Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Dawide@axele válasza Źşë' (#1997) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Szeretnél kérni 1 nagy pirosat Źşë Kollégának a gyors és pontos üzletért.Ezt vettem tőle ezért

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#2002) pepperochino


pepperochino
csendes tag

Piros pontot kérnék balu72 kollégának. Korrekt vásárló, minden a megbeszéltek alapján történt. Az üzlet: Asus Xonar D2. Tisztelettel: pepperochino

(#2003) pepperochino


pepperochino
csendes tag

1 piros pettyest kérnék k_danee15 kollégának a sikeres üzlet lebonyolítása végett. Minden a megbeszéltek alapján történt, korrekt vásárló. Az üzlet : LG 502 csere a keverőmre. Tisztelettel: pepperochino

(#2004) Balu4


Balu4
csendes tag

Kérnék pirosat freaghill fórumtársnak, ezért. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

(#2005) freaghill


freaghill
őstag

Nagy pirosat szeretnék kérni Balu4 kollégának, ezt a kártyát vásárolta meg tőlem. Csak ajánlani tudom!

(#2006) NTonee


NTonee
veterán

Kérnék szépen egy piros pontot sztikac fórumtársnak ezért az üzletért.
Gyors, korrekt, pontos eladó, hibátlan, új állapotú áruval!

(#2007) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Piros pontot kérnék ezért golyo191-nak. Köszönöm neki az üzletet! :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2008) caprine


caprine
aktív tag

Kérnék egy piros pontot Palee1989-nek a AKG K324P-ért. :R THx.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#2009) jaffa 2843 válasza Soni (#1966) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Az alábbi kollégáknak kérnék vissza is egy-egy pirosat.
- Soni-nak, aki ilyet vásárolt tőlem, valamint
- Bufo bufo-nak szintén ezért a boltért.

Mindkét úriember megbízható és korrekt üzletfélnek bizonyult. :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2010) SohanHUN


SohanHUN
csendes tag

Kérek egy nagy pirosat nagy késéssel tomek017 -nek, ezért az üzletért. :)

(#2011) golyo191


golyo191
csendes tag

Sziasztok.Egy pirosat kérnék a ph kedvencének DeadMeat a sikeres üzletért.Korrekt,megbízható.Üdv.

Telefonon gyorsabb: hetven 9343három62

(#2012) justflash


justflash
tag

cashback kollégának kérek egy pirosat, egy Sony X8-at vettem tőle, minden rendben és nagyon gyorsan ment, maximálisan ajánlott üzletfél!

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#2013) holusoft válasza Neil Watts (#1) üzenetére


holusoft
csendes tag

Üdv.
1-1 piros pontot kérnék az alábbi kollégáknak a hibátlan termékekért.Köszönöm.Korrekt és megbízható eladók.

[kzaabox] ezért: [C25]

[Seaby] ezért: [5110]

(#2014) Jubiii válasza maxxenergie (#1955) üzenetére


Jubiii
tag

Maxxenergie kollégának viszonzásul kérnék pirosat ezen termék az adás-vételéért. Korrekt, megbízható vevő volt az üzlet során. Nyugodt szívvel ajánlom üzletfélnek!

:R

(#2015) lebowski91


lebowski91
csendes tag

Mindenképp jár egy piros pont 5teve kollégának, egy Intel Q8200 CPU-t vásároltam tőle... Megbízható, gyors üzlettárs!!!

(#2016) Amilo99


Amilo99
csendes tag

Nagy pirosat kérnék krisz2011 kollégának ezért az üzletért.

(#2017) Chronos6


Chronos6
tag

Nagy pirosat kérnék Parampa-nak ezért a kártyáért. Korrekt eladó!

(#2018) Finwe


Finwe
őstag

Kérnék egy pirosat Szpilu__25-nek ezért az üzletért: [Bővebben: link]

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#2019) QwerG


QwerG
tag

Kérnék egy piros pontot adi mester fórumtárnak ezért a nagyszerű CPU hútőért. Köszönöm az üzletet.

(#2020) Bigpapa_


Bigpapa_
csendes tag

bager13-nak kérnék egy pirosat ezért az üzletért. Minden a legnagyobb rendben ment, gyors és megbízható! :R

(#2021) salesman


salesman
őstag

Kérnék szépen egy piros pontot charlie22m fórumtársnak ezért az üzletért.

Türűűűdrááá!

(#2022) dredbiro


dredbiro
senior tag

Piros pontot szeretnék kérni shteer fórumtársnak,ezt az alaplapot vásároltam tőle.Minden a megbeszéltek szerint történt,bátran ajánlom mindenkinek :R

Good hunting,STALKER !

(#2023) szajoho


szajoho
tag

Egy piros pontot kérnék vikcsi kollégának ezért az üzletért.

Megbízható és korrekt vevő,csak ajánlani tudom! :R

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#2024) szajoho


szajoho
tag

Egy piros pontot kérnék Tibcsi68 kollégának ezért az üzletért.

Megbízható és korrekt vevő,csak ajánlani tudom! :R

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#2025) vikcsi válasza szajoho (#2023) üzenetére


vikcsi
aktív tag

szajohonak kérnék egy pirosat, hiszen megint egy sikeres üzletet zárhattunk!
Köszönöm :R

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#2026) lori80


lori80
tag

Sziasztok.
goldenkikiri kolleganak kernek szepen egy nagy pirost ezert az uzletert :R

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#2027) Dominó85


Dominó85
veterán

Egy nagy PHiros pontot kérnék Gaben01 kollégának a rendkívül gyors és korrekt üzletért. Egy Scythe Kaze Master-t vettem tőle. Ajánlott PH-s. :K

* Péter - 06302461862 *

(#2028) Misi_D


Misi_D
tag

Sensejke kollégának megy egy piros, az itteni Dota 2 gift miatt.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#2029) Misi_D


Misi_D
tag

Vidaila kollégának szintén repül egy piros, az itt vásárolt Stronghold pakk miatt.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#2030) leximester


leximester
tag

r0ach kollégának kérnék egy pirosat, ezért az üzletért. Gyors korrekt csak ajánlani tudom.

(#2031) Gaben01


Gaben01
őstag

Kérnék egy pirosat bevarrni Dominó85 kollégának ezért az üzletért.Korrekt arc,ajánlott.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#2032) parampa


parampa
aktív tag

Nagy PIROS pontot kérnék szépen Chronos6 kollégának ezért a videokártya vételért. :R

(#2033) _seth_ válasza medvetalp78 (#1938) üzenetére


_seth_
veterán

medvetalp78-nak kérnék egy pirosat ezért a telefonért: [link] :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2034) pisti666


pisti666
tag

Pirosat kérnék bager13 kollégának ebből az üzletből ezért (World of Goo, Anomaly, Osmos, and EDGE)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#2035) balu72


balu72
tag

pepperochino részére kérnék egy pirosat ezért az üzletért.

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#2036) vidékiürge


vidékiürge
tag

Piros pontot gheszilard üzlettársnak, egy Seagate 1TB-os vinyóért! Kiváló portékát árult!

[ Szerkesztve ]

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#2037) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

zsolesz010 kollégának kérnék egy piros pontot EZÉRT az üzletért.
Köszönöm!

(#2038) zsoldi80 válasza Trident28 (#1961) üzenetére


zsoldi80
tag

Pirosat szeretnék kérvényezni Trident28 kollégának ezért az üzletért, illetve a bizalomért, amivel megtisztelt. Egy procit vásárolt tőlem.

(#2039) oil válasza d@minator (#873) üzenetére


oil
tag

Viszont kérném a pirosat d@minator PH tagnak, ezért a VGA-ért!
Köszönöm! :R

(#2040) ygnacz


ygnacz
csendes tag

Kérnék egy pirosat [Ezért] az üzletért, amit [Krisz195] kollegaval bonyolitottam le! :)

Róna Áron

(#2041) shteer válasza dredbiro (#2022) üzenetére


shteer
titán

kérném viszont a pirosat dredbiro fórumtársnak a vételért

..szerintem jónak tűnik

(#2042) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Omika77 kollégának küldenék egy piros pontot. Korrekt volt, ezeket a ramokat megkapva elutalta a pénzt.

Megvenni és megszerelni...

(#2043) Meister88


Meister88
csendes tag

geza118899 érdemel 2 azaz 2 db pirospontot a GTX650 OC Gigabyte VGA-ért valamint a kingmax 2gb ddr2 800 memória modulért. Minden rendben zajlott, korrekt, pontos, gyors és megbízható partner.

(#2044) markzolee


markzolee
tag

Hatalmas pirospont Oranos kollégának a processzorért. Gyors, pontos és minden a leírtaknak megfelelően teljesült. Ezúton is köszönöm :R

Telefon: +36304421483

(#2045) adi mester


adi mester
tag

Piros pontot kérnék QwerG kollégának, ezért az üzletért: EKL AG mini LGA1155 / 56 cpu hűtő HTPC-kbe...

Az üzlet során minden rendben zajlott, az utalás is időben érkezett. Korrekt vásárló! Csak ajánlani tudom :R

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#2046) myk02


myk02
csendes tag

Kérnék egy piros pontot kpeteee fórumtársnak.Egy Intel MiniPCI-e kártyát vettem tőle!Minden rendbe ment.Ajánlom mindenkinek!

(#2047) baderoli


baderoli
tag

Pirosat szeretnék kérni TechN7-nek ,ezért a gyors,korrekt üzletért!

(#2048) ruti


ruti
Közösségépítő

pirospöttyöt kérnék szépen Crus kollégának, innen vásároltam tőle
:R

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#2049) zsolesz010 válasza Balesz1899 (#2037) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Balesz1899 fórumtársnak kérnék egy pöttyöt ezért. :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#2050) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Piros pontot kérvényezek conqver fórumtársnak!

Válogatott i7-3930K-t vett.

Személyesen futottunk össze, minden rendben volt a találkozóval és az üzlettel is, korrekt partner.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.