Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) szucsi19


szucsi19
tag

Pirospontot érdemel Seangaiijin fórumtárs ezért az üzletért.
Köszönöm.

Szűcs István +36 30/568 4822

(#802) aerocool12


aerocool12
csendes tag

Regalis-nak kérnék egy piros pontot!

4X1GB Geli Black Dragont vettem tőle és minden rendben ment! Korrekt és gyors! Ajánlom!

(#803) kely1988


kely1988
aktív tag

Kérnék egy pirospontot Skeleton01 fórumtársnak a rambizniszért! Nagyon korrekt és megbízható eladó, csak ajánlani tudom! :C :R

Livin' in the UK :)

(#804) torcsrent


torcsrent
csendes tag

Kérnék egy pirospontot Hack3er fórumtársnak a következőért! Nagyon korrekt, gyors.

(#805) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Piros pont kerelonak, ventiket vett tőlem.

Live-Die-Respawn

(#806) Balee_boy


Balee_boy
tag

Piros pontot szeretnék kérni akaido fórumtársnak, ezért az üzletért. Korrekt és türelmes vevő. :B

(#807) Tomate válasza Tron33 (#275) üzenetére


Tomate
veterán

Tron33 kollégának szeretnék egy pirosat kérni a zökkenőmentes üzletért. Ezt a hangkártyát vette tőlem: [link]

(#808) Skeleton01 válasza kely1988 (#803) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Vissza is jár a piros pont kely1988 kollégának, a ramok megvásárlásáért, korrekt, megbízható üzletfél, ajánlom mindenkinek! :K :R

(#809) caprine


caprine
aktív tag

Egy piros repül netseft kollégának, ezért, illetve a többi cuccért amit nem rakott ki külön hirdetésbe így nem is tudom őket belinkelni, de megvettem őket tőle.

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#810) smiti


smiti
addikt

Szeretnék egy piros pontot adományozni LeC fórumtársnak az ebben a hirdetésében árúba bocsájtott MICRON 2GB 1333MHz DDR3 PC10600 - 2.990Ft/db memória eladása során tanúsított gyorsaságáért és korrektségéért.

Az áru hibátlan, az üzlet makulátlan. :C

Mégegyszer köszönet érte! :R

(#811) kranazoli válasza Tálydi (#786) üzenetére


kranazoli
senior tag

És szintén vissza is jár a piros ofkórz Tálydi
kollégának, mert anyagilag jobbá tette a hétvégém azzal, hogy megvásárolta az alábbi alaplapomat. :)

Dánkesőn! :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#812) LeC válasza smiti (#810) üzenetére


LeC
addikt

Szintén szeretnék piros pontot küldeni smiti fórumtársnak a sikeres üzletért. Előreutalással vásárolt és minden zökkenőmentesen zajlott, ahogy kell. Korrekt, megbízható vásárló, erősen ajánlott :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#813) gézu


gézu
őstag

Piros pont fi:zi'k kollégának ezért az üzletért [HD681B] :R

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#814) vazee00


vazee00
tag

Egy pirospontot szeretnék kérni x-fact kollégának a következő üzletért: 9800gt Korrekt, megbízható, rendes eladó, mindenkinek ajánlom!

FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

(#815) andras87


andras87
tag

Egy nagy pirosa kérnék lupol kollégának is, rendkívül korrekt és szimnpatikus volt ezen üzletünk kapcsán.

Köszönöm szépen!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#816) ricsy888


ricsy888
senior tag

Egy nagy pirosat Gyuró1 kollégának ezért az üzletért.
Megbízható, kedves eladó, mindenkinek ajánlhatom!

(#817) fi:zi'k válasza gézu (#813) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Viszont pirosat kérnék gézu fórumtársnak a korrekt üzletért.
Egy Superlux fejhallgatót vett tőlem, minden rendben volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#818) Fifi


Fifi
őstag

Nagy piros pöttyöt kérnék public73-nak egy headset vétele kapcsán. Korrekt, gyors vevő!

(#819) DoubleFe

Pirosat kérnék moex1-nek,ezért, korrekt,megbízható!

(#820) Soseee


Soseee
csendes tag

Egy jól megérdemelt pirosat kérnék pipas fórumtársnak a tőle vásárolt 8800GTS-ért.
Gyors és rugalmas, csak ajánlani tudom!

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftsausstellung meg hosszú!

(#821) szmoli


szmoli
csendes tag

Kérnék egy pirosat macko20-nak
vett tőlem egy Intel procit.

(#822) God MonXter


God MonXter
tag

Sziasztok!
Szeretnék kérni old_artist-nak egy szép nagy piros pontot a dell u2311h-ért.
Teljesen korrekt,megbízható ember. Előreutaltam a monitor árát és még hajnalban is válaszolt a privát üzeneteimre :C

(#823) kertsa


kertsa
senior tag

Kérnék egy piros pontot CJ3-nak. Ezt vette tőlem :DDD Előreutalt, ezért külön köszönöm neki a bizalmat :R

[ Szerkesztve ]

(#824) DoubleFe

Pirosat kérnék Lac003-nak,ezért, korrekt,megbízható!

(#825) Tubica


Tubica
senior tag

PIROS PONT-ot szeretnék kérni a következő Úri embereknek !!!
Tothgera30-nak ezért Nagyon gyors, és megbízható kolléga. Segítőkész ! :)

Másik lanora kolléga. Neki ezért szeretnék PIROS PONT-ot kérni !!! Nagyon segítőkész !
Köszönöm ! :R :R

[ Szerkesztve ]

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#826) Tothgera30 válasza Tubica (#825) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Tubica elvtársnak megy vissza a piros pötty, egy HD 6850OC-t intéztünk gyorsban. Korrekt, megbízható, gyors, ajánlom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#827) macko20 válasza szmoli (#821) üzenetére


macko20
őstag

Kérnék pirosat szmoli részére ezt vásároltam tőle.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#828) CJ3


CJ3
senior tag

Kérnék egy piros pontot Kertsa-nak ezért a hangkártyáért Sound Blaster Audigy

Crypto

(#829) front3r


front3r
őstag

Kérek egy piros pontot Bers3rkerhun-nak ezért az üzletért. Rendesen küldte a pénzt, ahogy ígérte.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#830) zho-lee


zho-lee
addikt

Pirospont Lasy-nagymesternek, ezért az üzletért!
Megbeszéljük, ott van, hozza (mindenestül), nem megy fel az ára útközben, nem merül le a telefonja...

Mindenkinek

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#831) Exposure


Exposure
csendes tag

Üdv!

Kérnék egy pirosat --Rawlings-- pajtásnak, ezért a jóféle kártyáért! :C :R :C

köszönöm!

"Állandóan nagyszerű lehetőségekkel szembesülünk, amelyek megoldhatatlan problémáknak vannak álcázva." (John Gardner)

(#832) gabo9201


gabo9201
senior tag

DaveMasta kollégának kérnék egy pirosat. Korrekt, gyors vevő, 4770-et vett tőlem.

:R

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#833) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Piros pontot kérek:sm0311 kollegának a pendrive üzlet lebonyolításáért, minden rendben volt!
Üdv

(#834) Pepepapa92


Pepepapa92
csendes tag

Piros pontot érdemel MorphBCS fórumtárs ezért a vásárlásáért!

Gyors, pontos, ELŐRE utalt! Ajánlott vevő

Ha megtisztelek valakit azzal ,hogy privát üzenetben keresem, ő is legyen annyira kedves hogy válaszol!

(#835) Atika_No1


Atika_No1
csendes tag

Kérnék egy hatalmas Pirosat [Joker94] részére [ezért] a VGA-ért!
Gyors, megbízható, csak ajánlani tudom mindenkinek!
Köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Atika_no1

(#836) yuyizi


yuyizi
tag

Pirospont jár Juger89 kollégának . ezt cserélte erre korrekt gyors eladó csak ajánlani tudom .:R

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#837) Satyricon válasza geogabcsi (#35) üzenetére


Satyricon
addikt

geogabcsi barátomnak egy NAGY pirosat küldök ezért az üzletért:[link] Korrekt srác, már csak abból a szempontból is, mert felajánlotta, ha a procit nem lehet négymagosítani, visszavásárolja! Szóval aki vele üzletet köt, biztos lehet benne, hogy jól jár!!! :C

Üdv neki!
Satyricon

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#838) Joker94


Joker94
aktív tag

Hatalmas piros pont jár [http://hardverapro.hu/tag/atika_no1.html]tagnak ezért ahttp://hardverapro.hu/apro/gtx_460_asus_top_dc/hsz_1-50.html üzletért. :K

[ Szerkesztve ]

(#839) Satyricon


Satyricon
addikt

kotibor úrnak is jár egy NAGY piros, méghozzá ezért az üzletért! Hihetetlenül jó áron adta a vízhűtés cuccot, sőt! Még ajándékba kaptam tőle proci és VGA vizes blokkot is! Mindemellett nagyon korrekt srác, ajánlom mindenki figyelmébe!!!

Üdv :R
Satyricon!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#840) #97716736


#97716736
törölt tag

Jár a [rain1983] kollégának. Korrekt vevő személyesen jött le a termékért.
Csak ajánlani tudom. :R

[ Szerkesztve ]

(#841) Kapeq


Kapeq
csendes tag

piros pontot kérnék [majki1111] -nak [ezért ez üzletért!] Minden szempontból korrekt volt, a pénz időben megérkezett, mindig azonnal válaszolt. Ajánlom mindenkinek.

(#842) LeC


LeC
addikt

Dobos91 fórumtársnak küldenék egy pirospontot az újann sikeres üzletért. :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#843) fordmaster


fordmaster
tag

Trabby kollegának kérnék nagy PIROSat, egy korrekt üzletért. Gyors, pontos, segítőkész és jó eladó! :R :C

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#844) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Ezért az önzetlen segítségért szeretnék jó pontot kérni ha lehet Sylvie89 felhasználónak.
Egy nem prohardver tagnak ajánlottam, ő vitte el (anyuka aki egyedül neveli gyermekeit).

(#845) LeC


LeC
addikt

Moretimer kollegának küldenék egy pirosat ezért az üzletért. Igaz végül nem lettek jók a ramok a már meglévő ramjaival, de korrektül vissza is küldte azokat. Nagyon megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#846) kiskeke94


kiskeke94
tag

Kérnék egy pirospontot [Pocok77] kollégámnak ezért a [ventilátorért].

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#847) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Szeretnék bevésetni egy nagy pirosat LeC kollégának,akitől innen kaptam 2G ramot kipróbálásra,ellenjuttatás nélkül.
Köszönöm a bizalmát. :R
Ezúton ajánlanám mindenkinek,mert rugalmas,korrekt,megbízható partner. :K

Moretimer

(#848) akaido


akaido
addikt

320 GB notivinnyogó biznyisszért Balee_boy kollégának "savazok" egy nagy piros pontyot.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#849) juger89 válasza yuyizi (#836) üzenetére


juger89
csendes tag

Pirospont yuyizi fórumtársnak az alábbi cseréért:
ezt cserélte erre.

(#850) Syracusa17


Syracusa17
tag

Kérnék egy piros pontot kerelonek. Pontos korrekt, megbízható ember. Minden a megbeszéltek szerint történt. :R Üzletünk tárgya ez volt.

+36203380846

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.