Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Sziasztok!

Mindenki megvette már barátnőjének/asszonynak/szeretőnek a karácsonyi ajándékot? Mondhatnátok egy-két ötletet... Eddig nem volt időm körülnézni és őszintén szólva kicsit tanácstalan is vagyok. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2) tildy válasza Gh0sT (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Tőlem a párom egy celeron 2000-es gépet kap(ott) , megkapta előre:)
Cserébe viszont bevontam a régi k6-IIs gépét.

Hm. De anyám is megkért vegyek valamit páromnak, majd ő kifizeti, úgy hogy én is gondolkodom erősen. ( a határ szűkös, max 2E)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) klepto válasza Gh0sT (#1) üzenetére


klepto
addikt

Hát nekem tele van a himbilimbim az új asszonnyal :O
Egyszteűen nem képes felfogni, hogy járulékra nem jogosult munkanélküli vagyok, és anyiucinak nem feneketlen a bukszája, ezért nincs pénzem a teljes családjának (5 fő) ajándékra :((( Addig-addig hisztizett, amíg mindenkinek vettem valamit, kb. 1000.-Ft-os keretösszegért. Meg ugye nekem is vannak szüleim....
Amiket vettem: parfüm, falióra, márkás ital, és dvd film.
Neked menyi összeg áll a rendelkezésedre? Miket szeret a párod? Írj egy pár szót róla, akkor tudok segíteni;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#4) Gh0sT válasza tildy (#2) üzenetére


Gh0sT
addikt

Te minek örülnél jobban:
1. Egy olyan dolognak, amire szükséged van. Viszont ez nem lesz meglepi!
2. Egy meglepinek, ami lehet hogy gagyi és használhatatlan, de mégis meglepetés!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5) Ye_Nő válasza Gh0sT (#1) üzenetére


Ye_Nő
tag

Igaz, hogy én nem vettem semmit az asszonynak:DDD, de gondolom, nem bánt, ha mint nő ideírom a véleményem. :) Szóval magamból kiindulva szerintem a legjobb ajándék a könyv vagy a CD - az ízlését biztosan ismered. Emellett általában a praktikus holmiknak is örülnek a lányok. Gondolom, a kozmetikai csomag, parfüm, szoláriumbérlet is ilyesmi. Szóba jöhet még valami szép fehérnemű, ha ismered az asszony pontos méretét (mert kicserélni bajos), arról nem is beszélve, hogy annak te is örülsz, nemcsak a párod. ;) Kérdés? :)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#6) Gh0sT válasza klepto (#3) üzenetére


Gh0sT
addikt

A keret: 5.000-20.000 Ft.

Ezeket szeretné a párom: csizma, pulcsi, mini-hifi, bőr aktatáska, telefon.
Ez mind szép és jó, viszont ha ezek közül választok, akkor oda a meglepetés, ami fontos lenne! :(

Szeret még olvasni, macikkal játszani :D kifestőzni, zenét hallgatni.

Kapott már parfümöt, kávéfőzőt, teáskészletet, üvegfestéket... Plüss állatot nem akarok, mert snassznak tartom. Társasjáték nem kell neki. :( DVD-t nem tud nézni.

Ja, szereti még Micimackót!!! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#7) Gh0sT válasza Ye_Nő (#5) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem festi magát...
Tavaly karácsonyra babydoll-t kapott. (remélem így írják) A méreteivel sem vagyok tisztában... Eddig a könyv tűnik a legjobbnak, de abból meg milyent? Szereti a rémtörténeteket, de nem tudom hogy mi van meg neki... Most ismerkedik a fantasy-vel.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#8) lesaux válasza klepto (#3) üzenetére


lesaux
veterán

Hol lehet DVD-t venni 1000-ért?
Én egybként egy parfümöt vettem, csak hogy ontopik is legyek.

(#9) tildy válasza Gh0sT (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak frankó hobbiboltok.Nézz szét.nem csak üvegfestés van:)Zselégyertyaalapanyag, stb.
Páromnak még mindig nem tudom mit vegyek.Minden évben pulcsit kap, ez mostmár snassz lenne.
Hogy minek örülne?
Cd-nek nem tudom mennyire örülne.(mp3-ban úgyis leszedi , ami kell neki...)

Játékot is vettem már anno neki.
Minek örülnek a férfiak? (parfüm, spray , ilyesmi kizárva...)
Leginkább olyan kellene neki, amire szüksége van, de mégsem létszükséglet lenne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Gh0sT válasza lesaux (#8) üzenetére


Gh0sT
addikt

A Tescoban a pizzamenü mellé adják! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#11) Gh0sT válasza tildy (#9) üzenetére


Gh0sT
addikt

A hobbibolt jó ötlet lenne, csak vidéken korlátozottak a lehetőségek egy ''icipicit''! :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#12) PeliScan


PeliScan
addikt

A Vörösmarty-téren vannak állati jó, fából készült kamionok meg mozdonyok meg minden... tök jó... én pl biztos ilyet vennék magamnak, mondoggatam iscélozgatva barátnőmnek, nem tom vette-e az adást :D

Tehát, akinek infantilis picit a barátja/párja, az irány a tér! :))

(#13) Sipi válasza tildy (#9) üzenetére


Sipi
addikt

Egy szép bőröv. Újraírható CD-k. :)
Zokni, alsógatya.
Parfüm: szerintem ha sikerül eltalálni az ízlését, hiába nem szereti, rá fog jönni, hogy kell az neki...:)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#14) Goose-T


Goose-T
veterán

Nekem is venni kéne valamit... de igazából még nem a barátnôm... de a tegnap esti telefonbeszélgetés óta egyre inkább úgy tünik (csak emlékeznék a részletekre!... :) Nem voltam 100% akkor...). Azt mondta, ô már megvette az ajándékot nekem. Mit vegyek én neki?

[Szerkesztve]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) tildy válasza Sipi (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Hijj bőröv:)
Nem is rossz ötlet.
Zoknit meg alsógatyát csak ne kapjon már anyáméktól:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Gh0sT válasza PeliScan (#12) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ilyeneket én is láttam, de szerinted nem gáz ezt venni egy lánynak?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#17) Goose-T válasza Goose-T (#14) üzenetére


Goose-T
veterán

OFF
A legszörnyübb az, hogy valami randit is megbeszéltünk, de semmi emlék! Fú!...
ON

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18) Gh0sT válasza Goose-T (#14) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gyertyatartót?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#19) Goose-T válasza Gh0sT (#18) üzenetére


Goose-T
veterán

Miért pont azt? Talán valami célzás a szerepemre? Nem én hívtam, ô akart akkor találkozni velem! Csak én még Zegen vagyok. Nem leszek gyertyatartó, ha arra céloztál! :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#20) Szalma


Szalma
őstag

(A valódi meglepetés az, ha semmit sem adunk a párunknak karácsonyra. A többi csak pótlék... :) )

Szeretettel:
Szalma

ui.: Könyvritkaságot fog kapni...

(#21) PeliScan válasza Gh0sT (#16) üzenetére


PeliScan
addikt

De, ez inkább tipp volt lányoknak, hogy mit vegyenek nekünk. :)

(#22) PeliScan


PeliScan
addikt

Viszont tök mókás, hugicámtól (aki egyik legjobb barátnője a drágaszágnak) tudom, hogy ma 2től 6-7ig nekem kutat ajándékért, és aszongya hogy szeretné megtalálni a tökéleteset... háthát, ha télleg végigküzd 4 órát a plázákban ilyenkor csak miattam, akkor asszem feleségül veszem. :D

(#23) Sipi válasza tildy (#15) üzenetére


Sipi
addikt

Jaja. :)
Levi's boltokban olyat is lehet kapni, ami bőrből van. :D Most vettünk egyet. Szép, vastag, jópár évig kitart. Igaz, ára is van... De hát egyszer van karácsony!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#24) Gh0sT válasza Goose-T (#19) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nem, nem arra céloztam... Becsszóra! :D Valami apróságot vegyél neki, ugorj be a Sassfészekbe!

Tényleg, ha már zegi vagy, hol van itt hobbibolt? Tudsz ilyesmiről?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#25) Den válasza Gh0sT (#7) üzenetére


Den
veterán

hát könyből pl, most van a national geographic-nak egy kiadványa válogatott fotók vagy ilyesmi, eszméletlen minőségű kiadvány fantasztikus képekkel, bár nem tom 20k-ba belefér-e...

www.simson4t.hu

(#26) Ye_Nő válasza tildy (#9) üzenetére


Ye_Nő
tag

A megoldás: ha mindig pulóvert kapott, idén köss neki sálat!
Rém egyszerű; ráadásul sk gyártmány, ami növeli az értékét, nem kell üzletek szerény kínálatából választani, hanem lehet a kedvenc színeiből pl, és még el is készülsz vele szentestéig! (Lehetséges veszély: a haveroknak is megtetszik a nyakbavaló... Akkor aztán köthetsz január végéig; én így jártam, tiszta nagyanyó-szindróma :U :DDD)

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#27) Gh0sT válasza Den (#25) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ezt csak nézegetni lehet, vagy van benne valami olvasnivaló is?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#28) Den válasza tildy (#9) üzenetére


Den
veterán

pl ütvefúró, vagy sarokcsiszoló :DDD

www.simson4t.hu

(#29) Den válasza Gh0sT (#27) üzenetére


Den
veterán

hogy láttam csak nézegetni, de azt nagyon :)

www.simson4t.hu

(#30) Sipi válasza Ye_Nő (#26) üzenetére


Sipi
addikt

Uhh, de jó, hogy említed, a hosszú (2 méteres) sálam, amilyet nem lehet kapni, csak házilag készíttetni, már elég régi...:D :D :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#31) Ye_Nő válasza Den (#25) üzenetére


Ye_Nő
tag

http://www.geographic.hu/index.php?act=konyvek

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#32) Ye_Nő válasza Sipi (#30) üzenetére


Ye_Nő
tag

Ugye-ugye? Az az igazi! :D
Ha a párom hordaná, én is szívesen kötnék neki, jó lenne már csak a tudat is, hogy egész nap melegíti valami, mikor hóban-fagyban mászkál nélkülem. :)
Azért a topicot ne mutasd meg az asszonynak, nehogy elrettentse, hogy aztán köthet a haveroknak is.:))

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#33) Den válasza Ye_Nő (#31) üzenetére


Den
veterán

Ahh köszi, megkeresem :)

www.simson4t.hu

(#34) Ye_Nő válasza Den (#33) üzenetére


Ye_Nő
tag

Neked már megvan? :F

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#35) Den


Den
veterán

ez az

National Geographic
Válogatott képek

A kötet egy teljes évszázad képlenyomatából tallóz, a National Geographic Society egyedülállóan gazdag tízmilliós archívumából gyűjti egybe a fotográfiák legjavát.


504 oldal, a könyv 250 színes fotót tartalmaz szöveggel

A könyvet 8950 Ft helyett most 7000 Ft + 500 Ft postaköltség áron lehet megrendelni, vagy megvásárolható a Sanoma Centrum boltjában.

ezexerint szöveg is van benne és a 20k-s keretbe is bele fér.

www.simson4t.hu

(#37) Gh0sT válasza Den (#35) üzenetére


Gh0sT
addikt

Egy ilyen könyv inkább nekem kéne. Én akarok fényképezőgépet venni, nem az asszony...

Praktikus megoldásnak tűnik olyan dolgot venni, ami nekem kell és ő nem fogja használni, ezért nekem adja. :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#38) Den válasza Ye_Nő (#34) üzenetére


Den
veterán

Nem, annyira nem fogott meg, csak mint ajándék ötletet jegyeztem meg (fateromnak, de végülis mást vettem neki)

www.simson4t.hu

(#39) b.bone


b.bone
senior tag

én 20.-án kaptam tőle szép szarvakat...:(

legalább nem kell vennem semmit. éljenek az élet apró örömei

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#40) anulu


anulu
félisten

Részemről leendő barátnőmnek (+ magamnak (:) ) (hogy miért ''leendő'', az a történet hosszú...) vettem 2 jegyet a január 2-i PeCsa-s Moonspell és Laguna Coil koncertre. :) Meglepi is volt, és nagyon is örült neki :D És már csak a nyakamba ugrás miatt is megérte, de a koncert is jó lesz :D:D:D:D

u.i.: Szerkesztés gomb rulezzzz! :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) Atlantis


Atlantis
veterán

Én 1 aranyos kis jegygyűrűvel lepem meg kedvesem. Igazából nem lesz meglepetés, mert valamiből rájött, mit tervezem. Működik a női ösztöne ezerrel.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42) Den válasza Atlantis (#41) üzenetére


Den
veterán

akkor ne add oda mégsem, és lesz meglepi :)

www.simson4t.hu

(#43) erdoke válasza Atlantis (#41) üzenetére


erdoke
titán

Gratula!:C

Nálunk adott volt a meglepi, már többször hallottam az elmúlt hónapok során, mennyire unja a parfümjét, meg hogy minek vesz valaki ajándékba ekkora üveggel, stb. (az éppen nem én voltam).:) Úgyhogy 2 db 30 ml-es parfüm az ajádék, hogy tudja variálni, és ne unja meg gyorsan...;)

A legjobb aláírás a héten

(#44) Atlantis válasza Den (#42) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem is rossz ötlet, majd lehet, megtréfálom szegénykét előtte. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) batya


batya
csendes tag

heló
barátnőnek/feleségnek sztem valami dögös fehérneműt kell venni :D annak legalább mi is vesszük ''hasznát''
+ a legtöbb NŐ (így nagybetűvel!!) megőrül a szép fehérneműkért (meg persze a legtöbb ffi is :D )
(ffi sovinizmus rulz :)) )
én egyébként fűthető üléshuzatot akarok venni a Drágának. Van vkinek ien? tapasztalat?

(#46) batya válasza b.bone (#39) üzenetére


batya
csendes tag

de legalább meglátod a dolgok jó oldalát is ...
szilveszteri bulira meglehet a következő, és tudtok miről dumálni, lesz újdonság egymásban
(azé kicsit gáz...)

(#47) Goose-T válasza Gh0sT (#24) üzenetére


Goose-T
veterán

Nem vagyok zegi, csak itt lakom & dolgozom. De semmit nem tudok, hogy hol van, mert csak júniusban költöztem ide.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#48) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

nekem nincs barátnőm úgyhogy ilyen vásárlási problémák alól fel vagyok mentve.
magamat meg már megleptem a sulinetes cummóval.

anyám kérdezte hogy mit vegyen. mondtam hogy semmit de tavasszal a digi kamerába beszálhat.


szerintem csajoknak vegyen mindenki valamilyen klassz tangát meg cicitartót az eléggé király nem?
vagy aki igazán nagy meglepetést akar az béreljen egy gogotáncos csákót, persze ez nagyobb társaságban jó mulatság

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#49) Den válasza agrarfiatal (#48) üzenetére


Den
veterán

tanga, meg cicitartó rizikós. Mert ha nagyot veszel, akkor: ''Szóval szerinted ilyen kövér vagyok?!'', vagy túl nagyra sikeredett cicifix esetén ''Aha, szóval örülnél ha nagyobb lenne a mellem?!!''

túl kicsi esetén:''Értem a célzást túl kövér vagyok, foggyak le!!''

Aztán kétórányi szabadkozás részedről, és későbbi viták esetén örök felemlegetés részéről :)

Nincs nehezebb mint nőnek ajándékot venni :)

www.simson4t.hu

(#50) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Nya megvettem az ajándék első részét:
1. Malacka a hős című könyv
2. Nemtom minek mondják, de ilyen fából összerakható festhető ''makett''
3. Valamilyen állatos mamusz. (Ezt majd holnap veszem, mert elég gány volt a kínálat'')

Mintha egy 8 éves kisgyereknek vásároltam volna! :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.