Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Debilon

    addikt

    válasz emre #1734 üzenetére

    köszi!

    kedden délután megcsípett a kézfejemen egy méh, és kb. szombat délelőttre múlott el a duzzanat a kezemen..

    szerda reggelre az egész kézfejem be volt gyulladva és duzzadva, az ujjaimat is csak minimálisan tudtam behajlítani, házidoki szerint nem allergia, szerintem meg egy "kezdődő" ami lehet durvább lesz később.. 2-3 éve kezd így lenni.. tavaly nyáron a pólóm alá repülő méh 3 helyen csípett meg a csípőmön egymástól kb. 5 centin belül, annak a nyoma cirka 1 hét alatt múlott el, addig egy kb. 20-25 cm x kb. 10 centis vörös folt és enyhe duzzanat volt az oldalamon

    persze az sem segít a helyzetemen, hogy a szomszéd telken tőlünk kb. 15-20 m-re 12-13 család méh van (hogy rohadna meg a gazdája :( )
    jó időben nem tudok kinn semmit csinálni szinte, mert kb. 15-20 percen belül megtalálnak és agresszívan viselkednek (nekem repül, követ) és bármit teszek vagy sem az a vége, hogy egyre több gyűlik körém és be kell mennem a lakásba mert egyre agresszívabbak.

    legutóbb a fűnyírást kellett félbe hagynom emiatt, amit kezdhetek újra és remélem most be is tudom majd fejezni, mert az eső és a nap húzza a füvet rendesen

    [ Szerkesztve ]

    Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák