Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32951) poli27 válasza brembo (#32948) üzenetére


poli27
veterán

Szia brembo Abit AN8 Ultra a linket kifelejtetted ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#32952) hito


hito
nagyúr

Kérnék szépen egy nagy pirosat Ugh kollegánk kontójára is ezért a remek üzletért. Mindenkinek bátran ajánlom üzletfélként. Köszönöm neki :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#32953) SimonMágus


SimonMágus
aktív tag

Kérnék egy pirosat aya fórumtársnak ezért az üzletért, korrekt, pontos és nagyon barátságos :R

(#32954) EnoMan válasza szuper-t (#30668) üzenetére


EnoMan
csendes tag

Freeman2-nek egy hatalmas fekete jár ezért

(#32955) Yutani


Yutani
nagyúr

Egy pirospontot kérnék J03Y fórumtársnak a korrekt üzletért.

#tarcsad

(#32956) aya


aya
addikt

Sziasztok kérnék egy :)) pontot SimonMágus kollégának a gyors és korrent hangkártya üzletért.

[ Szerkesztve ]

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#32957) brembo


brembo
tag

Piros pöttyöt kérnék poli27 pajtásnak ezért a vételért

(#32958) TomiLi


TomiLi
addikt

Egy nagy piros pont az XFX HD4890 BE VGA-m vásárlásáért icecave kollégának. Megértéséért, türelméért és az utazásért külön köszönet!!! :R

Bogyorisz

(#32959) animatrix11


animatrix11
őstag

[link] sajnos valamiért nem sikerült képként linkelni

Piros pötyi jár Kymera kollégának, nem tudom felsorolni hány pozitiv üzletünk volt de mivel lagalább egy kell az üzlet tárgya: [link]

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#32960) LestatVenom


LestatVenom
csendes tag

animatrix11 is abszolút korrekt, és megbízható, piros pöttyöt neki!
Az üzlet pedig: [link]

[ Szerkesztve ]

(#32961) Endreas válasza maxrad1580 (#32902) üzenetére


Endreas
tag

maxrad1580-ról abszolút pozitív kép alakult ki bennem az üzlettel kapcsolatban.
a PIROS PONT -ot kérem számára és ajánlom a vele történő üzletet!

Kérdezz.

(#32962) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

Hi!

[5teve] kollégának kérnék egy pirosat, a gyors megbizható üzletért

(#32963) icecave


icecave
nagyúr

Egy nagy pirospont ceaser részére!

Nagyon korrekt, megbízható eladó!

Az üzletünk: [link]

(#32964) Tim82


Tim82
nagyúr

Biriboyka fórumtársnak kérek egy pirospontot, ezért a Nokia E61-ért, amit vettem tőle. Korrekt, gyors üzletfél, maradéktalanul elégedett vagyok a tőle vett telefonnal. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32965) netgyik


netgyik
csendes tag

Képek egy piros pötyit Atom_Anti-nak :)
Posta , utánvéttel jött egy notebook adapter Dunaujvárosból!

A cucc müxik, teljesen rendben volt minden :C

[ Szerkesztve ]

Kereskedek, adok veszek..... Korrekten!!!

(#32966) bnss


bnss
veterán

Speed(R) kollégának jár a nagy piros pont, ilyen korrekt vevőt kívánok mindenkinek! Ja és a hirdetés: [link]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#32967) correct7


correct7
csendes tag

Piros pontot kérek Gaba kollégának,
a jó áruért és a készséges kiszolgálásért.
Erről van szó: Link.
Köszönöm.

A jó barátság alapja a tiszta üzlet.....

(#32968) Gaba


Gaba
senior tag

Piros pont correct7 részére a pontos érkezésért :) A biznisz tárgya : portéka

Telszám : Húsz-401-negyven4-hetven7

(#32969) orangez


orangez
csendes tag

Piros pontot kérek Sdi kollegénak a gyors bizniszért :)
Cucc

Nagyon gyors proci, iszonyat videókari, végtelen vinyó...

(#32970) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Kérnék egy pirosat Tim82 fórumtársnak akivel üzleteltem a jó kis Nokia E61-et!
Gyors volt és a megbeszélt helyen a megbeszélt időben ott volt! Nem kellett rá várni órákat, nem mondta vissza az utolsó pillanatban mint oly sokan. Remélem sok emberrel fog üzletelni a közeljövőben akik szintén elégedettek lesznek!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#32971) fps8


fps8
senior tag

Nagy piros pontot kérnék methos81 kollegánknak fantasztikus segítőkészséges üzletbonyolításáért és kitartásáért!
Vett tőlem 2x1Gb OCZ 1200-as ramot, beszámoltam a tökéletesen működő Geil Black dragon párját, és még haza is fuvarozott érte egy bazi nagy és koszos radiátorral, 35 km-re!
Szerintem nyugodtan üzleteljetek vele, nem egy lusta gyerek! :C :C :C :R :R :R

"War... war never changes"

(#32972) kymera


kymera
senior tag

Kérnék szépen egy pirosat bevésni animatrix11 kollégának.

Rendes embőr !

:R:R:R

Üzlet

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#32973) frenetic


frenetic
csendes tag

Piros pontot kérnék viktor82 -nek a korrekt módon lebonyolított üzletért.

(#32974) snake1977


snake1977
őstag

Pala fórumtársnak egy nagy piros pötyi jár ezért az üzletért nagyon korrekt, pontos. :R

[ Szerkesztve ]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / , https://www.tiktok.com/@brszk_official , https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

(#32975) animatrix11 válasza animatrix11 (#32959) üzenetére


animatrix11
őstag

Szóval az előbb állitolag nem jól irtam tehát: Kymera kollágának pirosat ezért az üzletért

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#32976) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Egy piros pont jár Zooly kollégának a zökkenő mentes alaplap bizniszért!

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#32977) Sdi


Sdi
addikt

Piros pontot szeretnék kérni orangez kollégának, ennek a megvételéért, korrekt üzletfél.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#32978) poli27


poli27
veterán

SZeretnék egy nagy fekete pontot adni sniper elite kollégának ezért az üzletért : [link]
52000Ft-ért megkaptam az alaplapot,a hűtőjét(csavarok nélkül amivel fel lehet tenni) meg a hátlapi panelt.A dobozának is csak a külső boritása van meg,és az is úgy néz ki mintha a kutya megrágta volna !
Irtam neki privit hogy mintha kicsit hiányos lenne a dolog,erre az volt a válasza hogy örüljek, hogy ennyiért megkaptam az alaplapot!

Idézet a válaszából :

sniper elite
(senior tag)De az se volt ott hogy full dobozos, amúgy a sata kábeleket lecseréltem kb fél éve, mert fele gyári hibás volt! Egyik vincseszterem miattuk romlott el! Nem igaz hogy pár százforintos sata kábel miatt vagy kiborulva! Hátlapot elküldtem meg minden olyat ami nélkülözhetetlen, nem értem a dolgot! Örülj hogy ennyiért kaptál ilyen alaplapot! Doboz meg lehet postán lett megcincálva nem tudom...
Core i7 975 Extreme Edition (L)

Itt egy kép hogy mennyi mindent tartalmaz a doboz :

Semmi bajom nem lenne ha ez a hirdetésben jelezve van,hogy oem a dolog szinte !Akkor nem veszem meg !Lehet szegény csoró nem tud magának venni másik tartozékokat,ezért az eladott dobozból spórolja ki,nehogymá pénzt keljen kiadni érte !

Senkinek nem ajánlom hogy vele üzleteljen !

[ Szerkesztve ]

(#32979) strike-force


strike-force
őstag

Szeretnék egy pirosat adni:

PHM-nek a microsd kártya olvasóért

SallerMaster-nek a 160-as Seagate vinyoért

és

hardwareguru-nak a 200-as Seagate vinyoért

Linket nem tudok adni, mert már levették a hirdetéseket.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#32980) vikcsi válasza F e Z o (#32815) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Én is kérek viszont pirosat Sephinek ezért. Másik hirdetést nem találom, viszont ezzel az eggyel remélem mindkettőnk értékelése érvényes lesz :R

Köszönöm.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#32981) bandi0000 válasza csirkés11 (#32877) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nagy pirospont csirkés11 kolegának az üzletért:http://hardverapro.hu/apro/intel_core_2_duo_e8400_4_05ghz_elado_cserelheto/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32982) sniper elite


sniper elite
senior tag

Fekete pontot szeretnék kérni Poli27 tagnak! Ahogy megkapta a csomagot, amit jóval áron alul adtam el neki, egyből hisztizni és kifogásokat keresni kezdett! Lehet az alaplap vásárlás után meggondolta magát, és egy másik fajtát akart venni, ezért kezdett neki hisztinek! Senkinek se ajánlom hogy vegyen vagy eladjon neki, ritka instabil ember.... A hirdetésben, egy szóval se írtam hogy full csomagról van szó! De mégis minden lényeges dolgot elküldtem neki, pár sata kábel miatt lett idegrohamos, csak sajnálni tudom! :(

[ Szerkesztve ]

(#32983) poli27


poli27
veterán

Szeretnék egy nagy piros pontot adni syC kollégának ezért az üzletért : [link]

(#32984) poli27 válasza sniper elite (#32982) üzenetére


poli27
veterán

Nem gondoltam meg magam,csak nem volt korrekt ahogy eladtad ennyi !Sehol nem jelezted hogy oem a dolog,én megse vettem volna igy,Inkább megveszem boltban drágábban pont nem érdekel az a 20-30 ezer forint !Én hogy fogom igy eladni hogy semmi sincs meg hozzá?Vagy én is csináljam úgy mint te felteszem hirdetésben,és nem szólok hogy oem dologról van szó !
"De mégis minden lényeges dolgot elküldtem neki, pár sata kábel miatt lett idegrohamos, csak sajnálni tudom!"
A minden lényeges dologról annyit,hogy van az alaplaphoz külön hűtő,ezeknek a csavarjai sincsennek meg,olyan pici csavarok hogy nem tudom honnan fogok keresni ilyet,még én rohangáljak utánna majd !Megkértem vegye vissza a lapot,amire nem hajlandó !

(#32985) poli27


poli27
veterán

Itt egy kép hogy mivel volt kitöltve a doboz,és mennyi tartozékot kaptam a pénzemért ! A folpackal az alaplap volt betekerve,jó antistatikus dolog !A szilvia a lap köré volt téve,mivel a doboznak a belseje nincsen meg !:

Kép

Itt van nagyban :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#32986) liquidmoon válasza kaller1 (#32819) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Kaller1 forumtársnak mehet a piros :) ezért a termékért.

[ Módosította: Sareth ]

(#32987) Geller72


Geller72
veterán

..késve bár, de megkésve nem..:R
Jánoska26-nak itt a piros, hol a piros, ezért.
Még egyszer köszönöm.

:R
Üdv:
Geller

(#32988) dobi válasza #41750016 (#32773) üzenetére


dobi
aktív tag

heyho21-nek piros pont, el is jött a monitorért addigra amikorra megbeszéltük! Korrekt! :R

(#32989) tikodi


tikodi
tag

piros pontot Csorosz -nak mert megvettem tőle ezt, de végül nem ez volt a baja a gépemnek és korrektül visszavásárolta ÉS megjavította az alaplapom :R

(#32990) Psychonaut


Psychonaut
addikt

S3CTOR fórumtárs korrekt üzletfél, egy Eastpak tatyót vettem tőle Hirdetés sajna már nincs meg, de attól függetlenül jár neki a :

(#32991) Gyagyus


Gyagyus
csendes tag

Nagy pirospont Littlejohnny-nak, pontos, korrekt, ajálnom figyelmetekbe. :)) Az üzlet hibátlanul megköttetett :C

[ Szerkesztve ]

(#32992) Zájec válasza sniper elite (#32982) üzenetére


Zájec
veterán

jogtalan a felháborodásod mert elég hanyag vagy :(( ... nem vigyáztál a cuccra... :(

ha meg nem garanciális állapotban adod el , akkor azt tudatni kell a vevövel...!!

(#32993) S3CTOR


S3CTOR
újonc

Hello! Nagy dicséret Psychonaut kollégának, mert megbízható, korrekt és tisztességes felhasználó / üzletfél! Az eastpak táskámat bizniszeltük be, itt a PH aprón. :R :)

[ Módosította: Kidus ]

(#32994) maTaKee


maTaKee
csendes tag

Üdv!
frőBácsi-nak adnék egy piros pontot. Gyors, pontos, megbízható vevő volt! Üzlet

:))

(#32995) kraki válasza Juhtúró (#32939) üzenetére


kraki
tag

Köszönöm, viszont!

Az orvos azt mondta, hogy paranoiás vagyok! Na jó; nem mondta, de gondolta!

(#32996) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Szeretnék kérni :)) -ot ennek a jómadárnak ezért az üzletért!Úgy látszik,hogy a leszólás árcsökkenéssel jár! :C :C :C

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#32997) dzsambo


dzsambo
tag

Nagy piros pont MBazsee kollégának, innen a nagyobbik már az enyém. Nagyszerű eladó, nagyon korrektül intézte az eladást. :K :K

(#32998) buherka


buherka
addikt

Kérnék egy Pirosat _BOZONT_ fórumtársnak.
Ezért a bizniszért.
A megbeszélt helyen és időben jelen volt az üzlet során.
Köszönöm. :R

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#32999) sniper elite válasza Zájec (#32992) üzenetére


sniper elite
senior tag

Én nem vagyok felháborodva, tényeket mondtam el! Ő nem képes felfogni hogy egy teljesen jó alaplapot kapott, dobozzal és a nélkülözhetetlen tartozékokkal, sata kábelt lehet venni 50forintért, de leírtam neki direkt, hogy fél éve kicseréltem a kábeleket, mert több gyári hibás volt! Amúgy garanciális állapotban van az alaplap, az hogy ő még abba is beleköt, hogy kék az ég, arról nem tehetek! Mindenbe hibát akar keresni, rendesen becsomagoltam az alaplapot, hogy még véletlenül se legyen semmi gond! Erre kitalálja, hogy már ez is hihetetlen nagy gond nála már bocs, de ez már orvosi eset! Én lezártam a dolgot, és szerintem te meg Zájec ne avatkozz bele olyanba, amiről fogalmad sincs! :W

(#33000) spiercell


spiercell
aktív tag

Nagy piros becsitibi-nek, a tökéletes állapotú Gigabyte GTX 275-ért. 100%-ban megbízható!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.