Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  K7S5A + Duron tuning? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3) guest


guest
veterán

Nemreg csereltem alplapot, szinten K7S5A-ra,mivel az elozo Chaintech 7SID allando kifagyasokat okozott es rendkivul instabil volt, kulonosen a multimedia alkalmazasoknal.Szemely szerint nagyon meg vagyok vele elegedve hiszen kurva stabil,noha kisse lustabb mint az elobb emlitett ugyancsak SIS735 chipset-es tarsa,viszont becsuletere legyen mondva nagyon szepen produkal meg XP Professional alatt is.Ja elfelejtettem megjegyezni,hogy 1.33 Ghz Athlon Thunderbird procival muzsikal,minden problema nelkul, noha az elozo forumokban sok inkompatibilitasi problemat olvastam egy bizonyos ellenallas helytelen erteke miatt.A BIOS 2001 december 15-i verzio.Talan ez megmagyarazza,hogy eddig semmifele problemat nem tapasztaltam vele kapcsolatban.Esetleg valakinek volt effele problemaja.Kerem irja meg az rhdy1974@yahoo.com cimre.Elore is koszi.

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  K7S5A + Duron tuning? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.