Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most kinyírtunk mindenkit már, és nem tudunk továbbmenni a főszálon, mert valami befedes küldit kaptunk és hiába vannak jelőlve hogy oda kéne menni nem csinálnak semmit sem.

(#252) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Hogy lehet azt a befedes küldetést megcsinálni?,azt láttam hogy egy pasit kell felvenni de az hol van?
Ezeket kéne megcsinálni de semmit nem lehet már.

[ Szerkesztve ]

(#253) xuldar válasza Heroes fan (#252) üzenetére


xuldar
őstag

Galerinimen van az összes hozzá tartozó küldetés. A fogadóst sikerült már megzsarolni? Ezután az inventorydban lévő nemessel kell beszélni, akit Monteville-ben nyomtál le a cirkuszos csaj vegzálásáért. Ha beszéltél vele, az elf kastély bejáratánál lévő őrhöz kell menni és benevezni a csávót a vers-versenyre.
Közben befejezheted a hercegnős küldetést is Galerinimen, ha harcossal vagy paladinnal vagy, újabb "feleséged" lesz.
Ha lesz időm, adok egy képet győztes démonhordámról, szörnyülködjetek, mekkora sereget gyűjtöttem. Csalás nélkül természetesen.
Először azt hittem, a harcos a legdurvább, mert ha szerencséd van, az első körben el tudod tolni az összes rage-skillt. De a paladin Lord képzettsége még ennél is gusztustalanabb.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#254) Heroes fan válasza xuldar (#253) üzenetére


Heroes fan
őstag

Hát nem tudom mert azt is végigjártuk már de nem csinál semmit sem. Mint a videóban is lehett látni a küldiket.

(#255) Heroes fan válasza xuldar (#253) üzenetére


Heroes fan
őstag

(#256) xuldar válasza Heroes fan (#255) üzenetére


xuldar
őstag

Baron Gerardot még nem gyalultad le Monteville-ben, az a gond. A cirkusz előtt álló lánnyal beszélj, meg akivel tudsz Monteville-ben. A báró bekerül az inventorydba, ott kell majd dumálni vele, hogy nevezzen be az elf dalversenybe. Egyébként ez nem főküldetés, az elf hercegnő viszont az, a testőre kell a weapon of vengeance-hez.
Sőt, a másik főküldetést sem teljesítetted még Monteville-ben, a kovács lányának a pasija is kell, az íjász, aki egyike a 9 megszerzendő személynek.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#257) Heroes fan válasza xuldar (#256) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem, akkor elég sok nem volt meg, de hiába megyek oda nem csinál senki semmit.

(#259) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A portált javítsam meg azt mondja, ha elmegyek egy felvilágba visszanézve látom hogy ott a portál de nem tudok mit kezdeni vele hiába megyek oda ilyenkor mivan?

(#260) xuldar


xuldar
őstag

Dicsőséges démonhordám.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#262) Heroes fan válasza xuldar (#260) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ezt hogy csináltad nincs is ennyi ember looooool
Csatába mutasd mekkorát sebeznek looooooool

[ Szerkesztve ]

(#263) xuldar válasza Heroes fan (#262) üzenetére


xuldar
őstag

A megfelelő itemeket kell felaggatni a hősre. Felhívnám a figyelmed a morálra, ami szintén brutál bónuszokat ad.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#264) Heroes fan válasza xuldar (#263) üzenetére


Heroes fan
őstag

Jézusom a portálos küldire mi a jó?

(#265) xuldar válasza Heroes fan (#262) üzenetére


xuldar
őstag

Sebzés. Az executionerek odavertek egy hős seregének. 1db archdevil csak 240 leadershipbe kerül.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#266) Heroes fan válasza xuldar (#265) üzenetére


Heroes fan
őstag

103 ezer az odabaszott rendesen loooool.

(#267) Heroes fan válasza xuldar (#265) üzenetére


Heroes fan
őstag

Most kiakasztom ha kitudom megvárom a fordítását és utána lehet nekiesek még egyszer.
Persze ha nincs elcseszve a mostani:D:D

(#268) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A végigjátszásba nem találom azt a portal aktiválását.

(#269) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Akkor most ezzel a portállal miújság?

(#270) xuldar válasza Heroes fan (#269) üzenetére


xuldar
őstag

Kicsit részletezd már, milyen portál. Másold be ide a küldetés szövegét és hogy hol tartasz vele, vagy valami.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#271) Egon


Egon
nagyúr

Lssan vége a sulimnak, így elvileg több szabadidőm lesz (bár vannak más fejlemények, melyek negatív esetben ennek ellenkezőjét is okozhatják). A folyamatosan aktív topic hatására én is kedvet kaptam egy kis játszadozáshoz, de én jó eséllyel nem szívatom magam a legújabb résszel, hanem nosztalgiázom picit az Armored Princess-el...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#272) Heroes fan válasza xuldar (#270) üzenetére


Heroes fan
őstag

https://www.youtube.com/watch?v=e0h9UI0PxBo&list=UUVotGHSCT3Zn-5RGedceqMQ
https://www.youtube.com/watch?v=D5np5E_nzBc&list=UUVotGHSCT3Zn-5RGedceqMQ

ez a küldetés az itt vagyok most vele.

(#273) Heroes fan válasza xuldar (#270) üzenetére


Heroes fan
őstag

Lefordítva azt kéri hogy javítsam meg a hibás teleportot axilusban.

(#274) xuldar válasza Heroes fan (#273) üzenetére


xuldar
őstag

Amennyire emlékszem, Bastettel kell beszélned, hogy ő legyen a csali, majd a cuccot a törpe mérnök fogja megcsinálni 1db teleport tekercs ellenében.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#275) Heroes fan válasza xuldar (#274) üzenetére


Heroes fan
őstag

Okés megnézem köszi.

(#276) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Most egy csomó küldetés jött időközben végre már valami haladás:D:D

(#277) Heroes fan válasza xuldar (#274) üzenetére


Heroes fan
őstag

Emilio hol van nem találom, meg amazoniában eltünt a paris hajója:D:D

(#278) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Na paris megvan de kéri hogy csináljak képet amazonia csajáról:D:D

(#279) Heroes fan válasza xuldar (#274) üzenetére


Heroes fan
őstag

A teleporthoz a shelterben a csajszihoz kellett menni most azt kéri szerezzek hozzá építőelemet.

(#280) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Emilióval végeztem az kapcsolódik valami küldihez?,jó volna ha engedné felvenni azt a pasit és a főküldetés is haladna a francba.

(#281) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Na a sátoros emberke már villog montevilben de hogyan tovább?, nem akar semmit, odavittem a farkasokat is de semmi. Írja már le valaki ilyenkor mivan nem akarom már ezzel a bughalmazzal is elcseszni az időt.

(#282) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Egy rohadt tárgy csere szórakozás vitt el a camilla bevételére:D:D
Meglett a vár elfoglalása és utána még mindig nem engedte kinyírni a mellette lévő útonállót oda mi kell?

(#283) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Végigvittem a WotN-ot. Egyet nem értek, elvileg mindent kipucoltam, de Tyr uccsó darabját ami kellett volna Mista-nak, azt nem találtam meg. Merre található?

(#284) Heroes fan válasza Skyhunter (#283) üzenetére


Heroes fan
őstag

Nekem a dark side-ba az a problémám hogy hevelin-ben megvettem egy tárgyat rögtön az első embervételnél és utána nem tudok továbbmenni abba a küldetéssorozatba, mert bathome-hoz kéne menni és nem csinál semmit a balfasz. Végigjátszásba meg akkor nyírja ki csak a védelmezőket én meg jóval hamarabb már, lehet ezzel elbasztam a küldetést?

(#285) Heroes fan


Heroes fan
őstag

A bless-t a gyógyítót a resurrection varázslatokat milyen emberekre lehet használni?,most jutottam el oda hogy ezeket kéne használnom még hogy teljesüljön a küldetés és egy ellenfelet tudok már csak támadni mindegyiket kinyírtam már.

(#286) xuldar válasza Heroes fan (#285) üzenetére


xuldar
őstag

Mindegyik varázslatból 3db tekercset kell vinni a shelterben a mágusnak, akkor megkapod úgy, hogy a saját egységeidre tudod varázsolni. A boltokban vannak szétszórva az egész világon. Hullákon, elementálokon, gépeken, meg egyes 5. szintű egységeiden kívül minden egységedre nyomhatod őket.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#287) Heroes fan válasza xuldar (#286) üzenetére


Heroes fan
őstag

Abból egyet felhasználtam már beraktam a könyvbe és használni nem tudtam őket csatába, az hozzátartozik a főküldetéshez?

Ezek vannak még hátra.

Ez a hevelines nem csinál semmit sem hiába megyek oda.

[ Szerkesztve ]

(#288) Heroes fan válasza xuldar (#286) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mindent megnéztem amit lehet a többit küldetés védi és baszik csinálni akármit is mindegyik úgyhogy ennyi volt elbasztam végleg az egészet. Nem tudom kiakasztani a játékot, cset nincsen hozzá vagy valami faszom?

(#289) xuldar válasza Heroes fan (#288) üzenetére


xuldar
őstag

Lehet normálisan is írni. Kaptál privit.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#290) Heroes fan válasza xuldar (#289) üzenetére


Heroes fan
őstag

Elküldtem a mentést remélem jó.

(#291) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Az is vicc hogy werewolvest is kér de honnan vegyek olyat bakker ha nincs az egész világban sehol sem tiszta röhely az egész.

(#292) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Kicsit csalnom kellett a varázslatos küldivel az volt a főküldetéshez való. Ilyen bagos szart ez is hihetetlen hogy nem képesek egy játékot se megcsinálni úgy hogy ne faggyon meg ne dobáljon ki 5 percenként, nem is tudom hogy a továbbiakba nyomni kéne ezt a sorozatot. Katasztrófa amit műveltek ezzel a két résszel, előtte megtudták csinálni rendesen????? érdekes. Ezt a kettőt mért nem nem is értem az egészet. Ha továbbra is egy ilyen szart kapunk akkor én már hagyom a fenébe az egészet azt nézek más körökre osztott heroes felinges játékot azt cső, engem ne szopasson ezzel egy játék se hogy állandóan kiakad meg kivág.
Ezt a végét is vagy 3-szor kellett kinyírnom mert kiakadt vagy kivágott belőle :W :W :W Meg hogy nehezen lehetett megoldani néhány küldit is és utána csatázok azt nem tudok bemenni feltankolni és kezdhetem előről az egészet. :( :( :(
Azért is fordultam már a végső megoldáshoz is. Szánalom lett ez a játéksorozat is. pfujjjjjjjjj

(#293) hubai1979


hubai1979
őstag

Sziasztok remélem még találok valakit

.[link]

Ez a mod érdekelne, hogyan kel telepíteni meg persze egy kis vélemény róla.

Találtam hozzá magyarosítást is.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#294) Heroes fan válasza hubai1979 (#293) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ez új rész benne?

(#295) Egon válasza Heroes fan (#292) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen.
Én a Dark Sides helyett végignyomtam inkább a Fire and Ice DLC-t, ezúttal varázslóval. Egy csomó pozitív tapasztalat mellett (sokat tanultam a korábbi végigjátszásokból, így sikerült szubjektíve közel tökéletes végigjátszást produkálni), eléggé rosszul esett, hogy egy bug miatt nem bírtam megcsinálni két küldetést, köztük egy főellenfél kinyírását... :W
Meg is fogadtam: juszt se fogom megvenni a Dark Sides-t: max. majd a KB2-t, akciósan, feltéve ha nem cseszik el, és nem lesz tele buggal... :(((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#296) hubai1979 válasza Heroes fan (#294) üzenetére


hubai1979
őstag

Ez egy mod hozzá, a king's bounty crossworlds készítői csinálták,új terület varázslatok,lények meg hasonló dolgok.A föntebb linken le lehet szedni, az egyik htp bemásolásával kibontva, másfél giga magyarosítás is van hozzá.Leszedtem főlraktam de nem megy valamiért azért írtam hogy hátha valakinek sikerűl elindítani, és ad majd valami tanácsot.

Ja ha nem említetem volna, ez a crossworlds-hoz van.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#297) Heroes fan válasza hubai1979 (#296) üzenetére


Heroes fan
őstag

Az akkor tök jó és milyen hosszú miben külömbözik?,érdemes végignyomni?

(#298) hubai1979 válasza Heroes fan (#297) üzenetére


hubai1979
őstag

Nem tudom pontosan de a méretéből itélve nem lehet egy rövid játék,mint ahogy írtam egy ujabb szigetet ad hozzá.nekem sajna nem sikerült elindítanom,azért írtam nektek mert tik régebben nyomjátok.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#299) Heroes fan válasza hubai1979 (#298) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ja értem, na akkor remélem lesz valaki mert felcsigázott engem is, ha már az utolsó két rész pocsék lett a rengeteg bugtól, és lehetetlen végigvinni rendesen.

(#300) hubai1979 válasza Heroes fan (#299) üzenetére


hubai1979
őstag

Itt is lehet olvasni a modról.

[link]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.