Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Mintha lenne egy kis feszültség köztetek. :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#52) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Wii-t áraztatnék, amihez ezek vannak:
1 fehér remote+motion plus+nunchuk
1 fekete remote+ (beépített motion plus-szal)
1 db gitár
+ gyári tartozékok (gép, szenzor, kábelek, táp)
memóriakártya
4.2-es szoftver
120GB-s külső HDD (USB Rack-ben)
softmoddolt
dobozában, papírjaival

(#53) Goldwin válasza szcsaba1994 (#52) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Milyen gitár?

[ Szerkesztve ]

(#54) szcsaba1994 válasza Goldwin (#53) üzenetére


szcsaba1994
tag

Nem gyári, de hibátlan állapotú (kb. 5 órát használt)

(#55) WhiteWalker válasza szcsaba1994 (#52) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az alapgép 20K körül eladható.

1 fehér remote+motion plus+nunchuk
1 fekete remote+ (beépített motion plus-szal)
120GB-s külső HDD (USB Rack-ben)
Ez a három kiegészítő pedig 18K körül mehet a piacra.

A gitár pedig 7K,mivel utángyártott...

Sok szerencsét!

(#56) WhiteWalker válasza Goldwin (#51) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Rosszul látod,így szoktunk beszélgetni :D

50# Mister_X: hogy is mondják? több szem,több csipa :DDD

(#57) Mister_X válasza szcsaba1994 (#52) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Alapgép a tartozékokkal - 20k
Kontrollerek - 12k
Gitár - saccra 5k, de linket kérnék róla
Vinyó a rack-kel 5k
Egyben - 40k, külön többet kapsz, ugye

@Giinos: most hogy szólsz, reggel óta nem töröltem meg a szemem, már ideje volt :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58) szcsaba1994 válasza Mister_X (#57) üzenetére


szcsaba1994
tag

http://www.tradekey.com/product-free/Wii-Wireless-Crazy-Guitar-712461.html
Köszönöm az árazásokat. Van esély PS3 cserére?

(#59) WhiteWalker válasza szcsaba1994 (#58) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Huh,echte csájníz gitár :DDD ,ez igy jó ha 3000ft-ért rá tudod sózni valakire.... :DDD
Csere ps3-ra? árban lehet találni hasonló árfekvéssel gépet,de hogy valaki cserélné a ps gépét wii-re...nem sok esélyt látok :( , inkább add el a Wii-t és vegyél az árból ps3-at...

(#60) trufa12 válasza szcsaba1994 (#58) üzenetére


trufa12
addikt

eladó a ps 3 am
:D

de egyébként srácok , nem kell itt rajtam össze veszni nagyon jó árazás, így is hatalmas bukó. és ami a pláne így sem kell a kutyának sem, szóval ha semmi változás nem lesz hétvégén akkor megtartom. 1 szelet zsíros kenyér áráért azért nem fogom el pazarolni . Ha belegondolok így is tényleg hatalmas bukás .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#61) perge666 válasza trufa12 (#60) üzenetére


perge666
veterán

Én is azért döntöttem úgy hogy inkább megtartom,mert nagyon lement az ára,és mindenki alkudozni akart :F

(#62) trufa12 válasza perge666 (#61) üzenetére


trufa12
addikt

nekem még az sem , úgy fel tettem a hirdetést nem tudnak mibe belekötni .D nem mernek írni , de nem is vásárolják meg.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#63) Goldwin válasza trufa12 (#62) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Csak egy napig hirdetted! Még is mit vártál? Ha komolyan meg akartál volna válni tőle, akkor még mindig fent lenne a hirdetésed. Egy kicsit nevetséges a hozzáállásod.

(#64) trufa12 válasza Goldwin (#63) üzenetére


trufa12
addikt

én meg úgy állok hozzá hogy , ha valamit meg akarnak venni , akkor azt akár 1 óra alatt meg veszik
árazásom mindig nagyon jó volt, nem 1 napja üzletelek, volt olyan dolog amit fel tettem , 1 óra múlva jöttek érte

de általában 1-2 nap alatt mindent el tudok adni .)
de erre még érdeklődés sem volt . és láttam előre az lett volna hogy később jönnek az alkudozó seggarcok . nah nekem nem hiányzik , akkor inkább meg tartom ha nincs pénze senkinek akkor nekem ne alkudozzon meg irkáljon baromságokat a hirdetésembe.

erről ennyit :R

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#65) Mister_X válasza trufa12 (#64) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ügyelj a stílusodra, egy bizonyos kultúrált szintet tartsunk már meg... :U

A továbbiakban nem szeretnénk, ha a topicban chatelés folyna.

_______________________________________________________

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#66) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

sziasztok! egy kis segítséget kérnék ehhez:

Fekete nagy ps3-am. Teljesen sértetlen, dobozzal, papírjaival, 2009. januári vétel. 1 joy-al. Játékok hozzá: GTA 4 , GTA Episodes from Liberty City, Gran Turismo 5, Gran Turismo 5 Prologue, Assassin's Creed 2. , Motorstorm. Mind karcmentes eredeti, dobozban papírokkal.

Mennyit kérhetnék érte? A gép sose volt javítva, szétszedve, sem buherálva (bár ahogy néztem ez lassan hátrány..), cserélni szerettem volna, de nemigen jelentkezett senki.. előre is köszönöm!

Üdv: Laca

(#67) Mister_X válasza skylinelaca (#66) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi a sorozatszáma a PS3-nak, hény gigás?

Játékok:
GTAIV - 3k
GTAIV EFLC - 3k
Gran Turismo 5 - 3k
Gran Turismo 5 Prolouge - 1k
MotorStorm - 1,5k
Assassin's Creed 2 - 3k
Egyesével könnyebben elmennek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68) skylinelaca válasza Mister_X (#67) üzenetére


skylinelaca
senior tag

80gb-os, sorozatszámot most nemtudok mondani, nem otthon vagyok. Mi függ ettől? Miért számít?
(nem semmi milyen nyomott áron mennek az EREDETI játékok... :( ezzel most lesokkoltál...)

most amit felsoroltál árat, ennél többért vettem csak a GT5-t... :(
teljesen sokkolt a dolog, megvárom mit mondasz, de inkább megtartom az egészet.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#69) WhiteWalker válasza skylinelaca (#66) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az én árazásom:a gép mehet 30K-ért !
A játékok azért ennyire nyomott áron vannak,mert ezek szinte minden ps3 tulajnak megvan vagy játszott vele...sajnos ennyit érnek a gémek .

GTAIV - 4k
GTAIV EFLC - 3k
Gran Turismo 5 - 4k
Gran Turismo 5 Prolouge - 1,5k
MotorStorm - 1500k
Assassin's Creed 2 - 3k

De ahogy Mister_X is mondja,külön hamarabb eladod... ;)

[ Szerkesztve ]

(#70) Goldwin válasza skylinelaca (#68) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Mire számítottál? A generáció végén járunk. A MotorStorm például premier játék volt, ami azt jelenti, hogy 6 évvel ezelőtt jött ki. Egyébként szerintem az Assassin's Creed II nem ér 3.000 Ft-ot! Annyiért már Brotherhood-ot is kapni.

[ Módosította: mukibuci ]

(#71) skylinelaca válasza Goldwin (#70) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Nem a motorstormot sajnálom elhiheted. Nem keresni akartam rajta, xbox-ot akartam kipróbálni, de kihagyom szerintem. Megnézegettem a ps3 játékokat, inkább felújítom az élményt :P köszönöm mindenkinek :R

Üdv: Laca

(#72) Mister_X válasza skylinelaca (#68) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha abból indulok ki, hogy karácsonykor 30-ért a 40 gigásom, akkor 35k reálisabb ár érte. A legjobb konzol egy 80GB-os, amibe nagyobb vinyót raktak. A játékok nyomott ára kicsit a PSN+-nak köszönhető.

@Giinos: GT5-re azért mondtam 3k-t (ezen is nehéz lehet eladni...), mert boltban 6k egy bontatlan Academy Edition.

@Goldwin: sőt, múltkor akciózva volt 8£ a Store-on, ettől függetlenül érhet ennyit. Az már más, hogy 5k-ért veszek bontatlan ACIII 0day Editiont :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#73) skylinelaca válasza Mister_X (#72) üzenetére


skylinelaca
senior tag

A játékok értékéről az mindent elmond hogy a GTA EFLC-t a megjelenés napján megvettem.Emlékszem 576ban 16k volt és mind elfogyott mire odamentem azt mondta a srác ,hogy hiány van szóval 2 hét múlva jön még... még aznap megvettem vaterán 6k-ért a bontatlan játékot.

Üdv: Laca

(#74) perge666 válasza Mister_X (#72) üzenetére


perge666
veterán

Elég fura nekem hogy k.b. 1 hónapja majdhogy nem lehülyéztél amikor a PS3 fórumon megemlítettem hogy van ilyen beárazós topik,most meg szegény Giinost szóhoz sem hagyod jutni,meg folyton kijavítod :F
Más beárazós topikokban nem irkálnak egymásra az ármesterek.

[ Szerkesztve ]

(#75) Mister_X válasza perge666 (#74) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor még nem volt. Most már van. Amúgy: [link]. És azért jobb itt szerintem a két szemszög, mert másmilyen elvek alapján árazunk. És láttam már máshol, hogy korrigálták a társukat (zB.: Pista, az EVGA Radeon HD9870-nek inkább 48k a reális, nem 57). És Giinosnak is van billentyűzete, ha zavarok, szól. :) És és.

Legalább offba rakd.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#76) perge666 válasza Mister_X (#75) üzenetére


perge666
veterán

Dehogynem volt.
Azután írtam,hogy áraztattam,de mind1.
Végezd nyugodtan a dolgod,csak megjegyeztem.

(#77) WhiteWalker válasza perge666 (#74) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tény és való ,hogy más szemszögből nézzük és látjuk...ami nem baj... elején még zavart és bosszantott,mert nem szóltak előre , hogy kapok segítséget :U , de már nem foglalkozom vele , az én érdekem,hogy a kérdezőnek adjak választ és segíteni tudjam az eladásban...a többi már részletkérdés...aztán valamelyik árazást elfogadja,vagy nem :DDD .

(#78) trufa12 válasza WhiteWalker (#77) üzenetére


trufa12
addikt

Én meg azt mondom utána kell nézni a piacnak
persze biztos van olyan is mint én hogy kíváncsiságból ír , hogy jól gondolja e az árat

hát nem is ment el többért, a játékok eladásával nem szándékoztam tökölni külön , próbáltam de pár nap alatt sem volt érdeklődő így eladtam az egész packot 60 ért egyben hát mondanom sem kell óriási bukó ... pfff nem is számoltam össze nem is akarom :(

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#79) Mister_X válasza trufa12 (#78) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Én meg azt mondom utána kell nézni a piacnak"

Szerinted mi mit csinálunk? Hasra ütésre írjuk ezeket? Az érdeklődő meg elsősorban azért ír nekünk, mert 1) vagy fingja sincs neki, hogy mennyiért lenne ideális felraknia a gépét, mert nem tudja átlátni a piacot vagy 2) szeretné megerősíteni az elképzeléseit.

A bukó meg benne van a pakliban. Tőled is függ, hogy mennyire kötöd az ebet a karóhoz, hogy mennyire sürgős eladnod és engedsz-e az alkuknak.

@Giinos: hüpp, tehát elmehetek melegebb éghajlatra, oké, ezt megjegyeztem :O

:DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#80) WhiteWalker válasza Mister_X (#79) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bakker , olyan vagy mint a csajom,az is mindig félre érti amit mondok neki :DDD , szerintem az eladónak is jobb ha lát több árazást is :R

Másik: a használt dolgokon mindig bukó van...ezen mindig meglepődök mikor valaki ezen meglepődik... :DDD

(#81) Mister_X válasza WhiteWalker (#80) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ott a smilej :N
Nekem is fáj néha, hogy 30%-ot veszít valami az árából, ha leszedem róla a fóliát...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#82) WhiteWalker válasza Mister_X (#81) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Láttam a smile-t, azért raktam én is oda egyet ;)

Ezért is veszek ritkán premierkor játékot,ráér kicsit később is....most pl kivételt teszek,mert jön a GeoW új része boxra,amit elő is rendeltem :D

(#83) Mister_X válasza WhiteWalker (#82) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Télleg, te Damon Baird vagy :D
Én a GoW: Ascensionnal fogok így tenni, utána várakozások lesznek. Három nappal a megjelenés DS3-at megvehettem volna 9e-ért.

szerk.: selfheadshot, nem chattopic :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Sziasztok! A következő konzolra kérek szépen egy beárazást:

-pontos típus: PS3 60GB PAL CECHC04 2007. júliusi gyártmány
-állapot: külsőleg rendben (néhány apróbb karcot leszámítva szép állapot, kivéve, hogy a korábban sony matricával letakart gumipöcökből letört egy kis darab). Belsőleg: jelenleg jól működik, de volt már sárga ledes problémával javítva, amire nincs semmilyen garancia (s értelemszerűen én sem tudok rá vállalni semennyit.) A fej egyszer volt cserélve, de azóta nincs vele probléma (erre sincs már gari). A legújabb gyári firmware van rajta.
-tartozékok: csak a tápkábelt adnám a gép mellé. (Se kontroller, se játék.)

Mennyiért tudnám elpasszolni a vinyóval (eredeti 60GB), illetve anélkül?

Előre is köszi! :)

(#85) WhiteWalker válasza Shadowfax (#84) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vinyóval 25K...mert már voltak kisebb nagyobb gondjai...

(#86) Deller2010


Deller2010
tag

Sziasztok Ármesterek!

Xbox 360S 4GB (model: 1439, gyártva: 2011.04.20.) - "vitrines" bemutatópéldány volt.
Gyári tartozékok:
- 1db fekete vezeték-mentes kontroller (+2 db Duracell elem)
- CPA09-011A tápegység + 230V kábel,
- kompozit kábel,
- kompozit-SCART átalakító.
+ 1db játék: Assassin's Creed 2 ( link ) - ez csak a teszt/bemutató miatt került kibontásra.

Vadonatúj, de garancia nincs már. Xbox Live nincs aktiválva.
Nincs karc, kopás, egyéb sérülés, a kontroller borítása (markolata), gombjai nincsenek lekopva, kifényesedve. Optikai meghajtó és a kimenetek, hűtés, táp és tápellátás, konzol, kábel tökéletes.
Természetesen "Kinect ready". Saját dobozában.

Előre is köszönöm!

| regular IT guy |

(#87) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Szerintetek használt, eredeti DS3 joy-t mennyiért lehetne eladni?

Köszi!

(#88) Shadowfax válasza WhiteWalker (#85) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi! Vinyó nélkül szerinted mennyi?

(#89) WhiteWalker válasza Deller2010 (#86) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Játékkal együtt 40K , ha tényleg hibátlan állapotban van...

Shadowfax: vinyó nélkül szerintem 20K körül....az a baj hogy nagyon leharcolt állapotban van...

r3dsnake: DS3 joy? :U

[ Szerkesztve ]

(#90) Mister_X válasza r3dsnake (#87) üzenetére


Mister_X
nagyúr

5000Ft-ért meghirdetheted.

@Giinos: DualShock 3

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#91) WhiteWalker válasza Mister_X (#90) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R

(#92) DanielK


DanielK
addikt

Sziasztok!

Lenne egy PS3-am. 2007.03.23-án lett vásárolva 60GB fat (PS2 játékokat is visz). Megjelenéskor lett véve (576-ban)
Cserélve lett egy 320-as vinyóra, ezzel adnám el.
Doboza, számla is megvan még.
Szép állapotban. Rajta védőfólia, hogy ne karcolódjon.
Még nem volt szervizben, működik rendesen.
Adnék 2 DS3-at hozzá.

Köszönöm! :R

+Resi 1-2-3 és Uncharted 1-2-3 játékkal mennyi lenne? :B

[ Szerkesztve ]

(#93) Mister_X válasza DanielK (#92) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szia!

A gép reális ára 45.000Ft körül van a kontrollerekkel. Egyrészről jó, hogy futtat PS2-es játékokat, másrészről rossz, hogy futtat PS2-es játékokat, mert itt az alaplap felépítése és hűtése átgondolatlanabb volt az Emotion Engine miatt. Ez azért kétélű dolog, mert sokan pont ilyen gépet keresnek, mások viszont bizalmatlanabbak a típus iránt, mert arányaiban sok ilyen gép hibásodott meg az utódaihoz képest. Azért egy szériaszámot (CECH***) less meg nekem.

Játékokat érdemes külön eladogatni, mert jobban kijössz, maximum egyet-kettőt a gép mellé adsz.

Resistance: Fall of Man - 1500Ft
Resistance 2 - 2500Ft
Resistance 3 - 4000Ft (gondolok Network Pass ellőve)
Uncharted: Drake's Fortune - 3500Ft
Uncharted 2: Among Thieves - 4500Ft
Uncharted 3: Drake's Deception - 5000Ft

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#94) DanielK válasza Mister_X (#93) üzenetére


DanielK
addikt

Köszi, majd megnézem otthon. Menüből is meg tudom nézni? :F
Resi 3-nál nincs ellőve a network pass. online nem játszottam vele. :N

(#95) Goldwin válasza Mister_X (#93) üzenetére


Goldwin
aktív tag

A Resistance: Fall of Man és a Resistance 2 árazásával egyet értek, a többivel viszont nem igazán. Az alábbi árazással egész biztosan nem fognak a nyakán maradni a játékok!

Resistance 3 - 3.500 Ft (Online Pass nélkül 3.000 Ft)
Uncharted: Drake's Fortune - 2.000 Ft
Uncharted 2: Among Thieves - 3.000 Ft
Uncharted 3: Drake's Deception - 4.500 Ft (Online Pass nélkül 4.000 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#96) DanielK válasza Mister_X (#93) üzenetére


DanielK
addikt

ha elviszem közben egy hőpaszta cserére + takarításra (eléggé hangosan szokott zúgni már szegény), akkor csökken az ára? :F

(#97) Goldwin válasza DanielK (#96) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Nem, mivel jelentősen növeled vele a géped élettartamát!

(#98) Mister_X válasza DanielK (#96) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az áron egyáltalán nem változtat - semmilyen irányba.

Mister_X, magyar hangja Goldwin ;]
@Goldwin: a játékokra kivételesen az általános árat írtam, mert az Unchartedeket a minap kerestem megvételre és az általam talált legalacsonyabb árakat raktam be. Ezeken az árakon tényleg gyorsan elkelne, de pazarlás is lenne - mit nem adnék, ha 2000Ft-ért vehetnék Uncharted 1-et...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#99) Goldwin válasza Mister_X (#98) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Én sem találtam sehol Uncharted: Drake's Fortune-t 2.000 Ft-ért, így ha annyiért hirdetné meg, gyorsan túl tudna adni rajta. :) Ha más nem, te megvennéd! :D
Viszont Uncharted 3: Drake's Deception-t találtam jó árban.
[link]
[link]

(#100) biznisz_man


biznisz_man
tag

Sziasztok!
Mennyit érhet egy ilyen konzol?
Playstation3 12GB Wonderbook of spells bundle, move start pack-al együtt!
1 hónapos masina :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.