Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-05-02 10:59:34

LOGOUT.hu

Kérek mindenkit, olvassa el figyelmesen ezt a hozzászólást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) akasp válasza pentiumbt (#2731) üzenetére


akasp
senior tag

jó lesz az, csak alakitsd. meg tegyél be több mutatót. Mert kevés a funkció

(#2752) Vincsó


Vincsó
aktív tag

[link]

Egy kis érdekesség :Y :C

(#2753) ballington válasza Vincsó (#2752) üzenetére


ballington
addikt

Nagyon komoly.

A másik: honnan lehet Vista-s style-t letölteni? Olyat, amihez nem kell külön progi.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2754) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello!
Nos van a Stlye XP-m meg egy stly eddif miden jól működött de aztán 2 napja amikor ujraindul a gép midnig egy alap 98-as téma bejön és nem az ami bevan állitv aztán ujra berakni a az ujjat +visszaállitnai a hátteret. miért cisnálja ezt ?? eddig jóvolt.. valki segitsen!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2755) [pod]Diablo válasza Kiskokó (#2754) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Ha rég van fent a progi és trial verziós,akkor nem lhet hogy lejárt esetleg valamejik proginak a használati ideje?Ezt nekem is csinaálta akkro mikor lájert a style xp-m.

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2756) [pod]Diablo válasza ballington (#2753) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Itt ebeb a témába rengeteg ilyen oldal van linkelve csak olvasgass vissa és tuti találni fogsz ilyen oldalakat

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2757) ballington válasza [pod]Diablo (#2756) üzenetére


ballington
addikt

thx

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2758) ballington


ballington
addikt

Na felraktam egy ilyen vista-s theme-t, de a start menüben nem találom közvetlenül a Leállítás gombot. :F

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2759) (Kolombusz) válasza Darla (#2750) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Desktop sidebar.

(#2760) hu-Ízirájder válasza Vincsó (#2752) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

Jópofa meg minden de az egész nem szól másról mint az ikonok, fájlok igazgatósáról, és asszem a mostaninál csak jóval bonyolultabb és erőforrásigényesebb, attól függetlenül érdekes és jópofa, de nem hiszem hogy hasznos. Mindettől függetlenül szívesen kipróbálnám. :DD

(#2761) Kiskokó válasza [pod]Diablo (#2755) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem nemjárt le... és asszem regisztrált is .. sőt biztos..
na mind1 most megjavult balmi állitgattam mindent ujre mentettem meg stb .
köszi bye

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2762) lorcsi válasza Vincsó (#2752) üzenetére


lorcsi
veterán

nagyon jó, kipróbálnám :)

(#2763) Kiskokó válasza Kiskokó (#2761) üzenetére


Kiskokó
veterán

megint nemjó!!!!!!!!! na mind1 lesazrom......

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2764) nofreenick válasza Kiskokó (#2763) üzenetére


nofreenick
aktív tag

virágbolti verzió... ez van...

(#2765) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Hellósztok!

Gondoltam bebiggyesztem már a mostani deskemet, bár sok változás nincs a múltkori óta... :))

[link]
[link]

Nagyjából ilyen most, egyszerű és letisztult szerintem - mint amilyen volt, de azért mégis másabb kicsit! :DD

Ami pedig fel lett használva hozzá:

VistaCG Theme (XP téma)
AveDesk
Y'z Dock (+ Longhorn skin)
Yahoo! Widget Engine (2 widgettel)
TransBar
WMP 11
WLM + Messenger Plus! Live
illetve ikonok innen onnan + pár saját :))

Egyszer röviden próbálkoztam a Samurize-zal is, de annyira röviden, hogy feltettem, láttam, hogy ez némileg komplikáltabb, nem katt katt és ott a húdenagyoncool widget vagy mi az asztalon... Viszont egy ilyen nem jönne rosszul nekem: [link]. :D

Tudom már, hogy melyik script ez, csak a kinézet ugye alapból nem ilyen... Valaki esetleg nem tud róla, hogy meg lehetne ezt szerezni így letöltés formájában úgy, hogy utána csak katt katt és kész a húdenagyoncool TV műsor? :P

Ha igen, nyugodtan írjátok le! ;) Előre is köszi a segítséget, további jó desktop alakítgatást!

Üdv,

Pistabaaa

(#2766) nofreenick válasza Pistabaaa (#2765) üzenetére


nofreenick
aktív tag

hát ez a tv műsor nem olyan bonyolult, minimális szöszmötöléssel át lehetne alakítani olyanra amilyet szeretnél... ha ennyire nem akarsz vele foglalkozni, miért nem kontaktálsz a feltöltővel? sztem elküldi neked ha megkéred...
(bár az igaz, h nem túl aktív... utolsó bejelentkezés: 2006/2/22 9:34)

(#2767) Pistabaaa válasza nofreenick (#2766) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Na igen...

Mondjuk már annyi progi van fent, lehet nem hiányzik annyira még 1. :))

De azért jól néz ki, meg hasznos is lehetne.

(#2769) tibz03


tibz03
őstag

Óvatosan az ilyen serialos meg feltörős dolgokkal!!! Nem szeretik itt az ilyesmit! :((

(#2770) fero02 válasza tibz03 (#2769) üzenetére


fero02
veterán

De nem áám!

Tnap vki kért 1 serialt a 64bit Xp topikban, keretsem bemásoltam...

fél perc múlva jött is a privi Bash moderátor :R úrtól, h olvassem el ...

[link]

És a hsz-emet is törölte...

(#2771) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

1.A serialos dolgot itt hanyagold,mert WAREZ.nek számítamiitt tiltott dolog(haelolvasnád az alapelveket,tudnád is)
2.Ha nem müxik a WB Akkor töltsd le a Style xp-t.Sztem azsokkal jobb progi azzal mindent lehet állítani,bejelentkezési képernyőt,háterek,cursort,themet,stylet,meg stb.....
Ebbe a hsz-embe linkeltem egy csomó dolgto amiegy jó dekstop kialakításához kell:[link]Igaz itt alegtöbb likn vistához van,de linkletem oldalakít aholvannak themek is meg style-ok is és ott vannak a progik is.Ha lessz kérdésed írj nyugottan.Ezene az oldalon vannak jó háttérképek is meg még jó pár hasznos dolog:[link]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#2772) gerjus


gerjus
aktív tag

[link]

Nekem most igy de csak azert van ilyen rend mert uj a rendszer ;]

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#2773) tibz03 válasza [pod]Diablo (#2771) üzenetére


tibz03
őstag

A leinkedben található Vista programot feltelepítettem, aztán nem tetszett, és le akartam uninstallálni. Ez nem sikerült (miért is sikerült volna... :(( ), rendszervisszaállítás, aztán az ikonok ugyanúgy maradtak. (Persze azokat sem tudtam visszacsinálni.) Úgyhogy holnap telepíthetem újra az egész winfost!!! :(((

Pedig már egyszer megfogadtam, hogy soha többé nem rakok fel ilyen hülye szar programot (pl. Blinds), mert szétbassza a rendszert!!! :O

(#2774) lajo


lajo
senior tag

HElló előre is bocsi de totál nem értek ezekhez a progikhoz azért kérdezek. Letöltöttem pár cumót. A style xp -t raktam fel, és azzal be is tudok állytani témákat. De azt nem vágom hogy végülis abba kel betölteni a másik témákat? Rarban töltöttem témákat egy korábban linkelt oldalról de ott nem ment. PLS HELP :( :R

(#2775) hu-Ízirájder válasza lajo (#2774) üzenetére


hu-Ízirájder
tag

A .rar fájlokat nagy áltanosságban nem árt elötte kicsomagolni bármi is légyen az :)

(#2776) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

Sziasztok!

Kedvet kaptam a XP formázásához. Úgy gondoltam, hogy a uxtheme.dll file átírását választom, mert ez bármikor visszafordítható, és nem kell fizetős programhoz fordulni.

Első lépésként az Uxtheme Multi-Patcher 5.0 programot használtam. Az eredménye az lett, hogy eltűnt az XP téma és semmilyen más témát nem volt hajlandó betölteni a rendszer csak az alap Windwos stílust. Hiába választhattam ki a menüből a témákat, arra hibaüzenetet kaptam:
A megjelenítási stílusokat nem lehetett betölteni, mert a következő file betöltése nem sikerült:

Részletek:

(És sehol semmilyen file név.)

Rájöttem, hogy rossz verziójú file-ra cseréli a meglévőt. Az én verzióm: 6.0.2900.2180 Magyar. A rendszerinformációnál pedig a következő számsor van: 5.1.2600.2180. Amire cseréli: 6.0.2900.0000. Ekkor ''undoztam'' a patch-elést és a kézi csere mellett döntöttem. Kézzel lecserélve a file-t a helyzet nem változott, sőt undo után sem :(.
Kérdésem, hogy mit rontottam el? Hogy/mit kell csinálnom ahhoz, hogy működjön?

(#2777) nofreenick válasza Fehérsólyom (#2776) üzenetére


nofreenick
aktív tag

ez az uxtheme.dll úgy tűnik nagyon érzékeny a build számra (gondolom minden buildban változott) szépen keress rá google-ban de írd be azt is, h sp2 (márha azt használsz), sőt esetleg a build számot is beírhatod, úgy tuti, h fogsz találni 1 olyan uxtheme-t ami neked kell... (sztem ezek a patcher progik feleslegesek, elég csak maga a .dll file, és csökkentett módban kicseréled... ennyi... persze az eredetiről csinálj másolatot)

(#2778) Fehérsólyom válasza nofreenick (#2777) üzenetére


Fehérsólyom
aktív tag

Igen, ez volt a megoldás. Rákerestem google-ben, de csak olyan oldalakon, amelyeken a magyar xp-hez kínálnak javított uxtheme-dll-t. Az eredmény az lett, hogy egy kivételével az összes file teljesen megegyezet :DDD . Ezt csökkentett módban lecserélve, most működik :C . Érthetetlen, pedig ugyan ilyen került akkor is felírásra..., de úgy látszik ez a trükkje (mármint a csökkentett mód). A másolat megvan :).

(#2779) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

Y'z Dock használatához mely file-okra kell írás jogot kapjak? Sajnos User vagyok, így amit beállítok az újraindulásnál megszűnik :O .

(#2780) Horbal


Horbal
őstag

Cső!
Nekem most ilyen:)
[link]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#2781) Shadowfax válasza Horbal (#2780) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nagyon klasszul néz ki! ;)
Bár lehet, hogy 1-2 ikont kicserélnék a helyedben, mert van, amelyik nem illik bele. :B

(#2782) Horbal válasza Shadowfax (#2781) üzenetére


Horbal
őstag

Egen ez igaz, csak az a fránya idő. Egyszerűen nem tudok időt szakítani a grafikázásra. Talán a hétvégén lesznek új ikonok...
Főleg azok nem tetszenek amiket nem én csináltam:B

[Szerkesztve]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#2783) pyrannha válasza Horbal (#2780) üzenetére


pyrannha
senior tag

Ez nagyon jól néz ki! Ez az első, ami igazán tetszik a topicban.
Lenne is egy kérdésem ezzel kapcsolatban. A jobb felső sarokban azt a ''keretet'' ahova a widget-eket tetted, azt honnan töltötted le? Vagy Te csináltad?

PSN ID: VDFPO

(#2784) Roth válasza pyrannha (#2783) üzenetére


Roth
tag

No, ezt nem mondod komolyan... annyi szép volt már... hasonló stílusban is. ;)

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#2785) Roth


Roth
tag

Akkor a jelenlegi kis munkaasztalom... [link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#2786) polip


polip
addikt

hát srácok...

nekem szürke háttér, egy eclipse icon és egy lomtár...elég ennyi

ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

(#2787) nofreenick


nofreenick
aktív tag

sziasztok!
úgy is pang a topic, meg 1 kérdést megér a problémám
x64 win-hez talált valaki használható patch-elt uxtheme.dll-t?

erről lenne szó: win x64 sp1 build 3790

ha tud vki vmit, akkor azt pls priviben, vagy mailban!
köszi!

(#2788) bandus


bandus
veterán

Na mutasson valaki ennél aranyosabb hátteret [link]
:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2789) akasp


akasp
senior tag

Vistas szkineket mutassatok lécci. (winportalon kivulieket)

(#2790) norbiphu válasza bandus (#2788) üzenetére


norbiphu
senior tag

Az eredeti képet átküldenéd a mailcímemre, vagy adnál egy linket a képhez? Előre is köszi!

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#2791) Jetpilot


Jetpilot
csendes tag

Desktopom: [link]

(#2792) Hujikolp


Hujikolp
őstag

egy ideje már keresgéltem, de még én nem találtam olyan temét xp-re mint amilyen a vista. szóval azt szeretném h az xp-m olyan vistás legyen, minnél jobban hasinlít a vistára annál jobb :D

(#2793) bandus


bandus
veterán

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami weboldalt, ahonnan ikonokat tölthetnék le. Ittvan ismét a hátterem, valami ehhez passzolót szeretnék [link]
köszi :R
Screammm: elküldtem a képet mailben ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2794) ~DD~ válasza bandus (#2793) üzenetére


~DD~
tag

Itt nézz szét: [link]

All of this has happened before, and will happen again.

(#2795) tuskooo válasza bandus (#2793) üzenetére


tuskooo
addikt

Linket plz :B

(#2796) bandus válasza ~DD~ (#2794) üzenetére


bandus
veterán

Köszi a linket :R
tuskooo: link az nincs, de ment e-mail ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2798) Hujikolp válasza Kalandor (#2797) üzenetére


Hujikolp
őstag

Jó a lomtárad! :DDD

(#2799) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Amikor még lelkes voltam és volt időm ezzel foglalkozni:
[link]

De jó is a nosztalgia... Lehet, hogy megint megcsinálom. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2800) Madn!ght válasza Gh0sT (#2799) üzenetére


Madn!ght
addikt

HuBaz! :D Ez nagyon bejövős!!! :Y

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Kinek milyen a desktopja? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.