Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29901) PH-User


PH-User
addikt

Szintén piros pontot érdemel Dryman kolléga is! Gyors, korrekt, (még adásvételit is kaptam). A l a p l a p ot rendeltem tőle! Köszönöm! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#29902) Viktoár


Viktoár
addikt

Nagy nagy piros pontot kérek bevésni PH-User fórumtársam "üzenőfüzetébe" mert a vele való üzletelés során gyors,korrekt és nagyon megbízható volt.Mindenkinek ilyen zökkenőmentes lebonyolítást kívánok.Utólag is elnézést kérek a kései értékelésért. :R

Üdv:Viktor

(#29903) 8HAA


8HAA
tag

Piros pontot kérnék [marsu] részére ezért [Motorola telcsi] a korrekt üzletért :R :)) :R

[ Szerkesztve ]

(#29904) RootRulez


RootRulez
félisten

Piros pontot kénék fenergie84 kollégának, sokadik üzletünket zártuk ismét sikerrel, most épp egy ilyen vgát vásárolt tőlem. Megbízható, korrekt üzletember!

═════════════════════════════════════════

(#29905) vviktor1


vviktor1
aktív tag

FoBCRaistlinfórumtársnak 1 nagy pirosat kéretik bevésni ezért a prociért: [link]
Rugalmas és főleg gyors üzlet volt.

Ne dudálj, küzdj !

(#29906) csukszik16


csukszik16
csendes tag

piros pont jár Rita85-nek [link] ezért az üzeltért [link]

[ Szerkesztve ]

(#29907) 1Room


1Room
tag

Piros pontot kérek neki:oszi99, az alábbi üzlet miatt: 2db DVD-RW, megbízható, gyors és korrekt tag. Csak ajánlani tudom.

Gondolkodás olyan mint az ejtőernyő, akkor jó ha nyitott.

(#29908) Prof01


Prof01
veterán

Egy nagy pirospontot érdemel B3AST kolléga! Korrekt, gyors, megbízható!
Turbo sim-et vett tőlem: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29909) 1Room


1Room
tag

:lol:
Ismét szeretnék egy piros pacát kérni neki:prof01
Ennek az üzletnek a lebonyolítása miatt: hercules_usb_dj_control_mp3, Korrekt, gyors és megértő PH-tag. :R

Gondolkodás olyan mint az ejtőernyő, akkor jó ha nyitott.

(#29910) Prof01


Prof01
veterán

Nagy pirospont jár 1Room kollégának! Nagyon korrekt és megbízható!
hercules_usb_dj_control_mp3-at adtam el neki: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29911) jozef72


jozef72
tag

Egy hatalmas Piros pontot kérnék [shteer] kollégának a korrekt,üzletért. :R

Aranyszabály,akié az arany,az hozza a szabályt.

(#29912) shteer válasza jozef72 (#29911) üzenetére


shteer
titán

ugyanúgy kérném a visszapirosat, mert csereüzlet volt :R

..szerintem jónak tűnik

(#29913) tlecso


tlecso
csendes tag

Nagy piros pont Bandeee fórumtársnak a villámgyors (1 nap alatt végbemenő) Scythe Musashi üzletért!

(#29914) kymera


kymera
senior tag

hard-alsti kollégának kérek szépen bevésni egy nagy piros-pontot. Korrekt ügyfél !

700-as Hipro-t vett tőlem.

:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#29915) peetmaster


peetmaster
senior tag

Ezért az üzletért szeretnék kérni egy jó nagy piros pontot syC kollégának, amiért korrekt és gyors eladóként szolgált. :R

(#29916) hard-alsti


hard-alsti
csendes tag

Egy nagy pirospontot adok kymera úrnak a 700-as Hipro tápért.

[ Szerkesztve ]

(#29917) Piero89


Piero89
aktív tag

Kérnék egy piros pontot pcguru1 fórumtársank ezért az üzletért. :R :R :R

(#29918) Szancsó


Szancsó
aktív tag

Pirosat kérnék shteer részére pár ventiért innen.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#29919) megema


megema
őstag

Szeretnék egy pirosat kérni Janby kollégának az üzletért :K
Korrekt, megbízható ajánlom mindenkinek! :R

(#29920) Isee


Isee
senior tag

szeretnék pirosat kérni adorjant kollégának, megbízható, korrekt úriember, aki ismeri, annak nem kell bemutatnom. üzleteljetek vele bátran, csak ajánlani tudom :R
üzlet: radeon 9550 256mb agp vga

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#29921) tothbe


tothbe
addikt

Nogyon köszi Nesztovidis kollégának a segítségét, hogy végül csak sikerült Wii-t szerezni a gyerekeknek. És egy nagy piros pontot kéretik bevésni is a nevéhez. Köszi! Itten árul egy Wii-t az uraság, vigyétek ti is.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#29922) castiel


castiel
aktív tag

Egy ultra hatalmas piros pont jár leporello társunknak!! Nagyon pontos és korrekt!!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#29923) Joczika


Joczika
csendes tag

pirospont csyo kollégának egy hipro 700-as tápért.

köszi

(#29924) fenergie84


fenergie84
addikt

Egy hatalmas pirosat RootRulez-nek mert egy ilyen fasza kártyát adott el nekem!

(#29925) csyo


csyo
senior tag

joczika piros 700W hipr vásárlásért

04ahgy piros Athlon 64 X2 4200+ proci és egy Arctic Cooling hűtő vásárlásáért

korrekt üzletfelek

[ Szerkesztve ]

Legyen szép a napod!

(#29926) kris75


kris75
aktív tag

Piros pontFar Cry 2 -ért
lajosx kollégának! Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#29927) Tyrael


Tyrael
senior tag

BoriszWS -nek jar a pirospont, gyors, pontos, lelkiismeretes elado.
a konret termek itt

Tyrael

[ Szerkesztve ]

(#29928) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Egy hatalmas pirospont Palee1989 -nek remek és olcsó AKG K324P fülhallgatóért,ráadásul tegnap intéztük,és mára már meg is érkezett a cucc,gyors,pontos,korrekt,mindenkinek ajánlom! :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#29929) plaszy


plaszy
őstag

Pirospont jár Dodder kollégának a korrekt és gyors üzletért. Megbízható eladó, csak ajánlani tudom. Samsung TV-t vettem tőle.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#29930) Anal


Anal
tag

Szeretnék kérni 1 piros pontot the dealer ifjú kollégának a gyors pontos precíz üzlet lebonyolításáért valamint a helyszín megválasztásáért.

Üzletünk becses tárgyai: - ASUS alaplap: ITT TALÁLHATÓ

- 8800 GT GLACIATOR: ITT TALÁLHATÓ

Korrekt üzlet volt!

:C :C :C

:R :R :R

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#29931) Dodder válasza plaszy (#29929) üzenetére


Dodder
tag

Pirospontot kérek plaszy kollégának. Gyors korrekt. Mindenki bátran üzleteljen vele.

[ Szerkesztve ]

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#29932) Helmut válasza Dodder (#29931) üzenetére


Helmut
csendes tag

Pirospontot B.Panther kollégánk a korrekt üzletért.

(#29933) orkester


orkester
senior tag

Ph! megbízhatósági oldal idáig frissítve!

Megbízhatatlanokat továbbra is IDE.

Ha szeretnétek, hogy felkerüljön a pont a listára, linkeljétek a hirdetést is, ne csak a felhasználót! :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#29934) kornel8585


kornel8585
tag

bigg_nnnnn kollégának kérnék egy piros pontot ezért az üzletért.Korrekt,rugalmas,megbízható.

(#29935) the dealer válasza Anal (#29930) üzenetére


the dealer
tag

Hatalmas pirospontot adok Anal fórumtársnak a végletekig tökéletes bizniszért. :C VGA & Alaplap :C
Bátran ajánlom mindenkinek a vele való üzletkötést megbízható és szimpatikus ember.
:R

[ Szerkesztve ]

Real life is just a hobby.

(#29936) Kolondrum

Kiosztanék 2 piros pontot így utólag! :R Egyet adok old gray kolegának mert eladott nekem a Gef 8800GTX-értől egy Arctic-Cooling_Accelero_Xtreme_8800-at. :R Következő piros udi kolegáé, ő volt az aki közvetített az üzlet során és tulajdonképpen a kezembe adta a hűtőt egy előre lebeszélt helyen. Minderre azért volt szükség mert a kártya maga nála volt ügyintézés céljából és ha már én elérhető távolságban lakok udi kolegához akkor ne postázgassunk ide oda. Keszekusza, de mindkettő pirosat érdemel! Egyik mert eladta és bízott abban, hogy az utalásaom megérkezik, másik pedig mert kimozdult otthonról két PH-s fórumtárs miatt! :R Ugye mekkora csavar van benne? :B

[ Szerkesztve ]

(#29937) Viperator válasza orkester (#29933) üzenetére


Viperator
őstag

Szia! Látom, hogy nem vetted figyelembe a panaszomat ( [link] és [link] és [link] ) és ezért nem adtad meg a "fekete" pontot, emellett javasolnám a kitiltását is!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#29938) Pufy78


Pufy78
csendes tag

Kérnék egy nagy piros pontot :)) xJaymzx fórumtársnak/eladónak az alábbi bizniszért.

Köszöntem :C

Megbízhatóságom ellenőzése: http://phmegbizhatosag.atw.hu/ vagy http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=513576 Köszi...

(#29939) #16155904


#16155904
törölt tag

Egy pirosat kérek Janoska26-nak a menetrendszerűen korrekt üzletért.
Köszönöm.

(#29940) Janoska26 válasza #16155904 (#29939) üzenetére


Janoska26
addikt

dolargaan kolléga is jogosan megérdemli megint csak azt a nagy pirospöttyöt :K ezekért ni :R :C

(#29941) the dealer


the dealer
tag

Pirospontot adok DaveJr fórumtársnak a szilikon rögzitőkért és a 3pin hosszabítóért.
Megbízható, korrekt ember. :R

Real life is just a hobby.

(#29942) harmatij


harmatij
csendes tag

Szeretnék egy nagy piros pontot kérni RootRulez kollegának ezért az üzletért, korrekt partner minden rendben zajlott .

(#29943) FoBCRaistlin válasza vviktor1 (#29905) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

:R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#29944) lajosx


lajosx
őstag

Szeretnék kérni egy pirosat, kris75 kollégának,megbizható,gyors,normális emberke,ilyen kell sok:) Igaz csak egy játékot adtam el neki FarCry 2 ,de azért ebből is látszik,hogy milyen is.Köszönöm szépen:R

(#29945) zsolesz010


zsolesz010
senior tag

nebulo5 Vinyó-üzlet. Gyors egyeztetés, gyors adás-vétel, gyors piros. :)
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: 250GB USB-s mobil rack

CsaBully Kocka-üzlet. Kapcsolatfelvétel, alku, egy kicsit eltévedt, de végül minden rendben ment. :D
A megváltozott szabályok miatt a hirdetés: Samsung Pleomax PSP-5100B 2.0 hangfal

Kérnék nekik egy-egy pirospontot :R

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#29946) BigG.(nnnnn) válasza kornel8585 (#29934) üzenetére


BigG.(nnnnn)
tag

Nagy piros pont kornel8585 kollégának ezért az üzletért :R

(#29947) szergej


szergej
tag

Pirospont ! RoyalFlush-nek!
Vegyetek tőle időkapcsolót!
Tök állat és nem ilyen gagyi mechanikus ;)

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#29948) szergej


szergej
tag

Pirospont! PHM!-nek!
Minden tekintetben profi partner! :K

Na milyen csokit kér minden PH! tag a büfében ? ---> 3Bit-et

(#29949) Dany007


Dany007
veterán

Piros pont Bodin-nak. Korrekt üzlet. Rugalmasság. Minden a megbeszéltek szerint!
Köszönöm! :C

(#29950) alika73 válasza janati (#1) üzenetére


alika73
csendes tag

Szevasztok Prof01 kollégának hatalmas Prios pont nagyon segítőkész és nagyon rendes csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!Hatalmas PIROSPONT!! :R

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.