Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KONZOL beárazás
Kérdés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) WhiteWalker válasza Mister_X (#250) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm a segítséged :R , itt vagyok most már, még egyszer köszi, hogy besegítettél :R

(#252) Mister_X válasza WhiteWalker (#251) üzenetére


Mister_X
nagyúr

My honour, P.P.M.N.U.E.P.G. :R Ha már a jogom megvan hozzá :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#253) Tikakukac


Tikakukac
titán

FAT PS3, gyárilag 40 GB, jelenleg 250 GB vinyós.
Kisebb karcok a lakkfeketén, a plexi alatt kisebb gányolás nyomai, bontás nélkül nem látszik, meghajtóból a fej hiányzik, maga a meghajtó és többi része megvan.
Táp és komponens kábel, esetleg hdmi ha kell, egy alkatrésznek jó eredeti Joy és egy vacsi új, számlás, garis, 2 hetes utángyártott rezgős, vezeték nélküli.
Gari ofc már nincs :B

Erre mondjatok valamit :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#254) Mister_X válasza Tikakukac (#253) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahoi.

A gép maga a bénábbik kontrollerrel és a működéshez szükséges eszközökkel úgy 26-29k között mozog, de csak is a vinyó miatt. Az új kontrollert cirka 7-8k magasságában tovább lehet adni, ha DualSock 3. A neked megfelelő árat lődd be a minimum és maximum értékek alapján és csapd hozzá azt, hogy a HardverAprón az ár felének kétharmadából alkudnak :D

Sumimasen, El Presidente, csak kicsit elvonási tüneteim vannak, amiért WP-ről erotikusan áll hozzám a hírezőfelület és ezt a PS-est le kellett csapnom :B

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#255) Tikakukac válasza Mister_X (#254) üzenetére


Tikakukac
titán

Üdv ismét :B

Mennie kell mert meg fog ölni, az fix. Majd egy idő múlva veszek másikat :K

Tudom mi megy aprón, 4-5 éve aktívan tolom az ipart, 3 éve napi szinten nyálazom a notis részleget, ott már tudom mi a jó vétel, itt még azért csak puhatolózom.

A kontroller mint írtam utángyártott, elég jó, meg tényleg kézben nem volt szinte, ezt ahogy néztem max 3k-ért vinnék el.

Egyben, minden vackot összelőve 27k kezdő és 25k-s alkus ár? Kb.? :U

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#256) Mister_X válasza Tikakukac (#255) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Úgy bőven megéri, de simán mehet fel 30-cal, aztán lelkiekben megállsz ott, ahol neked kényelmes :K Ha jól emlékszem, neked kb. fillérekbe volt a cucc, szóval jól jársz mindenképp, csak ugye ezer fofint is pénz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#257) Tikakukac válasza Mister_X (#256) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, finoman szólva is ez a tipikus példája a 200%-os haszonkulcsos üzleteknek. De, aki szerencsés és mer, az nyer :DDD

Köszi a tippeket :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#258) WhiteWalker válasza Tikakukac (#257) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudtam , hogy ismerős a gép valahonnan....aszem a ps3 topicban kürtölted világgá a remek üzleted. :)
Most eladnád jó pízér , hogy vegyél egy újabbat?Vagy csak ez az én összeesküvés elméletem? :U :DDD

(#259) Tikakukac válasza WhiteWalker (#258) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem is feltétlen vennék újabbat. Most épp akadt egy jó gép simből, amire talán beruházok, de azt sem használnám egy darabig.

Üzletelni tudni kell, nyilván hülye lennék ylodos árban eladni vagy alkatrésznek a gépet, mikor nincs baja, csak a fej kéne bele. Elméletben viszik is, csak fizura várnak, majd kiderül. Max addig engedem az árat, amíg tényleg lecsap rá valaki azonnal, bukni nem fogok :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#260) WhiteWalker válasza Tikakukac (#259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Sok szerencsét az eladáshoz , jól járás legyen,ez a lényeg :DDD

(#261) Tikakukac válasza WhiteWalker (#260) üzenetére


Tikakukac
titán

Köszi, jönnek az ajánlatok bőven, de leginkább csodát akar mindenki olcsón. De azt még én sem tudok szerezni :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#262) snorbis2


snorbis2
tag

Üdv mindenkinek!
Ez a saját hirdetésem és szerintetek mennyi lenne az ideális eladási ára?
(A játékok másoltak)

[link]

Viviamo il modo in cui - Da solo

(#263) Mister_X válasza snorbis2 (#262) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Maximum 30.000Ft és ebből is pikk-pakk alkudnak majd legalább tíz százalékot.

Linkről nem szokás áraztatni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#264) snorbis2


snorbis2
tag

Továbbá erre is egy ideális árat. :)

[link]

Viviamo il modo in cui - Da solo

(#265) Mister_X válasza snorbis2 (#264) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:U

"KONZOL beárazás" - a tablettel erre fáradj. És ott ne linkről áraztass!

Szívesen amúgy...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#266) WhiteWalker válasza Mister_X (#263) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nagyon just in time-ba dolgozol :D , ezzel az 5 perces válaszidővel nehéz "versenyezni" :DDD ,amúgy: :R

[ Szerkesztve ]

(#267) Mister_X válasza WhiteWalker (#266) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öt perc? Dafuq... csak feljöttem este és láttam :B :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#268) bpribelszki


bpribelszki
csendes tag

Üdv!
Lenne egy RGH-s xbox360 250gb slimem minden gyári tartozékkal 2gyári joyal(Az egyik szinte új, matricás) +kinect (Kinect is alig használt, matricás). Megfordult a fejembe h eladnám. Ha lehet privátban kérnék árat.
köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#269) Legendd


Legendd
senior tag

Sziasztok!
Erre kérnék árazást!

Xbox 360 4GB SLIM
- 2 db gyári kontroller
- tökéletes állapot
- dobozában, minden tartozékával

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Alea iacta est!

(#270) Mister_X válasza bpribelszki (#268) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Privátban árazás nincs!"

@Legendd: jó lett az avataros :)

Prime Pricemaster Numero Uno El Presidente majd jön és beáraz mindenkit - én elbújok szégyenemben ée harakirit követek el, mert kifutottam az öt percből.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#271) WhiteWalker válasza Legendd (#269) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

40K-ért meghirdetheted , vagy az egyik joy nélkül 35K és külön azt a joyt 7000 ft-ért...talán hamarabb elviszik.

RGH<--- WTF??

[ Szerkesztve ]

(#272) Mister_X válasza WhiteWalker (#271) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaj, ne legyél már olyan izé... Reguláris Gamer Hadsereg, mi más.

@bpribelszki: a gép mindenestül 45.000Ft-ot ér, a Kinect szenzor cirka 20.000Ft, egyben 65.000-ért meghirdetheted, külön itt is hamarabb elmenne.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#273) WhiteWalker válasza Mister_X (#272) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én kérek elnézést :DDD

(#274) Peat;)


Peat;)
veterán

Sziasztok,

Eladó sorba kerül az x360-asom, árban kérnék segítséget:

2008 májusi arcade, falcon lapos, hdmi-s gép, egyszer volt szervizben 2010 körül, azóta megy, átalakítva nincs. Van hozzá 60gb-os hdd a memóriakártyán túl, a kontroller kicsit kopott de működik rajta minden. Szerintetek ezért mennyi a reális ár manapság?

(#275) WhiteWalker válasza Peat;) (#274) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Olyan 28K körül talán lesz rá vevő :)

(#276) Peat;) válasza WhiteWalker (#275) üzenetére


Peat;)
veterán

Köszönöm, nézegettem közben árakat, jó nagy a szórás, 25-ért fogom felrakni.

(#277) WhiteWalker válasza Peat;) (#276) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az is jó,de a 28-ból ha alkudnak még jól jársz ;)

(#278) lekorszke


lekorszke
csendes tag

Sziasztok!
Xbox 360 elite jasper lapos 120gb-os 3.0 as flashel 2joyal(egyik mw3as),10 masolt jatekkal,eredeti kabelekkel,dobozzal.
Mennyiert erne meg megvenni?

(#279) Mister_X válasza lekorszke (#278) üzenetére


Mister_X
nagyúr

35.000Ft, de szerintem mi nem ajánlanánk a megvételt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#280) lekorszke válasza Mister_X (#279) üzenetére


lekorszke
csendes tag

Pont annyiért venném...
Miért?

(#281) WhiteWalker válasza lekorszke (#280) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mert leharcolt lehet és régi...

(#282) lekorszke válasza WhiteWalker (#281) üzenetére


lekorszke
csendes tag

2007 es a box
Az àllapota hibátlan 2napra kölcsön kaptam semmi gond nincs vele.
Szerintetek igy akkor megérné megvenni?

(#283) Mister_X válasza lekorszke (#282) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hajjajjaj, ez akkor felejtős. Olyan első szériás, Zephyr alaplapos Elite lesz ez, hogy csak vonzza majd idővrl a 3LED-et...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#284) N0R6I


N0R6I
csendes tag

Sziasztok !

Erre szeretnék egy árat kérni.:

X 360 250

- minden tartozék
- garancia papír ( Több mint másfél év gari) (Ha jól tudom 2 évet biztosít az Ms)
- kitűnő esztétikai állapot
- Bf Bc 2, Forza 2, 3 Ultimate (felhasználatlan kódokkal) GTA IV Complete, Flatout Ultimate Carnage, Stuntmen Ignition
- HDD-n Crysis 2, meg pár Arcade
- 2 szilikon tok joy-ra
- 8-9 hónap Live tagság

Köszönöm előre is !

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#285) speed.fox


speed.fox
csendes tag

xbox360 super elite fényes 250gb-os konzol dobozos, alig használt ,gyönyörű állapotban ,
1 kontrollerrel , headsettel ,HDMI kábellel,AV kábellel,táppal, és sok játékkal (far cry 3, battlefield 3, medal of honor warfighter) ,microsoft pontért le lett töltve (Gta 4 ,need for speed hot pursuit ,assassins creed revelation, crysis 2 , worms 4 ultimate mayhem ,minecraft és még egy pár arcade játék).
(A gép nincs chippelve! Jelenleg Olasz Régiós az alkalmazások miatt (pl: youtube,internet explorer) ,ugyan úgy lehet live-ot kapni hozzá ,mint a magyarhoz!)
Idén kaptam, szeretném megtudni mennyit érhet!

(#286) WhiteWalker válasza N0R6I (#284) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gép 36k körül, de melyik verzió? Slim? vagy Fat?
-Bf Bc 2 3500ft
-Forza 2, 3 Ultimate 2000ft / 3500
-GTA IV Complete 5000ft
-Flatout Ultimate Carnage 2500ft
-Stuntmen Ignition 2500ft

A live tagság+ a HDD-n levő játékok = 0-val...sry...
Sok szerencsét ;)

(#287) Mister_X válasza WhiteWalker (#286) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szólok core2-nek, hogy lehet módosítani kellene az összefoglalót általános tudnivalókkal. Például, hogy miért 0ft a digitális meg a profil, stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#288) WhiteWalker válasza speed.fox (#285) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gép 30K-t érhet,mivel "régi"....A régió , hogy olasz,elvileg mindegy,mert Európai,ergó nálunk teljes értékű.A letöltött játékok nem érnek semmit,ez van ,ezt el kell fogadni...a többit pedig nézzük sorba:
-far cry 3 6000ft , ha nem élnek a kódok,ha igen akkor 7000ft
-battlefield 3 3000ft ha nem élnek a kódok,ha igen akkor 4500ft
-medal of honor warfighter 3500ft ha nem élnek a kódok,ha igen akkor 4500ft

üdv

(#289) WhiteWalker válasza Mister_X (#287) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ok :C , :R

(#290) N0R6I válasza WhiteWalker (#286) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Slim verzió de gondoltam ez egyértelmű, mivel írtam, hogy 1,5 év gari van még rá, ezzel semmi csipkelődő szándékom nincsen, csak úgy írtam... :) és köszönöm a segítséget! Minden jót!

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#291) N0R6I válasza Mister_X (#287) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Olvastam már, hogy írtátok, hogy digitális játékok értéktelenek, csak gondoltam megkérdezem a biztonság kedvéért, de tényleg leírhatnátok, hogy miért nem ér semmit egy digitális játék? Mert a profilt még meg is értem, bár azzal is tud játszani a másik tulaj még 8 hónapot, de oké, a profilt még lenyelem...

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#292) Mister_X válasza N0R6I (#291) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez lesz az új összefoglalóban: "sajnos a már aktivált digitális játékok eszmei értéke 0, azaz nulla forint, mert profilhoz vannak kötve és azok a Prohardver! alapelvei, illetve a Sony, Microsoft és Nintendo végfelhasználói szerződései szerint is tiltottak" - persze, hogy te mit beszélsz meg privátban a vevővel, az már rátok tartozik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#293) N0R6I válasza Mister_X (#292) üzenetére


N0R6I
csendes tag

Értem! Köszönöm az információt!

"Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember." - William Shakespeare -=/\=- No pain, no gain ! -=/\=- N0R6I felhasználónak 3 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - =/\=- CUCCOK.: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=N0R6I&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#294) speed.fox válasza WhiteWalker (#288) üzenetére


speed.fox
csendes tag

A legújabb xboxot 30 -ra árazod be? :Y

(#295) Mister_X válasza speed.fox (#294) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor félre értette, mert a Super Elite az a 250GB-os fat gép volt, nem a Slim.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#296) speed.fox válasza Mister_X (#295) üzenetére


speed.fox
csendes tag

:R

(#297) WhiteWalker válasza Mister_X (#295) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah most tisztázzunk valamit , van a régi super elit 250-es és van a slim 250-es ugye?
Akkor a kedves érdeklödő kicsit összekeverte a dolgokat ha jól sejtem...A kérdés az a slim 250-re vonatkozott ami nem super elite... jól látom? ;)

[ Szerkesztve ]

(#298) Mister_X válasza WhiteWalker (#297) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel a Supet Elite minden esetben matt volt, a hirdető meg fínyöst írt (rosszul csak nem lát), tehát az Slim 250GB akar lenni :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#299) WhiteWalker válasza Mister_X (#298) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én találjam ki a gondolatait vagy mi, ez nem a barchoba Vágó Istvánnal :DDD

(#300) Mister_X válasza WhiteWalker (#299) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nakorrigáljadmánazárazástte

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  KONZOL beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.