Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) hu-Ízirájder válasza [pod]Diablo (#1250) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

ha ott van az ikonja akkor az megy, próbáld onnan betölteni, tudod jobb klikk rá és válaszd ki a configot. Nos ez jó hogy ezt kiszúrtad és mostmár a friss van fenn de ez tényleg nem magyarázat az eddigi problémákra, hiszem más régebbi configoknak amit amiket letöltöttél mennie kellett volna a 1.62 essel is. Eddig tényleg nem tudom hgoy mi lehet a baja. Az 1.63 es t ugye úgy instaláltad hogy teljesen leszedted a régit?

(#1252) EmThor


EmThor
addikt

Bővebben: link most ilyen, silver stlye :))

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1253) moonman


moonman
titán

nemsokára kész a fordítás, lehet tesztelni, és egy új skint is be fogok mutatni, csak még van vele egy kis grafikai meló...

(#1254) moonman válasza moonman (#1253) üzenetére


moonman
titán

egy preview :)

[kép]

(#1255) TiMoN válasza moonman (#1253) üzenetére


TiMoN
senior tag

nagyon baba mikorra várható az elkészülte? :)

-TiMoN-

(#1256) vakarcs válasza EmThor (#1252) üzenetére


vakarcs
aktív tag

nagyon stilusos... a silver skin es a hold :D tetszik....

eladó a világ :)

(#1257) hu-Ízirájder válasza EmThor (#1252) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

az óra tetszik, jópofa, a visszaszámlálóhoz milyen betűtípust választottál? Látom a gombot is megváltoztattad, a régi találn kivehetőbb volt, ezen nem nagyon látszik a gomb forma.

(#1258) EmThor válasza hu-Ízirájder (#1257) üzenetére


EmThor
addikt

mind mind konfabulator, lustáknak :DD óra gorgy clock widget, visszaszámláló asszem csak ezt az 1 betűtípust tudja, passz [cant wait widget]. gombnak meg van 2 skin-e nem tom photoshoppal hogy lehet hozzá újat csinálni, de srác aki írta a the pusher widget-et majd még ír hozzá gondolom pár felületet

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#1259) moonman


moonman
titán

hogy jobb, ha a fókusz sötétebb vagy világosabb, mint az alapszín?

[kép]

(#1260) ~DD~ válasza moonman (#1259) üzenetére


~DD~
tag

Szerintem ha sötétebb...

All of this has happened before, and will happen again.

(#1261) Vapor válasza moonman (#1259) üzenetére


Vapor
aktív tag

Szerintem is sötétebb jobb:U

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#1262) hu-Ízirájder válasza Vapor (#1261) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

Vapor sikerült megodanki a samurize problémádat?

sztem is a sötétebb, az a megnyomás érzetét kelti :D

(#1263) gergo84


gergo84
aktív tag

(#1264) TiMoN válasza moonman (#1259) üzenetére


TiMoN
senior tag

sötétebb! :C

-TiMoN-

(#1266) moonman


moonman
titán

Elkészült az új skin és a magyar nyelvi fájl. Nemsokára fel is töltöm csak még betesztelem jól.

A skinből két verziót csináltam, egy elválasztókkal tagoltat és egy simát, ahol egybefolynak a panelek: Bővebben: link
(a skin nem teljesen saját, egy létezőn módosítottam, rajzoltam át egy csomó mindent, mert nem tetszett, új órát és időjárásjelzőt kapott, stb.)

MSN Messenger: Bővebben: link
RSS hírolvasó: Bővebben: link
Időjárás: Bővebben: link

Desktop: Bővebben: link
(ugyanezt lehet áttetszőben is: Bővebben: link)
[kép]

(#1267) _Hunter_ válasza moonman (#1266) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nagyon korrekt lett. Gratula. Majd ha felrakod le is szedem megnézem az otthoni gépen.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1268) [pod]Diablo válasza moonman (#1266) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nagyon tetszik.Nagyon jól megcsináltad.Gratula

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1269) [pod]Diablo válasza moonman (#1266) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ezt milyen progival csináltad?Lehetőled linkelt be minnél hamarabb mert akkr eltöltöm és megnézem

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1270) _Hunter_ válasza [pod]Diablo (#1269) üzenetére


_Hunter_
őstag

Desktop Sidebar
Bővebben: link

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1271) [pod]Diablo válasza _Hunter_ (#1270) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nemtudod valahonan leeht letölteni hozzá megyarosítást?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1272) [pod]Diablo válasza [pod]Diablo (#1271) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

sorry ez hüje kérdés volt

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1273) [pod]Diablo válasza _Hunter_ (#1270) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Aki ismeri a progit és használja za megmonani azt hogy miértvan az hogy ott van benne az msn és mikor ránegyek azt írja hogy nincs intalálva pedig fentvan.Ez miért van?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1274) moonman válasza [pod]Diablo (#1273) üzenetére


moonman
titán

(#1275) [pod]Diablo válasza moonman (#1274) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

köszi:R:R:R.AMúgy a desktop-ot mikor linkeled fel?Alig várom hogy kipróbáljam

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1276) dat válasza moonman (#1266) üzenetére


dat
senior tag

Lehet láma kérdés lesz, de a skint hova rakod fel? Értsd: Honnan lehet majd letölteni? :)

(#1277) tuskooo válasza [pod]Diablo (#1272) üzenetére


tuskooo
addikt

Egy kis off. Nem tudsz helyesen írni magyarul vagy csak könnyebb j-t írni, mint ly-t?:(:O

(#1278) [pod]Diablo válasza tuskooo (#1277) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

tudom nagyon töröm a magyart,általába csak gyorsan beírom amit akarok ésmegse nézem hogy jó-e,ezért szoktak ilyen nagy hináim lenni

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1279) tuskooo válasza [pod]Diablo (#1278) üzenetére


tuskooo
addikt

:)) Csak amikor először megláttam, megijedtem, hogy a lustaság már ilyen méreteket ölt:DD

(#1280) hu-Ízirájder válasza moonman (#1266) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

Bár a progit nem ismerem közelebről de nagyon faxa lett, Sok opció van bene ( időjárás, msn, rss, stb.) amivel sok melód lehetett. Ezeket te szerkesztetted vagy voltak hozzá alapconfigok? Az időjárás adatok nagyon hasonlítanak a weather 2004 re. ugyan az a forrása?

(#1281) hu-Ízirájder válasza tuskooo (#1279) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

Azt hiszem hogy a ly- felcserélése j vel még nem tartozik ált a fórumokon a legdurvább hibákhoz :)

(#1282) moonman válasza hu-Ízirájder (#1280) üzenetére


moonman
titán

neeem, ezek beépített modulok, én csak a skint és a fordítást csináltam.

az időjárást a weather.com-ról gyűjti.

(#1283) feise


feise
aktív tag

nagyon jól néz ki.. miko lesz mán fent? :DD

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1284) [pod]Diablo válasza feise (#1283) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

na igen azt már mindenki nagyon várja szerintem

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1285) moonman


moonman
titán

Desktop Sidebar magyarítás: Bővebben: link
telepítés: másold be a \Program Files\Desktop Sidebar\languages könyvtárba.

Windows Vista Beta 2 skin: Bővebben: link

Windows Vista Beta 2 Smooth skin (panel-elválasztók nélkül): Bővebben: link
telepítés: DS fusson, közben (explorerben) kattints kettőt a fájlra, ezzel telepíti magát a skins könyvtárba, majd a beállításoknál válts skint és indítsd újra a programot. (mert pl a teljesítménymérők grafikonját nem színezi át csak induláskor)

AlarmPanel (emlékeztetők): Bővebben: link

BatteryMonitor (akku-mérő): Bővebben: link
telepítés: ugyanúgy kettő katt explorerben a fájlra, majd panel hozzáadása...

ezeknek a beépülőknek szükségük van a .NET Framework 1.1-re.
.NET Fw 1.1: Bővebben: link
.NET Fw Service Pack 1: Bővebben: link

(#1286) [pod]Diablo válasza moonman (#1285) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

nekem alapból benne volt a magyar nyelv csak be kellet állítanom.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1287) moonman válasza [pod]Diablo (#1286) üzenetére


moonman
titán

hát az olyan is... megnézted? ;)

(#1288) [pod]Diablo válasza moonman (#1287) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

aha.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1289) _Hunter_ válasza moonman (#1285) üzenetére


_Hunter_
őstag

Kipróbáltam. Gratulálok, nagyon korrekt lett.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#1290) [pod]Diablo válasza moonman (#1285) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

mikor rakod fel?Azt a desktopot a dsktop sidebar-hoz?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1291) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

1-2 help kéne moonman mester:D
-a Vista skint XP-re ikonsotul midnenestül le lehet szedni valahonnan? ami tutira jol megy csak az kell fagyások iylemi nem kéne hogy legyen.
-Megoldható-e hogy a WMplayer miközbe megy és lenyomom minimalizedre eltünnyön a tálcárol... engem zavar hogy az a kis hely potyára van ott mert a DS uygan ugy kinyomja sőt még vannak ''nyilcsakék'' is....
-Megoldhatóe továbbá hogy az MSN-be bejelentkező partnerek ne csusszanak bejjebb a panel miatt? vagyis a panelra rá nyiljanak az ujonnan érkező kontaktjaim?
kb ennyi lenne röviden egyenlőre a kérdésem remélem érthetőek a problémáim...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1292) moonman válasza TexT-BoY (#1291) üzenetére


moonman
titán

Vista témából van uxtheme-féle (xp témakezelő), windowblinds-féle meg még sokféle, de ikonos fullos pakkról nem tudok. biztos van ikonpack is, annyira nem foglalkoztam vele még.

ezt nem értem, hogyhogy ''kinyomja''? én bezárra kattintok eltűnik és szól tovább a DS-ben.

jobbklatty a panelre - automatikus méret.

(#1293) moonman válasza [pod]Diablo (#1290) üzenetére


moonman
titán

márminthogy tessék?

(#1294) moonman


moonman
titán

jaigen, ha a fordításban találtok hibát, vagy olyat, hogy nem fér ki valami szöveg, értelmetlen lett, helyesírási hiba stb, légyszi jelezzétek. kösz

amúgy elküldtem a fejlesztőknek, remélhetőleg lecserélik a default installban is.

[Szerkesztve]

(#1295) moonman válasza _Hunter_ (#1289) üzenetére


moonman
titán

örülök, hogy tetszik, egy-két éjszaka eltelt körmöléssel meg pixeltologatással :)

(#1296) [pod]Diablo válasza moonman (#1285) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

felraktam és nagyon tetszik:R:R:R:R

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1297) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

lenne egykét kérdésem amikre úgyláttam alinkekere nem írtál választ.
1:A windows media player heyére hogy tudom odateni a winampot,és miért írja ki a media player hogy nem elérhető?
2:Az órát hogy tudom megváltzotatni olyanra amit mutattál az egyik képen?

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#1298) moonman válasza [pod]Diablo (#1297) üzenetére


moonman
titán

winamp: jobbklatty-panel hozzáadása

media player: vagy nincs telepítve (9 vagy újabb kell neki) vagy nincs helyesen konfigurálva. de ezt szerintem írja (írom) a hibaüzenetben is, nem?

óra: jobbklatty-tulajdonságok (minden panelnek vannak beállításai)

[Szerkesztve]

(#1299) hu-Ízirájder


hu-Ízirájder
tag

tud valaki egy-két jó wallpaperes oldalt, a lényeg hogy igényes hátterek legyenek? néztem már egy pár oldalt de sem a themeXP.com sem a customize.org-n nem voltak jók.

thx

(#1300) hehehehe válasza moonman (#1298) üzenetére


hehehehe
tag

hi ugy latom ittlegfokepp toled lehet segitseget kerni szal segiccs lecci:)
volna egy olyan problemam ezzel a kis progival hogy a newsroomban amikor uj klippet adok hozza kiirja nekem ezt hogy:
Unknown newsfeed format.Error 438 '=' expected in C:\.......\temp\dsb343.tmp line 99
na ez mi a rak?:D azt irja meg hogy no application is associated with the specified file for this operation.jo.mivel kene ezt nekem tarsitani?:F
ja es meg annyi prohardvert hogy tudom felvenni kozejuk?:B
koszi a segitseget elore is ha meg valahol mar szerepel regebben a forumban sorry de nem talaltam:(

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.