Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19251) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Heffi[link] piros ezért a kütyüért : MDA TOUCH[link] köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#19252) Iginotus


Iginotus
őstag

DIGITX piros az alaplapomat vette meg.

Plug and Pray... :)

(#19253) Sakraf


Sakraf
csendes tag

PIROS pont Phantom666 -nak EZÉRT az üzletért. Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom.

(#19254) Heffi


Heffi
őstag

Gazdagodjon zsoltinnó PIROSPONTtal, mert korrekt vásárló. Ezt vette tőlem utánvétes formában.

(#19255) vittuka


vittuka
aktív tag

Pirospont jár Komcsi fórumtársnak, hibátlan egérpadot vettem tôle, korrekt és gyors eladó! :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#19256) InVino86


InVino86
aktív tag

Pirospont nednez kollégának ezért az üzletért. Sikerült megegyeznünk, onnantól 1 nap alatt elintéztük az üzletet. :)

(#19257) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Egy pirosat kérek Kaiser kollégának, a gyors- és pontosságáért !!! Ezért a vételért kérem
Mindenkinek csak ajánlani tudom a kollégát !!! :C

(#19258) Tekken25 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


Tekken25
csendes tag

Sziasztok!!Egy nagy Piros pontot szeretnék adni EZÉRT az üzletért Lelketlendög kollégának meg vagyok vele elégedve!!Ajánlom!!!! :R

(#19259) Lelketlendög válasza Tekken25 (#19258) üzenetére


Lelketlendög
csendes tag

Köszönöm visszafelé is igaz korrekt vevő csak ajánlani tudom
Tekken25 kollégának piros Ezért az üzletért

(#19260) Komcsi


Komcsi
tag

Piros pont jár vittuka kollégának. A lehető legnagyobb rendben volt minden! A Razer Megasoma padod vásárolta tőlem.. :R :R

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#19261) Daemon09


Daemon09
őstag

Nagy jár zsozsi33 kollégának a korrekt és gyors üzletért.

Üzlet tárgya : Alaplapok

(#19262) tserrof77


tserrof77
senior tag

Pirosat kérnék tomi7887 kollégának, villámsebesen hozzásegített egy hátlaphoz, remek partner!

Szintén jár piros cellatel kollégának, innen vettem alaplapot, innen billentyűzetet.

Piros jár oszi99 kollégának is, hirdetése alapján több panelt is vettem tőle.

Piros jár xstyle kollégának is, F3T ventit adott jó áron.

Piros jár pukkancska tárunknak is, MSI alaplapot vett tőlem.

Jár piros General Salee kollégának is, hirdetésére reagálva jött létre az üzlet.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#19263) F e Z o


F e Z o
veterán

Piros pontot szeretnék kérni olta fórumtársnak, innen vásároltam skatezt. Gyors, korrekt, megbízható.

H2O über alles!

(#19264) atilka62


atilka62
csendes tag

Egy piros pontot kérnék a jó ár miatt ezért, Ari18 -nak.
Köszönöm!

(#19265) juszan


juszan
csendes tag

Nagy piros pontot :)) kérnék "zuhi" fórumtársnak a sikeres és gyors üzletünkért!
Nagyon gyors,pontos,megbízható és mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#19266) Sunyiló


Sunyiló
csendes tag

Mehet egy pirospont Bermi-nek, 110%-osan megbízható, és rendes partner:)
Egy xbox360 volt a téma. köszi szépen a vásárlást:K

Háj Men... Áj fink icc túú ikszpenzív, iz disz méd of gold, or watt? Szó háu máccs du lyu engedsz a felébül? BY MISIRULEZ

(#19267) DIGITX


DIGITX
csendes tag

Iginotus piros pont korrekt eladó! Mindenkinek ajánlom a vele való üzletelést. Ezt az alaplapot vettem meg tőle.

A lényeg, hogy mindenki jól járjon.

(#19268) Tottika


Tottika
tag

Colos890721tagnak kérnék egy pirosat a korrekt tápért,ha jó tápot akartok nyugodtan keressétek:)
[link]

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#19269) madarasz92


madarasz92
őstag

Szemi82 nevű ritka rendes kollégának kérném a legnagyobb pirospontot ami létezik nagyon tűrelmes ember és kiváló üzlet fél!
Bárcsak mindenki ilyen lenne itt.
Üzletünk tárgya pedig ez volt Sony Ericsson U10i Aino melyet ő vásárolt meg tőlem.

(#19270) glugi


glugi
aktív tag

Pirospontot kérnék Bermi kollégának a már általa is említett üzletért. Minden rendben volt.

(#19271) zack


zack
nagyúr

Kérnék egy nagy piros pöttyöt kotibor-nak, pontos, segítőkész és megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!!Ezt a Razer Mamba-t vettem tőle

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19272) enginev3.0


enginev3.0
félisten

A pH! megbízhatósági oldal IDÁIG frissítve!

Továbbra is megkérnék minden kedves felhasználót, hogy az üzletfél felhasználói neve mellett, a hirdetést is legyetek szívesek linkelni! A piros pont csak ekkor kerül fel a listára. :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19273) zuhi_ válasza juszan (#19265) üzenetére


zuhi_
senior tag

Nem zuhi, hanem zuhi_. :P

Mehet a pirospont juszan-nak is ezért. :K

Tökéletesen csomagol és korrekt. :C

(#19274) Tiby_83


Tiby_83
tag

Kérnék egy pirosat ZaJanga kollégának a korrekt eladásért ! :R

[ Szerkesztve ]

(#19275) rEnk


rEnk
tag

mától én is egy gtx460 boldog tulajdonosa vagyok.
piros pont érte banderasz77 -nek

a hosszú élet titka: iddqd

(#19276) colos890721


colos890721
tag

Kérnék egy pirosat Tottika-nak mivel ebben az üzletben amit személyesen bonyolítottunk le volt a vevőm.
Csak ajánlani tudom, korrekt-pontos.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#19277) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Piros pont Taru -nak, 2db hűtőbordát vásároltam tőle.

(#19278) Heffi


Heffi
őstag

Gazdagodjon PIROSPONTtal villjani ennek a memóriának a megvásárlásáért. Előre elküldtem neki, próba után rögtön rendezte a számlámra a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#19279) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Piros pontBali8612 nek
Ezért köszönet mégegyszer.

Üdv, István.

(#19280) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egy piros pontot küldenék dbsrác22-nak ezért azüzletért. Megbízható emberke. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

(#19281) Tom5


Tom5
addikt

Piros pont shift+ő-nek. Routert vett tőlem, utalta a pénzt én meg megadott helyszínen leadtam.

(#19282) Djroberto


Djroberto
tag

Cer nek kérnék egy pirosat 2db 2350 opteronért.

igay még nem teszteltem,de biztos jók.

:-)

(#19283) olbaidhun válasza OldLord (#18477) üzenetére


olbaidhun
őstag

Én is adnék egy válasz pirospontot oldlord kollégának a vásárlásért és a türelméért, ami nagy erény manapság. Up!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#19284) Maksifül


Maksifül
senior tag

Pirospont Janraki fórumtársnak a kifogástalanul működő Logitech Gamepad-ért, amit vásároltam Tőle pár hete.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#19285) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Nagy pirospontot kérek Sorceres kollégának ezért az üzletért. Előre küldtem a pénzt és meg is kaptam a hátlapot és a fóliát 1 napon belül. Nagy pirospötty.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#19286) gerolka


gerolka
tag

szekfizsolt-nak kérnék egy piros pontot a kijelzőért! Gyors, pontos,megbizható!

(#19287) proper


proper
őstag

pirospont Drughi-nak razer rágcsálóért

(#19288) Mika1227


Mika1227
őstag

PIROS pontot Abri-nak Ezért Gigabyte PCIe GV-N460OC-768I - GTX460 768MB az üzletért!!! Korrekt, megbízható, pontos!!!

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#19289) Papaj x


Papaj x
tag

Egy hatalmas pirospont jár kollégának.
adios91
Hogy miért? Bizalmat kaptam, s a memóriákat, amit vásároltam tőle előre postázta hogy leteszteljem, így ha valaki visszaél vele, akkor már velem is meggyűlik a baja.. ;]
Nagyon korrekt partner, minden a megbeszéltek szerint zajlott, csak ajánlani tudom. Köszönöm! :R

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#19290) <NewL>


<NewL>
addikt

Kivel érdemes üzletelni? TraceR-el biztos. Tökéletesen stimmelt a leírás a hirdetésben, hibátlan terméket adott el nekem baráti áron. Előreutaltam, időre jött a futár, a csomagolás meg atombiztos volt.:) köszönöm mégegyszer

There's an app for that

(#19291) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

thom79 érdemel Piros pontot az S700 üzletért. Gyors és korrekt üzletfél ! :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#19292) Tinky


Tinky
tag

Egy pirosat emerico2004 vettem tőle egy GTX460 -t.

Segítőkész volt, és ezért is járna neki egy piros pont!
Bár alkudni nem tudtam de legalább nem vette zokon mint sokan mások :DD

A helyes írási hibákért felelőséget nem válalok.

(#19293) Razermazer


Razermazer
őstag

Piros pontot kérnékpartyphoto kollégának a korrekt üzlet lebonyolításáért. Ezt vette tőlemScythe ninja

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#19294) janeszkonzol


janeszkonzol
csendes tag

Nagy nagy pirospont majinsanyko -nak!

Köszi az üzletet!
jani

mail / msn : konzoljatek@gmail.com

(#19295) cstom


cstom
aktív tag

Piros pont jár az alábbi eladónak: http://hardverapro.hu/tag/lantiildi.html ezért az eladásáért: http://hardverapro.hu/apro/nokia_n85_25/hsz_1-50.html
Korrekt, pontos, udvarias eladó. Nokia N85-öt vásároltam tőle postai utánvétellel. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#19296) zooleeb


zooleeb
csendes tag

Piros pont mobileman kollégának előre is lehet neki utalni nagyon megbízható kb a 6.dik üzletem volt vele előre utalva de semmi probléma az áru tökéletes! :R [link] :R

Ami nem kínai az hamisítvány!

(#19297) alázógyík


alázógyík
őstag

Egy szép piros pontot kérnék bandi0000 tagunk számára ezért az üzletért. :R

(#19298) joe-ker


joe-ker
senior tag

Piros pontot kéretik bejegyezni csilla145 kollégának ezért az üzletért

(#19299) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Kérnékszépen egy piros pontot bejegyezni beavis83 fórumtársnak, a linken levő üzlet korrekt lebonyolítása miatt.
Köszönöm.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#19300) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Immy jelentkezett a hirdetésemre,le is beszéltük vele a dolgot,de végülis személyesen a testvére Sonar hozta el a HDD-t. Minden a megbeszéltek szerint történt,segítőkészen álltak a dologhoz,a HDD pedig kifogástalanul működik;ha lehet mindkettejüknek kérnék egy PIROSat. :R

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.