Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#153) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És hogy legyen egy kis ON is a topikban!

Lenne két játékom amit nem nagyon tudok beárazni, mert elég ritkák...legalábbis itthon!

Mindkettő Gamecube-s!

Zelda - Wind Waker Limited Edition (WW+OOT+MQ)
Zelda - Twilight Princess

Mindkettő hiánytalan és kifogástalan állapotú..és PAL-os :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#154) Mister_X válasza Sirandrish (#153) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt te el mered adni?! :Y Én ezt be sem vagyok hajlandó árazni :DDD (aldó hangon 20k, szerintem)

Inkább örülj, hogy vannak ilyenjeid, mert ezek ritka kincsek. Ha van Wiid, azt add el és vegyél egy Wii U-t, a Gamecube maradjon meg. U még egy generációt visszafele kompatibilis.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#155) Sirandrish válasza Mister_X (#154) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem áll szándékomban eladni..egyelőre semmiképpen, csak kíváncsi vagyok mit érhetnek..
Ugye Magyarországon hamarabb kapok Medúzakopoltyúból kivont méreganyagot mint ezeket :DDD

Szerk: WII-U meg tervbe van csak nem akarok úgy járni mint anno a WII-vel..amint megjelent szaladtam megvenni aztán fél évig porosodott mert nem volt rá játék, majd eladtam igen komoly bukóval hogy aztán vehessek egy másikat :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#156) WhiteWalker válasza Sirandrish (#153) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én nemrég adtam el egy Zelda LE kiadású gamecubot...hibátlan karcmentes állapotban, Zelda játékkal együtt
zelda

(#157) Sirandrish válasza WhiteWalker (#156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az árát is megmondod vagy azt matekoljam ki?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#158) WhiteWalker válasza Sirandrish (#157) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nagyon szabadulni akartam tőle,mert kellett a zseton... 1 deákért elpasszoltam...

(#159) Sirandrish válasza WhiteWalker (#158) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem tudom mennyire volt rossz vagy jó ár.
A GC-nek már szinte nincs értéke..ezért nem is adom el az enyémet, mert játékok nélkül ilyen 5-6K amit max kaphatnék érte, de annyiért inkább megtartom. Ugye a tied azért limitált kiadás volt, ráadásul nem is akármilyen. Plusz egy kegyetlen ritka játék is járt mellé.
Lehet hogy sokkal többet azért nem kaphattál volna érte, de biztos nem ez volt a maximum amit kihozhattál volna belőle.

Persze a pénz nagy úr :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#160) Martynis


Martynis
tag

Üdv!

Ennek az ára érdekelne:

Fehér Xbox 360

- 2009.06 havi, LiteOn meghajtó ( 2009. 10 hónaptól használva )
-Jasper alaplapos
- RGH
- 320GB WD blue 2,5"-os HDD külső házban
- LT+ 2.0 flash
- 1 db vezetéknélküli joy
-Táp
-HDMI kábel

újszerű állapotban.

:R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#161) WhiteWalker válasza Martynis (#160) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kb 35K körül meghírdethető....de mik ezek: RGH , meg LT+ 2.0 flash ? :(((

[ Szerkesztve ]

(#162) Mister_X válasza WhiteWalker (#161) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ne kapd fel a vizet. Jogvédett tartalmat nem kért beáraztatni, ezek fellett meg hunyjunk szemet és toljuk meg egy picit az árhatárt, mert ugye Magyarországon élünk... A pap sem dobja ki a gyónni kívánó Casanovát.

@Martynis: a kollega kimondta az árat, 35k reális (lenne) a gépért. Valószínűnek tartom, hogy sokan külső HDD nélkül vennék meg, ezért az ár arra vonatkozik. +7.000Ft-ért rackestül hozzácsaphatod hirdetésben, külön talán többért el tudnád adni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#163) WhiteWalker válasza Mister_X (#162) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A vizet nem kaptam fel,ha felkapom akkor nem így reagálok :D de a wrz felett nem tudok szemet hunyni... :N

Most ellent mondanék neked,ugyanis ha vinyó nélkül nézem a gépet,ami már idén lassan 4 éves lesz,gari nélkül,ki tudja mennyi üzemidővel igy 30K-t érne...a vinyó külön valóban jobban eladható 7000-ért,de egy új gép kerül 52K-be, oké ez 250-es vinyóval van...de garanciális és nem sokkal drágább...Én két éve alig tudtam eladni a jasperes 250-es FAT gépemet 35-ért...

[ Szerkesztve ]

(#164) Mister_X válasza WhiteWalker (#163) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De ebben vannak "extrák" :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#165) WhiteWalker válasza Mister_X (#164) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Látom és tudom,de ez nekem nem mérvadó... :))

(#166) Mister_X válasza WhiteWalker (#165) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sajnos nem tudunk ezzel mit kezdeni, nekünk nem mérvadó, de a pistikéknek igen, ezért sajnos nem hagyhatjuk figyelmen kívül.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#167) Martynis válasza Mister_X (#166) üzenetére


Martynis
tag

Köszi mindenkinek :R Az alap gépért oké a 35e, de mivel kicsit többet tud ezért többre gondoltam..
Azt pedig, hogy ilyet nem kéne ide írni, nem tudtam, elnézést :R

C75--S500i--6230--7610--6233--k660i--6300--N95 8GB--5130--kf750--i900 omnia 8GB--5800 XM--C6--Iphone 3G 16GB White--I9000 Galaxy S 8GB--E72 Black--N86 8MP--LG Optimus P990 2X--I9000 Galaxy S 8GB--Iphone 4 16GB Black--6230--i9300 Galaxy S3 16GB--N96--Iphone 6 16GB SpaceGray--......Iphone X 64GB

(#168) WhiteWalker válasza Martynis (#167) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szivesen , lehet "ilyet" ide írni , de nálam árképzéskor nem jön számításba :N

[ Szerkesztve ]

(#169) ldave válasza Sirandrish (#153) üzenetére


ldave
félisten

Engem érdekelne a dolog :) Bár kéne hozzá egy GC joy és egy memkari is :)

A Slime draws near! Command?

(#170) Sirandrish válasza ldave (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudok mellékelni utángyártott memókarit és Joy-t is..
Az gyáriakat megtartom..már csak egy jó ajánlatra várok...akár PÜ-ben :D
De kösd fel a gatyádat...nem lesz ócsó :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#175) Mister_X válasza WhiteWalker (#174) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ötös, 15k-ért veszi meg a szervíz ;) Amúgy én sem tudom, tököltem is egy keveset vele, míg "tökéletes" lett :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#177) WhiteWalker válasza Mister_X (#175) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez volt a teszt? :DDD

biznisz_man csak őket nincs az a szervizes aki vállalná :D

[ Szerkesztve ]

(#178) Mister_X válasza WhiteWalker (#177) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tényleg eladó :) De amúgy közben írt a szervíz, így kaptál egy plecsnit :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#179) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Az OFF nagy részét kiszedtem, kérem a jövőben szorítkozzunk a tárgyra. :)

Nincs abból sem gond ha többen jönnek segíteni, csak az nem lesz hivatalos, ergo nem jár vele plusz elismerés (már ha az elégedett fórumtársakat nem számítjuk. :) )

Üdv. core2

(#180) bobooo


bobooo
addikt

Üdv,

Egy decemberben vásárolt Xbox 360 Slim 250 GB-os mennyit érhet most? Még az eredeti doboz, vezetékes füles és AV kábel is megvan hozzá.

(#181) L_YKing


L_YKing
addikt

Sziasztok!!
Lenne egy xbox 360, csak kiváncsiság kedvéért beáraztatom. :D

2008. 10. havi gyártású Xbox 360 kábelek,táp minden megvan, 2joy (egy vezetékes, 1 vezetéknélküli)
2játék: Fifa 13, Cod MW3

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#182) Adam0203


Adam0203
csendes tag

Üdv! Lenne egy ps3-am amit be szeretnék áraztatni.
A tárhely 320gb-os. 5db eredeti játékkal (Assassin's Creed 3, Gran Turismo 5, Mortal Kombat 9, Red Dead Redemption, Little Big Planet). +1 Blu Ray filmel (Silent Hill). Adok az eredeti mellé még 1 utángyártott vezetékes joystick-ot és egy aranyozott HDMI kábelt. Dobozával együtt adom.

Köszönöm :R

"ʇǝʇǝzűʎʇuǝllıq soɔsǝʇ ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqöʇ"

(#183) tibi683


tibi683
tag

Hello beárazást szeretnék kérni egy Teljesen új psp 3004 slim & lite Piano Black -et :)
Nyereményjátékon nyert úgyhogy a garancia nem tudom hogy megoldott!
Előre is köszönöm :)

(#184) MasterMark válasza WhiteWalker (#161) üzenetére


MasterMark
titán

És Ncore-os szmájli, irónia feedback over level 999999. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#185) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Beárazást kérnék egy Xbox 360 Slim konzolra!
Dobozában, fóliáiban, 4 hónap garanciával, kontrollerrel, kábelekkel (+HDMI), három Arcade játék letöltőkódjával, fps kontroll freekkel, adapterrel, szóval minden egyes tartozékával.
Makulátlan gép, gyári szoftverrel, és 250GBos HDD-vel.
Ő vajon mennyit érhet? :)

You got clickbaited.

(#186) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Elnézést kérek mindenkitől hogy nem reagáltam,de valami oknál fogva megtréfált a technika ördöge, ugyanis nem láttam a friss komenteket az elmentett oldalaimnál,de csak ennél az egy topicnál - még mielőtt gonosz gondolatok ébrednének másokban ,nem , nem lustaság játszott közre :DDD .
De akkor sorba válaszolok mindenkinek!

BoboDJ: 45K körül,de az a baj hogy vékony határ van az új és a Te géped közt...igy nagyobb veszteséggel tudod csak eladni...az új géphez képest kb 20-30%.kal olcsóbban lehetne elpasszolni, én ennek ellenére feljebb tettem a lécet... ;)

barca0519951: a gép az olyan 28K-30K körül , a vezetéskes joyt külön adnám el 5000ft körül áron,persze ez állapottól függ...
Fifa13: ha megvan a kódja akkor 8K, ellenben ha nincs meg akkor 6000 ft...
Az MW3 pedig 4500ft.

Adam0203: Nah ebből a típusból pedig árat nehéz mondani,ugyanis sok fajta ps3 létezik ugyebár....ha gyorsan szeretnél szabadulni tőle hirdesd meg 45K-ért....ha nem akkor tedd feljebb az árat 50K-re...a játékokat külön add el,gyorsabban eladod mint egybe....
AC3: 7500ft
GT5: 3000ft
MK9: kód nélkül 3500ft ,kóddal 4500ft
RDR: 3500ft
LBP: 2000ft
SH: 2000ft

tibi683 psp 3004 slim & lite Piano Black 23K

SCR3AMN00B: ugyan az az árazásom , mint feljebb BoboDJ-nek

MasterMark: vannak előre lementett szmájlik onnan :D , problem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#187) tibi683 válasza WhiteWalker (#186) üzenetére


tibi683
tag

Köszönöm :R

(#188) bobooo válasza WhiteWalker (#186) üzenetére


bobooo
addikt

:R

(#189) Clickbait válasza WhiteWalker (#186) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Tiszteletem uram. :DDD

You got clickbaited.

(#190) L_YKing válasza WhiteWalker (#186) üzenetére


L_YKing
addikt

:R :R
Köszi!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#191) Anonymus X


Anonymus X
tag

Sziasztok!

Én csak az alábbi használt játékokra kérnék beárazást, amennyiben lehetséges :B
Call of Duty 4 Game of The Year Edition PS3
The Orange Box PS3

Mindkettő kifogástalan állapotú, mindenük megvan.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#192) WhiteWalker válasza Anonymus X (#191) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Call of Duty 4: 2500ft
The Orange Box : 2500ft

(#193) Mister_X válasza WhiteWalker (#192) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aztabugosmindenit, mi folyik itt?! :Y Ez a hozzászólásodra írta ki a +1-et a kedvenceknél.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#194) WhiteWalker válasza Mister_X (#193) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Remek,akkor nem csak nálam volt bugos :((( ,én pedig tegnap véletlenül benéztem, milyen pangás van a topicban és akkor látom a beárazandó kérdéseket, még mentegetőztem is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#195) WhiteWalker válasza Mister_X (#193) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

sry, dupla

[ Szerkesztve ]

(#196) Mister_X válasza WhiteWalker (#194) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na, most meg öt újat jelzett :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#197) DanielK válasza Mister_X (#196) üzenetére


DanielK
addikt

Nalam sem 100

(#198) Anonymus X válasza WhiteWalker (#192) üzenetére


Anonymus X
tag

Köszönöm!

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#199) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Hali
Olyan kérdésem lenne!
Dreamcast, 2joy, VMU, scart kábel, 100%-os gd rom. Az egész gép ment vagy fél órát életében azóta polcon tartva élte életét mindig tisztán. Erre mennyit adna a nagyérdemű? :R

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#200) Mister_X válasza RepeatSector (#199) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Húú, ez nagyon magas labda, de meghagyom a Prime Pricemaisternek :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.