Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Dolgoztam vele rendesen de szerintem megérte. :) Ennek a cikknek alapján indultam el, érdemes megnézni: [link]

Íme a desktopom:
[link]
Kicsit még finomítgatom a közeljövőben.

[Szerkesztve]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#1902) EmThor


EmThor
addikt

ma találtam box-osok oldalán a témát, wp már megvolt + winamp skin télleg szép, de jetaudio szebben szól :P

clean [link]

dirty [link]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1903) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

nyitottam egy topicot az ObjectDock-nak, mivel egyre elterjettebb a felhasználók között.
[link]


[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1904) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

nemsoká elkészöl azz ujj desktop-om :D :D :D :D Elég mix desktop lesz,de szerintem nagyon jol fog kinézni

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1905) deadguy


deadguy
aktív tag

Nekem jelenleg ez van (tudom, szimpla nagyon de majd belehúzok :D )[link]

(#1906) dat válasza deadguy (#1905) üzenetére


dat
senior tag

Huhh, a hátteredről dobnál egy linket ha szépen megkérlek?

(#1907) deadguy válasza dat (#1906) üzenetére


deadguy
aktív tag

Persze:
[link]

(#1909) deadguy válasza Kalandor (#1908) üzenetére


deadguy
aktív tag

Tudom, most általános müveltségi hibámról teszek tanúbizonyságot, de melyik műremek is látható a képen? (Amúgy király az, ahogy a kép készült).

(#1911) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Nem szeretem a csicsát :)
[link]
:))

(#1912) zoli400


zoli400
csendes tag

TrueLaunchBar .... Csak ajánlani tudom ;)

[link]


[Szerkesztve]

DE-IK PTMrulez >>>Egyebet nem tudok elmondani... Kérem kapcsolja ki!

(#1913) [pod]Diablo válasza Vincsó (#1911) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ém is ezt a témát akartam felrakni,csak ne,tudom miért nekem nem ismeri fel a a gépem berakom a témákhoz ahova kell egy másik gépre felrakom ott működik,de azenyémen nem :F Ez mitől lehet?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1914) Nabu válasza Vincsó (#1911) üzenetére


Nabu
aktív tag

Helló!
BMW-s órát honnan szerezted, milyen progi kell hozzá, a tálca átlátszóságot, hogy csináltad hogy csak az átlátszó és amit leteszel az nem... :F
Remélem érted mit akarok makogni... :DDD

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1915) Vincsó válasza Nabu (#1914) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Nos amiket használok: Windowblinds 5 + Vista theme ettöl lesz átlátszó a tálca
az órához pedíg a Konfanulátor progit kell feltenni [link]
és itt megtalálod az órát is.
Update: Vista iknok az asztalon + Alienware MSN skin :R
[link]

[pod]Diablo:nekem probláma nélkül működik WB5 -be

(#1916) [pod]Diablo válasza Vincsó (#1915) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Aha.Haverom gépén működik és régebbenm az enyémen is működött,de msot ujra lett rakvaavidodw és mindenk téma amit a wb5-höz letöltök megy csak ez nemÉs za a baj hogy fogalmama sincs hogyy miért :( :( :F

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1917) Vincsó válasza [pod]Diablo (#1916) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Hát ez érdekes h csak ez nem működik :F
Megoldást így nem nagyon tudok esetleg itt nézz körbe skinek terén [link]
Igen sok Vista skin és egyéb skin is megtalálható, hátha találsz olyat mi működik.

(#1918) zoli400 válasza Vincsó (#1917) üzenetére


zoli400
csendes tag

Hello Vincsó!
Az lenne a kérdésem, hogy a WB5 mennyi RAMot zabál??
Én inkább mellőzném a plusz program ok felrakását... nem tud valaki ööö nem is tudom mi a neve..de olyat ami beépül és átírja a dolgokat, így nem plusz erőforrás.Nekem is csak egyet volt szerencsém találni ezidáig...

DE-IK PTMrulez >>>Egyebet nem tudok elmondani... Kérem kapcsolja ki!

(#1919) [pod]Diablo válasza Vincsó (#1917) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Köszi.Sok jó skin találtam :R :R :R

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1920) EmThor


EmThor
addikt

blackbox büntetés :) másnál láttam ugyanezt, stílusát letöltöttem, hátteret, meg betűtípust cím alapján belőttem :) büntet :)

[link] :DD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1921) Vincsó válasza zoli400 (#1918) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Szia őőő... na most fogalmam sincs hogy mennyi RAM-ot zabál me vagy én vagyok vak vagy nem mutatja a feladatkezelö...... de kléne ott lenni sztem egy wbload.exe-nek.... de nincs :DD
De ha jól emlékszem régebben ilyen 6-10 MB körül volt.... nem vészes meg most se veszem észre hogy bármit is lassult volna a rendszer.
Tudum milyen skinek-re/témákra gondolsz csak nem tudom hogy hívják őket....
Itt van egy két pofás (mindenkinek ajánlom az oldalt:))
[link]

(#1922) FefeeX válasza zoli400 (#1918) üzenetére


FefeeX
veterán

frankesz majdnem semmit nem eszik a WB5, nekem a 128RAMos gépemen is annyira megy mint a 1024esben..., mondjuk abban már van desktopX meg objectdock is.

(#1923) Bekeny003 válasza Vincsó (#1921) üzenetére


Bekeny003
tag

Ha meg szabad kérdezni MSNhez a skint honnan szedted?

(#1924) Vincsó válasza Bekeny003 (#1923) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Itt vannak skinek:
[link]
Ami nekem van pedíg inenn ,itt is vannak jók:
[link]

Fontos csak 7.5.0311 egyel megy a skin.

(#1925) 8zabi


8zabi
őstag

ha valakinek megvan KoL vista v3.1 témája windowsblindshoz az légyszi tegye fel valahova
köszi

(#1926) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Jelenleg ilyen:[link]
[link]
[link]
[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1928) VladimirR válasza [pod]Diablo (#1926) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tesztke

a desktop-om meg sima fekete, ikonok is lezuzva, a talca meg automatikusan eltunik

(#1929) KRi2


KRi2
aktív tag

minimál hülyeségek:
[kép] [link]

[Szerkesztve]

||| | || ||||| | ||| ||

(#1930) ByB


ByB
addikt

Én is kedvet kaptam a desktopom kicsinosításáshoz, de nem tudom eldönteni, hogy milyen programmal próbálkozzak!? :F Ti mit ajánlotok: legyen ingyenes, könyen kiismerhető és bejönnek az aktív desktopok is, de csak ami személyre szabható! Várom a javaslatokat... köcce

üdv
Bence

(#1931) ByB válasza ByB (#1930) üzenetére


ByB
addikt

Valaki használ fullos windowblinds progit itt? (Neten keresztül megrendelve?)

(#1932) tuskooo válasza ByB (#1930) üzenetére


tuskooo
addikt

Samurize nagyon jó progi, de meg kell tanulni használni

(#1933) ByB válasza tuskooo (#1932) üzenetére


ByB
addikt

Megnéztem egy pár leírást és tényleg sokmindent tud! A kérdésem az lenne, hogy a desktop theme-k szabvány fájlformátumban tölthetőek le? Próbaként letöltöttem a WindowBlinds progit, de kiderült, hogy csak 60 napos, ezért töröltem, viszont nagyon tetszenek a desktop theme-jei, vajon ezek a Samurize-zal is használhatóak? Ha nem, akkor Samurize-hoz hol keressek desktop theme-ket? (Tudom google...)

(#1934) nofreenick válasza ByB (#1933) üzenetére


nofreenick
aktív tag

google nem fog segíteni, mert a samurize nem desktop szkinnelő program, hanem erőforrásfigyelő, stb. külön programot kell használnod a témákhoz (wb, stylexp), és a desktop alkalmazásokhoz (samu, konfabulator, stb)... itt a topikban is rengeteg infó van ezekkel kapcsolatban, de van 1 raklap desktop moddingal foglalkozó oldal is...

(#1935) ByB válasza nofreenick (#1934) üzenetére


ByB
addikt

Most már világos, hogy két különböző programot kell használni! Köszönöm a segítséget... :R

(#1936) Vapor


Vapor
aktív tag

Nekem most ilyen, de még dolgozom rajta
[link]

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#1937) nofreenick


nofreenick
aktív tag

at the moment: [link]
[kép]

(#1938) Balli


Balli
őstag

objectdock-al nem lehet megcsinálni valahogy hogy ket ikon-sav is legyen: egy felülre, egy pedig balra
Valamint miért csak három ''csoportot'' lehet létrehozni, azaz csak kettő üres helyet tudok megadni, a harmadikat nem engedi

[Szerkesztve]

Athens 2004

(#1939) Balli válasza Balli (#1938) üzenetére


Balli
őstag

a második kérdésre megtaláltam közben a választ (nem vettem észre, bocsi), viszont az elsőre nem találok megoldást, nincs is :F

Athens 2004

(#1940) ^Sunrise^


^Sunrise^
tag

Bejovos ez a Litestep shell a default Explorer helyett. :R

[link]

[link]

(#1941) tuskooo válasza Balli (#1938) üzenetére


tuskooo
addikt

Lehet, a teljessel

(#1942) EmThor


EmThor
addikt

dirty

[link]

clean

[link]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1943) Frenky87 válasza ByB (#1931) üzenetére


Frenky87
aktív tag

Nem épp neten keresztül megrendelve, de nekem fullos van :)

///

(#1944) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A gyári tenger van nálam beállítva, mert nyugtató a hatása. + Szeretnék egyszer egy ilyen helyen kettesben lenni egy gyönyörű nővel. Naplemente, homokos tengerpart , szerelem... :))

(#1945) ZakRob


ZakRob
senior tag

Ha már van ilyen topic, én se maradok ki, íme:
[link]

(#1946) deadguy válasza ZakRob (#1945) üzenetére


deadguy
aktív tag

Picit furán néz ki, hogy az ikonfeliratok alá vannak húzva, de amúgy kellemes :)

(#1947) nofreenick válasza deadguy (#1946) üzenetére


nofreenick
aktív tag

gondolom egykattintásosra van állítva... de a háttér télleg szép...

(#1948) ZakRob válasza nofreenick (#1947) üzenetére


ZakRob
senior tag

Én meg már majdnem megkérdeztem, hogy hogyan lehet az aláhúzást kiszedni. :)

(#1949) deadguy


deadguy
aktív tag

Picit lusta vagyok átolvasni az egész topikot:) szóval tudna valaki mondani egy olyan desktop/kinézet modder progit, ami freeware teljesen, esetleg trial, de sok funkcióval van ellátva? Valami olyanra gondoltam mint a Windowblinds, Talisman, StyleXP stb... előre is kösz.

(#1950) Balli


Balli
őstag

Biztos volt már a topicban szó róla elnézést :B , de:
Melyik ikoncserélőprogit ajánlotok, ami egyszerű, könnyen kezelhető -mit használtok? [link] Itt keresgéltem, de nem leltem melyik progi lenne az. IconPackager csomagot meg nem akarok felrakni, egyesével szeretném külön-külön megváltoztatni az ikonjaimat, az izlésem szerint.
Egyébként a MacOS ikonok tetszenek nagyon arról tudna vki egy linket dobni. Ezt néztem: [link] viszont nem akarok package-t rányomni a gépre +állitolag csomó magyar szöveg angol lesz

Athens 2004

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.