Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Mero1980


Mero1980
csendes tag

Nagy piros pont jár
LeC kollégának is ezért az üzletért seagate barracuda korrekt megbizható bátran ajánlom mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#702) Joltee


Joltee
aktív tag

vasutas01 fórumtársnak kérek egy pirosat, aki memóriát vett tőlem; az üzlet zökkenőmentesen lezárult! :)

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#703) Lac003


Lac003
csendes tag

Kérnék Feri555-nek egy pirosat 3db ventiért.

Üdv:Lac

(#704) laki7 válasza zarayg (#687) üzenetére


laki7
csendes tag

Piros pont zarayg-nak egy postai úton lebonyolított üzletért. Korrekt,gyors megbízható partner.

(#705) CippyO


CippyO
tag

kérnék egy hatalmas PIROSPONTOT Omega81 kollégának a gyors és pontos vásárlásáért!

(#706) Skyline15


Skyline15
tag

Kérnék egy piros pontot hcs0924 kollégának ebből a tápot, illetve memóriákat vettem meg.

"- Nagyapa, Te hős voltál a háborúban?. - Nem de örülök hogy hősökkel szolgálhattam."

(#707) ujhlac


ujhlac
tag

Szeretnék kérni saxicola kollégának egy hatalmas piros pontot a pc játékokért!
Nagyon korrekt, gyors! És a lemezek, mintha most hoztam volna ki a boltból!
Tehát bátran ajánlom mindenkinek! Köszönöm! :R

(#708) saxicola


saxicola
csendes tag

Hatalmas pirospont ujhlac fórumtársnak [link] a megbízhatóságáért és a korrekt vásárlásáért: [link]

(#709) david9999999


david9999999
tag

Egy pirospont Mr.Kilmister -nek [link] Késésem ellenére türelmesen várt, az csere gyorsan és rendben megtörtént [link]

(#710) Madmax81


Madmax81
aktív tag

Kérek egy piros pontot -Deluxe- kollegának a sikeres üzletért

[ Szerkesztve ]

1956-2010 07.22 Varga László

(#711) NogeOne


NogeOne
tag

Köszönöm donlacaone kollégának az üzletet. - Hitachi 100GB laptop vinyó

(#712) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Nuits-nak jár egy piros a jó coolerért! :K

(#713) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Indy69-nek jár a piros, korrekt vevő! Ezt vette tőlem!

(#714) LeC válasza Mero1980 (#701) üzenetére


LeC
addikt

Mero1980 kollegának küldenék egy pirosat a sikeres üzletért. Pontos megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#715) Bencexp


Bencexp
tag

Aygor kolléga megérdemel egy piros pontot. Pontosan érkezett a helyszínre, minden a megbeszéltek szerint zajlott, és az áru is rendben van :D

Jako vážně?

(#716) MrTwister


MrTwister
őstag

cerebrate kolléga megérdemel egy piros pontot, ezért az üzletért! Mindenkinek ajánlom nagyszerű vásárló! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#717) M1k133


M1k133
tag

Piros pontok:

1. LeC : Kérnék egy pirosat a pontos átadásért és a hibátlan termékekért. A megbeszélt helyre pontosan érkezett, Innen vettem korrkt áron 2 db memóriát.

2. magicnumber : Minden rendben volt, korrekt és pontos eladó, szép és tökéletes, garanciális Wifi adapter ,minden tartozékával...

3. TiBiXX : Ezt a lapot vette meg Tőlem , nem alkudott sokat azonnal elvitte , gyorsan fizetett és felmerülő problémát is meg tudtuk oldani...

Köszönöm mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

--== M1k133® ==--

(#718) LeC válasza M1k133 (#717) üzenetére


LeC
addikt

M1k133 fórumtársnak küldenék egy pirosat a sikeres üzletért. Korrekt és megbízható partner, csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#719) TiBiXX


TiBiXX
csendes tag

M1k133-tól vettem ezt az alaplapot és minden rendben volt türelmesen várt míg utalok stb.. szóval jár neki a piros pont!! :)

(#720) dani08152


dani08152
csendes tag

Kérnék én is egy hatalmas piros pontot -NOKIA- Kollégának ezzel az Üzlettel kapcsolatosan. Hozta a megbeszélt helyre az árút,minden rendben ment és Príma árút kaptam!:)

(#721) ló úr válasza Lajkó (#681) üzenetére


ló úr
őstag

Lajkó-nak szeretnék kérni egy piros pontot! 50 percen át várt a bérházam előtt,h átvegye a cuccokat,amiket eladtam neki,korrekt,jóarc gyerek,ajánlani tudom mindenkinek!

Hirdetés linkje pótolva!

[ Módosította: N-vidi-A ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#722) carr


carr
őstag

vittuka kap egy nagy pirosat ezért.
Gyors, pontos, korrekt.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#723) Heffi


Heffi
őstag

Gazdagodjon damdadam PIROSPONTtal ennek a monitornak a korrekt eladásáért.

(#724) Rootkiskacsa


Rootkiskacsa
csendes tag

[ssolitude]-nak szeretnék kérni egy piros pontot. Korrekt, és gyors vásárló. [link]

(#725) KISOROB


KISOROB
csendes tag

Piros jár David93Pecs kollégának a korrekt és gyors üzletért. PSP alkatrészt vettem tőle.

(#726) kissfox


kissfox
csendes tag

Piros pontot kérnék Pavti részére ezért az üzletért.

(#727) moex1


moex1
tag

Kérnék egy pirosat feri555-nek az SSD-ért.

Az Alone in the Darkban van multiplayer? :)

(#728) Crus válasza paisacha (#693) üzenetére


Crus
őstag

Jár a piros pont paisacha úrnak is ezért az üzletért mivel minden a legnagyobb rendben ment, az előreutalásos üzlet során. Korrekt és türelmes úriember :R

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#729) kishajagos


kishajagos
csendes tag

10pirosat knapci úrnak a cseréért! korrekt, a megbeszéltek szerint történt a postázás kiváló minőségú árú!

http://hardverapro.hu/apro/9_bay_full_plexi_haz_dobozaban_egy_szatyor_ledes_v/hsz_1-50.html

modding cuccost airsoft-ra. 2db 30cm as SAL mélyet csere egy amd procira és fizettem rá 6kt! köszüntem az üzeletet! :))

Hirdetésekkel kapcsolatban érdeklődni privátban vagy telefonon:+36 70/678-1219

(#730) pipas


pipas
csendes tag

hali

Szeretnék egy piros pontot kérni .[link] ph.tagnak
ezért az üzletért [link]
megbízható üzlettárs! Köszönet!

(#731) knapci


knapci
tag

kishajagos-nak ajánlom a pirosat,könnyen megegyeztünk,ph-ra való a koléga :)
Ezt és pár dolgot,cseréltünk..köszi

Unatkozók kíméljenek!

(#732) kischriss


kischriss
csendes tag

Hatalmas piros pontot adok law007 a tökéletes és korrekt árért s megbízhatóságáért ezért a konfigért
:R :C :R :C :R :C :R :C

Nem a víz a hülye ha a hal nem tud úszni...

(#733) Omega81 válasza CippyO (#705) üzenetére


Omega81
senior tag

Szintén jár a piros pont CippyO részére, a gyors és korrekt >> bizniszért <<. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#734) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

judek felhasználónak pirospont a Radeon 4650-es VGA kártyáért, korrekt ár és hozzáállás (és a számla meg a garancia se utolsó egy használt kártyánál). Ezenkívül elhozta nekem házhoz még másnap (ezen a héten szerdán), mert különben csak jövőhéten lehetett volna meg a kártya (nem úgy jött ki a szabadidőnk, hogy a hétre tudjunk egyeztetni).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#735) Ivanchen


Ivanchen
tag

KINKY_007 kollegának szeretnék piros pontot adni ezért az üzletért. Potosan megjött minden, működik rendben, és még pluszba megkaptam az alaplap dobozát és kiskönyvét is, amit előtte nem is említett. :R

(#736) vazee00


vazee00
tag

Godeze felhasználónak szeretnék egy pirospontot kérni ezért az üzletért Korrekt, megbízható, mindenkinek ajánlom.

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#737) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

-Deluxe- kolléga kap egy pirosat, mert egy HD2600Pro-t üzleteltünk 2600Pro-ra :DDD . Minden rendben zajlott, nagyon gyors és segítőkész illető, ajánlom mindenkinek :R .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#738) gee84


gee84
tag

Osztanék pár pirosat a legutóbbi vásárlások után:

- zsakos.matyi-nak az alaplap-ért
- M.T.-nek a processzor-ért
- Mekibácsi-nak a hűtők-ért
- SpZ-nek a VGA kártyáért
- kastner-nek a tintapatronok-ért

(#739) strike-force


strike-force
őstag

pirospont

donpe-nek , mert megvette az Enermax tápomat

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#740) azreon


azreon
tag

Szeretnék egy pirosat kérni batman. fórumtársnak az alábbi üzletért: DDR Ram. Korrekt eladó!

"The best way to predict the future is to invent it." - Alan Key

(#741) Godeze


Godeze
csendes tag

vazee00-nak pirospont ezért az üzletért.
Korrekt, megbízható!

(#742) Pickle Rick válasza kissfox (#726) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Megy vissza is a piros kissfox kollégának, a korrekt vevő szerepe miatt. Ezt a terméket vette tőlem. :R

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#743) garincsa96


garincsa96
csendes tag

qqwerty-nek piros pont a SIS PCI-6215 PCI videokártyáért. Korrekt eladó! :DD

(#744) batman.


batman.
senior tag

Kérek egy piros pontot feljegyezni azreon fórumtársnak, ezen üzlet kapcsán. :K

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#745) primera1


primera1
aktív tag

Jár a pirospont serrin kollégának a korrekt áruért és üzlet lebonyolításért,Nokia 5800-át vettem tőle és minden rendben volt :C
Üdv :R

Isten hozott! Mikor visz???

(#746) zola0601


zola0601
tag

Egy piros pontot kérnék Bendegúz98-nak a telefon bizniszért! Minden a megbeszéltek szerint történt!

Üdv: Zoli

(#747) d3rad


d3rad
tag

JasonFly79-nek kérnék egy pirosat, tökéletes állapotú BiA Hell's Highway Limited Edition-t postázott el nekem, korrekt és gyorsan válaszol.

(#748) LeC


LeC
addikt

lucky07 fórumtársnak küldenék egy pirosat a sikeres üzletért. Előreutalással fizetett és minden rendben zajlott 1nap alatt el is intéztük. Korrekt és megbízható partner :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#749) cashback


cashback
őstag

Kérek egy pirosat istikee007 számára.
Vásárolt tőlem egy s754 Athlon 3200+ procit.

Előre utalt. Köszönöm a bizalmat. :R

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#750) 04ahgy válasza Süni 1985 F (#555) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szeretnék egy nagyon nagy pirosat bevésetni Süni 1985 F kollégának. Nagyon korrekt üzletpartner, és amit ígér, be is tartja, ahelyett, hogy betartana. :D

Ezt vette: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.