Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19651) macko20


macko20
őstag

Kérnék pirosat zsiga1234-nek ezért az üzletért.

Köszönettel: M20

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#19652) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Pirosat kérnék zsolesz010-nek, a vinyóért.

Ugyancsak piros jár bici-nek, akinek egy Olympus E-500 kitet adtam el. :R

Korrektek voltak!:)

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#19653) Bivaly


Bivaly
tag

Pirospontot kérnék helkis fórumtársnak!

Vettem tőle 2x2Gb OCZ 1150mhz DDR2 CL5 FLEX II memória kit-et.

Beszámítással, előre utalással történt az üzlet, egy ENZOTECH Sapphire SCW Rev.A-t számított be.

Korrekt üzletember, ajánlom mindenkinek, keressétek bátran!

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Life begins at 140!

(#19654) Dealer


Dealer
tag

Nagy piros pont hcs0924 kollegának EZÉRT az alaplapért+prociért amit vettem tőle. Nagyon korrekt volt a csomag és az eladó is! :)

[ Szerkesztve ]

(#19655) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Piros pontot szeretnék adni [Martinus333] -nak egy AMD 3800+ x2 processzort és 2gb memóriát vett tőlem:

[link]

[link]

Korrekt ,gyors, megbízható vevő!

Köszönöm szépen a vásárlást! :R

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#19656) BlackPriest


BlackPriest
őstag

powerp4-nek jár a piros, vinyókat vett tőlem

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#19657) olbaidhun


olbaidhun
őstag

rootrulez kollégának jár egy piros, ez volt a biznisz tárgya, minden rendben ment, visszahívott, rendes volt.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#19658) Speed


Speed
őstag

Egy :)) pirosat :)) kérnék fifpro-10-nek ezért a siekeresen végbement üzletért X360! Megbízható, rendes ember!

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#19659) Bici


Bici
félisten

Szeretnék egy piros pontot adni adnoctum18-nak, egy Olympus E-500 üzletért.
Korrekt, rugalmas üzlettárs. :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#19660) leyence2


leyence2
tag

Szeretnék egy piros pontot kérni MightyMan kollégának, ezért az üzletért! Nagyon megbízható és pontos.

Ha írok neked privát üzenetet, légyszíves válaszolni rá!

(#19661) GrofUr


GrofUr
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni No One kollégának, ezért az üzletért!

(#19662) nixon88


nixon88
csendes tag

Jár a piros Jvideo kollégának is ezért az üzletért, megbízható vásárló!

[ Szerkesztve ]

Addig amíg a főnököm úgy tesz, mintha jól megfizetne, addig én is úgy teszek mintha jól dolgoznék.

(#19663) @lx


@lx
csendes tag

Kérek egy piros pontot marszoa fórumtársnak, üzletünk tárgya ez a mobil volt, gyors telefonos egyeztetés után házhoz hozta nekem a készüléket, korrekt gyors üzletet kötöttünk.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#19664) Maxxxim

Pirosat kérnék Bali8612 kollégának ezért az üzletért.
WD vinyókat vettem tőle - gyorsan, korrekten zajlott minden !

Köszi az üzletet :R

(#19665) tevelee válasza Jim Tonic (#19611) üzenetére


tevelee
csendes tag

Ezért viszont jár a piros pont Jim Tonicnak. Még pluszköltséget is vállalt, hogy eljuthasson hozzám a termék! Köszönet érte

(#19666) korpicschess


korpicschess
veterán

Kérnék egy pirosat skylaner kollégának, ezt a memóriakártyát vette tőlem, minden zökkenőmentesen ment!:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19667) Csorosz válasza NagyTesso (#19330) üzenetére


Csorosz
aktív tag

Piros jár NagyTesso -nak ezen üzlet fejében.

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#19668) mobileman


mobileman
aktív tag

Piros pont mazsonpopo kollégának a korrekt és baromi gyors üzletért, aminek a tárgya eme gyönyörű laptop volt!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#19669) MightyMan


MightyMan
csendes tag

Nagy piros pontot szeretnék kérni leyence2 srácnak, ezen üzlet sikeres és korrekt lebonyolítása kapcsán.

(#19670) MightyMan


MightyMan
csendes tag

Nagy piros pontot szeretnék kérni leyence2 srácnak, ezen üzlet sikeres és korrekt lebonyolítása kapcsán.

(#19671) Zozoka73


Zozoka73
tag

Kérek egy pirospontot The Don fórumtársnak, akitől egy kiváló egyoldalas Kingston memóriát vettem!
Gyors, pontos, szinte házhoz jött! :R

Z.

(#19672) skylaner


skylaner
senior tag

Kérnék egy pirosat korpicschess kollégának, ezt a memóriakártyát vettem tőle.
Minden rendben ment, a termék kifogástalan, az eladó hozzáállása kiváló, gyors, pontos, korrekt.
Köszönöm :R

(#19673) abotika


abotika
csendes tag

Óriási piros pont sm0311-nek.
mert segített nekem összerakni a gépemet, mert eljött a világ végére és itt megcsinálta, mert egy nagyon jó alaplapot vehettem tőle. Mindenkinek ajánlom tőle vásárolni.

(#19674) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Megbízhatatlanokat továbbra is IDE.

Ha szeretnétek, hogy felkerüljön a pont a listára, linkeljétek a hirdetést is, ne csak a felhasználót! :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#19675) petei


petei
csendes tag

tam@s fórumtársnak piros jár ezért az üzletért.Korrekt eladó

petei felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#19676) BituMan


BituMan
csendes tag

Sziasztok! Piros pontot kérnék szépen darkdeadnek[link] Vettem tőle egy Asus alaplapot [link]Szépen becsomagolta épségben megérkezett.Beüzemelésnél voltak problémák amiben segítőkész volt,a probléma megoldódott! korrekt és pontos tagja az oldalnak! Mindenkinek ajánlom!!

[ Szerkesztve ]

(#19677) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Sajnos az utóbbi időben kissé elmaradtam piros pöttyök osztogatásával, így ezt jóvá szeretném tenni, mert lelkiismeretem nem hagy nyugodni :B . Ezért keltem reggel 5-kor :DDD .

Tehát kezdetnek Bulitt-nak jár egy óriási piros egy vadi új Scythe Ninja 3-ért! Ráadásul az én feledékenységemért (elfejtettem leírni a címem) még telefonon is felhívott hogy pontosítsunk. A hűtőt gyorsan küldte, kiválóan becsomagolta, ezért megérdemli :R .

Továbbá faluc megvásárolta tőlem az Antec P180 mini házikómat. Nagyon rendes, igazodott az időbeosztásomhoz és még várt is rám majdnem egy fél hónapot, így megérdemli a piros pontot :R .

Végül, de nem utolsósorban jár egy szép piros joey0924-nak, aki nagyon megbízható és korrekt volt, és még előre is utalt nekem, egy Sony Optiac Ad-7201s íróért :R .

Összességében mindhármukkal nagyon elégedett vagyok, korrektek, alkalmazkodóak, rugalmasak, gyorsak, és még rendesek is :R . Ezért szeretek én a hardverapro-ra járni ;) .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19678) Bulitt válasza Tothgera30 (#19677) üzenetére


Bulitt
őstag

Tothgera30 kollégának szintén kérnék vissza egy pirosat. Kicsit nehezen indult az üzlet, de végeredményben minden rendben volt. Csak ajánlani tudom :R

(#19679) Maxon


Maxon
tag

Egy piros pontot kérek Tarantula33-nak ezért a memóriákért, mert meg bízható, és pontos csak ajánlani tudom mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#19680) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Szeretnék kérni egy piros pontot mobileman kollegának ezért a csodás gépért! Nagyon gyors és korrekt volt, csak ajánlani tudom! :)

(#19681) #55573504 válasza DeepDish (#19650) üzenetére


#55573504
törölt tag

Piros pont jár DeepDish kollegának, ezért az adás-vételért.

(#19682) fonseca


fonseca
tag

Kérek egy piros pötyit xstyle kollégának ezért az üzletért. Türelmesnek,és megbízhatónak bizonyult.

(#19683) Barnuss


Barnuss
tag

Kérek egy pirospontot RootRulez fórumtársnak, ezt vettem tőle, nagyon korrektül járt el, megbízható és segítőkész.

(#19684) Tarantula33


Tarantula33
tag

Egy piros Maxon-nak a gyors [üzletért]

Huawei P30 pro

(#19685) Lacc88 válasza karay2 (#19612) üzenetére


Lacc88
senior tag

Én is szeretnék adni karay2 kollégának 1 nagy pirost az üzletért .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#19686) toldy


toldy
őstag

Jár a pirospont Ősembernek ezért az üzletért.

Az élet nem habostorta.

(#19687) Kenvelo7


Kenvelo7
tag

Köszönet az üzletért olizatriznyá nak. Nagyon korrekt volt igaz csak közvetített de végig vele egyeztettem és az üzlet is nála zajlott le.A komplett gépemet vett e meg egy ismerőse.
Egy nagy pirosat kérek neki.

[ Szerkesztve ]

+36/706020979

(#19688) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Nagy piros pont jár a korrekt eladásért Lujgi fórum társnak, ezért az asztali gépért. :R

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#19689) apyka


apyka
tag

Kérnék egy bazi nagy pirosat vida.szabina kollégának, ezért az üzletért [link] Korrekt és megbízható partner! :C

[ Szerkesztve ]

"A rallysport olyan, mint a sakk, csak nincs idő két lépés között gondolkodni." Isten szekere is LADA VFTS!

(#19690) rspeti


rspeti
csendes tag

Helló!
KukkSteve-nek jár egy pirospont, egy ASUS lapot vett meg tőlem, amit egy ismerősöm vitt el neki.

Turbómotor és Fullframe

(#19692) sebo


sebo
tag

Kérnék egy piros pontot droving kollégának a gyors és zökkenőmentes üzletért.
/üzletünk tárgya:[link]/

[ Szerkesztve ]

(#19693) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Nagy piros pontot szeretnék adni Lacc88 kollégának, a GYORS, PONTOS, üzletért!! Mindenkinek ajánlom!! :R

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#19694) sebo


sebo
tag

Kérnék még egy piros pontot droving kollégának, ezért az üzletért. Itt is minden rendben ment, csak ajánlani tudom. :K

(#19695) Lacc88 válasza pottyantós (#19693) üzenetére


Lacc88
senior tag

Még nagyobb pirosat szeretnék kérni pottyantós kollégának ezért az üzletért Az egyik legkorrektebb vevőm , gyors , és pontos . :R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#19696) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szeretnék :)) kérni Zugárus barátomnak a 6600 vga üzletért. Gyors, korrekt és megbízható.

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#19697) droving


droving
aktív tag

Roszul linkeltem SORRY

Tehát Sebo-nak kérnék egy piros pontot

ezért az üzletért. :)

[ Szerkesztve ]

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#19698) droving


droving
aktív tag

Ismét kérnék egy piros pontot Sebo-nak

Ezért az üzletért

Gyors megbízható ügyfél , mindenkinek csak ajánlani tudom :C

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#19699) zarayg


zarayg
aktív tag

Az én pirospontosom KisApám.

Tegnapi nap vettem tőle egy GECUBE Radeon X850PRO-t, és tökéletesen működik. Korrekt és a megbeszélt időpontban a helyszínen volt:)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#19700) Norb3rto válasza Zombie13b (#17236) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Viszont jár a piros Zombie13b kollégának [link]korrekt és megbízható!

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.