Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) Mici80 válasza molnarpeter (#11546) üzenetére


Mici80
tag

Akkor most szerencséd van, ezt nem tudtam... :)

---

(#11552) Snooker válasza harry (#11549) üzenetére


Snooker
senior tag

Én nekem anno 3 hét alatt lement a KRESZ tanfolyam és az egészségügyi oktatás (ez szánalmas 2 óra volt kb.) és augusztus első hetében már vizsgáztam. mindkettőből

(#11553) jerry311 válasza Snooker (#11552) üzenetére


jerry311
nagyúr

Jó, hát a jogosítványhoz kötelező elsősegély tanfolyam legjobb esetben is csak arra jó, hogy a kedves autósok ne öljék meg a sérült(ek)et. :(

(#11554) harry válasza jerry311 (#11553) üzenetére


harry
veterán

Igazából nem tanfolyamköteles a dolog, másrészt ez csak elsősegély, alap dolgokkal legyen tisztában az ember, csodát nem kell tenni. Illetve a tanfolyam egy dolog, iskolában sem annyit kell tanulni amennyit órán vagy, ha otthon utánanéz az ember, már nagyjából azért egy alap szintű használható tudást lehet szerezni. Hangsúlyoznám, hogy most tényleg alap szinten kezelhető vészhelyzetről beszélek, amikor muszáj valamit csinálni, és igencsak jó, ha képben van az ember.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11555) jerry311 válasza harry (#11554) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem a tananyaggal van baj, hanem az oktatás és vizsgáztatás minőségével.

(#11556) Snooker válasza harry (#11554) üzenetére


Snooker
senior tag

azért a 2 óráért 12 ezret kért el, és rajtam kívül még kb 20 an voltak

(#11557) Mici80 válasza harry (#11554) üzenetére


Mici80
tag

A KRESZ az most is lemegy kb 3 hét alatt a normál tempós tanfolyamokon. Az elsősegély már kicsit több volt nekem. 4-5 alkalom, és kb 3 óra volt mind. Plusz gyakorlatban be kellett gyakorolni a stabil oldalfekvést meg az újraélesztést, bábun. A legszebb az egészben, hogy már én is felejtettem belőlle.

Az oktatást egy mentőtiszt tartotta aki a saját élményeivel is megtűzdelte a storyt. A lényeg, hogy az utolsó mondata az volt, hogy : "Halkan súgom meg igazán akkor tesztek jót a sérültnek, ha nem nyúltok semmihez és senkihez és egyből hívjátok a mentőt!" :U

---

(#11558) Buster17


Buster17
addikt

Pest közepén tudtok valamilyen korrekt jogsis céget?

[ Szerkesztve ]

(#11559) Mici80 válasza Buster17 (#11558) üzenetére


Mici80
tag

Majsai.

---

(#11560) Buster17 válasza Mici80 (#11559) üzenetére


Buster17
addikt

Nem drága, de korrektek is?

Szerk.
Most nézem, hogy ezeknél néztem a targoncás jogsit is :C
Jó lenne mind a három jogsit itt rakni akkor. (A,B,Targonca)

[ Szerkesztve ]

(#11561) baluka26 válasza tatabánya (#11550) üzenetére


baluka26
veterán

Faragóhoz menj. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11562) tatabánya válasza baluka26 (#11561) üzenetére


tatabánya
senior tag

köszi utánuk néztem, írtam pü-t is

(#11563) Mici80 válasza Buster17 (#11560) üzenetére


Mici80
tag

Csak pozítiv visszajelzést kaptam eddig onnan. Egyik ismerősöm C-s jogsit tette le ott, ő most trolizik a BKV-nál. Kettő pedig személyautós B-s jogsit is ott szerzett.

A teherautós jogsit náluk akarom jövőre megcsinálni az megnyugtat? :D

---

(#11564) Buster17 válasza Mici80 (#11563) üzenetére


Buster17
addikt

Az jó. :K

Akkor mi van ha a tanfolyam 22.-től kezdődik, de nekem 26-tól lenne jó? Nem baj ha később kezdek?
Természetesen előtte egyeztetnék is velük, hogy mennék, de azért jó lenne előre tisztába lenni ezekkel :DDD

(#11565) Mici80 válasza Buster17 (#11564) üzenetére


Mici80
tag

Azt le tudod beszélni az iskolavezetővel, hogy nem tudsz bemenni az első pár KRESZ oktatásra de megkéred írjanak be, hogy ott voltál. Vagy későbbi tanfolyamot kezdesz... :))

---

(#11566) Buster17 válasza Mici80 (#11565) üzenetére


Buster17
addikt

Későbbi gondolom 1-2 hónappal később van az meg már későn van, mert sürgősen kellene leraknom :B

(#11567) Mici80 válasza Buster17 (#11566) üzenetére


Mici80
tag

Miért olyan sürgős? :) Munkához kell vagy csak már nem bírsz magaddal és vezetni szeretnél? :D

---

(#11568) Buster17 válasza Mici80 (#11567) üzenetére


Buster17
addikt

Mind a kettő :)

(#11569) harry válasza Buster17 (#11560) üzenetére


harry
veterán

Csigánál ~1 hét alatt legyem az elmélet oktatás (ha a gyorsat választod), talán két hetente indul, meg kell kérdezni, ahogy máshol is. Hogy ki-mennyire korrekt, az inkább a gyakorlatvezetőtől függ, szóval ha találsz ajánlottat, oda menj, maga az "iskola" nem sok vizet zavar. Nézd meg azt is, adott sulinál a gyakorlati óra mennyit is jelent, pl. csigánál talán 45p.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11570) Mici80 válasza Buster17 (#11568) üzenetére


Mici80
tag

Akkor hajrá! :D

---

(#11571) Mici80 válasza harry (#11569) üzenetére


Mici80
tag

csigavér autósiskolát én nagyon nem ajánlom! :(

---

(#11572) harry válasza Mici80 (#11571) üzenetére


harry
veterán

Kifejtenéd? Pont ezt írtam az előbb, hogy egy iskolán nincs sok mindent ajánlani, lenyomják az elméletet, a többi úgyis a gyakorlatvezetőtől függ, az meg nem iskolafüggő, hanem adott személy kérdése. Vizsgáztatáshoz megint csak semmi közük. Viszont sok helyszínen, időpontban kínálnak oktatást, no ehhez van - és ez pozitív, házhoz jön a doki, és lehet menni elsősegély okításra is, és az árai is alacsonyak. Esetleg mondom a rövidebb gyakorlati órákat tudom negatívumok közé sorolni. Illetve a nyomott árak miatt lehet nehezebb rendes gyakorlati oktatót találni, de ez megint csak egyénfüggő inkább.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11573) Mici80 válasza harry (#11572) üzenetére


Mici80
tag

Pont meg is említetted a két legfontosabb dolgot amit negatívként hallottam vissza olyantól aki ott szerzett jogsit. Gyakorlati órák valamint az oktatók hozzállása, szakmai felkészületlensége. Ha valaki oda megy az nehezebben szerez emiatt jogsit és talán nem is a legjobb alapot kapja ahhoz, hogy jó autóvezető legyen.
Egyszerűen ott veszik el az ember, hogy az oktató nem készíti fel a tanítványt a vizsgára. A vizsgabiztos ugyan olyan szinte mindenhol abba úgyan tény, hogy nincs az autósulinak beleszólása. A lényeg az, hogy milyen felkészülten küldi a tanulót vizsgára!!!
Elmélet se olyan mint annak kellene lennie, ledarálják a száraz anyagot és csókolom. Sokszor sokat számít az oktató saját magyarázata rávezetése.

Lehet jók az árai de kérdés, hogy megéri-e. Mert ha a felkészületlenség miatt megbuksz akkor már egyből más a helyzet. Emberek én akkor is a Majsait ajánlom. Sokkal több pl. azoknak a száma akik ott szereztek hivatásos jogsit. Nagyobb a bizalmam feléjük.

Több szakoktatót is ismerek akik közül java része vidéki. De ott is és itt is mindenki ismer mindenkit.
3 autósiskola volt amire azt mondták, hogy kerüljem el: Csiga, MHSZ Dagály utca, és a Budai Ring!

[ Szerkesztve ]

---

(#11574) degu


degu
senior tag

Az én oktatóm szakmailag nagyon ott volt!
Második vezetési órán,amikor majdnem elcsapott minket egy busz,az oktató rámüvöltött:
-Ember! Maga nem tud vezetni- /és ezt nem viccnek szánta/ :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#11575) Snooker válasza degu (#11574) üzenetére


Snooker
senior tag

És jogsid van már ?

(#11576) bzoley válasza Mici80 (#11573) üzenetére


bzoley
veterán

Szóval saját tapasztalat nélkül, hallomások alapján nem ajánlod őket? :U
Akkor én a saját, hallomásaiddal ellentétes tapasztalataimmal elbújhatok. Na meg a többiek is.

(#11577) harry válasza Mici80 (#11573) üzenetére


harry
veterán

Továbbra is tartom, hogy mivel a gyakorlatvezetőn van a hangsúly, ezért nem az iskola neve a lényeg: egy "gyengébb" hírű iskolánál is dolgozhat egy rendes, megbízható ember, akinél fel tudsz készülni rendesen, és egy "jobb" iskolánál is lehetnek hanyag emberek. Ha valaki azt mondja, hogy ez az ember a csigánál fel fog készíteni rendesen, akkor nyugodtan lehet odamenni, ezért mondom, hogy nem sulit, hanem gyakorlatvezetőt kell találni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11578) Carlo009 válasza Mici80 (#11571) üzenetére


Carlo009
tag

Egyik haverom a csigavérnél vizsgázott és csak jókat mondott róluk. Lehet szerencséje is volt, mert nagyon rendes oktatót fogott ki! Hallott ő is rossz történeteket, de ez hozzáállás kérdése és oktatófüggő és szerencse dolga! Gyakorlati vezetésnél is rugalmasok voltak, ott vették fel, ahol megbeszélték.

(#11579) jerry311 válasza Mici80 (#11573) üzenetére


jerry311
nagyúr

Csiganal szereztem 2 jogsit, (igaz lassan 10 eve hogy megvolt az elso), de azota is ajanlom oket mindenkinek.
Sok helyen vannak, sok idopontban, olcsok.
Ha nem tetszik a gyakorlati oktato, akkor masikat kell keresni. Lehet nekem volt csak szerencsem ketszer is, de mindket oktatom hetkoznapi, ertelmes ember volt. Semmi uvoltozes, hulyezes, stb. Jol el is beszelgettunk minden oran. Ezek alapjan en meg mindig ajanlom oket.
Hugom masik iskolat valasztott, nem irom le a nevet mert nincs jelentosege, mert a gyakorlati oktatoval volt gond. Kb. 8-10 ora utan keresett masik oktatot, mert az elso bunkozott is, meg kesett az orakrol (egyszer el sem ment) es meg le is tagadta. Masodik oktatoval siman behozta a lemaradast es szepen, jo hangulatban megtanult vezetni.

(#11580) bzoley válasza jerry311 (#11579) üzenetére


bzoley
veterán

Az sem biztos, hogy mindig az oktatóban van a hiba. Szerintem már hatvanas évei felé járó oktatóm volt, rákerestem kíváncsiságból, és találtam is néhány megjegyzést. Volt anyázás, meg tahózás, szerintem tizenéves "menő" hülyegyerekek lehettek. Korából adódóan valóban "felnőttes" stílusa volt, de teljesen korrekt volt, és az eredményt tekintve a munkáját is jól végezte. Ha valamit elcsesztem, megálltunk, megkérdezte mit rontottam el, visszamentünk, megnéztük, kielemeztük. Néha vitáztunk, ha nem értettünk egyet egy-egy szabállyal, vagy a viselkedésemmel, pl. jobbkezeseknél nem látványos lassulás, de elmagyarázta, hogy nem, szabad a vb-nek indokot adni. Az vizsga után az meg is kérdezte, hogy ez a szinészkedés ugye csak neki szólt, és nem így fogok közlekedni, de megnyugtattam, hogy ez a feladat lett kiadva :)
Ha lehetett, aznap utolsóként lettem beírva, mert egy irányba laktunk, így közel hazáig vezethettem, nem kellett buszozni. Néha igen le lettem cseszve, de nem álltam neki duzzogni, mert én hibáztam. Szóval akit egyesek szidtak, azzal én egész jól kijöttem, és merném is ajánlani bárkinek, aki agyilag már eléggé felnőtt.

De ez iskolához igazán nem köthető. Csigához nagyjából két hétig volt közöm. Két hétvége, majd a vizsga utáni oktató válsztás. Többet szerintem nem találkoztunk. Ennyiből még véleményt alkotni is nehéz, főleg hogy a tesztprogram pörgetése a lényeg, nem az a néhány órán hallott anyag.

[ Szerkesztve ]

(#11581) Bati0501 válasza bzoley (#11580) üzenetére


Bati0501
őstag

Milyen színészkedés?Mondtad hangosan,h akkor most lassítunk,mert ez meg az van?Vagy mire gondolsz?
Am nem tudom,de nekünk a KRESZ oktató is tök jó volt,volt egy stílusa,pl ahogy viccelt és ez néha már elég fárasztó volt a 4 órás foglalkozások alatt,de a lényeg,h megtanította,amit meg kellett,egyáltalán nem az volt nála,h üljél le azt' csináljad a programot a gépen.Egyszer nem ültünk a gépnél,neki volt egy több,mint ezer diaképes power point-ja,és azt vettük át.A vizsga előtt pár nappal gyakoroltunk itthon sk a tesztprogival.

(#11582) bzoley válasza Bati0501 (#11581) üzenetére


bzoley
veterán

Sok olyan jobbkezes volt, ahol se fa, se ház, száz méterre is el lehetett látni, ennek ellenére érzékelhetően vagy a gázt engedtem fel, vagy kicsit ráfékeztem, nehogy az legyen, hogy észre sem vettem. Persze korábban ez vitaalapot képezett, mondván mi a fenének lassítsak, mikor belátható közelségben senki. Abban maradtunk, hogy rendben, majd "mutogatom", hogy én tudom, hogy jobbkezes. De ezt láthatóan a vb is értette, hogy nem véletlenül megyek ilyen "bénán".

Első kresz alkalomkor egy jófenek mondható csóka tartott előadást. Volt röhögés, történetek, mindenki jól szórakozott. Csak épp arról nem sokat tanultunk, amiről kellett volna. A többi alkalommal más tartotta az előadást. Volt dia, videó, tesztlapok, majd a hibák megbeszélése. Persze a vizsgán a tesztprogram otthoni gyakorlása segít mindenkinek a legtöbbet.

(#11583) Mici80 válasza bzoley (#11576) üzenetére


Mici80
tag

Saját tapasztalatom a "B" kategóriám megszerzéséről van csak. De akkor még B.A.Z. megyében laktam így Miskolcon szereztem meg a jogsimat...

Viszont ismerek olyan embereket akik közeli ismerősök, nem az indulat hajtja őket. Főleg, hogy java részük hivatásos sofőr de negatív véleménnyel voltak ezekről az iskolákról. Az se véletlen szerintem, hogy a miskolci oktatóm is ismerte a pesti sulikat és ő is elég rossz véleménnyel volt pont a fent említett 3 suliról.
Ez azért volt egyébként téma nálam mert pont akkor áltam költözés határán és majdnem itt fejeztem be Pesten a jogsit. :))

Nem mondtam semmi ilyet. Nem ellened irányult. Ha személyes tapasztalatod van nyugodtan mond, elfogadom. Építő jellegű lehet bármilyen vélemény! :)

---

(#11584) jerry311 válasza Bati0501 (#11581) üzenetére


jerry311
nagyúr

A vizsgan egyes mozdulatok jol elnagyoltak, hogy avizsgabiztos is eszre vegye, hogy te beleneztel a tukorbe.
Vagy mondjuk jobbkezesnel jobban lassitasz mint kellene. Az egyik vizsgautvonalon volt egy jobbkezes, ahol nem voltak hazak a sarkon. Teljesen jol be lehetett latni, hogy kell-e elsobbseget adni vagy sem. Megis lassitani kellett... :U
Ilyenek a szellem vasuti atjarok is, amikor az utrol lehet latni a sinek veget 3 meterre az aszfalt szeletol. A vasuti fenyjelzo pedig evek ota nem mukodik, a belsejet mar reg kiloptak... Ott soha a budos eletben nem fog vonat jonni. Mindenki athajt rajta megallas nelkul. KRESZ szerint meg ugye vasuti atjaro, nem mukodo fenyjelzovel, tehat kotelezo megallni es meggyozodni, rola hogy nem jon vonat. Vizsgan nem allsz meg: buko. :W Hiaba lathato, hogy ott legfeljebb akkor lesz vonat ha daruval odateszik arra a 8 meter sinre... :W

(#11585) Bati0501


Bati0501
őstag

Értem,h mit értesz/értetek színészkedés alatt.Hát igen,furcsa,de ha kell a kis rózsaszín plasztik kártya,akkor ezt kell csinálni... :)
Nekünk ilyen a töritanárunk,sztorizik,meg próbál a furcsa stílusával viccesnek lenni,de h alig tanulunk vmit,az is biztos...sz@r az ilyen helyzet.

(#11586) mephi666


mephi666
nagyúr

na, megvolt oda-vissza a kecskemét-győr szakasz... székesfehérvárig vezettem mindkét nap (durván az az út fele) és szerencsére szombaton odafelé elég kicsi volt a forgalom, nem is volt probléma: egyedül földváron bakiztam kicsit, amikor leálltunk pihenni/cigizni egy lejtős helyen... szoknom kell még benzinessel a lejtőn elindulást :K tegnap visszafelé volt cifrább helyzet, amit még szoknom kell... főútvonalon nyomtam neki 85-90nel, horvát kamion mögöttünk, ami nagyon nem bírt magával... nem akartam többel jönni, mert egymást érték az ismeretlen ívű kanyarok, utak is tele vannak kátyúval, jó volt ez szerintem így... na, kamion tekintgetett ki, mondom: elkezdi az előzést, visszaveszem mindig kicsit a gázt, hogy hamarabb összeszedhesse azt a sebességkülönbséget, amivel kényelmesen meg tud előzni... kiment a másik sávba, engedem vissza a gázt, erre dudál, hogy nyomjam neki, mert takarodna vissza :U ezt nem fogom megérteni, hogy ha a megengedett sebességgel haladunk, nem megyünk indokolatlanul lassan, minek kell ilyen utakon erőlködni és lenyomni a másikat? seggünkben jött addig, amíg szemből nem kezdtek el villogni egy helyen, ahol a rendőrök mértek... ott kis szakaszra lemaradt, mert beállt a megengedett 70km/h-ra, de néhány km-el arrébb már megint a nyakunkon volt (annyi volt még, hogy barátnőm 2 helyen megint ijedezett, hogy belemegyünk az előttünk haladóba, leparkolásnál pedig az előttünk levő álló autóba: mindkét helyen 1-2méter volt még közöttünk és már annyira lassan haladtunk, hogy pár centin megálltunk volna, ha belelépek rendesen a fékbe)

ui: az astra pedig jól teljesített... 20liter benzinnel megjártunk 475km/h-t :B ez szerintem becsülendő

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11587) baluka26 válasza mephi666 (#11586) üzenetére


baluka26
veterán

20 liter benzin 475 kilométerre? Milyen Astra ez?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#11588) mephi666 válasza baluka26 (#11587) üzenetére


mephi666
nagyúr

20 eves, 1.4es f astra... papiron 165k km-el

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11589) nike_ válasza mephi666 (#11586) üzenetére


nike_
addikt

20 liter 475 km? :) Az szép. 4,2 l / 100 km. Az igen jó teljesítmény, átlagsebességetek mennyi volt kb.?

[ Szerkesztve ]

(#11590) Mici80 válasza mephi666 (#11586) üzenetére


Mici80
tag

Jó a fogyasztás! :K

---

(#11591) mephi666 válasza nike_ (#11589) üzenetére


mephi666
nagyúr

durván a megengedett mindenhol :K átlag 80-90 városon kívül, ahol meg nagyon sz@r volt az út, ott inkább 80 alatt valamivel... érintettünk pár kisebb települést is... odafelé meg kisebb kerülőn mentünk pannonhalmán át, ahol akadt emelkedő-lejtő: felfelé kisebb fokozat, nagyobb fordulat... lefelé meg kellett motorfék+üzemi fék, mert elég kanyargós volt az út

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11592) jerry311 válasza mephi666 (#11591) üzenetére


jerry311
nagyúr

Höhö...
Na majd ha meglesz az ólomtalpú cipő, akkor nem lesz ilyen alacsony a fogyasztás. ;]

(#11593) mephi666 válasza jerry311 (#11592) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet, de 1-2 ezer km rutinnal azért nem érzem valami profinak magam :DDD meg csak jó lenne a saját gép, amit 100%osan megszoknék és utána már menne minden, mint a karikacsapás... jó volt, hogy nem pályán mentünk, mert adódott pár érdekes helyzet, amivel biztos nem találkozok egyébként... győr környékén pl emelkedőn torkollott be az alsóbbrendű út a főútba, településen belül... itt elengedtem jobbra a zebrán a gyalogosokat, balról jöttek, azokat is, megfelelő pillanatban pedig kuplung vissza fogáspontig, jobbláb pedig fékről gázra, majd kanyar+indulás+2es... ilyen szituáció kecskeméten se adódik, a lábaim meg még mindig nem álltak rá teljesen dízel után arra, hogy indulásnál adjam rendesen a gázt hozzá... ebből tudok tanulni...

kíváncsi vagyok, hogy az 1.6os colt ezen az úton mit ment volna... úgy érzem, az inkább szeretné, ha pályán mennénk végig fix 120-130as tempóval (pár éven belül kiderül) ...legközelebbi hosszabb túra szerintem 2 hónap múlva lesz, addig gyűjtögetünk és hosszú hétvégén becélzunk egy wellnesshotelt, mint 1éve, aztán lazítunk :) jelenleg kiszemelt hely 200km-re van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11594) bandus válasza jerry311 (#11579) üzenetére


bandus
veterán

+1, én is ott szereztem meg a jogsit, ha újra kellene mennem, akkor is őket választanám. ha csinálok motoros jogsit, akkor is őket fogom :) van választék, oktató bőven, olcsók. ha nem tetszik az oktatód, nyugodtan keress másikat. én egy nagyon rendes embert fogtam ki, nem is az ő hibája volt, hogy csak harmadjára mentem át a forgalmin.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11595) degu válasza baluka26 (#11587) üzenetére


degu
senior tag

Olyan Astra,aminek a csomagtartójában van 20 l benya...kannában! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#11596) Buster17


Buster17
addikt

Na jövőhéten kezdem a jogsikat, ha minden jól megy :C

(#11597) mephi666 válasza degu (#11595) üzenetére


mephi666
nagyúr

ne hidd el :DDD mondjuk hozzájárulhatott az is, hogy 1 héttel út előtt komplett olaj+szűrőcsere volt és a kocsi wrc-s hangját is megszüntettük :D ...a kipufogót nagyjából középtájt összefogó 2 csavar közül az egyik el volt törve és komoly hangja volt a gépnek, 3 órán át b@szakodtunk vele, beletörtünk 3 fúrófejet, mire barátnőm nővérének férje lánggal kiszedte, aztán össze sikerült műteni... (közben 2-3 pálinkát meg 3-4 sört is betermeltünk) ...ja meg indulás előtti nap adtam a kerekeknek 2.1bar-t

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11598) nike_


nike_
addikt

3 hete voltam az okmányirodában, és még mindig kiállítás folyamatban... hmm

(#11599) jerry311 válasza nike_ (#11598) üzenetére


jerry311
nagyúr

Majd ha megékrezett a kártya, akkor vége a kiállításodnak és visszamehetsz a pályára. :))

(#11600) nike_ válasza jerry311 (#11599) üzenetére


nike_
addikt

Jaja, a piros lapot rózsaszínnel oldom fel :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.