Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) WhiteWalker válasza RepeatSector (#199) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha valóban tipp-topp állapotban van akkor 15K körül meg lehet hirdetni....persze erről a konzolról néhány fotó kellene...jobban eladható ;)

Mister_X: köszi a labdát Kicsi Padawan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#202) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sziasztok!
Lehet, hogy ezzel feladom nektek a leckét, de ha lesz egy kis időtök szeretném ha mondanátok rá egy árat... :U

PS3 250GB -os slim modell (nem szuper slim), dobozában, 2010. első felében vásárolva, szép, megkímélt állapotban. Garancia már nincs rá.
2db DualShock3 Wireless kontroller (egy fekete, egy fehér)
A gép 2012.09.08. óta PS+ előfizetésben vesz részt, amely 2013.09.08 -án jár le, szóval az összes azóta megjelent PS+os játék elérhető rá még ebben az évben szeptember 9 -ig (és még utána is amennyiben meghosszabbítják a PS+ előfizetést).
Hogy párat említsek a játékok közül:
LittleBigPlanet
LittleBigPlanet 2
Sackboy's Prehistoric Moves
Infamous
Infamous 2
Crysis 2
Bioshock 2
Batman: Arkham City
Just Cause 2
Red Dead Redemption
Ratchet and Clank: All for One
Ratchet and Clank: Quest for Booty
LIMBO
Okami HD
Wipeout HD
Motorstorm: Apocalypse
Borderlands
Bulletstorm
Resident Evil 5 Gold Edition
Skullgirls
Outland
Lara Croft and The Guardian of Light
Dead Nation
Plants vs Zombies
Battlefield 1943
Saints Row 2
PS1: Crash Team Racing
PS1: Tekken (1)

... és még sorolhatnám naphosszat de azok már kis címek, nem hiszem, hogy sokat hozzátennének az értékhez.

Szerk.:
Emellett lemezes játékaimat is adnám vagy ehhez, vagy külön:
Portal 2
Dragon Age 2
Sacred 2
Red Dead Redemption (füzet nincs, francia borító)
Battlefield Bad Company 2 Ultimate Edition (kódok felhasználva)
Star Wars: The Force Unleashed (füzet nincs)
GTA4
Shift 2 Unleashed
God of War Collection HD
Super Street Fighter IV: Arcade Edition
Street Fighter X Tekken
Tekken Tag Tournament 2 (pass felhasználva)
Szerk. vége

Ezek között található olyan cím is ami örökre van megvéve a konzolra, és még azt is érdemes megemlíteni, hogy a szeptemberig kijövő PS+ tartalmak mind járnak a géphez, ez is gondolod egy picit megdobja az árat.
Előre is köszönöm! :DD :R

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#203) szijartg


szijartg
senior tag

Urak!
Szerintetek ez drága? [link]
Vagy ennyire nincs kereslet a PS3-akra?

(#204) WhiteWalker válasza szijartg (#203) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez drága :K , maga a gép ára 45K reális...
a két GTA 6000ft körül van...

"HDMI kábel.
Optikai kábel.
- NFS The Run
- NFS Unleashed 2" , ezek együtt 5000ft körül lennének...számold össze..legjobb esetben is max 60K-at adnék érte pk-val együtt...mondj póker arccal 55K-t neki ;)

PandaMonium: türelmed kérem, holnapra válaszolok :B

(#205) szijartg válasza WhiteWalker (#204) üzenetére


szijartg
senior tag

Jól lement az ára :Y
Köszi azért.

(#206) Mister_X válasza szijartg (#205) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erkölcsi avulás :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#207) DanielK válasza PandaMonium (#202) üzenetére


DanielK
addikt

Úgy adod el a gépet, hogy az accountodat adod vele? :F Remélem bankkártya nincs már hozzárendelve. Ja és adnod kell a mailedet és jelszavadat is, enélkül nem sokra mennek... ha bármi gikszer lenne...

(#208) PandaMonium válasza DanielK (#207) üzenetére


PandaMonium
őstag

Direkt a PS+nak lett csinálva egy külön fiók amihez direkt új email cím és jelszó van használva mint amit általában használok. A PS+ előfizetés pedig PS+ kártya vásárlással, azaz kódos megoldással történt így nincs semmilyen bankkártya szám megadva. Okosan ki lett találva anno ;]
Amúgy ha nem akarnak be se kell lépni (vagy ha pl. én nem így csináltam volna és nem adnám meg az account-hoz a jelszót) a profilba, amíg nem törlik addig minden játék továbbra is indul mivel van PS+ felhasználó a konzolon. :K

What I cannot create, I do not understand

(#209) DanielK válasza PandaMonium (#208) üzenetére


DanielK
addikt

Ez így okos.... :K

(#210) WhiteWalker válasza PandaMonium (#202) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kicsi körbenéztem , ár ügyben ... arra a következtetésre jutottam ,hogy a gépet 50K-ért hirdesd meg...mivel van rá 5 hónap előfizetés a profillal(általában ez ilyenkor nem számít annyira) viszont nincs rá gari....
Viszont ahogy nézem nagyon komoly játékfelhozatal van hozzá,és ugye a profillal együtt árulod , de annyit meg nem lehet érte kérni ,mint amennyiért vetted a játékokat, mert hát ugye nem mindenkinek kellenek ezek, vagy csak némelyikre volna szükség....Egyben azt mondanám hogy 100K (ebbe nincsenek benne a tokos játékok) , de nehéz találni valakit aki ennyit adna érte...Két lehetőséget tudok javasolni, az egyik ,hogy egybe meghirdeted , a másik pedig, hogy külön a gépet (50K profil nélkül)) és külön a profilt eladod (50K) és persze külön a tokos játékokat is....

Látom hirdeted a ps3-as játékokat,korrigálnám az árakat...

Portal 2 3000ft
Dragon Age 2 3000ft
Sacred 2 3000ft
Red Dead Redemption (füzet nincs, francia borító) 2500ft
Battlefield Bad Company 2 Ultimate Edition (kódok felhasználva) 3000ft
Star Wars: The Force Unleashed (füzet nincs) 3000ft
GTA4 3500ft
Shift 2 Unleashed 2000ft
God of War Collection HD 3500ft
Super Street Fighter IV: Arcade Edition 3500ft
Street Fighter X Tekken 4500ft
Tekken Tag Tournament 2 7000ft

(#211) Mister_X válasza WhiteWalker (#210) üzenetére


Mister_X
nagyúr

GoW HD Coll. maximum 2500Ft, mert újonnan 3.000, a PlayIT-n meg 2750 lesz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#212) WhiteWalker válasza Mister_X (#211) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kérlek mutasd meg nekem a fényt a sötét alagútban, mert nem látom sehol 3000ft-ért....Ha van rohanok most azonnal és veszek magamnak egyet...
A PlayIT meg nem ide tartozik...ennyi erővel mérhetném pl a zavvi-hoz az árakat is... :U

(#213) Mister_X válasza WhiteWalker (#212) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lőn világosság! :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#214) PandaMonium válasza WhiteWalker (#210) üzenetére


PandaMonium
őstag

Óriási hála! :R
Őszintén szólva én azt hittem, hogy 50K -t ér az egész mindenestül, de hála égnek ezek szerint jóval többet...
Komoly kis csinosításon fog átesni a gépem ha sikerül eladni a PS-t. ;]

What I cannot create, I do not understand

(#215) WhiteWalker válasza Mister_X (#213) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hááát én konzol boltba néztem...ez lett volna a legutolsó ahol kerestem volna,amúgy nekik nincs raktáron és essential-os...ilyen nekem nem kellene ;]

PandaMonium: ne igyál előre a maci bőrére, mert nagy a valószínűsége,hogy nem tudod ennyiért eladni egybe...és a profilt külön sem... :(

(#216) PandaMonium válasza WhiteWalker (#215) üzenetére


PandaMonium
őstag

Egyelőre meghirdettem 75K -ért mindenestül, ha nagyon nem harapnak rá akkor majd felrakom külön-külön is, de én is sejtem, hogy valószínűleg ettől azért olcsóbban kell majd kínálnom :(

What I cannot create, I do not understand

(#217) Szemi88


Szemi88
tag

Sziasztok!

Érdekelne a véleményetek, hogy ezt a pakkot mennyiért lehet eladni.

Playstation 3 super slim 500 GB-os játékkonzol 11 játékkal, garanciával, és egy csak a PS3 számára kifejlesztett álvánnyal ami a kontrollert is tudja tölteni.

2012.12.03-án lett vásárolva, ezért a garancia 2013.12.03-ig érvényes.

Teljes a készlet, tehát papírokat, dobozát, konzolt, kábeleket és a kontrollert is adom hozzá. Él még több mint két és fél hónapig a PS PLUSZ előfizetésem is amit az accountomhoz adok.

Jár még a géphez egy Vogel's TwistDock PS3 állvány is. Az állvány hátuljába bepattintva a kontroller töltődik.

11 játék címe:

Mass Effect 3 (store-ról gépre letöltött játék)

God of War HD (store-ról gépre letöltött játék)

Bioshock 2 (store-ról gépre letöltött játék)

Mortal Kombat (store-ról gépre letöltött játék)

Deus Ex Human Revolution (store-ról gépre letöltött játék)

Uncharted 1 (store-ról gépre letöltött játék)

Uncharted 2 (store-ról gépre letöltött játék)

Vanquish (store-ról gépre letöltött játék)

Ratchet and Clank All 4 One (store-ról gépre letöltött játék)

Infamous 2 (store-ról gépre letöltött játék)

Medal of Honor Warfighter (lemezes játék) (tökéletes állapotban van mindene, tok, kiskönyv, lemez, és az online pass is él)

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#218) Mister_X válasza Szemi88 (#217) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom ezek a Store-ról töltött játékok PlayStation Plusosok, ugye?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#219) Szemi88 válasza Mister_X (#218) üzenetére


Szemi88
tag

Nem mindegyik, de van amelyik +-os.

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#220) Mister_X válasza Szemi88 (#219) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A Plusosok értéke nulla forint és, ha nagyon szigorú akarnék lenni, akkor a többi figitális is az :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#221) Szemi88 válasza Mister_X (#220) üzenetére


Szemi88
tag

Az igaz, hogy a plusz-os játékok nem kerültek egy forintba se, de azért játék értékük van pl az Infamous 2-nek, meg Mass Effect 3-nak.

Abból mennyi igaz, hogy a plusszal letöltött ingyenes játékot a plusz tagság lejárta után nem lehet használni?

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#222) DanielK válasza Szemi88 (#221) üzenetére


DanielK
addikt

felejtsétek már el, hogy a plusos játékokért pénzt kértek... ezek 0 ft érnek konkrétan.
több okból kifolyólag is.
1. ha lejár az előfizetés, akkor nem lehet velük játszani
2. ha mégis odaadjátok a vásárlónak az accountot, akkor egy általatok létrehozott account nevet kell használni.
Magamból kiindulva én tuti nem fizetnék senkinek a tartalomért, sőt az első dolgom egy full reset lenne.
És kipengetném a saját accountomhoz a saját plusomat, és így visszamenőleg is megkapom ezeket ha kell és egyéb juttatásokat... Amúgy is van pár játék, ami 1-2 hónapig játszható ingyen plus tagsággal. Nézzetek utána!

Majd a hivatalos árazó ad...

[ Szerkesztve ]

(#223) Szemi88 válasza DanielK (#222) üzenetére


Szemi88
tag

Okés :)

Akkor ti leírtátok az infókat, én meg leírtam, hogy mit kínálok eladásra. Akkor ezek fényében tudnátok egy reális árat mondani?

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#224) Mister_X válasza Szemi88 (#223) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd a Prime Pricemaster Numero Uno El Presidente jön és mondja az árat, mert ő az elsődleges ármester, én csak tájékoztatásképpen írtam le mindezt :) Azoknak a játékoknak van elsődlegesen értéke, ami kézzel fogható, ami digitális, az accounthoz kötött és annak a kereskedelme nem csak a Prohardver, de még a Sony szerint is tiltott.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#225) DanielK válasza Mister_X (#224) üzenetére


DanielK
addikt

tényleg, 3. pontként ezt elfelejtettem írni... :D

(#226) Szemi88 válasza Mister_X (#224) üzenetére


Szemi88
tag

Én jelenleg a játékokat csalogatónak tartanám, mert vannak megvásárolt játékok is kb 4-5 digitális, és 1 db lemezes. És így a vevő azonnal elkezdheti használni a gépet és nem kell azonnal vagyonokat játékokra költenie. De Vogel's twist dock állvány sem rossz dolog. (korrektül tárolható a konzol, esztétikus, és tölthető vele a kontroller.

Akkor várom majd a mester ármeghatározását :) :R

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#227) WhiteWalker válasza Szemi88 (#217) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sajnos azt kell mondjam,hogy az előttem szólóknak igaza van..a digitális játékok érték = 0-val....Mivel az új tulajnak nem kell,nem ezek kellenek és nem akar ezért több pénzt fizetni.. :( ,ráadásul egy "szűz" gépet szeretne format C: paranccsal indítva... :DDD Ez a buktató a történetbe...és anyagilag is...
Tovább nem is ragoznám, a gépet 50K-ért jó ha el tudod adni....(az acc árulás meg ugye tiltott)) , a Vogel's TwistDock töltőt pedig maximum 6K-ért hirdesd meg, mert töltésre is kevesen költenek pár ezer ft-nál többet ,ezt is szeretik minél olcsóbban megúszni...

Medal of Honor Warfighter 4000 Mátyás .

Sok szerencsét , Prime Pricemaster Numero Uno El Presidente véleményét láttátok és olvastátok :DDD

(#228) Mister_X válasza WhiteWalker (#227) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Scheiße El Presidente, 4000 Mátyás?! :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#229) WhiteWalker válasza Mister_X (#228) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ja, Herr General

(#230) Mister_X válasza WhiteWalker (#229) üzenetére


Mister_X
nagyúr

1 Mátyás = 1.000Ft
4000 Mátyás =4.000.000Ft

Jó biznisz ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#231) WhiteWalker válasza Mister_X (#230) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fáradt vagyok én már az átváltásokhoz.... :DDD , legyen 4 Mátyás...ha neked igy jobb, Mr. PerfectMan :U

[ Szerkesztve ]

(#232) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!

Szerintetek mennyit ér az xbox 360-am?

Régi Phat típusú, jasper lapos. 2009 júniusi gyártású, 256mb-os, HDD nélkül.
Tartozékai: 1 fehér wirelless joy, táp, analóg csatlakozó (piros, sárga, fehér színű, nem tudom hogy hívják :DD ), 19 játék (egyik sem eredeti, de mind nagy cím gta 4, ac, fifa, cod, stb)
A gép flashelt, de nem a legújabb van rajta, tehát frissíteni kéne.
Jó állapotban van minden, szép újszerű az egész. Nem volt sokat használva és nem ment egyszerre sokat (semmi túlmelegedés vagy ilyesmi).

Előre is köszi. :))

.

(#233) WhiteWalker válasza ricsiii01 (#232) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fogalmam sincs.. ;] , talán 30K :DDD ,

"Megkérnék a továbbiakban mindenkit, hogy backup/warez lemezeket, kiegészítőket ne tegyenek be, mert nem árazzuk be! Csak, hogy az alapelveket említsem."

[ Szerkesztve ]

(#234) ricsiii01


ricsiii01
tag

Köszi, 25k az egész jó. :D
Bocsi nem tudtam. :(
Az számít, hogy fél éve volt egy olvasófej csere, ami szinte új (kb 48 órát ment)?

.

(#235) WhiteWalker válasza ricsiii01 (#234) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A 25K és egy ft-tal sem több, főleg ha fejcserés volt...de ha fejcserés volt akkor előtte biztos nem keveset ment :U

(#236) ricsiii01 válasza WhiteWalker (#235) üzenetére


ricsiii01
tag

Oks, meghirdetem 25-ért. Tényleg nem ment sokat, régen boot lemez kellett pár játékhoz azért kellett a fejcsere. :D
Köszi még egyszer. :R

.

(#237) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor érdeklődés szintjén:

Erre kérnék egy árat a Mesterektől:

Xbox 360 Slim, 250 GB HDD, egy wireless joy, play and charge kit, HDMI kábel, dobozában tartozékokkal, 2012 novemberi gyártású matt gép. Garancia 2014. május 29-ig.

üdv

oric

Live-Die-Respawn

(#238) Szemi88 válasza WhiteWalker (#227) üzenetére


Szemi88
tag

Nem hangzik jól... :( De az árazást és a a ráfordított energiát köszönöm! :R

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#239) oriic válasza oriic (#237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye vagyok nem tavalyi, hanem 2011-es novemberi. :W

Live-Die-Respawn

(#240) WhiteWalker válasza oriic (#239) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most kicsit körbe szimatoltam az apróba, hogy és mennyiért mérik a 250GB-os konzol árát és elég nagy különbségek vannak...A Tiédet jó ha 40K-ért el tudod adni...hírdesd meg 42/43K-ra az ár alku képes szlogennel :D
Találtam egy ilyet és 45K-ért mérik... :(((

[ Szerkesztve ]

(#241) oriic válasza WhiteWalker (#240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok köszönöm szépen, lehet mégis megmarad kicsike, most intézkedünk kis segítséggel. :R

Live-Die-Respawn

(#242) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok mennyit érhet egy kB 2-3 éves 250GB-os Slim Xbox 360 konzol?
Az alábbi játékok vannak hozzá:
letoltott : Crysis 2, The Witcher 2, Skyrim (összes DLC-vel) , AC Brotherhood, AC Revelations, Fall out new Vegas
Lemezes : COD MW 3, Far Cry 3, Dishonored, bad company 2

[ Szerkesztve ]

(#243) L_YKing válasza Mirman (#242) üzenetére


L_YKing
addikt

:)

DEL! :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#244) WhiteWalker válasza Mirman (#242) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gép 35.000 ft állapottól és tartozékoktól függően...a letöltött játékok semmit.
A COD MW3 4500ft , BC2 2500ft

[ Szerkesztve ]

(#245) lacy86


lacy86
addikt

Hello ÁrMesterek!

Egy olyan 5-6 éves Xbox360 Premium konzol kb. mennyit erhet?! / 2 joy van hozza /

Elore is koszi , Udv.

(#246) Mister_X válasza lacy86 (#245) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez gondolom egy Xenon vagy Zephyr alaplapos gép lesz, 20GB-os merevlemezzel. Ez esetben 25.000Ft-nál nem nagyon ér többet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#247) lacy86 válasza Mister_X (#246) üzenetére


lacy86
addikt

Oksa , koszonom szepen!

(#248) matthew94


matthew94
csendes tag

Üdv! Beárazást kérnék ezekre: xbox 360 premium. A szerkezet 2006os gyártású xenon alaplapos, szép állapotban van, 20GB HDD van benne, HD komponens video kábellel, vezetékes joystickkal Eredeti lemez nincs. 12voltos ventilátor + overcool.Kivan flashelve kinectes játékokat viszi! Doboz is minden papírjával megvan.

Előre is köszi!
Máté

(#249) belavagyokbp


belavagyokbp
aktív tag

Sziasztok!
Beárazást szeretnék kérni erre a boxra:
2009-es, Jasper alaplap, meghajtóján LT2.0 flash, Azóta RGH-ztatva lett Wadarrnál. Minden gyári tartozékkal, dobozzal.
Egyedi hófehér festés - kék ledek az RF panelen.
Kinect, táppal + 1 duplalemezes Kinect Sports (1-2)
250GB-s belső winchester + 500GB USB külső.
2 Joy - egy fehér, és egy teljesen fekete (slimekhez való).
Ezenkívül egy DJ HERO pult, eredeti Dj hero 1-2 lemezekkel.
Alan Wake gyüjtői kiadás (nagy dobozos, kiskönyvel, sound track lemezzel).

(#250) Mister_X válasza matthew94 (#248) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Prime Pricemaster Numero Uno Godlike eltűnt :F

20-22.000Ft környékén nyugodtan meghirdetheted, kicsit alkudni fognak. Mivel Xenon alaplapos, ezért kapkodni nem nagyon fognak érte.

#249 belavagyokbp:

A gép nagyjából 40.000Ft-ot ér vinyóval, a külső meghajtót érdemes külön eladnod és a PC hardveres árazós topivban pontosabb árat is tudnak mondani rá, szerintem 10.000Ft-ot ér, +- 1.000Ft.
A DJ Hero játékok a pulttal nagyjából 7-8.000Ft-ért elkelnének, az Alan Wake meg minimum 6.000Ft (linket kérhetek a pontosítás miatt?)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.