Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #65675776


#65675776
törölt tag

A továbbiakban kéretik mellőzni mindenféle warez utalást! Akinek nem stabil a lopott verzió, az ne siránkozzon miatta, hanem vegye meg az eredetit!

(#102) Athes88 válasza Amur (#98) üzenetére


Athes88
tag

Na neki futottam utoljára egy olyan sereggel amit javasoltatok de varázsló helyett raktam be egy alchemist-et. Persze mind1 volt mert így is semmi esély a győzelemre, már alig van pár egységem életbe és még mindig van a nagy póknak vagy 5000 körüli hp-ja. Csak gratulálni tudok annak aki megcsinálta tényleg minden elismerésem mert én ezek szerint nagyon béna vagyok holott az előző részeket érdekes végig tudtam vinni pedig azokban is volt ilyen nagy pók itt vmi nem stimmel szerintem.(ráadásul az említett trollok nekem sehol sincsenek egyetlen helyen sem tudok venni akkor ez most hogy is van?) Lehet itt akkor be is befejeztem a játékot pedig ezidáig még élveztem is :/

(#103) #70869248 válasza Egon (#96) üzenetére


#70869248
törölt tag

olvastam amit írtál, bár én még nem tettem rá semmit, alapon van a játék...és most már sztem nem is fogok.
Belenéztem a végső csatába, érdekes.
De még befejezem az elmaradt küldetéseket.
A rúna mágus tényleg erős egység, igazából nem bánom hogy gyengítették.
A lvl70 nem tudom elérhető-e nekem, jelenleg 66 és fél szinten áll, de már nincs pénzem se Tiny, se a Coach csatáira, és azok is csak fél szintet húznak már.
lehet hogy csak akkor lenne meg ha XP támogató cuccokkal nyomtam volna, és pénzre mentem volna még jobban...
De mindegy, mert a játékélmény nem csorbul, nekem ilyen mértékű crash nem volt, pláne ismétlődő, ellenben volt egy játék vissza töltésem, mert az egyik sziget utazás során nem volt hajlandó betölteni, ezért vissza töltöttem, és befejeztem rajta a küldetéseket....viszont utána problémamentes volt a visszautazás rá..nem tudom mi lehetett, de megoldódott az a lényeg.

(#104) #70869248 válasza Athes88 (#102) üzenetére


#70869248
törölt tag

én így mentem neki a póknak:
kép
és így verte le a csapatot:
kép

(#105) #70869248 válasza #70869248 (#103) üzenetére


#70869248
törölt tag

hülye dolog-hülye dolog, de ez már csak ilyen:
silver rapier recipe használatához kell:
4 mágikus kristály
4000 arany
40 mana
eredmény ugye egy Silver Rapier.

Ez egy fejleszthető tárgy(!) fejlesztve Ray of Light. A tárggyal vívott csatában két Christa'gift-t nyomva kb. 50.000 arany jön össze.
a Ray of Light szétszedve 6 darab mágikus kristályt ad.

Ezzel biztos hogy el lehet érni a szinthatárt...maga a tárggyal vívott csata az nudli, inkább Tiny vagy a Coach a célzott XP szerzési lehetőség...ehhez kell 1milla aranyban.
Én valszeg Tungsinn-ben szétkapom a csapatot, ott két vár van nagyon közel, felkapom a Valkyrie szettet a +10Xp miatt, és a leadership cuccok helyett inkább XP és pénz cuccokra pakolok, aztán nekiesek a Coach-nak.
..van hogy szétszedéskor nem mágikus kristályt hanem rúnát ad a tárgy..

jelenlegi karakter 66 szint

[ Szerkesztve ]

(#106) #65675776 válasza Athes88 (#102) üzenetére


#65675776
törölt tag

A mágusfélék közül igazából csak az Inquisitor lenne igazán hatásos ellene, mert az elég durván sebez élőhalottakon. És ott a Holy Anger, mait még rávarázsolhatsz vele más egységekre. Persze ott még nincs Inquisitor...

Nem hátrány ha olyan lényeket viszel, amik leginkább fizikai sebzést visznek be. Élőholtak ellen azok minden esetben hatásosak. Mondjuk az Alchemist Holy Water-je sem rossz megoldás. Viszont a közeli sebzése méreg, az meg csak 50%-ot sebez élőholtakon, szóval emiatt az Alchemist rossz választás. Ha jól emlékszem valahol lehet találni Engineer-t is az első négy szigeten, azzal sokkal többet érsz. Egyrészt tud droidokat gyártani, másrészt meg tűzsebzés. A Shock Granade-del meg lehet kábítani még az élőholtakat is. Ráadásul ebből tud újakat készíteni.

b-type: A Rune Mage olyan nagyon azért nem erős szerintem. Inkább nagyon jó támogató egység. És ami a legjobb nála, hogy a képességeit ha elhasználta, akkor azoknak a pótlásához nem kell a Gift 3. szintje, hanem a sima 1. szintű Runic Word is elég. Mert ugye a képességei a birtokolt saját rúnáitól függenek.

(#107) Egon válasza #70869248 (#103) üzenetére


Egon
nagyúr

Írtam privátot.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#108) #70869248 válasza #65675776 (#106) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ami velem ezt mondatja, az az hogy a kezdetektől a csapatomban van, és ez miatt érzem úgy hogy túl erős, bármilyen csapatot állítottam össze, a Runa Mage az benne volt.
mindig elsőnek lép, és az hogy lemásol egy másik egységet ill. egy vonalban besebez (ami gyakorlatilag a vörös sárkány spec. tulajdonsága) ez nagyon használható.
Sima távolsági egységnek is erős. de a specjei és a statjai kihagyhatatlanná teszi szvsz.
Tehát gyengíthető, hisz sztem az lenne a lényeg hogy többféle csapat összeállítást próbáljon a játékos.

(#109) #70869248


#70869248
törölt tag

A vége kifejezetten élvezetes.

(#110) #65675776 válasza #70869248 (#108) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igazából kell is, hogy legyen egy erős ember egység, lévén nincs 5. szintű most már (megint). A CW-ben a Rune Mage nagyon durva tudott lenni, főleg ha az ember nem használta fel a rúnáit. Elég keményen fel tudott kúszni minden statja ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#111) apabudafok


apabudafok
csendes tag

Sziasztok !

Nem találom Fastlandon a testvért illetve a dark portalt Isterrengen . Csak a pókot nem sikerült még lenyomni , minden más kész . Mit nem vettem észre ?

(#112) Amur válasza apabudafok (#111) üzenetére


Amur
addikt

Ezeket még én sem találtam meg,valszeg későbbi questek után kerülnek elő.
Én most az ork inváziót írtom a viking szigetekről(az egyik valkür küldetése).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#113) #65675776 válasza apabudafok (#111) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Dark Portal pl pont a pók legyőzése után van...

(#114) Amur


Amur
addikt

Igen én most nyomtam le a pókot. 12 kör kellett,pedig nem volt egy izmos csapatom!
Kicsit bepánikoltam az elején,aztán a fullos rage miatt osztották a kritikál sebzéseket! Főleg a jegesmaci!
Volt 2500as bevitt sebzése is! Így azért fogyott az a 17k életerő gyorsan!
(sea dogs,polar bear,sootshayers,jutons,axe throwers) a sea dogs muszájból mert a többi jobb egységből nem volt már annyi hogy fullosan kihasználjam a vezetői képességem.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#115) apabudafok


apabudafok
csendes tag

Kösz a válaszokat !

A pókot nem bírom leverni ( mágus vagyok ) jegesmaci (7)- másik maci (11)- juton (2) - jarl (7) - soothsayer ( 10 ) , pedig főnixet is idézek és a macikon avening angel van .
Vmi ötlet ?? Előre is köszi !

(#116) Athes88 válasza apabudafok (#115) üzenetére


Athes88
tag

Hát nem vagy egyedül aki nem bírja legyőzni, én már istentudja hányszor futottam neki most az előbb majd egy órás szenvedés után sem jártam sikerrel, a nagy pók végülis le lett győzve de a kicsikkel bár nem bírtam mivel a maradék seregem már nem volt hozzá elég akármennyire is trükköztem. Én szerintem hagyom is a fenébe komolyan azért már az is hülyeség h a kis pókokat a végén még le kell verni. Mi a ráknak amikor már a nagy megdöglött. Ráadásul ahelyett h egyre gyengébbek jönnének éppen ellenkezőleg egyre erősebbek ügyes volt aki ezt kitalálta pl. 4 medvével győzzek le 200 pókot, gratula :/ A lényeg h nem a seregemmel van a baj az jó lenne de kissé kevés van belőlük és már semmit sem tudok csinálni h a hős fejlődjön gyakorlatilag minden tapasztalati pontot begyűjtöttem. Én a helyükben kicsit később raktam volna a pókot vagy úgy csináltam volna h ne legyen muszáj megölni mert így ugye nem is tudok vele haladni előre...

(#117) #70869248 válasza Athes88 (#116) üzenetére


#70869248
törölt tag

rakj be egy képet a főhősről.
Nekem pl. 71 medve volt bent, vagy tölts fel egy mentést és megnézem hol a gubanc.
valahol valami nem stimmel, mert ennyire nem volt kemény szvsz

(#118) Egon


Egon
nagyúr

Spoiler

A végét rettenetesen elcseszték. Egytől százig pontozva, nálam kapásból mínusz 30 pont, alsó hangon. Nevetséges.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#119) Amur


Amur
addikt

Lehet hogy mindenkit levertél,de tárgyakkal is lehet szerezni plusz vezetői képességet!
(sőt a fejlesztésükkel tapasztalat pontot is,én level 19 harcosként vertem le,nagyon könnyen a pókot)
Nekem +500at adó sisakot sikerült vennem 40k-ért,meg egy regalia is van ami szintén 500at ad!
Valamint Az egyik Valkürt is fejlesztgettem és ő is ad valamennyit.Ez nagyon sokat számít!
7 jegesmacival tényleg nem egyszerű!
Nekem 29 volt,és ők sebezték a legtöbbet.
Én pont azt hittem hogy mágussal könnyebb,elvégre nekem harcossal csak a seregemre számíthattam mivel boss fight alatt a harag képességek nem használhatóak!
Varázslóként meg lehet lövöldözni rá a támadó spell-eket!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#120) Amur


Amur
addikt

A pók után már level20asként:

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#121) #65675776 válasza apabudafok (#115) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem tudom hogy csináltad. Nekem akkorra már 5 Jotun-ra elegendő Leadership-em volt.

(#122) Egon válasza #65675776 (#121) üzenetére


Egon
nagyúr

A varázslónak jóval kevesebb vezetői pontja van. Nekem is csak 3 Jotun-re elegendő volt (igaz: egyetlen olyan varázstárgy sem volt rám aggatva akkortájt, ami leadership-et adott volna).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#123) Athes88 válasza #70869248 (#117) üzenetére


Athes88
tag

Na itt van a hősöm meg a seregem. Ja azt nem mondtam még h varázsló vagyok de ez gondolom látszik a képen majd.

(#124) #70869248 válasza Athes88 (#123) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez nem néz ki lehetetlennek, talán a Jarl helyett be lehet rakni a bányászokat, mert a Jarl egyik fontos tulajdonsága, a pluszos támadás a szomszédos mezőkön nem igazán érvényesül, és a bányász nagy számban van.
..ha nem boldogulsz rakj fel mentést, nem tűnik megvalósíthatatlannak.

(#125) Egon válasza Athes88 (#123) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem is hasonló seregem volt, annyi különbséggel, hogy a Berserkereket kidobtam (túl kicsi a HP-jük, sok elhull belőlük), és a baltahajigálókat sem preferáltam (a távolsági egységek nem igazán jók ebben a csatában), helyette Jarl és Soothsayer volt a csapatban.
Jarl szerintem jól jön: egyrészt óriási életereje van, másrészt a havon kap +50% védelmet (szinte leverhetetlen), harmadrészt plusz lépést tud adni a jegesmedvének pár körönként, ami nagyon nem hátrány.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#126) Athes88 válasza Egon (#125) üzenetére


Athes88
tag

Na most mondom legutoljára nekiugrok még erre most megcsinálom xD És aránylag nem is vesztettem olyan sokat, íme ami a pókos csata után maradt a lényeimből, talán a berserker vesztett a legtöbbet meg a balta hajigálós utána a jegesmaci. A Jotum csak 1-et a jegesmedvés csaj talán olyan 6-ot :)

(#127) Amur


Amur
addikt

Arlaniában hol van a 3.oltár amit fel kell szabadítani?
Kettőt megtaláltam a fekete,sziklás részen egymás mellett,de már többször repültem körbe a helyet,le is írtottam akit tudtam,de a harmadik oltár sehol.
Az nem arlaniában lenne?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#128) Egon válasza Amur (#127) üzenetére


Egon
nagyúr

Ott van mind a három a fekete részen (ahogy bemész, balra, jobbra és szemben van 1-1), vak vagy... ;] ;)

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#129) Athes88


Athes88
tag

Üdv. Verlon Wasteland-ban a sárkánybarlangnál amikor már épp legyőzöm a sárkányokat állandóan kidob a game a windows-ba. Ez valami bug vagy miért csinálja ezt? Mert jó lenne ha működne mivel a sárkányok elég jók és másutt sajnos nem találtam :/ Bár most beraktam a vörös sárkány helyett egy 1400 HP-s Ent-et :P

(#130) #65675776 válasza Athes88 (#129) üzenetére


#65675776
törölt tag

Bugnak nem nevezném, mert nem tapasztaltam. Nálam csak a Justice nevű varázslat okoz időnként ilyet.

Ancient Ent szép és jó, csak ne fogjon tüzet, mert akkor hamar vége.

(#131) Egon válasza Athes88 (#129) üzenetére


Egon
nagyúr

Ott nekem is sokszor elszállt. Sajna próbálkozni kell (kb. az 5. csatára sikerült befejezni).
Az a gond, hogy pár animáció kritikus tud lenni: azt kell kifigyelni, hogy pontosan mikor dob hátast a program, és az olyan szituációkat lehetőség szerint el kell kerülni (akár egységcserével)...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#132) Amur válasza Egon (#128) üzenetére


Amur
addikt

Ott van mind a három a fekete részen (ahogy bemész, balra, jobbra és szemben van 1-1), vak vagy...
Hát ja.. ott volt a szemem előtt,csak azt hittem hogy azt már meglátogattam.. Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#133) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Én a főküldetéssel vagyok elakadva, mindent bejárva egyszerűen nem találom a pókot akivel beszélnem kellene az elfeknél, néztem a hozzászólásokat is, de nem jeleníti meg a pókot, hogy lehet a csajt meggyógyítani?
47-es szinten vagyok.

(#134) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nincsen nassarba már semmi se senki nem akar semmit már.

(#135) #70869248 válasza Heroes fan (#134) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ott van egy figura (herbalist), egy házban lakik a kastélyhoz vezető úton, felfele menet baloldalt...vzz annyira nem nehéz megtalálni, az is lehet hogy már beszéltél vele, mit ír a napló a küldetésről?

(#136) Heroes fan válasza #70869248 (#135) üzenetére


Heroes fan
őstag

Most sikerült rájönni hogy hol volt a pók, mindvégig rossz helyen kerestük naslearba kerestük állandóan a pókot közben a grifek barlangjába volt. :D:D tökkel ütöttek voltunk.

(#137) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A valkűrök fejlesztése mellett az utolsó képesség, meg ami előtte van eggyel azok mivel szaporíthatóak?

(#138) Athes88


Athes88
tag

Üdv. Valaki tud mondani egy olyat sereget ami erős és a lények morálja legalább semleges de inkább pozitív. Mert most ez a Greenwort-i herceg bejött ellenségnek aztán az eddigi seregemet(royal griff, paladin, champion, rune magic) nem tudom már növelni mivel a várból toboroztam a seregemet amit most elállnak a herceg emberei és leszállni sem enged. Vagy a felsorolt lényeket hol lehet még begyűjteni? Egyedül champion-t találtam a többit viszont sehol. Köszönöm a választ.

(#139) Heroes fan válasza Athes88 (#138) üzenetére


Heroes fan
őstag

Azokat már sajnos sehol se lehet szerezni.
Nekem a kifagyásokkal meg a windowsba kivágásokkal gyűlik meg a bajom.
Azt néhány ellenséget nem is lehet kinyírni mert mindig kivág a rohadék.

(#140) flexxx2


flexxx2
őstag

Hogyan találok térképet Fastlandra?

(#141) Athes88


Athes88
tag

Üdv. Azóta sem bírom megcsinálni a sárkányos részt mert folyton kidob. Pedig [moderálva], kicsit módosítottam a seregemet is, rendszergazdában futtatni de semmi változás. Valami ötlet?

[ Módosította: #65675776 ]

(#142) Heroes fan válasza Athes88 (#141) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nálam nem volt olyan abba legalábbis a sárkányos szigeten.
De engem is baromira idegesít már, hogy állandóan kifagy meg kidob valamit nem lehetne csinálni neki?

(#143) Athes88


Athes88
tag

Üdv. Azt valaki tudja hogy a maradék két szigetre(az egyik riftland a másik nevét nem tudom) mikor lehet átmenni mert lassan ki van pucolva minden sziget 100%-osan de még mindig nem nyitja meg őket :/

[ Szerkesztve ]

(#144) Heroes fan válasza Athes88 (#143) üzenetére


Heroes fan
őstag

A főküldetést kell megcsinálni.

(#145) Athes88


Athes88
tag

Hát még egyelőre nem tudtam átmenni egyikre sem de most legalább adott még főküldit. A seregem pedig jelenleg ez, erősebb összetételű lények ellen sem volt rossz: Shamans, Soothsayer, Veteran Orc, Black Dragon, Orc Chieftans.(ha meg kinyiffan a sárkány - mivel már csak 4 van belőle és sehol sincs utánpótlás - akkor talán bejön a helyére a jotum mondjuk nem olyan erős de azért mégis jó lesz egy darabig xD)

[ Szerkesztve ]

(#146) Heroes fan válasza Athes88 (#145) üzenetére


Heroes fan
őstag

Aha értem na azon a főküldin menjél amit most szereztél meg.

(#147) #65675776 válasza Athes88 (#145) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ami érdekes számomra, hogy ajátékot most egyáltalán nem dominálják annyira az 5. szintű lények. 4. szintűnél magasabb egységem egy darab sincs, csak akkor hazsnáltam Jotun-okat, amikor az Undead Spider ellen kellett menni. Valahogy nem is igazán érzem szükségét, hogy sárkányokat vagy óriásokat vegyek.

(#148) Heroes fan


Heroes fan
őstag

1. to attract customers: 2
2. Find a piece of ice on fastland
3. release all the pirate prinosers
4. return to the ent for your reward
5. gather a crew for the expadition 25 elves
6. tell necromanters sirius pale that the undead will never become true pirates.
7. take the moonstate to etteilla so she can assemble the amulett.
8. find a bottle of ink for professor drotar.
9. kill the black unicorn at tungsinn
10. get a cat collar from hallotta the herbolist
11. find dig up the mandrake root
12. find out why the orcs waged war on tungsinn.

Ezeket a küldetéseket hol találom meg, mindent kinyírtam már az összes szigeten ahol csak lehetett bejárni.
A démonok földjén azt a fekete területet hogy lehet elmenni oda, még csak az van bejárva ahol az első belépéskor engedte.

(#149) #70869248 válasza Heroes fan (#148) üzenetére


#70869248
törölt tag

ide is, hátha másnak is kell :)
-A vendéglős küldije nem működik jól.
-Darab jeget találsz az említett szigeten egy barlangban (olyan mintha ládát ásnál).
-a kiszabadítós küldi nálam sem működött.
-menj vissza az ent-hez a jutalmadért (gondolom elültetted a csemetéket).
-vegyél és vigyél elfeket az expedíciós arcnak valahol a kikötőbe
-dumálj Sírius-szal a toronyban (ha engedi).
-a holdlemezre nem emlékszem.
-a tinta az oké, oda fogod tudni adni Drotar-nak, de ez egy küldi része csak, és a papírnál megakad amúgy is szvsz.
-öld meg a fekete unikornist, az elfek szigetén kóvályog.
-erre sem emlékszem...de gondolom dumálni kell az elfek szigetén lévő fűvésszel (herbaristával).
-keresd meg és ásd ki a gyökeret...ez a küldetést adó szigeten kell legyen sztem.
-itt sem vágom hol tart a dolog, de ki kell derítened hogy miért pöccentek be az orkok Tungsinn-n.

(#150) #65675776 válasza #70869248 (#149) üzenetére


#65675776
törölt tag

-De jól működik. Meg kell hívnod magad is egy italra, és Quest Completed.
-Bárhol ásol Fastland-en ahol hó van találni fogsz.
-Ez is működik. Ha jól emlékszem le kell fzetni az őrt.
-Ha legépeled, akkor is ez lesz az utolsó mondat.
-Ez most passz, lehet nem járok még ott, vagy csak simán elfelejtettem.
-Papírt Rezo-tól lehet szerezni (ahogy a quest szövegében is írja).
-A többi egyelőre függőben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.