Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-07-12 20:08:34

LOGOUT.hu

Az új hardverapróban beépített értékelési rendszerét használd, de ha szeretnél, itt is adhatsz e szabályok betartásával:
- akkor értékelt, ha már nem fog megváltozni a véleményed!
- rögzített pontokat az értékelésből nem törlünk
- hozzászólásodban szerepeljen a hozzászólásban üzletfeled neve, linkeld a megkötött üzletről szóló apróhirdetést és az üzletfél adatlapját is. például: kukoricajános: piros pont, mert megvettem ezt.
- hozzászólásod NE tedd OFF-ba, ezt a Topikgazdák teszik, ha lepontozták!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Joci0623


Joci0623
csendes tag

Piros pontot adnék vasi89 felhasználónak ezért az üzletért.

www.netfort.hu

(#9352) Mayall


Mayall
tag

Kérnék egy pirosat Winner_hun fórumtársnak ezért az üzletért.

(#9353) kárátékutyá válasza Joci0623 (#9351) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Kérek szépen egy piros pöttyöst fi:zi'k fórumtársnak a FiiO 6 erősítőért. Minden flottúl ment, megbízható, korrekt. Köszi!

(#9354) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Kérek szépen egy piros pöttyöst kuntics fórumtársnak ezért az üzletért. Minden flottul ment, megbízható, korrekt. Köszi!

(#9355) kripo


kripo
tag

Pirosat kérnék ysengrin fórumtársnak, mert megvásárolta tőlem előreutalást követő postázással a Rikomagic MK802 IIIS termékem. Köszönöm!

"Bánj mindennel és mindenkivel úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak."

(#9356) RiddleR


RiddleR
aktív tag

LÁZ kolléga részére kérek egy pirosat. Korrekt, megbízható vásárlónak bizonyult ennél az üzletnél.
Köszönöm.

(#9357) int


int
tag

Viktoár kollégának kérnék egy piros pontot ezért az üzletért. Korrekt vevő mindenkinek ajánlom.

törölt acc

(#9358) FranktheBoss


FranktheBoss
csendes tag

Egy pirosat kérnék Kroni1 -nek, az eredetileg ebben a hirdetésben szereplő Defy akksiért.
Köszönöm!

(#9359) sanci777 válasza ati012 (#9226) üzenetére


sanci777
tag

Kérnék pirosat ati012 kollegának v3505 alkatrész üzletért, korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek.

(#9360) steadywarp


steadywarp
tag

[Ezért] szeretnék egy nagy piros pontot kérni a [kollégának!!!!]Hibás kijelzőt adott el reklamáltam és ő teljesen korrektül járt el vissza utalta az ár felét

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#9361) section9


section9
őstag

Kérnék egy piros pöttyöt kripo-nak, a Rikomagic Mk802III üzletünkért! :)

(#9362) petipetya


petipetya
nagyúr

Szeretnék kérni egy piros pontot JRR részére ezzel a hirdetésemmel kapcsolatosan: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#9363) csevede


csevede
tag

Szép napot kívánok! grobi007-nek szeretnék kérni egy piros pontot, gyors, korrekt, pontos, alapos! Ezt a készüléket vásároltam tőle. Ajánlott üzletfél!!

csevede felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#9364) dauphin


dauphin
aktív tag

Egy nagy Pirosat szeretnék adni Vasinger! fórumtársnak a segítőkészségéért és személyes segítségnyújtásáért ebben a problémámban. Köszönet érte!

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#9365) Gabor99


Gabor99
tag

Piros pontot kérnék Murder kollégának, ezért az üzletért

Az üzlet során minden rendben zajlott :R
Köszönöm az üzletet!

[ Szerkesztve ]

(#9366) dauphin


dauphin
aktív tag

Pirosat szeretnék adni emiki6 és Rypejakten fórumtársnak az önzetlen segítőkészségért ezen problémám megoldásában nyújtott munkájukért. Köszönet érte nekik.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#9367) JasonFly79


JasonFly79
csendes tag

R.Woodoo fórumtársnak kérnék egy piros pontot, innen vásárolt tőlem Suprem Commander játékokat! Köszi!

(#9368) Balu12


Balu12
csendes tag

Pirosat szeretnék kérni r.o.b.e.r.t. Kolegának az új ramtartóért igen praktikus!
Megbízható és jófej eladó különösen ajánlott!

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#9369) Balu12


Balu12
csendes tag

Egy pirosat szeretnék kérni r.o.b.e.r.t. Kolegának mert elveszett a csomag a postán és küldött egy másikat ingyen!
Csak ajánlani tudom!

Haswell hőproblémáinak megoldása: http://logout.hu/bejegyzes/balu12/haswell_hoproblemainak_megoldasa/hsz_1-50.html

(#9370) Linkh


Linkh
tag

Szeretnék kérni én is piros pontot Szamo kollégának ezért a cseréért.

(#9372) Fail3D! válasza N_A_S (#9178) üzenetére


Fail3D!
addikt

N_A_S kollégának egy hatalmas pirosat a Gigabyte GTX690 -ért, a hirdetés tartalmat megváltoztattam közben, de ez volt a link.

(#9373) Pörkölt27


Pörkölt27
csendes tag

Nagy nagy Pirospont MetalPeti kollégának, a q6600-as prociért!!!!!!!
[link]

(#9376) Smile8822


Smile8822
senior tag

Sziasztok Weaver kollégának szeretnék kérni egy Pirosat Ezért az üzletért korrekt megbízható eladó!

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#9377) Shad0w


Shad0w
senior tag

Piros pont FingR86 fórumtársnak ezért az üzletért: AVerTV Hybrid Volar HD.
Megbízható eladó.

(#9378) Omega81


Omega81
senior tag

Jár a piros pont keringospasi kollégának, gyors és korrekt eladó, mindenkinek bátran ajánlom. Az üzlet: itt köttetett. :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#9380) ultisjani


ultisjani
csendes tag

Kérnék egy piros pontot http://hardverapro.hu/tag/ricsi833.html-kollégának ezért a [link]htmlkártyáért.Megbízható,segítőkész,100% pozitív!Köszönöm az üzletet!

[ Szerkesztve ]

(#9381) VateRicsi válasza Atipapa (#9303) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Atipapa fórumtársnak is mehet visszafelé a piros pont. Ezt a laptopot vette tőlem. Pontos, megbízható tag, ajánlom üzletfélként mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#9382) kuntics válasza kárátékutyá (#9354) üzenetére


kuntics
aktív tag

(#9383) ultisjani válasza VateRicsi (#9381) üzenetére


ultisjani
csendes tag

Kérnék egy piros pontot ezért a http://hardverapro.hu/tag/ricsi833.html][link]http://hardverapro.hu/apro/asus_7850_directcu_ii_2gb_elado/hsz_1-200.html)[link](/L) kártyáért.Megbízható segítőkész!Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#9384) Nikolaidc


Nikolaidc
csendes tag

Pirosat nagyonnagym tagnak a Sony MDR-v150 és iPod touch tartozékok cseréjéért ! :R

Telekommunikációs szerviztechnikus - keress bizalommal

(#9385) ultisjani


ultisjani
csendes tag

Elnézést kérek de nem tudom összehozni,ha egy módi korrigálná,megköszönném!!

(#9386) l@czko


l@czko
tag

Kérnék egy pirospontot Fli4l kollegának a sikeres videokártya üzletért!

Köszönöm!

(#9387) pedozs válasza l@czko (#9386) üzenetére


pedozs
csendes tag

pirost kérnék />HaN</ kollégának! előre utaltam és rendben megkaptam a hirdetésben szereplő játékokat!
megbízható kolléga!!!

pedozs felhasználónak 642 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!Ha veszem a fáradtságot,hogy írok,akkor viszont is elvárom. Sikeres üzlet esetén a piros szinte kötelező!:) Mindig nézd meg a megbízhatóságom,nem Átverni,hanem ELADNI-VENNI akarok!! Köszönöm,hogy elolvastad!

(#9388) attaba


attaba
csendes tag

Szeretnék egy pirosat Kekebatta részére, erre az üzletre. Korrekt, pontos vevö!

Attaba

Ha itt látod a hirdetést, akkor az még megvan. Ha eladtam törlöm! Lehetőleg privátot írj, azt biztosan olvasom.

(#9389) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Szeretnék pirosat adni mexel -nek ezért.

(#9390) M_o_g_y_i válasza nagylaci32 (#8946) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Küldöm a -ot nagylaci32 kollégának, megbízható vevő, akkutöltőt és lámpákat vett tőlem.
Minden a megbeszélteknek megfelelően zajlott. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#9391) brown26


brown26
tag

Egy nagy pirosat helkis kollégának ezért az üzletért
A legkorrektebb ember akivel a ph találkoztam eddig, mindenkinek csak AJÁNLANI tudom.

(#9392) grrpowa


grrpowa
aktív tag

outsider94 nek kérnék egy piros pontot egy tabot vettem tőle sajnos a hirdetést már törölte így azt nem bírom linkelni

0631 7710098

(#9393) R.Woodoo


R.Woodoo
tag

Kérnék egy piros pontot JasonFly kollégánka a gyors és korrekt üzletért, steam játékot vettem tőle! Ajánlom mindenkinek!

(#9394) Zodicus


Zodicus
senior tag

Pirosat kérnék chriss81 fórumtársnak az alaplap üzletért. Pontos és megbízható üzletfél.

(#9395) udvaria


udvaria
csendes tag

Kérnék egy piros pontot tomtom0802 kollégának
ezért az üzletért.
Korrekt, megbízható partner.

A bölcs férfi nem játszik bakugrást az orrszarvúval...

(#9396) XSIboy


XSIboy
tag

Szeretnék kérni

realmadrid
kollégának ezért az üzletért!
Minden úgy volt ahogy írta, s az átadás/átvétel időpontjában is rugalmas volt!
AJÁNLOM mindenkinek!
Köszönöm!

(#9397) tikshow


tikshow
addikt

S.Feri-nek kérnék egy pirosat ezért.

(#9398) orgazzmoo_2


orgazzmoo_2
csendes tag

Sziasztok! Egy pirosat kérnék B@dsector-nak, ezért a winyóért , hibátlan és hamar zökkenőmentesen eltudtuk intézni!

Bf3-4/Origin: O_r_g_a_z_m_o_O

(#9399) 8HAA


8HAA
tag

Kérnék szépen heno68 részére egy nagy piros pontot processor üzletért. :R

(#9400) penge1975


penge1975
csendes tag

Sziasztok.
Kérnék egy pirosat TeKy69 fórumtársnak ezért az üzletért.Nagyon korrekt és segítőkész.Csak ajánlani tudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.