Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) LuridLand válasza Neil Watts (#1) üzenetére


LuridLand
csendes tag

Piros pont Dzsabba-nak, korrekt partner volt a Book of Spells PS3 játék tranzakcióban!!!

(#9802) knarpad


knarpad
csendes tag

pyttawrx üzletfélnek kérek egy piros pontot ezért az üzletért!

(#9803) bercii


bercii
csendes tag

Sziasztok!

Nagy pirospont szamó forumtársnak ezért az üzletért!

Üdv

bercii

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?sfor_all=bercii&submit= EMAIL: headset1000@hotmail.com TELEFONSZÁM: 06-20-543-1969

(#9804) bacsko42


bacsko42
tag

Pirospontot kérnék akoska07-nek ezért a videókártyáért, gyors, korrekt üzletfél, ajánlom ! :R

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#9805) Thrawnad


Thrawnad
senior tag

Pirospont Killer81 kollégának ezért

Valahogy nekem mindíg sietős :D De ő partner volt még ebben is.

Thrawnad

Hardver hibára ritkán van jó szoftver...

(#9806) rdanii13


rdanii13
tag

Tirexi : Pirosat érdemel ezért a telefonért !! Gyors, korrekt, megbízható srác! :)

(#9807) Macccy


Macccy
senior tag

Piros pötty illeti ASTON117 nick alatt futó srácot EZZEL kapcsolatosan, mert minden a megbeszéltek szerint zajlott!

Köszönöm!

(#9808) gabeeboy


gabeeboy
csendes tag

Sziasztok,

Szeretnek egy hatalmas pirosat tolni gyuri844 forumtarsunknak a sikeres kifogastalan uzlet lebonyolitasaert,aminek alanya egy Castone CPA 300-as vegfok volt.
Batran ajanlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#9809) DIESELPOWER válasza gabeeboy (#9808) üzenetére


DIESELPOWER
aktív tag

Üdv! Vissza is kérnék egy pirosat gabeeboy fórumtársnak ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#9810) RedWing


RedWing
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék kérni egy piros pontot crazi fórumtársnak EZÉRT az üzletért.

Mindenkinek maximálisan ajánlom! Türelmes, pontos, korrekt eladó, még előre utalás esetén is! Ritka az ilyen! Becsülendő! :R

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#9811) waithEard


waithEard
őstag

Pirospont jár babi02 kollégának. Előre utalással vásároltam tőle ezt:Accelero S1.
Megbízható tag, ajánlom. :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#9812) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Kérnek egy pirosat magika fórumtársnak, casio fényképező kábelt vettem tőle. Korrekt PH-s :R

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#9813) waithEard


waithEard
őstag

Pirospont jár joinr kollégának. Előre utalással vásároltam tőle ezt.
Danke! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#9814) Gargantua


Gargantua
csendes tag

Piros pont kollégának po1son megbízható üzlet ember!

[URL=http://bfbcs.com/stats_pc/Gargantua][IMG]http://g.bfbcs.com/20894/pc_Gargantua.png[/IMG][/URL]

(#9815) JoinR válasza waithEard (#9813) üzenetére


JoinR
senior tag

Megy vissza a piros waithEard-nek ezért.

[ Szerkesztve ]

(#9816) zizi7229


zizi7229
tag

piros pontot kérnék morgo.o kollégának ezért az üzletért

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#9817) FischBOON


FischBOON
újonc

Kérnék Laci2277-nak 1 pirospontot a korekt és gyors üzletért.Megbízató eladó,a vásárolt videókártyával nem volt semmi probléma.

(#9818) tibi206


tibi206
tag

Pirospont jár -zolee- fórumtársnak . Előre utalással vásárolta tőlem ezt.
Köszönöm! :R

(#9819) Mateosz válasza dracox (#9730) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Megy vissza is a piros pont dracox fórumtársnak ezért az üzletért. Korrekt vevő, ajánlom másnak is!

*** Be prepared! ***

(#9820) norbyone

Kérnék egy pirosat solaris7 kollégának ezért az üzletért T61 Palmrest. Gyors kommunikáció, gyors utalás, és megbízható emberke, csak ajánlani tudom... ;)

(#9821) kenny123


kenny123
addikt

Tollhegy-nek jár a pirospont, ezért. Megbízható vásárló, előre utalt, minden a legnagyobb rendben zajlott. Csak ajánlani tudom. :R

yo

(#9822) Mateosz válasza Neoteric (#9789) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Neoteric fórumtársunka is kérek piros pontot. Itt üzleteltünk, korrekt vevő, másnak is ajánlom!

*** Be prepared! ***

(#9823) Garren


Garren
újonc

Nyugis kollegának szeretnék kérni egy Piros pontot az eladott prociért. Minden a legnagyobb rendben ment.

(#9824) mpeti3


mpeti3
csendes tag

Kérnék egy piros pontot David93Pecs kollégának a PS2 memóriakártyáért!
Korrekt, megbízható eladó, ezúton is köszönet neki a csomagért! :R

Ide kell írni majd valami frappánsat...

(#9825) clewer


clewer
csendes tag

Piros pontot kérek DemonDani számára a Sony Xperia U telefonom vásárlásáért. Rendkívül korrekt és gyorsan reagáló partner, megbízható, csak ajánlani tudom!

Ezen kívül piros pontot kérnék kiscsáko felhasználónak, tőle vettem az LG Optimus 7 telefont. Gyors, gördülékeny üzlet volt, a készülékkel és a tartozékaival minden rendben van, és külön díjazom, hogy 3 nap garanciát adott. Ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Email:danielkovacsdesign@gmail.com Tel: 06303744189

(#9826) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Kérnék egy nagy pirosat :[link] kollégának korrekt megbízható pontos eladó ezt vettem meg tőle:[link] Jár a piros neki! köszönöm

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9827) kungzi


kungzi
veterán

danih kollégának kérnék egy piros pontot, egy BF3 EU Limited Edition-t vásároltam tőle. Ahogy megérkezett hozzá a pénz, azonnal kaptam a telepítő kódot, ami tökéletes. Ajánlott eladó! Korrekt üzletember! :R

(#9828) tgyurcy


tgyurcy
csendes tag

zoltan6 kollégának kérnék piros pontot egy Samsung 512/400mhz-es RAM-ot vásároltam tőle

(#9829) LeC


LeC
addikt

luimapeiz kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#9830) Undoroid válasza Undoroid (#9772) üzenetére


Undoroid
őstag

Újabb pirosat kérnék szépen Zodicus kollégának! Most a monitorját vásároltam meg! Most is pontosan érkezett a megbeszélt találkozóra! A termékkel is minden rendben volt! Máskor is szívesen üzletelek Vele!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#9831) Tomika085


Tomika085
csendes tag

Szeretnék piros pontot kérni [zsolesz123] tagnak, [ezért] az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint ment. Megbízható!

Köszönöm :R

Tomi

(#9832) szamó


szamó
tag

Kérnék egy piros pontot bercii fórumtársnak ezért az üzletért

[ Szerkesztve ]

Ikres apuka

(#9833) kiscsáko válasza clewer (#9825) üzenetére


kiscsáko
tag

Mehet egy piros clewer felhasználónak, lg_optimus_7-et vett tőlem. Gyors, precíz vevő. Külön köszönet a bizalmáért, hogy előre utalt. Megbízható partnerek között ez nem okoz gondot :R

(#9834) brown26


brown26
tag

Egy pirosat kérnék mosqa kollégának, ezért az üzletért.
Mindenkinek ajánlom :R

(#9835) Weaver


Weaver
senior tag

aveos-nak [link] mehet a piros, mint vevő, ezért az üzletért:
[link]

korrekt, megbízható!

(#9836) LamaCube


LamaCube
addikt

bsnss1976 fórumtársnak egy hatalmas piros pontot kérnék, ezért az üzletért. Nagyon gyors, korrekt , megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#9837) akoska07 válasza bacsko42 (#9804) üzenetére


akoska07
nagyúr

bacsko42 -nek is jár a pirospont a fent emlitett üzlet -ért.

:R :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9838) akoska07 válasza cavalorn77 (#9775) üzenetére


akoska07
nagyúr

cavalorn77 -nek is jár a pirospont a fent emlitett üzlet -ért.

:R :R

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9839) don dante


don dante
aktív tag

Hy!

Kérnék egy pirosat erandras0 részére egy tökéletes Overmax Concordia táblagépet vettem tőle... Csak ajánlani tudom mindenkinek mint üzletfél... Megbízható PH-társ...

Köszönöm! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#9840) akoska07 válasza energy4ever (#9757) üzenetére


akoska07
nagyúr

Szintén jár a pirospont energy4ever -nek a fent emlitett üzlet -ért.

:R :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9841) Mosqa


Mosqa
tag

brown26 kollégának kérek pirosat ezért a hűtőért
rendes, csak ajánlani tudom :)

mosqa felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9842) joe-ker


joe-ker
senior tag

Kéretik bejegyezni egy nagy piros pont kurias kollégának ezért az üzletért.

(#9843) keringospasi


keringospasi
tag

Szeretnék kérni egy nagy pirosat ezért az üzletért biznic
Csokiiinak

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#9844) Adamos x11


Adamos x11
tag

Sziasztok!

Egy piros pontot kérek *Tata* kollégának, ezért az üzletért!
Minden rendben volt, korrekt megbízható! :R

(#9845) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Final Caleb-nek is pirosat pls. :)
Még tavaly 2012.10-honapban vásároltam jőle egy alaplapot, most jutott eszembe a piros. :)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#9846) hm74


hm74
aktív tag

Piros pontot adok arus12 fórumtársnak.
USB kábelt vett tőlem. Zökkenőmentesen lebonyolítottuk az üzletet.

[ Szerkesztve ]

(#9847) Galbi8899


Galbi8899
csendes tag

Szeretnék kérni Iginotusnak egy pirosat a 6870 ért korrekt rendes eladó. :R

...

(#9848) pockhome


pockhome
senior tag

Kérnék egy Piros Pontot XmoD kollégának, ezt a VGA-t vettem tőle.
Minden rendben volt.
:R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#9849) believil


believil
tag

Szeretnék kérni egy PIROS pontot po1son -nak ezért az üzletért (BF3 premium key) Gyors, megbízható!

[ Szerkesztve ]

(#9850) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok Pirospontott szeretnék kérni [kjani18]
Ezért a
[monitorért
Korekt ember és üzletfél! Köszönöm :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.