Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27434) Ariadne válasza KaraDani (#27431) üzenetére


Ariadne
őstag

Nana, nem cikizzük a jószágot! Látja a képernyőt, itt van épp a hátam mögött, három izmos társával együtt. ;] És brutális tud lenni, ha megharagszik, lásd az esésemet... Lehet a felfogasozás volt a gond akkor, szerinten neheztelt rám emiatt...

Sajnálom, kicsit vad, ha messze van a gazdájától. :B Megszokta, hogy ha valaki kipróbálja, egyből brutálkodik is vele. Ment már le lépcsőkön pl., de nem velem. Még. :D A macskaszemet pedig majd leszedem, ha csak ennyi hiányzik a szuperkönnyűségéhez, addig viszont ha már rajta volt, otthagytam, mert láthatóságban egyébként tényleg sokat jelent. Igaz ronda. Na ha majd lesznek úúúj kerekeim, akkor már nem lesznek. :N

Montikon egyébként soha nincs ilyen műanyag védő a nagytányérnál, ha jól tudom, bizony cicanacihoz szokott jószágok ezek. :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum IV. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.