Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34851) hakos1987


hakos1987
őstag

Helo!

segítségetek kérném egy picit, mert maki vagyok a témában....
b.nőm bicajára vennék normális gumit, mert a gyári xar van rajt.... aszfalton használja 90%-ban. Az alábbi gumit lestem ki: [link] Szélesebb kellene azért Neki, mert szerintem a túl keskeny gumi hülyén is nézne ki, meg kevésbé lenne meg a stabilitás-érzete...
A méretet nem tudom sajnos, hogy mekkorát kell rendelni, a bicaj amiről szó van, egy x-fact lady. ami érdekes, hogy kétszer is megtaláltam azt a gumit, a másiknál lejjebb lehet méretet is választani: [link] Melyik kellhet nekem vajon? Másik: anno állítólag a rossz felniszalag miatt kaptam defektet. Most meglestem, nem olyan drága dolog, gondoltam azt is cserélnem kéne rajt. 1: hova kell tenni, vagy hogy működik? 2: milyen kellhet nekem, esetleg tudnátok linkelni egy ebikeosat?

Amúgy a szervízköltséget szeretném megúszni, mert a gumiköpenyt le tudom cserélni magam is, de ebben a felniszalag meg gumiméret témában kicsit tudatlan vagyok. így rendelés alapján meg nem látom élőben. Ezért kérném segítségetek, megköszönném, ha valaki tartana nekem egy felvilágosító hsz-t:))
köszi előre is!:R

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34852) venember83 válasza hakos1987 (#34851) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd meg, milyen méretet ír a most fent lévő gumin, írd meg, és az alapján segítünk, az a biztos. ;)

(#34853) danati


danati
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna mondani egy árat nekem pü-ben az aláírásomban szereplő bicajra? Mennyiért válljak meg tőle?

(#34854) fpeter07 válasza Jofi81 (#34821) üzenetére


fpeter07
veterán

Ilyen (vagy hasonló) mezem van, pirosba. 20-30 km-re nekem teljesen megfelelt. Viszont muszáj lesz még valahol vennem egyet, mert nagyon izzadok... Félúton tiszta víz volt már a hátam. Háti táskával meg nem nagyon tudott szellőzni.

(#34855) hakos1987 válasza venember83 (#34852) üzenetére


hakos1987
őstag

köszi!
este tudom megnézni, mert addig suliba van vele a csajszi, de köszi előre is!:R

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34856) amargo válasza rii (#34850) üzenetére


amargo
addikt

A szökni alatt mit értesz?

Betudsz tekerni egy lakóövezet féleségbe - 200m - betonon, majd utána csak földes út van.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#34857) Dirtyz válasza hakos1987 (#34851) üzenetére


Dirtyz
őstag

Esetleg egy képet kérhetünk a hölgy kerékpárjáról? Az sokat segítene... ;)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#34858) Vasinger! válasza ludsimon (#34729) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Itt most nem értelek, mikor én a kerékpárt, és a motort hoztam szóba. Egy szóval nem próbáltam összehasonlítani a motort az autóval, fuss neki a szövegértésnek még egyszer. ;)

Való igaz, hogy nem hoztad szóba, de én attól még csak elmondhatom a véleményem, hogy miért motoroznak szívesebben az emberek, mint autóznak.

Igen, és abban is biztos vagyok, hogy a motoros balesetek több, mint 50%-a sebesség miatt történt.

És? Ez még a tényen nem változtat, hogy jobban gyorsul. :D Aki hülye, az haljon meg elvet képviselem...

Igen, lusta, kövér ember lesz belőle. ;)
Azt is figyeltem, hogy egy motoros boly ért fel, leült a büféhez, és rögtön hagymás, zsíros kenyeret kértek, egy tálcával.
WTF???
Megéheztek a benzingőzben?

Te nem szoktál enni, ha nem biciklizel? Csak akkor éhezel meg, ha bicózol? Ha ez így van, érdekes egy ember vagy. :)
Motor és a kerékpár két külön dolog. Az egyik arra van, hogy eddzen téged és eljussál rövidtávon valahová, viszonylag jó sebességgel, a másik pedig, hogy eljuss A-ból B-be gyorsan.

Félreértés ne essék, nem vagyok motor párti. Nincs motorom, bár kipróbáltam már nem egyszer.

ON:
Szerdán, ha minden igaz eladom a bicómat (a régit), de ahhoz be kell vinnem Pestre. Kérdésem. Ugye jön a 2. osztályú régi kék vonat, azon van valahol bicikli tároló? Ha igen, hol? Vagy az a biztos, ha végigállom a két szerelvé közötti részen?

[ Szerkesztve ]

(#34859) ludsimon


ludsimon
veterán

Kullancsok ellen, és egyéb tetves kis bogarak ellen melyik a legjobb riasztó spray?

Aztán nekem is be kell szereznem nyárra feszülős, komplett bicajos ruházatot.

Rövid nadrágon kívül minden kell.
Póló az ilyen libegős, télire elmegy, nyárra nem akarok libegőset.

Hosszú nadrág jó lenne, ha huvösödik, én nagyon fázós vagyok.

Tudtok nekem ajánlani egy olyan boltot, ahol mindent be tudok szerezni, korrekt áron?

Viszont derék táskát nem tudom hol lehet beszerezni, mert rákeresve nem túl nagy választékot dobott ki.
Segítenétek?

Dechás ruhákról régebben valaki kifejtette, hogy nem túl jó ennyi pénzért.

undefined

(#34860) Tanya- válasza ludsimon (#34859) üzenetére


Tanya-
tag

Ha derék táska alatt azt a jól megtermett övtáskára gondolsz 2 kulacstartóval a két végén, akkor túra boltokban nézz szét, pl. overland, mountex.

(#34861) ludsimon válasza Tanya- (#34860) üzenetére


ludsimon
veterán

Köszi, megnézem!

Előző hsz-em kicsit túlbonyolítottam.

Egy rövid ujjú feszülős-, hosszú ujjú feszülős mez, illetve hosszú feszülős nadrág kellene.

Ez a 3. :)
Honnan érdemes ezeket beszerezni?
Illetve még egy.
Kantár fétis', avagy sem?
Egyáltalán miért jó ha kantáros?

A többi megvan.
Suliba meg marad a laza, lebegős 2 db Lidl-ös.
Hétvégére meg úgy akarok kinézni, mint aki biciklizik is. ;]
Ha már egy ilyen szép Scottot hajtok, meg alkalom adtán 'A tank' nevű Neuzert. :))

undefined

(#34862) simon7012 válasza rétisün (#34758) üzenetére


simon7012
aktív tag

Kösz a választ.Megpróbálom a 90-est azt hiszem.. :R

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#34863) Thulcandra válasza Ariadne (#34785) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Köszönöm, hjajj az a helyzet, hogy szerettem volna majd saját honlapon beszámolókat írni - blogszerűen - hosszabb külföldi túrákról, viszont most kezdtem új munkahelyen, aminek a munkabeosztása egyeztethetetlen 2 napnál hosszabb dolgokkal, szóval idei évre összes terv kihúzva, ha ez az állás marad. Pedig menni akartam butapest környékére is tekerni pár péhás arccal - akivel épp lehet, de így lehet ez is kilőve, nem tudom, jól át kell gondolni. (Inkább spórolni kéne mint költeni...)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#34864) sestertius


sestertius
őstag

Hm... ha itt van lehetőség rá, akkor én is segítséget kérnék:
nekem is bringa gatya kellene, ami tartós, és tutira jó minőségű. Nem az ár a mérvadó, csak ha drága, akkor legyen is jó... Rövid és hosszú egyaránt érdekel!
Ajánljatok valami jó boltot vagy jó márkát!

Köszönöm! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#34865) hakos1987 válasza Dirtyz (#34857) üzenetére


hakos1987
őstag

idő előtt vége lett a sulinak, így az alábbi infókat tudom róla mondani, ez van ráírva (ami sztem a méretre vonatkozó adat): (50-559) 26x1.95

az úr kérésére pedig a kép:
[link]

nem vmi top kerékpár, de a váz tetszett Neki, és hát tudjuk milyenek a nők.... ;]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34866) detroit17


detroit17
tag

két nap kényszer szünet :U a suli miatt ma meg még egy kis party úgy hogy nem árt a pihenés :B

(#34867) JColee válasza ludsimon (#34861) üzenetére


JColee
őstag

-kantáros nem szorítja a hasadat //ez esetleg kényelmetlen lehet
-kantárosban macerás bronzolni

(#34868) Ariadne válasza body007 (#34816) üzenetére


Ariadne
őstag

Nem valami jól összeállított tt kerékpáros szempontból... :( A montis táv durva (52 km/1340 m - a pénteki HHH-s túrához képest alig több távon több mint kétszer annyi szint), az országútis pedig annyira pite, hogy amiatt nem éri meg elmenni odáig (27 km/30 m szint)... Szóval szerintem előre feltekerek a síházhoz és majd fentről fényképezem Fáraót, amint mászik felfelé. ;] Bár az a rész még semmi, ott még én is feltekertem, viszont utána... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#34869) ludsimon válasza JColee (#34867) üzenetére


ludsimon
veterán

Ha nem szorítja a hasamat, miért 'lehet kényelmetlen'?

undefined

(#34870) Vasinger! válasza hakos1987 (#34865) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nos, a mostani külső rajta az 1.95" széles. Ez az érték a fontos Neked. Sajna ezen az E-bike honlapon én nem nagyon tudok eligazodni, nem nagyon látok szélességre utaló számot. De ahogy nézem a Conti honlapján a számokat, ez a külső vékonyabb, mit a mostani. Egyébként ugye azt tudod, hogy vastagabb külsővel nehezebb tekerni?

(#34871) Ariadne válasza ludsimon (#34861) üzenetére


Ariadne
őstag

Övtáska van nálunk jópár, de nyerő az RP Ventil 25 nevű öve volt barátomnak és már másoknak is, nagyon sok minden belefér, de jól szellőzik és tart is. Nekem egy kisebb neonszínű Camelbak Flashflo-m van itt a fenti, ez nem tart olyan jól és sokkal kisebb, de van víztartálya is és sötétben nagyon feltűnő (hazafelé aszfalton számít), Overlandből származik.
Vannak azért hátizsákok is, amik elég jól szellőznek, ami kifejezetten bringás és eláll a hátadtól plusz hálós anyagból van a pántja. Tr00p3r egykori Deuter Exp Air zsákja most engem boldogít, neonos esővédője meg sisaktartója is van, nagyon király.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#34872) simon7012 válasza ludsimon (#34861) üzenetére


simon7012
aktív tag

A kantáros megvéd hogy ne csússzon le a gatya ha megizzadsz... :K
A nem kantáros lepereghet rólad.. :DDD

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#34873) Dirtyz válasza hakos1987 (#34865) üzenetére


Dirtyz
őstag

Akkor az elsőnek linkelt gumit, vagy ahhoz hasonlót érdemes beszerezni. A lényeg, hogy 26-os legyen.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#34874) Ariadne válasza ludsimon (#34869) üzenetére


Ariadne
őstag

A nem kantáros lehet kényelmetlen, mert szoríthatja a derekat, a kantárosnak nincs gumi a derekában, irtó kényelmes (a téli nacim fiú naci és kantáros :D). :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#34875) JColee válasza ludsimon (#34869) üzenetére


JColee
őstag

csak arra gondoltam, hogyha túl erős lenne a gumi benne, de ha nincs ilyen gond, szerintem akkor praktikus a nem kantáros
nekem csak kantáros van, ezért így más problémát nem tudok
esetleg ha magas növésű vagy, akkor ahhoz hogy hosszba jó legyen, nagyobbat kell venni, de az meg lehet hogy bő.

(#34876) hakos1987 válasza Vasinger! (#34870) üzenetére


hakos1987
őstag

valamivel ha keskenyebb, az nem gond, csak mondjuk az én conti touring plusomhoz képest jóval vastagabb kéne:) a kb 3-4 cm széles gumi sztem okés lenne... rákérdezek akkor ebike-on:) a felniszalagról tud valaki infót mondani, esetleg képet linkelni, hogy kell felhelyezni?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34877) ludsimon válasza Ariadne (#34871) üzenetére


ludsimon
veterán

Én valahogy irtózok a háti táskáktól hosszú távon.

Nekem nem a beizzadással van a gondom, hanem a tüdőmből vesz el elég keményen.
Ezt akkor vettem észre, mikor hajoltam a kormányra, alig ment a 10 km/h, majd meg haltam, aztán mikor kiegyenesedtem ugyan azzal az erőfeszítéssel ment a 15-16 km/h. :Y

Szerinted jobb lesz egy nagyobb övtáskával (pl. ami nektek van) a helyzet?

Köszönöm mindenkinek a kantáros válaszokat! Kantáros lesz nekem is. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#34878) Ariadne válasza ludsimon (#34877) üzenetére


Ariadne
őstag

Sokan vannak így, hogy nem szeretik a hátizsákot bringázás közben. Én úgy vagyok vele, hogy rövidebb túrákra jó ez a kis camelbak, pótbelső-gumileszedő-lámpa-pumpa-müzli elfér benne, hosszabbakra meg ott a hárizsák, ami alig ér a hátamhoz. De mondom, Fáraó is úgy van vele, hogy csak deréköv, mert az kényelmesebb, semmi hátizsák, viszont hosszabb túrákra cuccnak (dzseki, kaja, ilyesmi) kell a hely.
Bár a kiegyenesedés-előrehajlás közötti sebességkülönbség nem a zsáktól függ szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#34879) hakos1987


hakos1987
őstag

bocs, idő lejárt... ennek akkor jónak kellene lennie, mert a kategória a 26"-os MTB gumi, alul meg írja a méretnél, hogy 1.75 (ezekszerint coll-ba), vagyis a mostaninál keskenyebb 0,2"-al, azaz kb. fél centivel. Már csak a felniszalag érdekel, mert akkor azt is rendelek:)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34880) dqdb válasza hakos1987 (#34879) üzenetére


dqdb
nagyúr

Az 1.75" szerintem megfelelő szélesség aszfaltra, nem túl vékony, de nem is túl vastag. Én is ilyen széles külsőt használok éppen. A terepgumik 2-2,2" szélesek szoktak lenni.

Az általad kinézett külsőben az a jó, hogy középen a futófelület folytonos, ami nagyban megkönnyíti a tekerést.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#34881) hakos1987 válasza dqdb (#34880) üzenetére


hakos1987
őstag

én is pont ezért gondoltam erre a gumira, mert a múltkor beállítottam Neki a váltót, mondom kipróbálom, és elég fura, robosztus érzés volt tekerni, és rohadt nagy ellenállása van a mostaninak, nah, mondom szegény ezzel ne szenvedjen... :)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34882) hakos1987


hakos1987
őstag

már csak annyi, hogy lestem a felniszalagokat, először erre gondoltam: [link]
aztán mikor megláttam ezt: [link]
az jött le, hogy nem mindegy, milyen széles. Az elsőnél akkor megfelelő méretűre kell vágni? a schwalbe-nál meg hogyan tudom meg, milyen széles kellhet, hiszen van 14, 20, 25, 32?!

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34883) Dirtyz válasza hakos1987 (#34882) üzenetére


Dirtyz
őstag

Ezt a felnire kell ragasztani, Neked pont a másik oldalra kell valami hasonlót a külső belső oldalára. ;)

[ Szerkesztve ]

Védd a fákat, egyél hódot!

(#34884) dqdb válasza Dirtyz (#34883) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vagy olyan külső, ami már gyárilag tartalmaz defektvédelmet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#34885) ludsimon válasza Ariadne (#34878) üzenetére


ludsimon
veterán

Valószínű azért voltam úgy gyorsabb, mert más izmot mozgat meg.

Semmi képet nem találok az RP Ventil 25-ről.
Érdekes, lehet csak béna vagyok. :U

undefined

(#34886) hakos1987 válasza Dirtyz (#34883) üzenetére


hakos1987
őstag

ez elég hùzós, főleg hogy az 1db kerékre való:F most elég lesz, ha legalább a küllő, felni nem teszi tönkre a belsőt... Azt viszont hol tudom lemérni, hogy milyen széles szalagot vegyek?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34887) hakos1987


hakos1987
őstag

lemértem tolómérővel a felni külsejét: 24.2 mm
akkor most 20, vagy 25 mm-es kell Nekem vajon?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34888) Dirtyz válasza hakos1987 (#34886) üzenetére


Dirtyz
őstag

Na, akkor kezdjük előről!

Van a felniszalag, ami az esetlegesen kiálló küllővégek, ill. a felnilyukak éles pereménél hivatott a defektet megakadályozni. Van a defektvédő szalag, ezt a külső, belsővel érintkező részére kell ragasztani, a külsőn átszúródó tüskét, szilánkot, etc. kell, hogy megfogja.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#34889) dqdb válasza ludsimon (#34885) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én se találtam övtáskát ilyen néven, csak hátizsákot. A Mountex választéka talán segít.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#34890) hakos1987 válasza Dirtyz (#34888) üzenetére


hakos1987
őstag

igen, ezzel tisztában vagyok, és én csak normális felniszalagot szeretnék bele tenni, mivel nem drága, és akkor legalább megnyugszom, mert én is emiatt kaptam defektet anno.... vagyis most csak felniszalagot szeretnék venni, de nem tudom mekkora kellene, 25 vagy 20?

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34891) Kephamos


Kephamos
addikt

Most nyomattunk egy kisebb túrát a Bükkben. Kb.20 km, 60-100 méter szitemelkedés. Jó volt nagyon. Majd ha lesz rá igény, akkor tolok fel pár otót.

(#34892) Kephamos


Kephamos
addikt

Lejárt a szerk. idő....

Nagyon valószínű, hogy megnyúlt a láncom, a fogaskoszorúm pedig elkopott, azonban nem vagyok teljesen biztos a dolgomban. Egy tolómérővel tudom ellenőrizni a lánc nyúlását?

(#34893) peugeotmate válasza Kephamos (#34891) üzenetére


peugeotmate
őstag

Képeket szívesen veszünk (legalábbis én biztosan)! :K

meg

(#34894) KrAt


KrAt
veterán

No megvolt, rászántam magam :)

Dél körül nyeregbe pattantam, majd irány Szigethalom :) 25 km volt a táv, sikerült 1:25 alatt (1x álltam meg kb 3-4percre) abszolválni a Kispest - Erzsébet - Csepel - Lakihegy - Halásztelek - Szigethalom útvonalat. Ez olyan 18km/h átlag lehet, ez lámpákkal, megállásokkal, stb teljesen jónak érzem. Vagy ezen még van mit javítani? :) Az utat jónak éreztem, élveztem is szinte :)

Amit észrevettem, hogy a lábam elég jól bírja, amit nem tudok hova tenni, az a szívem környékén érzett "fájdalom" egy-egy emelkedőbb út után.. Persze akkor a pulzusom is 200.. :)

Lenn viszont nézegettem havernál (hozzá mentem, tőle vettem a bringát) az aszfalt gumikat, amit ő is ajánlott, az a Semperit volt, 1800 ft volt asszem darabja. 1.90-es, s 4.5 bar mehet bele, ami gondolom a súlyomhoz jól is jön.. :) Vélemény a gumiról?

(#34895) sestertius válasza hakos1987 (#34890) üzenetére


sestertius
őstag

Üdv!
A felni belső kialakításából láthatod, hogy ha kicsit vastagabbat veszel, a 25-öst, az szépen el tud-e hajlani, azaz a felesleg...
Ha a vékonyabbat, elvileg az is megteszi, hiszen pusztán középen kell védjen a küllőktől, de akkor csúszkálhat... persze ha nem sok mozgása van, akkor nincs vele gond.
Külső nekem is 1,75-ös Michelin!
Fasza méret, gördül nagyon szépen, nagyon lehet vele menni... :K

Üdv! :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#34896) Kephamos válasza peugeotmate (#34893) üzenetére


Kephamos
addikt

Nem csináltunk sok fotót (sajna), inkább tekertünk, meg volt ahol toltuk, mert 40centi mély traktornyomban lehetett csak haladni. :) A víz nyagon kevés volt, amit magunkal vittünk.
Mod.: Ja, presze a LINK :B
----------------
Láncnyúlás problémára valaki? 9 sebességeshez való deore láncról van szó.
---------------
Mod2: Egy Ilyen mennyire éri meg az árát? Mennyire adagolható jól? Jobb, mint a tekrtor v ffékem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#34897) venember83 válasza Kephamos (#34892) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem nem, a tuti a láncnyúlásmérő, tudtommal.

Juicy kérdésre: Nekem Juicy 7 van, de össze se lehet hasonlítani az amúgy a kategóriájában rendkívül jó féknek számító Single Digit SL fékkel.

[ Szerkesztve ]

(#34898) hakos1987 válasza sestertius (#34895) üzenetére


hakos1987
őstag

köszi, ha leveszem a 24.2-ből a kb 1-1 mm vastagságot, akkor az már 22, szal inkább akkor a 20-ast veszem, talán nem lesz vele gond.... remélem asszonykának is tetszeni fog:)

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#34899) fpeter07 válasza ludsimon (#34877) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem az övtáskával az a problémám hogy nem fér bele egy 2l-es ásványvíz :D
Egyetlen hátránya a hátinak hogy nem tud szellőzni a hátad.

Ha már szóba jött nekem is kellene egy ilyen gatyi, már lenne mindenem, kivéve SPD, de az nem létszükséglet. :D

(#34900) rekid


rekid
addikt

Nah vége a napnak, asszem elég aktív voltam ma :) itt a visszaút ami sokkal sokkal jobb útvonal es azt hiszem ezen is fogok járni, bar meg a veres petert ki kene lőni.
A nap mérlege: ~30km bringa 3,5 km futás 4 km séta. Nem érzem a lábaim vagyis igen csak nem úgy ahogy szoktam. :) Hazafele bringán visítani tudtam volna úgy fajt a hátsóm főleg macskaköveknél. :)

Gyáva népnek nincs hazája!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.