Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Mint a derült égből a villámcsapás, bejelentették a kings bounty 2-őt, gépigénye meg egy horror. Minimumnak 16 giga ram azért az kurva erős.

(#352) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Mit vártok ettől?,ez így elsőre kurva állati lesz.

(#353) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

megvettem steamen akciosan a teljes részt.
most éppena dark side- al játszom.
a kérdésem az:
szereztem két uj térképet két uj szigetröl ami portland "közelében van" hogy tudok oda átjutni? mi a modja?
tudna esetleg valaki segiteni?

(#354) xuldar válasza Nyugis (#353) üzenetére


xuldar
őstag

A Dark Side-ban nem hajóval közlekedsz, hanem Darkie-val, a rage szellemmel kell beszélni, ő teleportál.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#355) Nyugis válasza xuldar (#354) üzenetére


Nyugis
senior tag

miután beszállsz a hajóba nyomni kell egy "T" betüt...

(#356) xuldar válasza Nyugis (#355) üzenetére


xuldar
őstag

Igazad van, azt elfelejtettem, hogy egyszer oda kell jutni, csak utána lehet teleportálni is. De végülis rájöttél, ugyanaz az összes résznél a hajókázás.

Ha a Valhallával (vagy a Fire and ice-szal) játszol majd, a fő kontinensen csak Greenwortból tudsz hajókázni, Verlonban és Arlaniában hiába nyomkodod a T betűt.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#357) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A 2-ből kezdték mutogatni a karaktereket jó lesz nagyon. A dark side már magyarul is tolható.

https://www.youtube.com/watch?v=ltdgpyggGec tiszta witcher 3.

[ Szerkesztve ]

(#358) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Sajnos csak 21 márciusába kapjuk meg.

(#359) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Rövid bemutatóként szerephez jutott a játék.

(#360) Heroes fan


Heroes fan
őstag

[link] Ez már beszédes végre valahára.

(#361) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Képek is jöttek végre eddig faxán néz ki, kelleni fog hozzá a vas szépen.

(#362) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A mai videó alapján ugyan úgy fog működni a játék mint eddig volt, multi nem lesz benne továbbra se.

(#363) RigóZsolesz


RigóZsolesz
tag

Sziasztok!

King Arthur Knigth's Tale info keresés közbem találtam rá, a "King's Bounty 2"-re. Elődjéről "King's Bounty the Legendről olvastam már, meg néztem videót, de sosem kezdtem el a játékot. Heroes of Might and Magic sorozatott visszont nyomtam anno. Szivemhez nőt ez a kategória. Mivel 1 jó hónap múlva fog megjelenni a King's Bounty 2, így kipróbálnám azbelődjét.
Csak az lenne a kérdésem win10 en megy e a King Bounty the Legend? (Bár ha ingyen nem lehet letölteni akkor már a 2-őt megvárom. Igéretesnek tűnik!)

(#364) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#363) üzenetére


Heroes fan
őstag

Működik igen és a warrior of the nort-ig bugmentes az epizódjai a dark side, és ez nagyon bugos állandóan kidob random. A legend, princess, crosswords, az ice kieg, és a red sands gond nélkül viszi kivagdosás nélkül.

(#365) RigóZsolesz válasza Heroes fan (#364) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Köszi a választ.

Még lenne kérdésem:
-Singleplayer mód van csak? (A HOMM ba többen is lehetett ilyen Co-op féle módban)
-Ingyen le lehet valahol tölteni? Vagy csak steam vásárlás?
-Esetleg HOMM al összehasolítva milyen különbségek vannak?
-Milyen játék módok vannak ebben? (Ha esetleg egy rövid összefoglalót tudnál írni, azt megköszönném. :) )

(#366) MageRG válasza RigóZsolesz (#365) üzenetére


MageRG
addikt

Bocs hogy beleszólok, de ez a sorozat inkább az 1990-es eredeti King's Bounty modern változata (nem HoMM).
Nincs városépítés, egy hősöd van csak aki jár ide-oda és leveri a gonoszokat. Egységeket különböző helyekről szerzel, de be kell osztani, mert limitált mennyiségben vannak csak (legalábbis a jobbakból).
A leadership skill korlátozza hogy hány katonád lehet; gyűjtögetéssel meg szintlépéssel fejlesztheted. Pénz csatákból meg gyűjtögetésből lesz.
A real-time szaladgálás meg a gyűjtögetés fontos, mert ha ügyes vagy, akkor nagyon jó cuccokat szedhetsz össze anélkül hogy bazi erős seregekkel kellene küzdeni.

Multi nincs, viszont ha jól látom csak PvP-re ott a KB: Legions. A Steamen ingyenes.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#367) RigóZsolesz válasza MageRG (#366) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Köszönöm szépen a választ! Erre voltam kíváncsi.
(Örültem volna egy HoMM hoz nagyon hasonló várépítős játéknak. Bár ez így is tetszetős. Jobban a King's Bounty 2-őt várom, ezzel csak bemelegíteni szeretnék. Mivel másabb mint HoMM, így jó ha nem teljesen vakon ugranék az új részbe. :D )

Ti egyébként tervezitek nyomni az új részt majd?

(#368) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#367) üzenetére


Heroes fan
őstag

Így hogy most már látom hogy fog összeállni a cucc igen kihagyni nem fogom kedvencem lett. Végre nyílt világban fog játszódni nem az az unalmas dlc-k jönnek. Lehetetlen szinten fogom megnézni. Nem tudom milyen géped van?,mert ide baromi nagy gépigénye van.

(#369) RigóZsolesz válasza Heroes fan (#368) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Elvileg azzal nem lesz probléma, 4GBbramot kell vegyek.
GTX 1060 6GB VGA/Intel Core i5 4690 Proci (4x 3.5Ghz)/240SSD Winchester/12GB 1600Mhz ram. De amúgy Xbox One X en tervezem, hogy nyomom az újjat.
(Én úgy láttam a gép igényt, hogy csal a ram kevés pc be)

(#370) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#369) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát nem nagyon fog már menni csak alacsony beállításokkal, attól függ ajánlottnak mit fog megadni. Az ilyen nyílt világú címek nagyon zabálják a gépet. De majd leteszteled, csatába lesz érdekes a sok tereptárgyaknál.

Heroes 7 nálam kegyetlen szarul fut nem tudom mi az oka pedig eredeti.

(#371) RigóZsolesz válasza Heroes fan (#370) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Ha túl nagy lesz a gép igénye, akkor biztos hogy Xbox One X re veszem csak. Majd meglátjuk.

Egyébként van olyan időszak amikor nagyobb akcióba van a King's Bounty Legend + kiegeszítők? ( tegnap néztem egy 2016 os stream videót. 8 euroért kiegeszítőkkel együtt vette akkor a játékot a streamer)

(#372) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#371) üzenetére


Heroes fan
őstag

Annyit megér magyar lett minden epizódja. A red sands is.

(#373) RigóZsolesz


RigóZsolesz
tag

Csak ebbe a "Legions-ba) nehéz az erősebb szörnyeket beszerezni? (Nyitottam többől 1-1 darabokat, de 1 db ok nagyobb harcoknál nem sokat érnek. Ami érne mert nagyon nagy HP/Defense vel van olyanokat nem sikerült nyitni. 3db Bone Dragon om van az elég kemény már :) ) egyébkénr mobile os változatát próbálom. Visszont friendet ebbe a játékba nem tudom hogy lehet szerezni. :O Lenne friend es quest is.

(#374) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#373) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ami a facebookon van az nagyon semmit nem lehet embert, gyűjteni kell azt a gyémántot azt majd évek múlva lesz a szintednek megfelelő mennyiség. Én is ezzel szívok. 39-es szintre meg 100 millió xp kell ami gyakorlatilag a büdös életbe nem szerzel meg. Tárgyakkal is ez van mindenhez az a kurvaság kéne.

[ Szerkesztve ]

(#375) RigóZsolesz válasza Heroes fan (#374) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Akkor jó. Valahol olvastam hogy ez nagyon Pay-to-win (Legions). De ahogy látom akkor ez igaz is sajna. (Igen a gyémánt szerzése=költsél pénzt xd Mert egyébként nagyon keveset add maga a játék)

Mind1 is. Lényegében amit akartam azt sikerült kideríteni. A harcrendszert.

Várom már a King's Bounty 2-őt, biztos másabb lesz, de tetszik. :)

(#376) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#375) üzenetére


Heroes fan
őstag

Igen sajnos, de a 2-őt nagyon várom én is.

(#377) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Augusztus 24-én jelenik meg kár érte.

(#378) RigóZsolesz válasza Heroes fan (#377) üzenetére


RigóZsolesz
tag

Jól eltolták.. sajnos én is olvastam ezt.

Mind1 most elvagyok telón a Legions-al. (Lv22 vagyok). Neked van Clan od? Vagy külföldibe vagy?

(#379) Heroes fan válasza RigóZsolesz (#378) üzenetére


Heroes fan
őstag

Sehol sajnos, és tárgy nélkül csak 3 órásakra viszem, és nincsen seregem se, hogy erősödjek. Gyűjtöm a diamondot.

(#380) Heroes fan


Heroes fan
őstag

[link] Ezt olvassátok el.

(#381) Heroes fan


Heroes fan
őstag

[link] Nincs csatazene a játékban?, mi ez már loool.

(#382) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Aranylemezre került a játék legalább a kedvencemet nem nyomták mégtovább.

(#383) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Legyen már 24-dike olyan lassan telnek a hetek XDXD

(#384) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Este 6-tól már rendes videók lesznek a youtubon csekkoljátok majd.

(#385) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nálatok is csalódás a játék?

(#386) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most már ki lehet próbálni a megvétele előtt is. Így már moddolható lett?

(#387) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Felvásárolta a tencent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.