rezgőkar
+eredeti Sony multimédiás távirányító

Volt még nagyon sok eredeti játékom hozzá,csak egyben nem akarta megvenni senki,így eladogattam őket.
Előre is köszi :R

(#11) WhiteWalker válasza perge666 (#10) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gép az olyan 56K körül,ha teljesen hibátlan ,mint írod.
A fifa11 2500ft, nem mai darab....
A Sony multimédiás távirányító 4000ft eladható.
Az a baj a HDD-n levő játékokkal,hogy a vevőt nem biztos hogy érdekli,vagy kell neki....ezek sajnos nem dobnak az eladási áron :( .
üdv

(#12) perge666 válasza WhiteWalker (#11) üzenetére


perge666
veterán

Köszi az árazást :R
Akkor jól hírdettem meg,mert 57-et kérek érte,a Fifával,+az összes HDD-s játékkal.
+5 a kar,és 3 a távirányító.
Már csak vevőt kéne rá keríteni.
Eddig mindenki cserélni szerette volna.

(#13) WhiteWalker válasza perge666 (#12) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sok szerencsét és találj vevőt a gépedre,hogy legyen hely a következő generációnak :D

(#14) perge666 válasza WhiteWalker (#13) üzenetére


perge666
veterán

Köszi :R
Ha sikerül eladnom,akkor jövő karácsonyig szerintem nem lessz új konzolom.
Lehet beszerzek valami jobb PC-t addig.

(#15) perge666


perge666
veterán

Jó kihalt ez a topik.
Senki sem áraztatja be a gépét?

(#16) WhiteWalker válasza perge666 (#15) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet nem tudják hogy van ilyen lehetőség :U

(#17) perge666 válasza WhiteWalker (#16) üzenetére


perge666
veterán

Az lehet,én is csak véletlenül találtam ide:)

(#18) bence562


bence562
csendes tag

Hello!

Szeretnék beárazást kérni!
PSP-1004 k-m van, otthoni használatból eredő karcok vannak rajta, kezelőszervei jól működnek nincs bajuk.
Megvan hozzá az eredeti füles, akksi, töltő, puha és kemény tok. Garancia már nincs rá mivel 2007-ben vettem. Van hozzá öt UMD-s játék, név szerint: The Godfather, Formula 1 Grand Prix 2005, Bornout Legends, Ridge Racer, Need For Speed Most Wanted 5-1-0 és ezek közül a NFS és Ridge Racer Platinum verzió ha ez számit, tok és lemez mindnek szép állapotban van.

(#19) WhiteWalker válasza bence562 (#18) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Maga a gép 20.000ft körül eladható.
A játékok sorba:
- The Godfather 2000ft
- Formula 1 Grand Prix 2005 3000ft
- Bornout Legends 3000ft
- Ridge Racer 3000ft
- NFS 3000ft

(#20) bence562 válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


bence562
csendes tag

Kössz a gyors választ!

(#21) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Tiszteletem!

Ha már lett végre egy ilyen topik is, akkor kérnék egy beárazást az alábbi konzolra.

PS3 Fat 60GB (slimet vettem, így ez eladó lesz hamarosan)
Javítva sárgaledes hibával nem volt.
Rendben működik, pöcre olvassa a lemezeket is.
Tartozék csak egy av kábel, mert a joy-t megtartanám az újhoz.
Kinézetre normál állapot, kisebb karcok vannak a tetején.
Nekem most egy 500gb-os hdd van, benne, de eladó lehet hdd nélkül is.
Legújabb fw, tehát nem mókolt.
Szétszedve volt, mert most is mielőtt eladom kitisztítottam és ha már arra jártam újrapasztáztam .

Egyetlen ami nem gyári, hozzám is így került, hogy nincs meg az eredeti hdd beépítő keret így egy noti keretével lett betéve, de a működésben ez nem befolyásolja.

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#22) Mister_X válasza karakpecze21 (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Üdv!
Giinos engedelmével, ezt beáraznám én (is).

Ha gyorsan el akarod passzolni, akkor 30.000-ért gyorsan gazdára találhat vinyóval együtt, fel is rakhatod 32-33.000-es árral, hogy abból alkudjanak. Alapvetően csak két gond van a csomaggal, az egyik, hogy nincs hozzá irányító, a másik, hogy ez egy első szériás gép, amiben a többség nem bízik, ettől függetlenül remek masina.

#19 @Giinos: a gép a tartozékaival nem ér húszezret, én másfél évvel ezelőtt nem tudtam ennyiért eladni egy hasonló csomagot, ma pedig a Slimeket sem veszik meg ennél magasabb áron, ez meg akárhogy is nézzük, fejletlenebb (nem lehet TV-re kötni, kevesebb memória, nehezebb, hajlamosabb pixelhibára, gyorsabban merül, stb). A játékokat, főleg ezeket, PSP-re nem igen lehet lehet eladni, mert szinte mindenki warezol. 1k-s egységáron meg lehet hirdetni vagy a csomagban eladni egy kicsit magasabb áron. Nem nagyon fognak az UMD-s lemezekért kapkodni :( Az egész pakkra mehet egy 20.000-es, apróra 1-2 ezerrel magasabb árral alku miatt, de a gp hamarabb elkel 15.000-es címkével.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) karakpecze21 válasza Mister_X (#22) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Üdv.

Hát köszönöm szépen, igazából kottára ugyan ezt gondoltam az árra mint ahogy írtad, csak egy kis megerősítésre volt szükségem.
Gondolkoztam azon, hogy eladom 20k körül hdd-nélkül, ha esetleg valakinek van egy kisebb és neki felesleges az 500GB.Azt a hdd-t bedobnám a pc-be.

(#24) Mister_X válasza karakpecze21 (#23) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha a tápkábel is megvan, akkor szinte egy pillanat alatt elviszik 20.000-ért. Csak sok lesz a kérdés, miszerint javítva volt-e, meghíbásoda volt-e és társaik, ez esetben egy nagyon jól megfogalmazott, minden részletre kitérő apró kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) karakpecze21 válasza Mister_X (#24) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Igen, természetesen azt adom hozzá, az av kábelell együtt, de lehet lesz egy hdmi is.
Hát számítok rá.Mondjuk használtan került hozzám is, de látszik rajta, hogy nem lett szétbarmolva és frankón megy is.
Majd leírok mindent a hirdetésben. Mikor takarítottam a gépet,a belsejéről is csináltam nagy felbontású képeket.
Maga a gpu és cpu párosról is.Beteszem azt is hirdetésbe.Aki ért hozzá annak talán mond valamit.

[ Szerkesztve ]

(#26) Goldwin válasza WhiteWalker (#19) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Rengeteg EA játék van a használt játékpiacon. Azoknak a játékoknak még az új áruk is 3.000 Ft alatt van. Egyben kizárt, hogy megvegye valaki! Talán 500 Ft-os darabáron elmennének.

[ Szerkesztve ]

(#27) Mister_X válasza Goldwin (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legrosszabb példának ott a Media Markt is, egyes EA játékokat 1500-2000Ft-ért adnak bontatlanul, a nagyobb címek (God of War, GTA, Burnout, stb) érik el a 3.000-es címkét, a legdrágább meg a GTA: Liberty City Stories + Midnight Club 3 bundle volt 5.000Ft-ért. 500Ft azért túlzás, bár így kelne el a legkönnyebben... vagy egybe a csomagot 3500-4000Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) Goldwin válasza Mister_X (#27) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Meghirdetheti 1.000 Ft-ért is darabját, csak a kutyát sem fogja érdekelni, főleg, ha még hozzávesszük az 500 Ft-os postaköltséget.
Én a The Godfather-t 500 Ft-ért vettem a Tesco-ban. Best Buy! :P

[ Szerkesztve ]

(#29) Mister_X válasza Goldwin (#28) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A The Godfaher minden, csak nem best buy ;] :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) WhiteWalker válasza Mister_X (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm az árazást , most volt csak időm idő részletesebben benézni ide! Tökéletesen egyet értek veled a beárazással kapcsolatban :R
Nekem is a régi FAT 60GB-os van itthon, bár el nem adnám vagy cserélném slimre....

Azért legközelebb hagyjuk meg a munkát az ármesternek ;)

Goldwin: Nem az a célom hogy az érdeklődö ár alatt adja el a termékét,igyekszem az arany közép utat megtalálni...de mint ki van írva az árazás szubjektív vélemény és az hogy egybe vagy külön szeretné eladni az már nem rám tartozik, maximum tanáccsal és javaslattal tudok szolgálni ez ügyben...

A legnagyobb segítség pedig mindenképp fotó lenne az eladandó cuccról...többet segítene az eladásban az eladónak is, és jóval vevőcsábítóbb :))

[ Szerkesztve ]

(#31) Mister_X válasza WhiteWalker (#30) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köcsög legyek? Nem látom a neved alatt ;] 1. hsz meg nem ér :P Mindenesetre core2 az áldását adta hathatós tevékenységemre, de akkor meghagyom majd a nagyját neked :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#32) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Igen-igen, a félreértések elkerülése végett úgy gondoltam, egy kis alkalmi plusz segítség sosem jön rosszul, pláne most hogy egyre többen találnak majd ide... :R

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#33) trufa12 válasza WhiteWalker (#30) üzenetére


trufa12
addikt

Igen 1 jól beállított fotóval még a szart is könnyű eladni.
Elnézést a trágárságért, de sajnos tapasztalat vettem már olyan dolgot hogy képen pffuuu , megérkezett meg pfaaaa

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#34) WhiteWalker válasza Mister_X (#31) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Semmi gond,mint írtam köszönöm a supportot,csak azért szólhattál volna hogy kaptál felhatalmazást :DDD
Ha felpörög a topic - vagy nem - , szívesen veszem és elfogadom a segítséget , respect és peace :R

trufa12: Sajnálom hogy így jártál, ne a negatív oldalát nézzük és ne ebből induljunk ki :(

(#35) trufa12 válasza WhiteWalker (#34) üzenetére


trufa12
addikt

én úgy értettem most , hogy ha a szart is el lehet adni jó fotóval. akkor a jót még inkább :)
persze nem fejtettem ki miként akarom én értetni ezt veletek .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#36) perge666


perge666
veterán

Látom a linkem nem volt elég hatásos:-(
Pillanatnyilag jöttek páran,aztán......

(#37) Mister_X válasza perge666 (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd jönnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#38) WhiteWalker válasza Mister_X (#37) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kellene némi marketing reklám a topicnak , mondjuk a Super Bowl félidejében :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Mister_X válasza WhiteWalker (#38) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hogyne, pont van felesleges pár millió dollárom :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40) Goldwin válasza WhiteWalker (#38) üzenetére


Goldwin
aktív tag

:DDD :C

(#41) trufa12


trufa12
addikt

Sziasztok.
Adott egy:
Sony Playstation 3 Super Slim 1 hónapos
minden gyári tartozékával, 1 jó hosszú aranyozott hdmi kábellel
12 játékkal:

-Battlefield Bad company 2
-Stranglehold
-Kingdoms of amalur 1 napos kipróbálva volt
-Conan
-Dragon age 1-2
-God of war 3
-Killzone 3 kipróbálva volt (kicsit játszottam vele)
-Resistance 1
-Warhammer 40k Space Marine
-Naruto Ultimate Ninja Storm 2
-Guardian Of Middle Earth

Mind karc mentes játék

Mennyiért lehetne elpasszolni ?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#42) WhiteWalker válasza trufa12 (#41) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Melyik verzió? Mert Super Slimből is van több... ;) Doboza megvan e, a hdmi kábel milyen típus,milyen hosszú...' joy vagy kettő.. lehetne akkor pontosabban kérném a leírást :R

(#43) trufa12 válasza WhiteWalker (#42) üzenetére


trufa12
addikt

Alap 12 gb os CECH-4004A verzió ,külön vettem hozzá a 320 gb sata 2 16 mb cache 7200 rpm es- hdd t 3 napja
Doboza természetesen meg van , 1 hónapos a konzol
1 joy.
Hdmi kábel pedig:
awm style van rá írva 80 C fok:D
lapos kialapítású
külön márkát nem találtam de jó fajtának tűnik kb 3-4 méter most így saccra .

konzolvilághoz szól a gari ott vásároltam. sony gari v mi is van rá.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#44) trufa12


trufa12
addikt

Nos össze foglalom

adott 1 alap 12 gb os ps3
dobozával mindenével 1 hónapos
jön hozzá 320 as toshiba 16 cache 7200 rpm sata 2 es hdd

1 hosszú aranyozott szerintem jó fajta hdmi kábel

3 játékot adnék mellé
guardians of middle earth
conan
stranglehold

a többi külön eladó.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#45) WhiteWalker válasza trufa12 (#44) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gép 45K,mellé ajándékba adhatod a hdmi kábelt... vinyó 10K,

Conan 2500ft
Stranglehold 2000ft
Battlefield Bad company 2 2500ft
Kingdoms of amalur 5000ft
Dragon age 1-2 2000 - 2500ft
God of war 3 3500ft
Killzone 3 4000ft
Resistance 1 2500ft
Warhammer 40k Space Marine 3500ft
Naruto Ultimate Ninja Storm 2 5000ft
Guardian Of Middle Earth 4000ft

(#46) Mister_X válasza WhiteWalker (#45) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel egy új 12GB-os 48e és a játékok árazásával sem értek maradéktalanul egyet, ezért íme az én véleményem is (ha már szubjektív a topic):

Gép vinyóstul - 50k, maximum 53k (miért? Mert amit kibontasz, egyből 30%-ot veszít az értékéből...)

A két Dragon Age fejenként 2k, boltban is ennyi használtan
Conan - 2k
Stranglehold - 2k
Battlefield: Bad company 2 - 2,5k
Kingdoms of Amalur Reckoning - 4,5k
God of war 3 - 3,5k
Killzone 3 - 3,5k
Resistance 1 - 1,5k
Warhammer 40k Space Marine - 4k
Naruto Ultimate Ninja Storm 2 - 4k
Guardian Of Middle Earth - 4k, bár én ennyit nem adnék érte, mert annyira nem jó. de ingyen elfogadtam

A hirdetésednél szerintem a gép árát add meg, hogy vevőcsalogatóbb legyen. A játékok árát írd ki ugyan úgy egyesével és a végére biggyeszd oda, hogy egyben X összegért eladó - ami megéri. A játékokat külön is meghirdetheted.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#47) WhiteWalker válasza Mister_X (#46) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ahogy nézem nagyjából egyezik az árképzésünk , pár ft eltéréssel itt-ott..

(#48) Mister_X válasza WhiteWalker (#47) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Persze, nagyjából mindketten ugyan úgy nézünk a piacra. Talán azért az eltérés, mert én azt nézem, hogy hogyan tudná viszonylag gyorsan eladni a dogokar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#49) WhiteWalker válasza Mister_X (#48) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én pedig,hogy maradjon pénzénél,minnél kevesebb veszteséggel.

(#50) Mister_X válasza WhiteWalker (#49) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Utána meg az érdeklődő eldönti, hogy mennyire sürgős neki eladni a cuccost és az alapján dönti el, hogy melyik árazást fogadja meg :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.